>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jak grać by wygrać - Nowy użytkownik

M 0

m1siek

Użytkownik


Witam jestem nowym użytkownikiem tego forum, tak jak w tytule chodzi o to jak grać by wygrać,
trochę o mnie, aktualnie jestem w Anglii, konto online na STS mam, chciałbym obstawiać piłkę nożną, interesuję się tym sportem :)
Trochę czytałem wcześniej jaka strategie obrać na początku,by mnożyć swój kapitał,wygląda to tak by nie grac taśm, to odradzacie od razu,robić single/ ewentualnie double, na kuponie za większą stawkę, maksymalnie do 3-4 spotkań na kuponie.Ostatnio na sucho robiłem sobie analizę rozgrywek Anglii Championship i Premier League,pobrałem aplikacje i analizowałem ich ostatnie mecze ile bramek wpadło,i jaką mają pozycję w tabeli, były to typy over i skuteczność miałem ponad 80%, teraz pytanie, czy jest sens tak grać over/under, czy lepiej stawiać czy dana drużyna wygra?,może są jeszcze jakieś systemy?, by podwajać swój kapitał?, i jak dokładniej analizować każdy mecz by były większe szanse na wygraną?.

 

Pozdrawiam.
 
M 0

m1siek

Użytkownik
Czemu mam zmienić buka co jest nie tak z sts?, mam konto na sts uk co od roku działają w UK. Zreszta miala byc rada jak grać a nie zmiana buka ????
 
bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
Jeśli sam analizujesz to polecam obstawianie spotkań które odbywać się będą następnego dnia co pozwoli ci zwiększyć zysk o 20%.

Pozdrawiam
 
M 0

m1siek

Użytkownik
Dzięki wielkie za tą wskazówkę ????. Ktoś jeszcze da radę jakim systemem grać? I jak ogólnie lepiej analizować mecze? 
Pozdrawiam. 
​​
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Powiedz nam przede wszystkim, z jakiej wartości zysku miałbyś satysfakcję. Spróbuj dokonać wizualizacji jaka kwota by Cię urządzała jako zysk do końca roku - czy będzie to 500, 2.000 złotych czy może 10.000. Oraz - jakiej maksymalnie wysokości kwotę mógłbyś stracić bez uszczerbku na Twoje zdrowie finansowe (i psychiczne!).
 
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Witam, odradzam ci na początek grać typy 3 kombinacyjne czyli 1X2 jeśli dobrze nie znasz sie na piłce. Lepiej skup sie na typach 2 kombinacyjnych i tak jak piszesz na początek stawiaj góra 4 typy na kupon, strona którą ja używam to fcstats.com, tam znajdziesz wszystko co potrzebujesz jeśli chodzi o statystyki. Stawiaj tylko typy powyżej 1.7 jeśli nie są to pewniaki. Po za tym jeśli masz więcej czasu i lubisz sobie pooglądać piłke a nie tylko ją obstawiać to polecam ci szukać na live zawyżonych typów, buki działają na zasadzie statystyk i np jeśli jest powiedzmy mało rożnych w 1 połowie to linia na nie spada i można wychaczyć niezły kurs. Ja ostatnio wychaczyłem kurs 2.1 na to że Barca zdobędzie jako pierwsza 5 rzótów rożnych przy stanie do przerwy 0:2 dla Barcy, skończyło się 0:8.
 
 
Do góry Bottom