>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.01.2020 (wtorek)

Status
Zamknięty.
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Dyscyplina: Koszykówka - Asia, ABL
Godzina: 12:30
Spotkanie: Macau Black Bears - Wolf Warriors
Typ: Wolf Warriors ML
Kurs: 2.02
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Jak pisałem w poprzednich analizach dotyczących ABL, Macau Black Bears to bardzo chimeryczna drużyna, i sportowo stojąca poziom niżej od dzisiejszego rywala. Dużą rolę w tej różnicy odgrywa defensywa. W azjatyckich ligach, poza Koreą, nie do końca przywiązuje się do niej tak wielką uwagę.Wolf Warriors robią w tej materii przeważnie dobrą robotę jak na warunki ABL. Macau Black Bears ostatnio znowu przegrali wygrany mecz. Nie dość, że ten ważny mecz z perspektywy układu tabeli przegrali u siebie, to jeszcze pogrążyli się w głębszym dołku i utwierdzili mnie w przekonaniu o słabej formie. Wolf Warriors dzisiaj mają szansę odpokutować za ostatnią porażkę z Saigon Heat i poprawić bilans zwycięstw.

  102
 
Otrzymane punkty reputacji: +119
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 21:15
Spotkanie: Chelsea - Arsenal
Typ: zakład łączony: Chelsea wygra / Chelsea +1,5 żółtej kartki / Arsenal +3,5 rożnego
Kurs: 4,25
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:

Derby Londynu. Zacznę od rzutów rożnych. Arsenal w tym sezonie bije ich mnóstwo. Do tej pory ustępują tylko Manchesterowi City. Kanonierzy nabili już 146 rożnych w 23 meczach, co daje średnią 6,3 roga na mecz. Przeciwnicy Arsenalu również biją dużo cornerów - średnio 5,7 na mecz. Łącznie daje to sumę ponad 12 rogów na mecz. Wynik najlepszy w całej Premier League. Ja mimo to wolę iśc w stronę rożnych samego Arsenalu, niż w meczu gdyż kursy wyglądają lepiej. Na same cztery rogi Arsenalu mam kurs 1,63 na fortunie, a na 5 cornerów aż 2,41. Ja wybiera tę bezpieczniejszą opcję. 
Jesli chodzi o faworyta meczu - to stawiam na gospodarzy. Przypomnę, że w Arsenalu nie zagra Aubameyang, który pauzuje za czerwona kartkę w meczu z Crystal Palace.W ekipie gospodarzy nie zobaczymy Pulisica oraz Loftusa Cheeka, który leczy kontuzję od długiego czasu. Chelsea po ostatniej przegranej ze Srokami, mogła stracić przewagę na Manchesterem United, lecz Diabły nie wykorzystały potknięcia The Blues i przegrali z Liverpoolem, więc wciąż przewaga wynosi 5 oczek. A bitwa o 4 miejsce w Anglii - to ważna bitwa gdyż promuje grę w CL. W tej kolejce United gra z Burnley, więc można przypuszczać, że będzie komplet oczek. Arsenal wciąż szuka dobrych wyników i gry i raczej trudno będzie im nawiązać walkę o top 4, ba nawet może byc ciężko zająć piąte miejsce by zagrać w LE.
Spodziewam się zaciętego boju - jak to w derbach oraz że nikt nogi nie odstawi.

  100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Węgry - Szwecja
Typ: Szwecja
Kurs: 2,00
Bukmacher:  Fortuna

Węgrzy chyba dla wszystkich największa niespodzianka, pokonując Słowenię bardzo zbliżyli się do awansu do półfinału. Myślę, że sami nie spodziewali się, że mogą być w najlepszej 4órce. Szwecja już ten turniej przegrała, rozegrała bardzo źle 2gą rundę i zajmują ostatnie miejsce. Grają u siebie i myślę, że zrobią wszystko aby być w grupie na 3 miejscu u walczyć o 5 miejsce w turnieju gdzie nieco uratowali by troszkę ten turniej ale aby tak się stało MUSZĄ wygrać pozostałe 2 spotkania i liczyć na dobre dla nich wyniki pozostałych meczy. Uważam, że potencjał Szwecji jest dużo większy niż Węgier.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 21:15
Spotkanie: Chelsea - Arsenal
Typ: + 10.5 rogów 
Kurs: 1.84
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:
Moj kolejny typ na rogi, zawsze w spotkaniu takich za espolow typuje na rogi. Dlaczego ? Chelsea jak i Arsenal to mistrzowie rzutów rożnych , ostatnio Ardenal zawalił mi z rogami ale bywają pojendycze wpadki dzisiaj myślę dobrze mi się zrehabilituja. Obie ekipy potrzebuja pkt dodatkowo są to derby Lodnynu więc myślę że tutaj od 1 gwizdka sędziego oba zespoły zaczną szaleć na bokach pomocy i ataku i będą robić róg za rogiem. Kurs 1.84 jest dla mnie mega niespodzianka bardziej wahałem się że bukmacher wystawi z 1.65 na to zdarzenie. 

  84
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
R 1,3K

ralf63

Użytkownik
DYSCYPLINA: siatkówka 
GODZINA: 20:30
MECZ: Ślepsk Suwałki vs Verva Warszawa
TYP: Ponad 3,5 seta 
KURS: 1,63
BUKMACHER: eToto 
ANALIZA: Witam, moja dzisiejsza propozycja pochodzi z siatkarskiej Plusligi. Obstawiam, że w meczu pomiędzy Ślepskiem Suwałki a Vervą Warszawa zobaczymy ponad 3,5 seta. Taki zakład oferuje eToto po kursie 1,63 z oferty eToto

Zdecydowanym faworytem meczu są goście z Warszawy. Ale to nie znaczy, że zwycięstwo przyjdzie im łatwo. Ślepsk Suwałki we własnej hali to trudny rywal nawet dla najlepszych o czym srogo przekonały się np AZS Olsztyn czy ostatnio Resovia Rzeszów. W bardzo dobrej formie są Nicolas Szerszeń, który sieje postrach wśród rywali swoją zagrywką a w ataku prym wiedzie Bartłomiej Bołądź. Jeśli oni odpalą a koledzy pomogą to może nas czekać ciekawy mecz, w którym faworyt nie koniecznie musi wygrać. Powodzenia 

  100
 
djkruko 74,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja puchar
Godzina: 18:30
Spotkanie: Fenerbahce - Kayserispor, rewanż
Typ: 1 połowa handicap 0:1 Fenerbahce
Kurs: 2.79
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

W tureckim pucharze czas na rewanż, w pierwszym meczu był wynik 0:0, fenerbahce zagrało w pół rezerwowym składem, jedynie obrona została złożona w większości z zawodników podstawowych, mimo to wypracowali sobie sporo okazji i większość czasu posiadali piłkę przy sobie. Podobnie było w poprzedniej rundzie ze składem ale wynik lepszy bo 2:0,  u siebie 4:0, 2:0 do przerwy, a grali ze średnim zespołem pierwszej ligi. Teraz mają rewanżowy mecz z czerwoną latarnią ligi Kayserispor, goście to zespół który na ostatnie 5 meczy ligowych wszystkie przegrał dostając lanie 1:5, 2:6, 1:4, 0:3 Gospodarze ostatnio mają formę odwrotną 4 wygranych i porażka z liderem z Sivassporu. Fenerbahce w weekend będzie grać z wiceliderem z Basahekspir, dlatego dziś będą chcieli jak wczoraj Monaco szybko strzelić by w drugiej połowie się oszczędzać.

  179
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
B 694

blanek15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Middlesbrough - Birmingham
Typ: Mddlesbrough
Kurs: 2.12
Bukmacher: forbet
Analiza:

Dzis wieczorem na stadionie Riverside w Middlesbrough spotykaja sie dwie sasiadujace ze soba w tabeli druzyny.
Roznica miedzy nimi wynosi 1 pkt na korzysc Middlesbrough.
Dosc solidnie prezentuja sie jako gospodarze i bardzo przekonuje mnie fakt, iz od 2002 roku Birmingham tylko raz zdolalo wyjechac z Middlesbrough z 3 pkt.
Jezeli przyjzymy sie wynika miedzy tymi druzynami to(dane od wrzesnia 2002 do teraz):
17 razy wygrywal gospodarz
4 razy padaly remisy
4 razy wygrywali goscie (3 x Middlesbrough)

Forma w ostatnich meczach i statystyka z wygranymi gospodarza sklaniaja mnie wlasnie, aby dzisiaj postawic na Middlesbrough.

  100


 
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Seria

Godzinna: 20:45

Spotkanie: Napoli – Lazio

Typ: over 4 azjan bramki

Kurs: 4.40

Bukmacher: lvbet

Analiza:

Kompromitacji goni kompromitację tak wyglądają ostatnie dni w Neapolu, trafili na piekielnie trudny terminarz będą w kryzysie, ale tu już nawet nie chodzi o wyniki a styl a raczej jego brak. Już teraz można powiedzieć że zatrudnienie Gattuso to błąd, wydawało się że potrzeba tutaj twardej ręki bo umiejętność przecież ta kadra ma. Jednak atmosfera, wyniki, kolosalne błędy indywidualnych graczy sprawia że ten zespół jest przerażony na boisku i kompletnie pogubiony . Już gdzieś tam czytałem ze nawet Gattuso się poddaje i za chwilę może być kolejna zmiana trenera. Nie wierzę w żadną zmianę ich gry a dziś widzę jeszcze więcej trudności w defensywie (ciągle bez Koulibaly a widać ile on znaczy), mecz u siebie z wściekłymi fanami którzy jak zobaczą znowu kopaninę i granie wolno to będziemy to czuć na boisku tak wiec już to wymusza na Napoli zaangażowanie, agresję a w tej grze bo widać było że chcą ale właśnie w takim nastawieniu byli kompletnie taktycznie rozbici, do tego Lazio uwielbię grę z kontry a tego jeszcze będzie więcej niż w ostatnim meczu. Lazio skupione na Seria A i pewnie tutaj trochę rotacji będzie ale patrząc na kadrę jaka jedzie na ten mecz  to ja tutaj gorszej jakości nie widzę, mam jednak nadzieje że zagrają trochę bardziej otwarty mecz niż to miało miejsce.   Fakt że to jeden mecz też dobry bo nikt tutaj nie powinien chcieć grać dodatkowych minut.

  100
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna - Portugalia puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie : Braga -Sporting
Typ: 1/+1.5
Kurs: 2.25
Bukmacher : fortuna

Polfinal pucharu ligi, Braga w styczniu w imponujacej formie wygrywa mecz za meczem strzela mnostwo bramek w ostatniej kolejce ograla nawet Porto na ich boisku 2-1 wczesniej 7-1 z Belenenses, Sporting w meczach z czolowka nie daje rady przegral ostatnio z Benfica 0-2 i Porto 1-2 mysle ze z Braga w obecnej formie tez przegra.Jest to juz polfinal wiec nie obawiam sie o jakies duze rotacje w skladach i typuje wygrana Bragi i co najmniej dwie bramki po jej stronie.

  125
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia Premier League

Spotkanie: Crystal Palace - Southampton

Typ: 1

Kurs: 2,70

Godz: 20:30

Bukmacher: sts

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:30 odbędzie się spotkanie w 24 kolejce Premier League pomiędzy zespołami Crystal Palace i Southampton.  Gospodarze z dorobkiem 30 punktów plasują się na 9 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście zdołali uzbierać 28 oczek i zajmują 13 pozycję.  Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują strzelić jakiegoś gola w dzisiejszym spotkaniu. Crystal Palace będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i dobra postawa w ostatnim spotkaniu z Manchsterem City wskazuje, że są delikatnym faworytem dzisiejszego spotkania. Ich ostatnie cztery spotkania to remisy, dlatego dzisiaj będą chcieli przełamać serię kompromisów i spróbują wygrać domowe spotkanie. Dodatkowo świetna dyspozycja w ostatnich spotkaniach pokazuje że powinni dzisiaj strzelić minimum jednego gola. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu Crystal Palace,  który będzie dyktował warunki gry. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 2:1  po bardzo ciekawym spotkaniu.

  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy Puchar
Godzina:20 :45
Spotkanie: Napoli - Lazio
Typ: Lazio i oba zespoły strzelą
Kurs: 4,20
Bukmacher: Fortuna 
Analiza:
Po raz drugi w niedługim czasie czepiam się meczu z udziałem Napoli. Tym razem jednak idę w drugą stronę i stawiam na przyjezdnych ze stolicy Italii. Grę podopiecznych Gatusso można określić jednym słowem KSTASTROFA. Wprost przeciwnie goście w szczytowej formie wygrali kolejno 11 spotkań ligowych windując się na "trzeci plac" w Serie A. Stosunek bramek 46:18 również mówi sam za siebie. Imobille strzelą jak złoto i z 23 bramkami prowadzi w klasyfikacji strzelców we Włoszech. Wyprzedza również Cristiano Ronaldo o 7 bramek w klasyfikacji "Złotego Buta". Obie jedenastki udział w Coppa Italia rozpoczęły od 1/8. Neapolitańczycy wymęczyli 2:0 z II ligową Perugią po dwóch "jedenastkach". Biancocelesti natomiast rozbili Cremonese 4:0. Warto dodać, że podopieczni Simone Inzaghiego to obrońcy tytułu sprzed roku. Gracze z Rzymu w finale tych rozgrywek grali 9 razy siedmiokrotnie sięgając po puchar. Obecna forma obu zespołów zdecydowanie wskazuje na zwycięstwo gości dodaje jednak, że gracze z Neapolu podejmą walkę i zdobędą choćby honorową bramkę ratując posadę trenera. 

  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Włochy, Puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli - Lazio
Typ: powyżej 26 fauli (26 zwrot)
Kurs: 1,9
Bukmacher: etoto
Analiza:

Napoli ostatnio spisuje się fatalnie, więcej porażek niż zwycięstw i o pucharach mogą już tylko pomarzyć. Wydaje się, że ostatnią deską ratunku na uratowanie sezonu jest właśnie Puchar Włoch. Mamy już 1/4 finału ale niestety dla Napoli w grze zostały same mocne ekipy jak np. ich dzisiejszy rywal Lazio czy Juventus, Roma, Inter i Fiorentina.
Rzymianie w przeciwieństwie do rywali spisuje się znakomicie i jeżeli wygra zaległe spotkanie w lidze może wskoczyć nawet 2 miejsce tylko z 3pkt straty do Juventusu.
Faworytem wydaje się Lazio ale w jako, że to spotkanie pucharowe to wszystko może się zdarzyć. Liczę, że gospodarze będą chcieli trochę poprawić nastroje swoim kibicom i postarają się o małą niespodziankę jaką byłoby wyeliminowanie Lazio.
W spotkaniach ligi włoskiej często arbitrzy odgwizdują sporo fauli bowiem piłkarze często grają ostro i na podobny scenariusz liczę w tym pucharowym starciu. Linia 26 jak na temperamentnych Włochów wydaje się niezbyt wysoka.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom