>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Coppa Italia (Puchar Włoch) - w sezonie 2019/2020

Status
Zamknięty.
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Czwartek 05.12
Godz. 21.00 
Cagliari-Sampdoria
Typ ; BTS w 1 polowie 
Kurs : 4.33 @ Bet365,
          4.20 @ Unibet
          4.34 @ Totolotek

Witam serdecznie,
Pare dni temu zakonczyl sie mecz Serie A pomiedzy tymi zespolami i bylo to nie lada widowisko, poniewaz Smpa prowadziła juz 0-2 ale wtedy zaczał sie festyn strzelecki Sardynczyków. gol na 4-3 po pieknej glowce w 96 minucie gdzie doliczonego czasu mialo byc 5 minut zalamal pilkarz Sampy. 
Dzisiaj jest puchar i licze na rewanz ze strony gosci, jednak nie o wynik tu dzis bedzie chodziło , lecz o gole, ktorych na Sardyni nie brakuje. CO prawda goscie jakos atakiem nie powalaja ale za taka przegrana fabio Quagliarella musi odpowiedziec jakims szybkim trafieniem, a Sardynczycy odpowiedza. 2 gole z obu stron w 1 odslonie to zaden problem .
 
A 0

aprox

Użytkownik
Torino - Genoa
Typ: Torino + over 2,5
Kurs:  2.40 STS

Obie drużyny zaczęły ten rok od zwycięstwa w lidze. Torino pokonało na wyjeździe Romę, a Genoa u siebie Sassuolo.
Mimo to w dniu dzisiejszym stawiam na zwycięstwo graczy z Turynu. Dobry mecz z Romą oraz lepsza pozycja w lidze powinny sprawić iż to oni pokuszą się o awans do kolejnej fazy pucharu. Torino w ostatnim czasie bardzo rzadko zachowuje czyste konto na własnym stadionie, dlatego dodaje do typu over 2.5.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Fiorentina - Atalanta
Awans Atalanta 1.65 @efortuna 



Jeszcze wczoraj można było złapać 1.75 na betfanie, ale ten kurs na fortunie do pogrania. Wydaje się to najrozsadniejsza opcja na całą kolejkę z pucharem Włoch. Fiorentina zmieniła trenera, ale jej gra nie poprawiła się zbytnio, w Bolonii Skorupski ratował im tyłek parę razy, a ostatnio wymeczone zwycięstwo u siebie ze słabym Spal. Fiorentina przede wszystkim musi skupić się na lidze, bo tu sytuacja nie wygląda za ciekawie, 7 pkt przewagi nad strefą spadku, a najbliższe ich mecze to Napoli, Genoa, Juventus i Atalanta, a więc za 4 kolejki ta przewaga zmaleje, jak nie spadnie zupełnie. Fiorentina strasznie się męczy w ataku, a przyjście Cutrone, który nie przebił się w Wolves wątpię żeby coś dało, do tego nadal kontuzjowany Ribery. Atalanta na zupełnie przeciwnym biegunie, kapitalny mecz z Interem, gdzie powinni wygrać, Muriel zmarnował pod koniec rzut karny. Zespół z Bergamo bardzo poukładany, wysoki pressing, mega dużo okazji co mecz zamienianych na gola.

Kolejna sprawa to zmiennicy, bo ktoś zaraz napiszę, że przecież to tylko puchar, że mogą zagrać rezerwy. Ja pamiętam jak jeszcze parę kolejek temu kontuzjowany byli Muriel i Zapata, a za czerwo pauzowal Ilicic, a Atalanta mimo to grała jak zawsze, czyli mega dużo okazji, posiadania piłki, strzałów. Pomijając całą pierwsza 11 z ostatniego meczu to zostają nam tacy zawodnicy jak Muriel, Malinovski, Freuler, Castagne czy Massielo, czyli na ten moment co najmniej półka wyżej od pierwszego składu Fiorentiny. Dodatkowo Gasperini nie odpuszcza pucharów, przecież sezon temu Atalanta zameldowała się finale, a dwa sezony temu ulegli dopiero w półfinale Juve. Kolejna sprawa to odpoczynek i przerwa między meczami, Atalanta skończyła mecz w sobotę, a kolejny ma dopiero w poniedziałek za tydzień, Fiorentina skończyła w niedziele, środa puchar i w sobotę mecz z Napoli. Wiem, że to są profesjonalisci, ale moim zdaniem Fiorentina skupi się na lidze, bo tam ich sytuacja nie wygląda za ciekawie, a Atalanta nawet jak wyjdzie rezerwami i w co wątpię bo Gasperini wiele razy podkreślał, że traktują puchar poważnie to i tak się przejadą po gospodarzach i pewnie awansują. 
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Juventus - Roma Over 5.5 kartek @2.60 Uni

