>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Widzę, że Omsk podobnie jak ostatnio Kazań ma problemy w bramce i kombinują. Warto spróbować Władywostok ML za @2,80 biorąc pod uwagę co ostatnio zrobili Barsom.
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
We Władywostoku znowu niespodzianka, prowadzą Admirałowie, trener Jastrzębi znowu namieszał w garnku i pozmieniał trochę formację dając odpocząć czołowym strzelcom. Widać poprawę u Amdirałów w karach, nie łapią ich już tak wiele. Kwestia jednak bramki Admirała mnie nurtuje. Mianowicie Krasotkin, nigdy nie byłem entuzjastą jego gry, zawsze z nim w składzie Admirał przyjmował najwyższe porażki. Aktualnie też na "niezłym" procencie , średnio 3 gole na mecz. Ktoś wie czemu dzisiaj nie gra Trushkov a na ławce 18 latek z farmy? Kursy na live całkiem przyjemne w stronę Jastrzębi, pokuszę się pograć :
Avangard over 2,5@2,32     
 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
@pepo1990 jakie kursy takich zdarzeń? Może warto się bliżej przyjrzeć kilku drużynom. W hokeju w odróżnieniu od piłki bardzo łatwo o "łamaka".
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Niestety dziś nie grałem bo nie zdążylem na to spotkanie, ale tak mi chodził po głowie ten typ jak wczoraj widziałem to spotkanie  i wystawione kursy na Colorado o absurdalnym poziomie więc nie jestem w stanie powiedzieć jaki był kurs na to zdarzenie, ale w tym roku udalo mi się DRW złapać na takim zakładzie 3 razy, ostatnio z Hawks, wczesniej też chyba z Caps i z Preds. Przy Preds bodajże bylo to około 15 kurs, musiałbym zajrzeć w stare zaklady, ale potem chyba to było jakoś koło 10-12. Mam wrazenie, że buki delikatnie na te zakłady spuściły z tonu bo jeśli chodzi o DRW jest to dość często spotykane. W zeszłym roku na nich pod tym kątem zwróciłem uwagę i co jakiś czas jak mnie najdzie to wrzucam drobnymi taki zakład. Ostatnio była tez opcja z Florydą, ale wtedy zagrałem ich 2 bramki w 1T chyba jakoś za @4,5 a też był łamak. Nie wiem ile w sumie tych łamaków było w tym sezonie bo statystyki nie prowadzę, bo gra tych zakładów dla zabawy, ale tak ogólni obserwując ligę i wyniki to mam wrażenie, że u nich zdarza się to  właśnie często. Może ktoś ma jakąś taką statystykę to się podzieli i zobaczymy, czy faktycznie mam racje czy może jednak jakaś inna ekipa jeszcze bardziej pod tym kątem może być interesująca. Wiadomo, że w przypadku DRW na korzyść działa to, że jednak 3/4 spotkań kończą porażka, pytanie ile z nich są w stanie wygrywać po 1 tercji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Czyli w sumie grając te typy stale płaską stawką np. 10 zł, uśredniając kurs wygranych zakladów do 10 można było by wyciągnąć z tego w tym momencie około 200, więc całkiem sensownie
 
C 1K

czleko

Użytkownik
Z ciekawości miałem ustawioną stronę fortuny z meczem o którym piszecie i dokładny kurs na taki łamak dzisiaj wynosił 9. Ten mecz od początku mi dziwnie pachniał z racji wystawionych kursów i rzeczywiście Lawina zbytnio się nie wysilała w pierwszej tercji.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Czyli tak jak pisałem te kursy spadają jeśli chodzi o te lamaki na DRW bo wiadomo że ekipa bardzo słaba stąd też te kursy na cały mecz niskie i potem na lamaki tez. Najwyzszy lamak jaki zlapalem to w tym sezonie to tak jak pisałem ten z Preds gdy grali u siebie. wtedy jeszcze na handi w kierunki Preds można było zarobic. W tamtym sezonie chyba 4 razy taki lamak udało sie trafić ale wtedy to było zawsze jakos w granicach 12-15 kurs. W  ciągu ostatnich chyba 20dni to 3 taki lamaki na nich. Pytanie czy przeciwnicy sobie trochę na początku odpuszczaja i grają na pół gwizdka czy oni są tak przygotowani że po 1T puchną. 
 
C 1K

czleko

Użytkownik
Patrząc na grę Detroit brakuje po prostu zwykłej ambicji sportowej, bo nie chcę mi się wierzyć, że utrata jednego Manthy wpływa tak ujemnie na cały zespół. Ogladając dla przykładu taką Ottawę majacą gorszy potencjał zawodniczy od reszty ligi, mimo to chłopaki gryzą lód jak mało kto i notują lepsze wyniki niż sądziła pewnie większość ekspertów. 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Faktycznie Sens coś tam walczą w tych spotkaniach, choć przed sezonem wielu typowało, że będą mieli najgorszy bilans a DRW wszystko oddają obecnie więc też nie ma sie co dziwić bukom, że rzucają kursy na tym poziomie. Teraz pytanie kiedy wyczuć DRW, że coś wygrają. Choć jak dla mnie na tą chwilę chyba największym zaskoczeniem in plus to Kurtki bo przed sezonem nie dawałem im szans, że w ogole włączą sie do walki  o PO, a tu ostatnio napawdę dobra grą. Choć dywizja ciężka i trudno będzie złapać sie do 3 chyba, że dalej NYI będą zaliczać zjazd. Natomiast na minus SJS i Preds, choć u nich konkurencja nie jest taka jak na Wschodzie więc kilka lepszych spotkań i mogą sie do PO na spokojnie złapać
 
C 1K

czleko

Użytkownik
Faktycznie Columbus mimo strasznych braków kadrowych osiągają zaskakująco pozytywne wyniki, ciekawe, czy to wpływ Tortorelli jako dobrego motywatora, czy po prostu dodatkowej motywacji zawodników normalnie nie mieszczących się w kadrze meczowej. Oglądając Detroit jestem wręcz przekonany, że osiągną jeden z niechlubnych rekordów ligi co do przegranych, zastanawia mnie tu, czy Jeff Blasill rzeczywiście ma tak mocną pozycję jako trener, że jest nie do ruszenia, przecież skład obecny to nie wóz węgla i papy(może z wyjątkiem obrońców). Nie chcę mi się wierzyć, że trener - motywator nie wpłynąłby pozytywnie na tą ekipę i nie ośmieszałaby się w tej lidze. Ostatnio czytając wywiad z Mariuszem Czerkawskim zawarty w książce "Życie na lodzie" - swoją drogą polecam, jest tam opisana ciekawa sytuacja z szatni - jak trener motywując zawodników nakłada sobie kosz na głowę, mówiąc, że woli przesiąknąć jego zawartością, niż patrzeć na ich grę. Wydaję mi się, że w obecnych czasach brakuje trenerów z takimi "jajami".
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Brawo Polacy!!! Piękna sprawa, KHL odprawiony przez Polaków i to mocno osłabionych:) Może to jakiś mały promyczek dla naszego hokeja
 
C 1K

czleko

Użytkownik
Przyznać się kto wierzył w cud, a przy okazji się wzbogacił? :) Trzeba uczciwie przyznać, że Murray nam to zwycięstwo uratował, teraz ważne aby pójść za ciosem i awansować do dywizji IA, bo troszkę niesmak pozostaje, że gramy z takimi tuzami jak Estonia czy Holandia.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja nawet dla zabawy nie pograłem, jakaś tam nadzieja była, ale jak sie patrzyło na skład jaki Kazachowie zestawili to raczej wydawało się, że to złudna nadzieja, a jednak. I super, bo nie mamy połowy naturalizowanego składu jak Kazachstan, dodatkowo kilka braków. Więc tym bardziej super, że udało się z nimi wygrać i to jeszcze na ich terenie. Wiadomo,że trzeba wyjść z tej dywizji IB bo ostatnio ten mecz zawalony z Rumunami to żenada
 
C 1K

czleko

Użytkownik
Kursik na zwycięstwo naszych był ładny, bo okrągła dyszka, więc można było się dorobić :) Żebyśmy tylko nie zachłysnęli się tym zwycięstwem i znów nie zrobili jakiejś wtopy jak rok temu z Rumunami, tym bardziej, że gramy w Spodku w tym roku i taka porażka bolałaby podwójnie. Mecze eliminacyjne w decydującej fazie do igrzysk w Pekinie odbędą się pod koniec sierpnia tego roku i prawdopodobnie trafimy do grupy na Łotwie, gdzie czekają już gospodarze oraz Francja i Włochy. Wcale naszych na totalne pożarcie bym nie skazywał, zwłaszcza jeśli nie będzie kontuzji i dojdą Wronka, czy Łyszczarczyk zza oceanu.
 
Do góry Bottom