>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

machete 1,4K

machete

Użytkownik
cytat z dnia 22 października 2019 11:23 przez grekuujakaś nowa domena jest w unibecie? bo mi nie wchodzi?
jest kolejny numer dodany do adresu -18

Szkoda ze już nie ma możliwości wpłaty revolut.
Wcześniej w tym temacie ktoś pisał że mbank nie przepuszczał wpłaty kartą i od jakiegoś czasu jest pośrednik który bierze prowizje.
Wpłata i wypłata np. kartą mastercard jest bez prowizji?
Ktoś wpłacał przelewem bankowym? Jak to wygląda w przypadku wpłat i wypłat?
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik


Unibet!

Hej, miał ktoś może podobną sytuację? Gram właśnie na terenie UK z Polskiego Unibetu, ale tylko chwilowo. Zamrozili mi konto, zostałem poproszony o wysłanie dowodu oraz potwierdzenie adresu zameldowania - wysłałem. Dodam, że pracuję w Polsce, ale w UK jest główna siedziba, więc często też i tu jestem. Ktoś wie jak rozwiążą? Dziękuje z góry!
 
P 0

pakito123

Użytkownik
czesc
mam pytanko co zrobić w przypadku kiedy ecopay zrobiło mi bana na konto z niewiadomych przyczyn? Nie mam pomysłu jak teraz wyplacic kase wykluczając przelew bankowy..
 
markol1973 220

markol1973

Użytkownik
cytat z dnia 29 listopada 2019 13:03 przez pakito123czesc
mam pytanko co zrobić w przypadku kiedy ecopay zrobiło mi bana na konto z niewiadomych przyczyn? Nie mam pomysłu jak teraz wyplacic kase wykluczając przelew bankowy..
Wypłacaj na konto, przecież idzie przez trustly.
 
S 0

sunshadow

Użytkownik
Witam, ostatnio się trochę poszczescilo i stąd mam kilka pytań, liczę na to, że ktoś bardziej obeznany będzie znał odpowiedź, mianowicie:

Wygrałem ponad 25tys, wplacalem przez trustly, jakie kwoty wypłacania w ciągu tygodnia/miesiaca będą "bezpieczne", najwięcej wyplacalem po 200-300 zl nie wygrałem jeszcze takiej kwoty i nie wiem jak to dobrze ogarnąć, z góry dziękuję za pomoc :) 
 
P 0

pietro999333

Użytkownik
Witam, gdzie trzeba wpisać ten numer referencyjny przy przelewie bankowym na konto unibet

Ps jak rozumiem wpłacać można bez obaw przelewem z banku, a jedynie przy wypłacaniu jakichś większych sum trzeba uwazać? 
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
witam. Mam pytanie. Dawno nie wpłacałem na Unibet przelewem bankowym. Ile bank pobiera za przelew tradycyjny ? Ktoś wie ? Pozdrawiam. Bo o ile dobrze widzę jest to przelew zagraniczny.
 
ballantines 111

ballantines

Użytkownik
Takie pytanie: chcialem przelac niewielka kwote, 200zl do Unibet. Platnosc karta VISA. Niestety z karty chce mi pobrac 209,40zl. Ktos ma jakas koncepcje o co z tym chodzi? Moj bank nie wypluwa zadnej informacji o jakichs oplatach za przelew czy przewalutowanie.

ED.
Kase chce mi pobrac w funtach. Czyli to musza byc zlotowki przewalutowane na funty i pozniej znowu funty przewalutowane na zlotowki docieraja na konto w Uni?
 
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 22 grudnia 2019 07:55 przez ballantinesTakie pytanie: chcialem przelac niewielka kwote, 200zl do Unibet. Platnosc karta VISA. Niestety z karty chce mi pobrac 209,40zl. Ktos ma jakas koncepcje o co z tym chodzi? Moj bank nie wypluwa zadnej informacji o jakichs oplatach za przelew czy przewalutowanie.
W euro pewnie pobiera kase stad roznica na przewalutowaniu.
 
B 0

bl4de

Użytkownik
Da sie jakoś wypłacać na Revolut? W opcjach wypłat mam Trustly, przelew bankowy i EcoPayz, w niedostępnych mam Karta debetowa/kredytowa (niby dlatego że nie robiłem depozytu kartą ale gówno prawda bo robiłem wiele razy)
 
R 36

rafaw1

Użytkownik
Witam. Panowie chciałbym pograć trochę na unibecie. Wyjasnijcie mi trochę proszę parę kwestii. Jakim sposobem wpłacić depozyt ( najlepiej karta kredytowa dla mnie) i jak wtedy bedzie z ewentualna wypłatą  srodkow pienieznych? Jak to wszystko  ma sie do aktualnych przepisów co do hazardu w Polsce. Czy trzeba zmianiac te Vpn-y ? Na strone mozna wejsc normalnie i do tej pory nie musialem nic zmieniac. Zakladac trustly czy da rade bez tego? Dzieki za odp. 
 
L 3,1K

ledek

Użytkownik
Ja osobiście wpłacam i wypłacam przez trustly. Wypłata najpóźniej po zleceniu na drugi dzień się pojawiła. Na stronę również wchodzę bez tych żadnych vpnow-normalnie wszystko chodzi tylko co jakiś czas trzeba zmienić cyfrę w nazwie np z unibet 19 na unibet 20 gdy przestaję działać.
 
R 36

rafaw1

Użytkownik
cytat z dnia 15 stycznia 2020 23:25 przez ledekJa osobiście wpłacam i wypłacam przez trustly. Wypłata najpóźniej po zleceniu na drugi dzień się pojawiła. Na stronę również wchodzę bez tych żadnych vpnow-normalnie wszystko chodzi tylko co jakiś czas trzeba zmienić cyfrę w nazwie np z unibet 19 na unibet 20 gdy przestaję działać.
I w taki sposób czujesz się bezpieczny? Dalej to jest chyba nielegalne....
 
L 3,1K

ledek

Użytkownik
cytat z dnia 16 stycznia 2020 07:39 przez rafaw1

I w taki sposób czujesz się bezpieczny? Dalej to jest chyba nielegalne....
Gram na tym bukmacherze już jakiś czas. Wiadomo, licencji nie ma w Polsce, ale jakoś szczególnie nie trzeba szukać jak w przypadku bet365 sposobu na zalogowanie. Staram się nie wypłacać jednorazowo więcej niż 300-500 zł i jak na razie bez problemu.
 
Do góry Bottom