Będzie krótko i na temat. Ćwierćfinał Pucharu Włoch, nie ma dwumeczu, jutrzejszy mecz decyduje o awansie. Taką linię kartkową we Włoszech biorę z pocałowaniem ręki, wiadomo, że puchar rządzi się swoimi sprawami , ale oba zespoły zagrają raczej najmocniejszą jedenastką i nie będzie odpuszczania. Ponadto sędziuje mój ulubieniec G. Rocchi, jeden z najbardziej overowych sędziów w Europie, sypie kartkami na lewo i prawo, często podejmując kontrowersyjne decyzje. Nie tak dawno oba zespoły spotkały się w lidze i zobaczyliśmy aż 8 kartoników, myślę, że jutro może być podobnie, po takim kursie polecam!
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Napoli - Lazio
rzut karny @3.00
    
ifoBET

 

8 minuta i mamy rzut karny   karny nietrafiony, ale zakład na   

Spotkanie poprowadzi Davide Massa, który w tym sezonie gwizdał w dziewięciu spotkaniach pokazując 56 żółtych kartoników, co daje średnią 6,22. 
Dla Napoli liga stracona. Na pewno dobrym rozwiązaniem nie było zatrudnienie Gattuso. Skupić się na Pucharze i za wszelką cenę wygrać dzisiejsze spotkanie przy okazji biorąc rewanż za ostatnią ligową porażkę. 
Daide Massa na te 9 spotkań, tylko trzy razy wskazywał 11 metr pola karnego. 
Liczę na sporo walki z jednej jak i z drugiej strony. 
Lazio w Serie A do tej pory otrzymało najwięcej rzutów karnych, bo aż 13. Napoli pod tym względem jest na 15 miejscu z trzema rzutami karnymi. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 AC Milan - Torino
Milan @ 1.72
Fortuna


Po ligowych zmaganiach czas na dwa kolejne półfinały Pucharu Włoch. 
AC Milan na pewno do tego spotkania przystąpi w bardzo dobrym nastroju, ponieważ ich ostatnia dobra passa zwycięstw napawa optymizmem kibiców tego klubu, że uda im się dotrzeć do półfinału tych rozgrywek. W składzie zapewne zobaczymy kilka zmian, a od pierwszych minut powinniśmy zobaczyć min. Piątka. Według kilku stron w szeregach gospodarzy nie będą mogli zagrać: Andrea Conti, Lucas Biglia, Davide Calabria, czy Leo Duarte. Torino zanotowało ostatnio dwie porażki w tym jedną bardzo dotkliwą bo aż 0-7 z Atalantą. Tak naprawdę dwie porażki mogą powodować, że w szeregach gości pojawiła się mała zadyszka. Dla obu ekip jest to bardzo ważne spotkanie, a to z tego względu, że dzięki pucharowi Włoch mogą zagrać w przyszłym sezonie w europejskich pucharach. Milan wydaje się być tu wyraźnym faworytem i idę w ich kierunku. Gospodarze muszą wykorzystać atut własnego boiska jak ostatnio dobrą formę na boisku.

AC Milan - Torino FC, przewidywane składy
Milan: Begovic – A.Conti, Musacchio, Romagnoli, Theo Hernández, Samu Castillejo, Kessié, Bennacer, Çalhanoglu, Piątek, Leao
Torino: Sirigu – Izzo, Nkoulou, Djidji, De Silvestri, Rincon, Meïté, Ola Aina, Verdi, Berenguer; Belotti.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
edvin 1,2K

edvin

Użytkownik
cytat z dnia 28 stycznia 2020 09:34 przez ibis20:45 AC Milan - Torino
Milan @ 1.72
Fortuna


Po ligowych zmaganiach czas na dwa kolejne półfinały Pucharu Włoch. 
AC Milan na pewno do tego spotkania przystąpi w bardzo dobrym nastroju, ponieważ ich ostatnia dobra passa zwycięstw napawa optymizmem kibiców tego klubu, że uda im się dotrzeć do półfinału tych rozgrywek. W składzie zapewne zobaczymy kilka zmian, a od pierwszych minut powinniśmy zobaczyć min. Piątka. Według kilku stron w szeregach gospodarzy nie będą mogli zagrać: Andrea Conti, Lucas Biglia, Davide Calabria, czy Leo Duarte. Torino zanotowało ostatnio dwie porażki w tym jedną bardzo dotkliwą bo aż 0-7 z Atalantą. Tak naprawdę dwie porażki mogą powodować, że w szeregach gości pojawiła się mała zadyszka. Dla obu ekip jest to bardzo ważne spotkanie, a to z tego względu, że dzięki pucharowi Włoch mogą zagrać w przyszłym sezonie w europejskich pucharach. Milan wydaje się być tu wyraźnym faworytem i idę w ich kierunku. Gospodarze muszą wykorzystać atut własnego boiska jak ostatnio dobrą formę na boisku.

AC Milan - Torino FC, przewidywane składy
Milan: Begovic – A.Conti, Musacchio, Romagnoli, Theo Hernández, Samu Castillejo, Kessié, Bennacer, Çalhanoglu, Piątek, Leao
Torino: Sirigu – Izzo, Nkoulou, Djidji, De Silvestri, Rincon, Meïté, Ola Aina, Verdi, Berenguer; Belotti.
Analiza ok. Ale uważam, że oparta na statystykach i "suchych" faktach. Co mam na myśli? A to: czy Ty w ogóle oglądałeś ostatnie mecze Milanu? Po napisanej "analizie" mam wrażenie, że jednak nie. Może się mylę, wyprowadź mnie z błędu. Ja mecze Rossonerich oglądałem i moje wnioski: w wygranych potyczkach Milan grał "piach", a ich przeciwnicy jeszcze gorszy. Mecze nudne jak "flaki z olejem" i gra Ibrahimovicia i spółki "bez ładu i składu". W ostatnim spotkaniu Brescia zasłużyła przynajmniej na remis bądź nawet na zwycięstwo. Podsumowując, Milan ma "fuksa" jakich mało i nie postawiłbym na nich "złamanego" grosza. Wygrać mogą, ale naprawdę szkoda pieniędzy, gdyż w tym meczu może zdarzyć się wszystko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 28 stycznia 2020 20:20 przez edvin

Analiza ok. Ale uważam, że oparta na statystykach i "suchych" faktach. Co mam na myśli? A to: czy Ty w ogóle oglądałeś ostatnie mecze Milanu? Po napisanej "analizie" mam wrażenie, że jednak nie. Może się mylę, wyprowadź mnie z błędu. Ja mecze Rossonerich oglądałem i moje wnioski: w wygranych potyczkach Milan grał "piach", a ich przeciwnicy jeszcze gorszy. Mecze nudne jak "flaki z olejem" i gra Ibrahimovicia i spółki "bez ładu i składu". W ostatnim spotkaniu Brescia zasłużyła przynajmniej na remis bądź nawet na zwycięstwo. Podsumowując, Milan ma "fuksa" jakich mało i nie postawiłbym na nich "złamanego" grosza. Wygrać mogą, ale naprawdę szkoda pieniędzy, gdyż w tym meczu może zdarzyć się wszystko.

Racja, że ''analiza'' jest napisana na suchych faktach, dlatego bardziej nazwałbym tekst nie ''analiza'', a postem, który ma właśnie doprowadzić do dyskusji ;)
Tak jak dobrze wspomniałeś, Milan grał piach, a przy wygranych miał dużo szczęścia. Wczoraj zdarzyło się to samo. Myślałem jednak, że szczęście się tutaj uśmiechnie i gospodarze dopną swego w 90 minut, stało się jednak inaczej i typ leci na minus...
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Spotkanie: Inter Mediolan - Fiorentina
Typ: Fiorentina strzeli
Kurs: 1.62
    
Bukmacher: etoto

Przed nami ćwierćfinałowe spotkanie w ramach Pucharu Włoch, gdzie drużyna Antonio Conte podejmie na San Siro Fiorentinę. Obie drużyny ostatni raz mierzyły się 15 grudnia ub. i padł bramkowy remis. Ostatnie cztery mecze, to w każdym byliśmy świadkami bramek z obu stron. 
Fiorentina pod batutą Iachiniego spisuje się zdecydowanie lepiej. Pokonali Atalantę w Pucharze Włoch oraz Napoli w lidze.
Inter pod okiem Conte wygląda bardzo dobrze, tylko ostatnie mecze w ich wykonaniu wyglądały średnio. Remis ze słabiutkim Lecce oraz z Cagliari, które dostało "zadyszki". 

Ostatnie spotkania Interu:

Inter 1-1 Cagliari
Lecce 1-1 Inter
Inter 
4-1 Cagliari
Inter 1-1 Atalanta
Napoli 1-3 Inter

 

Ostatnie spotkania Fiorentiny:

Fiorentina 0-0 Genoa
Napoli 0-2 Fiorentina
Fiorentina 
2-1 Atalanta
Fiorentina 1-0 SPAL
Bologna 1-1 FiorentinaFiorentina swój ostatni mecz rozegrała 25 stycznia, natomiast drużyna z Mediolanu 26 stycznia, czyli Mediolańczycy mieli jeden dzień mniej na odpoczynek, biorąc pod uwagę ich ostatnie gorsze występy, może mieć to wpływ na dzisiejszy wynik.

Na pewno nie należy skreślać Fiorentiny, którą stać w tym meczu na wyeliminowanie Interu. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Inter - Napoli
Nicolo Barella otrzyma kartkę @2.75
   
etoto 
Pierwszy półfinał Pucharu Włoch zapowiada się bardzo ciekawie. Bardzo dobrze spisujący się Inter Mediolan zmierzy się z Napoli, które nie może ustabilizować formy. 
Oba zespoły ostatni raz mierzyły się 06.01. br. i lepszy okazał się Inter Mediolan. Podopieczni Antonio Conte w tamtym meczu obejrzeli 6 żółtych kartoników i w tym był Nicolo Barella. 
Mecz poprowadzi GIANPAOLO CALVARESE który gwizdał w 10 spotkaniach Seria A pokazując łącznie 57 żółtych kartek. 



Nie bez powodu wybrałem Nicolo Barelle, ponieważ w trwającym sezonie zobaczył 8 żółtych kartek i jest to najostrzej grający zawodnik Interu. 

Przewidywany skład Interu:
Padelli - Godin, Ranocchia, Bastoni - Moses, Vecino, Barella, Eriksen, Young - Sanchez, Lukaku
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
AC Milan - Juventus
Ismale Bennacer otrzyma kartkę @2.50
etoto

 ​
Podobny tok myślenia, co do wczorajszego meczu pomiędzy Interem a Napoli. Dzisiejszego wieczoru na San Siro AC Milan podejmie Starą Damę. 



Jak widać na załączonej grafice Bennacer najprawdopodobniej zagra przeciwko Juventusowi. Główna pozycja Ismalea, to defensywny pomocnik. 
Ma 23 możliwe mecze w Serie A wystąpił w 17 spotkaniach oglądając 10 żółtych kartoników. Uważam, że jest to bardzo duża liczba. Do tej pory wspomniany zawodnik otrzymał najwięcej żółtych kartek spośród wszystkich zawodników Milanu. 
Po Starej Damie nie wiem czego się spodziewać. Ich gra to sinusoida, ponieważ dobrą grę przeplatają fatalnym występem. Po gospodarzach spodziewam się walki i gryzienia murawy do końcowego gwizdka. W lidze ciężko będzie powalczyć o TOP4, więc pozostaje Coppa Italia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom