>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Oj ja się z kolegą kompletnie nie zgodzę w kwestii Amurka I ich gry. Chłopaki faktycznie mają czarną serię i nie zdobyli za dużo punktów ale spójrzmy realnie z kim przyszło im grać. Ostatnie 6 meczów które przegrali: Kazań, Omsk, Magnitka, Dynamo M, Czerepy, Jarek. Sama czołówką ligi , no może nie licząc Severstala ale w Czerepowcu już lepsi tracili punkty. Trzeba zauważyć również, że większość tych meczów była na styku, ba z Kazaniem i Omskiem decydowały karne. 
Moim zdaniem faworytem tego spotkania są zdecydowanie gospodarze którzy u siebie są bardzo silni , gra w ofensywie wreszcie im się zaczęła kleić a gdy między słupkami mamy Alikina to potrafią urwać punkty każdemu co pokazali nie raz. No właśnie kwestia bramki , powinien grać Alikin tym bardziej , że z Kazaniem zaczął Langhamer a tigry potrzebują punktów bo pociąg z napisem PO odjeżdża. 
Sibir jest po 4 zwycięstwach w tym dwa ostatnie z kitajcami, ale czy oni tak dobrze grali czy przeciwnik im na to pozwolił? Śmiem wątpić, że to chińska ekipa dała d*** I pozwoliła w dwóch meczach zrobić się bez mydła , mając komplet punktów w garści.
Tutaj takiego scenariusza nie przewiduje. Poczekam do jutra na piątki i dorzucę coś z kanadyjki. Liczę na 2-3 bramki Amura. 
W meczu  Władka poczekam na decyzję w sprawie bramkarza jak będzie Trushkov poszukam czegoś w stronę gospodarzy.
Edit. Trushkov jest chory, więc znowu zagra Krasotkin, czołowy obrońca Lalonde - dyskwalfikacja na jeden mecz... Jeśli tylko Omsk tego nie odpuści to wygra lekko łatwo i wysoko.

Amur [email protected]    
over 2.5 [email protected]     
H.Zohorna over 0.5 [email protected]    
Jordan over 0.5pt@2,75    
Omsk over 3,5@2,50    
Omsk [email protected]    
Niesamowity pech Amura a szczęście Sibira. W ostatniej serii karnych Rudenkov trafia w sztange, Ruohomaa też trafia w sztangę ale krążek jakimś cudem wpada do bramki. Szkoda Amura, ale powinni ten mecz zabić w regulaminowym czasie gry.
 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
mecz Amura za chwile i mi chodzi ich zwyciestwo po głowie. Raz ze w koncu trzeba sie przełamac po powrocie a rywale byli trudni, mecze zaciete, dwa ze Sibir moze złapać zadyszke co czesto sie zdarza druzynom na wschodniej delegacji, zgarnac komplet jest bardzo ciezko na zmianie strefy czasowej
Zaciete mecze Amura z Omskiem i dzien po dniu z Kazaniem dobrze rokuja , ja dzis wierze w ich przełamanie

Amur ml kurs 1,99 fortuna    

poznej reszte meczy

Nie zauwazyłem ze kolega @antypolak tez idzie w tym samym kierunku. I oczywiscie gra Amura lepsza niz wyniki, przy odrobinie szczescia mogły byc cztery punkty zamiast dwóch z oststnich meczy
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mało czasu na pisanie ale co do innych meczy. We Władywostoku gdyby byl w bramce Olkinuora to stawiałbym na gospodarzy, ale w obecnym stanie bedzie im niezwykle ciezko złapac choc punkt, aczkolwiek powiedziałbym ze Admirał z X to dobry kierunek i kto wie.

Mecz w Astanie ( Nur -Sultan, wiem ale sie nigdy nie przyzwyczaje). Buki tutaj bardzo faworyzuja Barysa, ale wg za bardzo, owszem mocny team, Skabelka swoje na ławce robi ael ostatniu Ufa był bardzo blisko wywiezienia zwyciestwa. Troche sie bramka tam posypała a kapitan Panin znów pokazał ze nalezy do grona graczy którzy graja po prostu chamsko w zwiazku z tym trza było przebudowac formacje obronne i nie wypaliło. Ale Ufa zostawiła dobre wrazenie w Astanie( wiem, wiem za to nie ma punktów)
Ale rywal Z Magnitogorska to na ten moment mocny monolit. Wynik w Czelabinsku nie do konca swiadczy o potencjale i mozliwosciach Magnitki, wg mnie potencjału tam wiecej niz u Kazachów i dzis zobaczymy zaciety mecz z którego to goscie wyjda zwyciesko

Magnitka ml kurs 2,17

Wspomniana wyzej Ufa miała probelm w obronie bo jednak Panin jako zawodnik formacji obronnej trzeba przyznac gasił wiele zapedów rywali a ze ofensywnie jest usposobiony tak jak mozna zobaczyc na filmach to niestety cztery mecze bez niego. Ufa zagrała dobre zawody w Astanie mimo słabego wyniku. rywal z Ekaterinburga wraca na wlasna tafle, ich ostatnie mecze w kratkez CSKA Kovar w super dysozycji, z Cherepami nie poszło dobrze, czasem tak bywa ale rywal Avto dobrze usposobiony i juz dzis mysle w obronie bedzie wiekszy ordnung, stawiam dzis na Ufe

Ufa ml kurs 2,32

Ostatnimi casy dobrze zaczyna funkcjonowac ekipa Razina, mamy rok od objecia przez niego sterow w Cherepowcu, mimo malego budzetu i dosc przecietnego składu kadrowego, taktycznie potrafi duzo zdzialac. , dzis tez trudny rywal bo gracze Znaroka to solidna ekipa ale oni wola grac jak nie sa faworytem , niemniej jednak spodziewam sie pociagniecia serii przed gospodarzy

Cherepowiec ml kurs 2,02

Nie rozumiem tak wysokiego kursu na Traktorzystów. Owszem sa na dnie , ale cały czas jest szansa na PO, patrzac w roster to powinni byc 6-7 na wschodzie, ale cos nie zagrało, dzis z Wilkami jest szansa by zblizyc sie do osemki, na pewno będą grali jakby to był mecz ostatniej szansy, nie sa bez szans wg mnie i jezeli tylko miedzu słupkami nie bedzie jakis gaf to widze 2 pkt w Czelaninsku

Traktor ml kurs 2,28

 
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Reszta spotkań na dzisiaj:
Trochę się spóźniłem na mecz w Pekinie ale na moje Kazań powinien miękko powieźć kitajców którzy skompromitowali się dwukrotnie z Sibirakami. Smith w bramce tylko mnie w tym upewnia.

Barysek u siebie on fire, 2 zwycięstwa z ciężkimi rywalami u siebie. 5 gierek u siebie 4 zwycięstwa. Konsekwentnie lecimy przeciwko Magnitce, która nie wytrzymała fizycznej gry z Traktorem i poległa w Czelabińsku. Hutnicy kozaczą u siebie gdy mają sędziów po swojej stronie, dzisiaj liczę na miękki win Barysa. Gospodarze z reguły dobrze wchodzą w mecz więc pogramy jeszcze pierwszą kwartę.

Barys 60'@2,40     
Barys 1 tercja @2,95    

Kurs na Ufoludki trochę za wysoki jak dla mnie , obie drużyny moim zdaniem na podobnym poziomie. W bramce gospodarzy chyba zabraknie Kovara? Za to w bramce Ufy na pewno zobaczymy Metsole. Poszukam wygrany Ufy w OT bo mecz moim zdaniem na styku.

Ufa [email protected]    

Czy Czerepy pójdą za ciosem? Ewidentnie żółci złapali wiatr w żagle wygrywając 4 z ostatnich 5 spotkań. Mają też patent na stołecznych z którymi nie przegrali u siebie od 2013 roku. Jak będzie dzisiaj?

Czerepy [email protected]   
Ktoś oglądał?

CDN

 
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Kurs na Dynamowców, również wysoki a moim zdaniem są zdecydowanym faworytem w spotkaniu w Nowym Grodzie. O ile sędziowie nie będą przeszkadzać, wydaje mi się, że powinni spokojnie ugrać w regularze ten mecz tym bardziej , że lubią zdecydowanie tam przyjeżdżać bo często zgarniaja punkty. Mam nadzieję,  że wyrzucili już z głowy "porazke" ze SKA , oczyścili głowy i dzisiaj zobaczymy ich akcje, takie jak lubimy , szybkie , kombinacyjne a przede wszystkim skuteczne. 

Dynamo M 60" @2.40     

Tak jak kolega wyżej też nie rozumiem tego kursu na Traktorka. Chłopaki naprawdę się przebudzili dwójka z NhL punktuje i ciągnie grę A oni ciagle marza o PO. Te marzenia mogą się spełnić tylko trzeba ciułać punkciki , dzisiaj do tego dobra okazja bo Wilki grają delikatnie mówiąc w kratkę.

Traktor  [email protected]    
Hyka [email protected]    

Wow co za comeback traktorzystów! Aż muszę to w domu zobaczyć. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam ostatnio większość kanadyjek ładnie weszło, to dzisiaj też coś trzeba ustrzelić i oskubać baśkę ale już bez analiz bo deficyt czasu, spodziewam sie bramek więc licze że jakiś dubelek mi siądzie

1.Daugavins K. +0.5 pkt 1.77 k (Spartak)    

2.Lajunen v. +0.5 pkt 2.3 k (Vitjaz)    


3.Slepysev A. +0.5 pkt 1.7 k (Cska)     

4.Cajkovsky M. +0.5 pkt  2.3 k( Dyn.Moskva)    


5 White M. +0.5 pkt 1.87 k (Nizniekamsk)    

6.Lehtera J. +0.5 pkt 1.75 k (petersburg)     

6 na 6 kto pograł to mógł ładnie zarobić ????
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
cytat z dnia 16 stycznia 2020 16:33 przez mijonWitam ostatnio większość kanadyjek ładnie weszło, to dzisiaj też coś trzeba ustrzelić i oskubać baśkę ale już bez analiz bo deficyt czasu, spodziewam sie bramek więc licze że jakiś dubelek mi siądzie

1.Daugavins K. +0.5 pkt 1.77 k (Spartak)

2.Lajunen v. +0.5 pkt 2.3 k (Vitjaz)


3.Slepysev A. +0.5 pkt 1.7 k (Cska)

4.Cajkovsky M. +0.5 pkt  2.3 k( Dyn.Moskva)


5 White M. +0.5 pkt 1.87 k (Nizniekamsk)

6.Lehtera J. +0.5 pkt 1.75 k (petersburg)

 
No dobre typy kolego. 
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Nowosybirsk - Czeljabinsk
Data: 21.01.2020 g. 13:30
Typ: 1. tercja: under 1.5 gola  
Kurs: 1,48
Fortuna
Analiza:

Stosunkowo mało bramek pada w rywalizacjach pomiędzy hokeistami Nowosybirska a Czeljabinskiem. Dość powiedzieć, że w ostatnich pięciu bezpośrednich spotkaniach padały maksymalnie po trzy gole. W każdym z nich pierwsza tercja kończyła się maksymalnie jedną bramką. W pięciu ostatnich spotkaniach, w których Nowosybirsk grał u siebie, w pierwszej tercji strzelono maksymalnie jednego gola. Analogiczna sytuacja miała miejsce w czterech na pięć ostatnich spotkań Czeljabinska na wyjeździe. Bazując na tych danych, typuję że także pierwsza tercja dzisiejszego spotkania nie będzie obfitować w więcej niż jedną bramkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja na dziś po tej przerwie na mecz gwiazd myślę pograć w kierunku faworytów, mianowicie Ufa i Spartak.

Ufa ostatnio znów słabszy okres, na pewno szykują powoli formę pod PO, ale trzeba sie do nich dostać a tabela sie mocno spłaszczyła i ich pozycja nie jest tak pewna. Dziś spotkanie  u siebie, z Admirałem, ktory ostatnio jednak sporo problemów i większość przegranych spotkań, w bramce raczej bez stabilizacji więc dzis Ufa powinna na spokojnie wziąć pewne dwa punkty.

Natomiast Spartak jedzie do Mińska, ekipa obok Rygi najsłabsza w tym sezonie, nie ma zbyt wiele do zaproponowania dla ligi i pewnie włodarze KHL chcieliby jakiś innych mocniejszych ekip z innych krajów, bo w tej chwili znów liga sie właściwie okroiła do Rosji plus Jokerit, Barys inne kraje sie nie liczą. Spartak nieco lepiej w tabeli wygląda niż Ufa, ale tez punkty potrzebne, wszystko zbliża sie już do ostatnich rozstrzygnięć, więc punkty potrzebne, warto je zbierać. Personalnie ekipa jest lepsza, jeśli po tej przerwie nie będzie jakiegoś rozprężeni to wydaje się, że dziś również powinni na spokojnie ogarnać 2 pkt.

Ufa RT @1,58   + Spartak RT @1,52   AKO @2,4  
Ufa -1,5 @2,04  
Spartak -1,5 @1,93  

Niestety tylko Ufa odrobiła trochę. Kolega @rasijskij świetnie wyczuł śmierdzące kursy w Mińsku a czlowiek wpakował sie na minę;/
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiejsze kursy na Soczi i Spartaka są tak odstraszające, że zacząłem szukać powodów dla których warto byłoby spróbować pograć w kierunku Mińska lub Ryżan. Można najzwyczajniej zagrać i liczyć na niespodziankę, ale może do rozpoczęcia meczu znajdzie się jakiś sensowny powód, żeby się założyć. Jeśli chodzi o mecz na Łotwie to kurs na gospodarzy jest bardzo dobry, a Soczi wcale tak świetnie sobie ostatnio nie radzi. Łotysze muszą się w końcu przełamać. Wracając do Mińska właśnie natknąłem się na info, że Spooner punktował czterokrotnie w ostatnich pięciu meczach na Mińsk Arenie, a Żubry strzelały jako pierwsi Spartakowi w dwóch z trzech spotkań w tym sezonie i tak mi przychodzi do głowy kilka opcji z których może coś wybiorę.
.
      Obie drużyny zdobędą co najmniej dwie bramki @2,20 Unibet      
      Pierwszy gol dla Mińska @2,70 Unibet      
      Mińsk lub remis i obie strzelą co najmniej dwie bramki @4,50 Unibet      
      Spooner +0,5 punktu @1,82 Fortuna      ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiejsze kursy wystawione na gospodarzy nieco mnie rozczarowały. Najwyższy kurs na zwycięstwo gospodarza w Unibecie (wyłączając Lokomotiv, ponieważ grając z CSKA kurs na nich musi być wysoki) wynosi 1,70 i jest to propozycja na zwycięstwo Kazania w derbach co według mnie wygląda trochę śmiesznie przypominając sobie co Barsy prezentowały jeszcze całkiem niedawno. W przypadku gospodarzy nie widzę opłacalności gry w żadnym przypadku. Pytanie dnia brzmi: Która spośród drużyn gości sprawi dzisiaj "niespodziankę"? Najbardziej prawdopodobne wydają mi się dwie opcje: Salavat Yulaev i Severstal. Co do pierwszego spotkania to zarówno Ufa jak i Kazań radzą sobie ostatnio w kratkę i jeśli zdecyduję się na ten mecz to z pewnością moim wyborem będą przyjezdni. Z drugiej strony nie wiem czy jest sens w ogóle zabierać się za to spotkanie patrząc na H2H, gdzie wyraźnie widać, że w Kazaniu najczęściej górą bywają Barsy. Sensowne wydaje się wyjście numer dwa, czyli spotkanie w Moskwie. Spartak ostatnio prezentuje gorszą formę niż Severstal i dodatkowo będzie to spotkanie rewanżowe. Kilka dni temu zespoły grały ze sobą w Czerepowcu, gdzie wygrali panowie z Moskwy (2:1 OT). Myślę, że spośród drużyn przyjezdnych to właśnie Severstal jest w stanie dzisiaj ograć gospodarzy.
.
Severstal lub remis @2,20
Pierwszy gol dla Severstali @2,55
Severstal lub remis i poniżej 5,5 bramki @2,95
Unibet
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Dobrze , że wczoraj nic nie ruszałem bo tylko bym utopił. Kursy tragiczne, a po meczu gwiazd ciężko coś wytypować. Cieszy jedynie postawa Admirałów w Helsinkach. Dzisiaj już kursiki dosyć przyjemne i coś spróbujemy.
Jako , że gra Magnitka  I to na wyjeździe to typ może być tylko jeden ;) Gorzej w delegacji na wschodzie od Ekipy z Magnitorska gra tylko Amurek. Dorobek 19 oczek przywiezionych do domu to nie jest raczej powód do dumy. Jak już od kilku typów macie możliwość czytać gram przeciwko Magnitce bo po prostu kursy są zdecydowanie za niskie na hutników przy jej obecnej dyspozycji. W Nowogrodzie mamy za to ostatnio świetne nastroje, wygrane z Dunajem Moskwa i Jarkiem muszą robić wrażenie na przeciwnikach. Dzisiaj zdecydowanie łatwiejsze zadanie przed jeleniami. Panowie sporo strzelają u siebie mam nadzieję, że nie rozproszyła ich przerwa na mecz gwiazd.

Nizhny Nowogród [email protected]    
 
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Dinamo Ryga - Admirał Władywostok 2 I poniżej 4.5 [email protected]     

Władek lekko się pozbierał dwoma wygranymi z jeleniami i Kazaniem ale wpadł w pułapkę ciężkiego terminarza. O punkty w dwumeczu z Omskiem nie było szans , ekipa Jastrzębi kompletnie poza zasięgiem A i Krasotkin nie pomógł. Ostatnie spotkanie to jednak dobry sygnał , zwłaszcza w ofensywie, że Bakos I spółka nie zapomnieli jak się strzela gole. Chłopaki postawili się w Helsinkach Pajacom I gdyby był Trushkov w bramce moim zdaniem mogli by się pokusić o zwycięstwo. Dzisiaj przyjeżdżają do Rygi która jest najgorszą, drużyną ligi i pod względem punktowym i pod względem tego , że na ta grę się nie da patrzeć. Na profilu tt zespołu łotewskiego kibice wylewaja swoją złość I zarzucają zawodnikom brak umiejętności i zaangażowania. Nie sposób się z nimi nie zgodzić.  Ryga gra fatalnie i liczę, że Admirałowie jeśli liczą jeszcze na PO A na pewno liczą, to muszą takie mecze wygrywać z zamkniętymi oczami. Najlepiej za 2 pkt. Nie liczę na ciekawe spotkanie ani na sporą ilość goli a niska wygraną gości, mam nadzieję że w regularze.

Vityaz Podolsk - Łokomotiv Jarosław  Obie drużyny strzelą 2 gole @2.01     

Sąsiedzi z tabeli , dwie ostatnie lokaty premiujace awans do PO 56 punktów. Jarek w sezonie przejściowym po odmłodzeniu składu, Podolsk po oddaniu połowy składu mocniejszym zespołom. Miejsce adekwatne do tego co się dzieje w obu klubach kadrowo, jednak przyszłość zdecydowanie w lepszych barwach dla kolejarzy bo ekipa powoli się zgrywa a młodzi zawodnicy krzepna w lidze. Bliżej mi zwycięstwa Jarka ale w Podolsku wszystkim gra się ciężko i lepsi tracili punkty. Skupię się na golach bo obie ekipy dużo strzelają i sporo tracą a ich spotkania obfitują w gole z obu stron. Ostatni mecz który skończył się dla jednej z drużyn tylko jednym golem miał miejsce 3 lata temu. Liczę na wymianę ciosów i po ustaleniu linii na tt spróbuje pograć kanadyjki w tym spotkaniu.

Dynamo Mińsk - Severstal Cherepovets 1 i powyżej 4.5 gola [email protected]      na tafli zdecydowanie lepsi jednak bramkarz nie dotrzymał im kroku

Przyznam szczerze , że miałem iść w stronę Czerepków ale jak zobaczyłem, że brak Vovczenki I Geraskina którzy mają udział przy 80% goli gości to zmiękła mi rura. Goście mają jeszcze teoretyczne szansę na PO Ale będzie o to niezmiernie ciężko. Gospodarze za to na lajciku mogą sobie grać spotkania przygotowawcze do nowego sezonu. W poprzedniej kolejce pokazali, że ten luzik im służy bo ograli U siebie Spartaka. Dzisiaj też powinniśmy zobaczyć radosny hokej w wykonaniu Żubrów, a więc dużo bramek z obu stron. Liczę, że dzisiaj decydującą rolę odegra presja A tej gospodarze nie mają wcale.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam po dłuzszej jak na mnie nieobecnosci, wiele sie na to złozyło ale dzis spróbuje cos grac i zaproponować, wiele meczy mocnych druzyn ale ja sie skupiam na dwóch meczach

Pod Moskwę przyjezdza Lokomotiv , który przegrał swoje czery poprzednie mecze, jednak i w delegacji i oststni z mistrzem przy odrobinie moze szczescia moze gdy by sie inaczej ułozyły mogły zakonczyc sie inaczej, jest chemia w zespole a Pelino cały czas szyka róznych ustawien i rotuje składem w zaleznosci od przeciwnika . Jednak wszystko ma grac w PO bo to cel by tam zagrać dobrze i mocno, najwazniejsze ze cały sztab szkoleniowy ma zaufanie władz klubowych i kazdy sie stara. Dzis rywal niełatwy bo Vitjaz po chwilowym dołu, wymianach itd musiał podukładac klocki , chociaz mi osobiscie ten zespoł bardzoej impnował przed seria wymian. Dzis spotkanie wg mnie bedzie zaciete , moze troche patriotycznie ale wiecej atutow widze po stronie gosci

Loko ml 1,74 

Drugi mecz w Rydze, która mimo wszystko troche zawiodła w tym sezonie bo plany były inne i poczatkowe transfery wskazywały na jakies szanse na zakrecenie sie koło strefy PO. Jednak wyszło mozna powiedziec jak zawsze ostatnio. Rywal z Władywostoku rdzi sobie w tym sezonie bardzo dobrze, był mozna powiecdziec rewelacja pierwszej czesci sezonu, rodzimi gracze ograli sie w poprzednim sezonie i w tym po dodaniu kilku solidnych legionistów zespoł potrafi wygrywac z mocniejszymi rywalami. Jednak troche wszystko posypało sie po stracie pierwszego bramkarza, Olkinuory nie było bardzo długo i niestety musiało to sie przełozyć na wyniki. Z tego co sie orientuje dzis bedziemy mieli jego powrót po kontuzji, miał on juz nastapic w meczu z Ufa ale postanowiono poczekać.
Napewno to wzmocni morale zespołu i a i linia obrony bedzie czuc sie pewniej, oststeniu ich mecz tez napawaja optymizmem a ze sa szanse na PO wiec motywacji tez nie zabrakinie.

Admirał ml 1,77


Koledze @antypolak tak podpowiadam ze w lidze KHL systemu 3 punktowego nie ma juz od poprzedniego sezonu, na wzór ligi NHL, stad tabele obu konferencji przy tak wyrownanej lidze wygladaja dość ciasno
Z innych meczu ciekawi mnie mecz Spartaka z Traktorem. Goscie jezeli chca jeszcze myslec o PO to jest na to ostatni dzwonek, z kolej jak mozna zauwazyc Traktorzysci lepiej spisuja sie jezeli nie sa w roli fawotyta, mimo ze Spartak wyzej w tabelu, u siebie i kadrowo mocny o ławce trenerskiej nie wspomne to dzis kto wie czy nie zakreci sie w okolicach dogrywki wiec z mniejsza stawke Troktorzysci z x bede probował zagrac

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mi wpadł w oko tylko jeden mecz z dzisiejszej oferty. Można powiedzieć, że zadecydowało przeczucie, ponieważ to spotkanie chodzi za mną od wczoraj. Dynamo Mińsk przełamało ostatnio serię porażek i znalazło lekarstwo na problemy ofensywne pokonując u siebie moskiewskiego Spartaka 4:3. Severstal, która ostatnio pokazywała się z bardzo dobrej strony od dwóch spotkań ma problem ze strzeleniem więcej niż jednej bramki. Liczę na to, że Żubry pójdą dzisiejszego popołudnia za ciosem i dopiszą do swojego dorobku kolejne dwa punkty. Spotkania między tymi ekipami zazwyczaj obfitują w bramki z obu stron. Mam nadzieję, że tym razem również tak będzie. Dynamo czterokrotnie w ostatnich pięciu spotkaniach z Severstalą strzelało trzy bramki. Kurs na takie zdarzenie jest zdecydowanie do przyjęcia, więc spróbuję rownież goli gospodarzy. Zastanawiam się nad zwycięzcą pierwszej tercji. Mińsk lubi u siebie mocno zacząć.
.
  Dynamo Mińsk ML @2,02  
      Dynamo Mińsk wygra pierwszą tercję @3,20      
  Dynamo Mińsk powyżej 2,5 bramki (z dogrywką) @2,04  
  Za drobne na pewno spróbuję: Mińsk ML / Obie strzelą co najmniej dwie bramki i będzie poniżej 7,5 bramki @4,90  
Pierwsza tercja trochę uratowała sprawę. Liczyłem na lepszy występ gospodarzy.
UNIBET
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś może tak pod prąd ale cos mnie tak ciagnie w dwa kierunki.
W Helsinkach Jokerit od dwóch kolejek goni rywali, wczoraj rzutem na tasme orzegonii smoki, potencjał u finów ogromny, zawsze sa groźni dla kazdego i z kazdym moga wygrać. Wczoraj wygrzebali sie z wyniku 3-0, szacunek za to , była nawałnica w 3 tercji i od połowy drugiej, Smoki nie istniały. Dzis rywal niewygodny, który gra fizycznie i trzeba powiedziec z szansami na PO do tego wczoraj nie grał a finowie 1,5 tercji na wyskie C zagrali. Nie wiem kto bedzie dzis w bramce Jokeritu ale jezeli bedzie to Niemi to nie widze tego, chciałem o nim troche napisac ale odpuszcze. Do rzeczy dzis obieram w tym meczu kierunek Wilków, moze typ ryzykowny ale motywacji im nie zabraknie i fizycznie tez daja rade, jazeli Konstattin miedzy słupkami nie nawali to moze byc dobry wynik

NIznekamsk z x kurs 2,04

Drugi mecz pod Moskwą , w Bałaszycha spotkanie odwiecznych rywali Jastrzebi z Lisami z Magnitki. Omsk na fali , seria szeciu zwyciestw ale rywale nie byli z gornej półki, dzis napewno bedzie spina po obu stronach bo takie mecze to klasyki w KHL, goscie z Magnitogorska balansuja na krawedzi ósemki i z pewnoscia beda chcieli te lokate opuscic, trzeba tez przyznac ze forma jest dobra , motywacja bedzia. Jastrzebie groxne u siebie i sa faworytem jednak jursy wg zawyzone na gosci, pesonalnie obie ekipy mocne i ja spodziewam sie wyrownanego spotkania, a goscie z Magnitki na przestrzeni oststnich sezonów udowadniali ze potrafia grac z Jastrzebiami

Magnitka z x kurs 1,86
Magnitka ml kurs 2,5
1 tercja - Magnitka kurs 3,8
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mnie ciekawią właśnie kursy na zwycięzców pierwszych tercji. Można brać pod uwagę statystyki typując taki zakład, ale wydaje mi się, że wynik pierwszej tercji bardziej zależy od przypadku. Bramkarze nie są do końca skoncentrowani, zawodnicy podobnie. Kursy są bardzo wysokie i nawet grając wszystkie spotkania w ciągu dnia można być na dużym plusie. Tak się prezentują kursy na zwycięstwo underdoga w pierwszej tercji dzisiejszego dnia (Fortuna):

Nowosybirsk @6,40  
Niznekamsk @3,70  
Magnitogorsk @3,80  
Nowogród @4,50  

Poświęcę stówkę i zagram każdy z powyższych zakładów po 25 zł. Ostatnio dwukrotnie wszedł Mińsk. Zobaczymy co dzisiaj z tego będzie.
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
A ja jak mantra idę przeciwko Magnitce. Ekipa z Omska jest o klasę lepszym zespołem. Zauważam, że przy ostrzej grającej ekipie Hutnicy nie mają dużo do pokazania. Większość drużyn jakby się bała iść z nimi na wymianę ciosów. Przykład ostatniej potyczki w Nowym Grodzie, chłopaki wyszli tak przestraszeni jakby grali co najmniej z CSKA. Wydaje mi się że Jastrzębie sobie na to nie pozwolą. Mocno wejdą w spotkanie, zagrają kilka razy ostrzej i zabiorą ochotę do gry Magnitce. Kluczem do tego spotkania bedzie gra na bandach bo umiejętności są zdecydowanie po stronie gospodarzy. Liczę też, że miejscowi nie odpuszcza spotkania z racji praktycznie pewnego awansu do PO. Spotkanie raczej z gatunku prestiżowych. Pyanov wyskoczy w pierwszej piątce kurs na jego bramkę kosmiczny. Próbujemy. 

Omsk 60"@1.89    ez gierka dla Jastrzębii
Pyanov gol @7.00    
Pyanov punkt @3.00    


Ostatni meczyk to spotkanie Ska z jeleniami którzy polegli u siebie z Magnitka, wyglądali na lodzie jak dzieci we mgle. Jak wyjdą tak samo zesrani jak ostatnio to dostaną gładko kilkoma bramki. Na to się zanosi więc tu idę w stronę gospodarzy bo są naprawdę w formie.

Ska 1 tercja @2.01     brameczka na 2:0 miód
Lehtera [email protected]    
Tkachyov [email protected]    

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom