>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Na szybko nie zagra Irving dlatego gramy dindwide więcej 19.5 milenium 1.85   ledwo ledwo ale jednak 
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 135

albertoxxx

Użytkownik
cytat z dnia 20 stycznia 2020 19:37 przez mumin89Na szybko nie zagra Irving dlatego gramy dindwide więcej 19.5 milenium 1.85
Jeżeli ktoś nie zna a chciałby mieć takie informacje jak najszybciej to polecam darmową apkę na tel Bleacher Report z alertami. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Daruję sobie analizę Detroit over 114,5,            
namnożyłem minusów bo trochę jest to dla mnie hitem, rano pisałem klientom "Jedziemy Detroit - tak, racja, jest to drużyna grająca w kratkę, JEDNAK ...."
powinien skończyć na "jednak" - 1 połowa patrzę - ładnie 58 punktów nie powinni mieć problemów, po czym w 2giej zdobywają 42 słownie : czterdzieści dwa punkty - w ostatnim spotkaniu zdobyli 136 pkt dla kontrastu - TEAM nie do grania, jak na moje, zgodzę się, że wczesna pora i Morris wypadł za techniki, ale i tak DETROIT : 100 PKT WIZ : 106

bo i tak nie wpłynie to na niczyją decyzję:( dopiero wróciłem z pracy, a grają dziś mega wcześnie ze wzg na Pana Kinga 

Atlanta Hawks vs Toronto Raptors 
over TORONTO 117,5 pkt 
       ATLANTA : 117 TORONTO : 122   
1,69 -iforbet 

Odkąd Kanada w zdrowiu, kolejno zdobywali 130, 140 i 122 pkt, grają ciutkę szybsze tempo, kontra to ich konik, biegają pchając piłkę do przodu ile się da, widać zaangażowanie, sporo krwi w PO komuś popsują. 
Znaczący czynnik przeciw, taki, że seria wyjazdowa i bodaj 3 mecz w ciągu 5 dni.
Atlanta "reprezentuje" 26 defensywę, średnio pozwalają rywalom zdobywać przeciw sobie 117,4 pkt. Ponadto bronią trójkę nie najlepiej - 17 miejsce dopiero. 
Toronto natomiast wydają się mieć jedną z lepszych, jeśli nie najlepszą korelację, pomiędzy ilością zdobywanych trójek a skutecznością zza łuku - zajmują kolejno 5 i 3 miejsce. 

Miami Heat vs Sacramento Kings 
WIN Miami -  3,5 pkt 
     SACTO : 113 MIAMI : 118 idealnie się zmieściliśmy testoviron;)
1,70 - iforbet 

Akurat z przedpołudnia szedłem w Miami z takim handi. Spotkanie pewnie będzie wyrównane jak trafnie stwierdzono już tu przede mną. Skłaniam się w stronę Miami, ze względu braków podkoszowych Kings - Bagley będzie miał trudności z utrzymaniem Bama Adebayo, dlatego idę też ( jednak tu bardzo eksperymentalnie w over tego pana 16,5pkt      brakło nam całego 0,5 pkt 
- niska stawka ). 
Miami będzie zajechane 3 spotkania w 5 dni, podobnie jak w Toronto. Liczę na pracę kolektywu - mają dość spoko głębię ławki. 
Zbiórka na korzyść Heat - 16 miejsce, Sacto 28. Rozegranie 11 - 23. 
Super by było jakobyśmy trafili obaj, margines błędu jest :).
 
Ciekawie wyglądają, także kursy na Goldeny WIN vs Portland ,       GSW : 124 POR : 129 P.S. Lillard, podobnie jak emocje przy meczu Miami, nie z tego świata
handi + 7,5 wygląda w porządku w mojej opinii - 1,72.

Braki kadrowe w Portland niebywałe, kto będzie grał na ławce tam, to ja nie wiem, 8 panów z Portland ma pokazać swoje umiejętności dzisiaj, McCollum OUT, Tolliver OUT poszedł w transferze, jedne z niewielu pozytywnych ogniw w szeregach Blazers. 
Jak matematycznie wychodzi - brakuje im 2 grajków, aby móc optymalnie rotować pierwszy i drugi garnitur:)
Rozegranie 30 po str POR będzie w obliczu kolejnych absencji dawało o sobie znać myślę wobec 14 rozegrania GSW. Liczę ponownie na kolektywną pracę po stronie Golden Stejtów. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Toronto Raptors vs Philadelphia 76ers 
WIN TORONTO  -4,5 pkt

1,67
iforbet


1. Philadelphia gra poniżej oczekiwań. Embiid OUT, a jest to 1 z dwóch motorów napędowych Philly. Problem z 76ers polega na tym, że nie dysponują znaczną siłą ogniową. Oddam Horfordowi, że gra ostatnio lepiej i energiczniej przede wszystkim, oddam Richardsonowi, że ładni zdobywa punkty ( przeciw Toronto notuje ich aż 25 ) oddam Simmonsowi wreszcie, że dobry to zawodnik i okrzepł znacznie w tym sezonie. 


JEDNAK  : 

Philla ma dopiero 17 defensywę na łuku, a Toronto jak ostatnio Wam pisałem jest wybitne w tym względzie. 
Dodatkowo tempo Raptors jest naprawdę wysokie, jeszcze 4 mecze temu było 15-ste, teraz zajmują już 12 pozycję - czyli grają pewnie około 10, skoro tak gwałtownie wzrosło licząc średnie z całego sezonu. Dla porównania Sixers ma dopiero ... 19ste bo i jakie ma mieć skoro 8 sensownych zawodników na pokładzie. 

No i właśnie, statystyki jakoś mega za Raptors nie przemawiają jednak match up - wydają się mieć skrajnie korzystny. 
I połowa może być wyrównana jednak następnie, Philla tempa powinna nie uciągnąć, wolniejsze powroty do obrony + świetne transition Raps powinno dać przewagę 4,5ciu posiadań bez większych problemów. 

New York Knicks vs Los Angeles Lakers 
WIN LA - 9,5pkt
1,67
iforbet


2. Lakers - 9,5 pkt - ostatnio blamaż pełną gębą popełnili - wstyd i gańba Lakersom za taki wynik z odwiecznym rywalem, Jured Dudley zapewniał, że są zmobilizowani na dzisiejsze spotkanie. 

Warunki do blow outu mają korzystne, wprawdzie grają w Madison Square Garden, mekce koszykówki, jednak kolektywem powinni wypracować te 20 pkt myślę. 

Pomijając przewagi w ataku i obronie - 4 - 28 oraz 3 - 26 rozegranie obu ekip też niebo, a ziemia 6 - 29. 
Deska jedynie jest na korzyść NYK.

Ostatnio powieźli Nowojorczaninów równo 30stoma. Jeśli Morris nie zagra, a jest questionable taki wynik może się powtórzyć. 


Los Angeles Clippers @ Atlanta Hawks 
over 115,5 pkt
1,61
iforbet

3. Over Clippery 115,5 - ostatnio zdają się być bardziej zmobilizowani, więcej energii w ich szeregach. Odpadł Parker w Hawks i jeszcze nie wrócił, Parsons też OUT, obaj panowie raczej starsza szkoła i jakąś obronę prezentują, ten pierwszy nawet całkiem solidną. 

Atlanta 27 defense - a Clippers średnio zdobywają 116.
Ostatnio mieli 150 pkt. Myślę, że 150 nie osiągną, ale linia będzie zaliczona.  

San Antonio Spurs vs New Orleans Pelicans 
over 232,5pkt

1,60

4. No i over w meczu SAS vs NOP - obie drużyny ofensywne - jedna 23, druga 25 defensywa, ponadto tempo solidne bo 14 i 5. Nie grali meczu razem wprawdzie, ale MEMPHIS ma prawie takie same statystyki, tylko lepsza obronę niż NOP, a w obu spotkaniach padło powyżej 250 pkt.

Ciekawie wygląda także Memphis, jako, że Brown OUT 
oraz Utah, akurat wchodziłem w formie wspomagających tutaj Memphis +12,5 pkt 
Utah - 3,5 pkt 


powodzenia (:) !
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: Boston Celtics - Memphis Grizzlies
Typ: Memphis Grizzlies wygra w regulaminowym czasie gry
Kurs: 3.80
Bukmacher: Betclic
Analiza: Rewelacyjnie zaprezentował się Boston w swoim ostatnim meczu przeciwko Lakers, a Kemba miał okazję pierwszy raz zejść z parkietu zwycięsko przeciwko LeBronowi. Dziś w nocy kompletnie inny mecz, przede wszystkim pod względem mentalnym. Po drugiej stronie młoda i nieobliczalna ekipa Niedźwiadków, która swoim polotem zaimponowała już wielu fachowcom, a spektakularny Jo Morant jest głównym faworytem do nagrody Rookie of the Year. Stawiam dziś właśnie na Memphis głównie z jednego prostego powodu. Jak obserwuję zmagania sportowe, tak wiem, jak trudne są spotkania po "wielkich" meczach, a takim dla Bostonu niewątpliwie było starcie z Lakers. Uważam, że Grizzlies są w stanie pokonać wyżej notowanego rywala wykorzystując ich lekką nieuwagę, bo taka się pojawi, pomimo iż każdy będzie zapewne powie, że gra na maksa.
Poza tym u Celtów zabraknie Brown'a, czyli jednego z najważniejszych zawodników w kadrze trenera Stevens'a. 
Kursy są adekwatne do spotkania i lekko zachęcające dla graczy, bo w końcu zdecydowanym faworytem tego meczu wydają się być gospodarze, więc 1.30 dla niektórych może wyglądać zachęcająco. Moim zdaniem ta opcja może być złudna i osobiście absolutnie nie ryzykowałbym grania po takim kursie w kierunku ekipy z Massachusetts, zdecydowanie bardziej podoba mi się typ na wygraną przyjezdnych i to w regulaminowym czasie gry.

  
 
testoviron 683

testoviron

Użytkownik
Celtics - Grizzlies 
Celtics -7 
1.9
bet365


Ja nie podzielam optymizmu kolegi z paru powodów. Memphis gra swoj pierwszy wyjazd od 6 stycznia, teraz mieli bardzo dobrą serię gier przed wlasna publicznoscia. Ktoś kto oglada Boston( zwlaszcza u Siebie) wie, że blowouty na takich ekipach typu Grizzlies są u nich normą, a przy takich procentach jak rzucali przeciwko Lakers to już całkiem nie ma odpowiedzi na ekipe Stevensa. Kemba jest w gazie, ogolnie tam kazdy od jego przyjscia z glownych filarow ataku zanotował statystycznie lepsze wyniki o kilka pkt, jesli chodzi o srednia, w porownaniu z tamtym rokiem (mam na mysli gre pod batuta Irvinga) Nie ma hamowania pilki, i wypalania zegara 24 sekund, tylko bardzo ladna, zespolowa, a przede wszystkim szybka, i skuteczna gra w ataku. Do tego takie pionki ligi jak Enes Kanter daja dobre minuty za Theisa, i brak Horforda nie jest tak bolesny jak się mogloby wydawac. 
Nic nie umiejszam ekipie z Memphis, ale nie widze tutaj za bardzo szans na zwyciestwo, moim zdaniem bedzie blowout, i to dość spory.
powodzenia.

119-95        
 
Otrzymane punkty reputacji: +91
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Dzis nie mam za bardzo czasu zeby opisywac wiec troche dla zabawy spróbuje dubli,tak to widze:
Detroit - Sacramento 2 kurs 2.15 fortuna
Boston - Memphis 1 kurs 1.4 fortuna
AKO 3.01
Toronto - Phila 1 kurs 1.42 fortuna
NY- Lakers 1 +15.5 kurs 1.42 fortuna
AKO 2 02
Houston - Denver 1 kurs 1.31 fortuna
Chicago-Minnesota 2 kurs 1.96 fortuna
AKO 2.57
Phoenix- Indiana 1 kurs 2.07 Fortuna
No- San Antonio 2 kurs 1.36 + 8.5 Fortuna
AKO 2.81
Golden-Utach 2 kurs 1.33 fortuna
Atlanta-Clippersi 1 +8.5 kurs 1.38 fortuna
AKO 1.83

Za drobne Atlanta kurs 2.7 Fortuna, Clippersi bez Georga Leonarda i raczej Baverlego wiec mozna sprobowac????
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
@testoviron absolutnie sie z Toba zgadzam. Pod wzgledem czysto sportowym Celtowie zdecydowanie dominuja nad Grizzlies. Mysle jednak, ze tu aspekt typowo koszykarski moze miec troszke mniejszy udzial. Boston byl tak nabuzowany na Lakers, ze moim zdaniem moga sie poczuc nasyceni po takiej wygranej i dzis po prostu wyjda na luzaku i moga miec klopot, bo Memphis to nie ogorki. Do tego istotna strata Brown'a. Tatum, Walker i Hayward musza wziac jego absencje na swoje barki, bo Smart to na pewno nie zmiana 1 do 1. Jakby nie bylo mysle, ze to moze byc bardzo przyjemny mecz. Powodzenia.
 
T 345

thomas23

Użytkownik
Dobra zacznę od tego, że STS miał linię 0.5 pkt na Bradleya i trzymali to w ofercie przez 8 godzin jak nie więcej i nawet po zagraniu anulowali kupon po jakiś 5 godzinach.(ale cóż oni tak mają i robią co chcą)
1 typ to under 19.5 pkt Gallinari Danilo. (kurs 1.84)      W styczniu oddaje średnio 15.3 rzutu zdobywając 22.4 pkt. Teoretycznie wydaję się, że powinien być over. Ja jednak gram na under, co prawda ma serię 6 overow. Jednak Orlando to drużyna z tych bardziej under. Danilo dużo gorzej radzi sobie na wyjazdach jego średnie odpowiednio dom/wyjazd 46.3%/40.1% a w rzutach za 3pkt 43.6%/38% Patrząc na poprzednie pojedynki z Orlando Danilo nigdy nie grał przeciwko nim jakoś dobrze. Typ na przeczucie
2 typ over Gasola 7.5 pkt (kurs 1.84)      Tutaj po prostu Gasol wraca na dobre tory w ostatnich meczach gra lepiej, po świetnym poprzednim sezonie i wygraniu pierścienia, a następnie mś wrócił do NBA trochę zajechany i nie do gry na poziomie mistrzowskim. Drugi powód to brak Embiida a co za tym idzie dziura pod koszem, którą powinien Gasol wykorzystać. 3 powód to, że Marc gra lepiej u siebie niż na wyjeździe znakomita skuteczność za 3pkt u siebie 45.5%(na wyjazdach 31.5%)
3 typ over Buddy Hield 18.5pkt (kurs 1.75)      Hield oddaje w styczniu 16.3 rzutu i zdobywa 19.8 pkt. Pistons mocno osłabione nie zagrają m.in Drummon, Morris. Łatwo będzie można wejść pod kosz i zdobyć punkty. Hield jest jedną z głównych opcji w ataku i przy takich absencjach będzie atakował kosz co potrafi robić. Do tego warto dodać, że Hield na wyjazdach czuję się bardzo dobrze, nawet lepiej niż na wyjazdach co widać po skuteczności z gry ((do gry też wygrana Sacramento po kursie 1.9   ) wszystkie kursy z STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
N 0

neeko77

Użytkownik
Cześć!
Dzisiaj lecimy z ofertą STS!

Spotkanie:portland Trail Blazers vs Dallas Mavericks
Typ:Lillard +30,5 pkt (1.84)

Dzień dłużej odpoczynku. Dallas po męczarni z LAC nie będzie w 100% dyspozycji, a nawet wtedy, drużyna Doncica ma problem z zatrzymaniem Lillarda. Sam zawodnik będzie chciał się zrewanżować za spotkanie sprzed paru dni.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spotkanie:Brooklyn Nets vs Los Angeles Lakers
Typ: Brooklyn Nets (2.87)

Tutaj szykuje się moim zdaniem największa niespodzianka kolejki. Niesamowicie zmęczone Lakers, które jeszcze dzień temu grało mecz rywalizuje z Brooklyn Nets, wypoczętą, która ostatnio ma złą passę. Dziś może się wszystko zmienić. Wątpliwy występ Davisa, słaba skuteczność LeBrona w ostatnim meczu (słąba jak na niego) i zmobilizowane Brooklyn Nets mogą sprawić sporą niespodziankę!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spotkanie:Cleveland Cavaliers vs Washington Wizards
Typ: Cleveland Cavaliers -2.5 (1.90)

Podobna sytuacja. Wymęczone Wizards po meczu z Miami, na wypoczęte Cavaliers ze złą passą.
Lekki handi, ale co odważniejsi mogą spróbować wyżej. Liczę na wysokie zwycięstwo Cleveland.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MÓJ KUPON: 310 232 088 038 083 305   !!!!
Stawka 283.00 zł                                    !!!!
Zakładana wygrana: 2248.07 zł                !!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZIELONEGO PORANKA! :D
 
qkens1986 15K

qkens1986

Użytkownik
Miami Heat - Clippers typ 2
kurs 1.69 betfan     
Widzę tu win Clippers. Kawhi zagra i będą się chcieli odkuć po spapranej końcówce meczu z Hawks. 
W Miami questionable Butler Dragic Nunn w LA Pat Bev. PG13 nie gra narazie ale to wiadomo. 
​​​​Miami dwie ostatnie wygrane u siebie po dogrywkach z Wash i Sacra, myślę że tym razem im się nie uda i to Clippers odniosą tu zwycięstwo. 

Knicks- Raptors (-5,5) typ 2
kurs 1.58 betfan     
Toronto się rozpędziło mają serię 5 wygranych meczy i nie wydaje mi się żeby ta seria dziś w nocy się skończyła. 
Barrett kontuzja i myślę że to duża strata dla Knicks. Może są zagrożeniem dla drużyn pokroju Cavs ale myślę że Toronto to weźmie min 10-cioma punktami. 
Pozdrawiam
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Raptors + Thunder
ako 1.549  

Dla Raptors mecz powinien nalezec do tych łatwych wiec nie widze przeciwskazan by na nich  nie postawic.Knicks raczej nie beda mieli na nich odpowiedzi.Hawks graja jak graja ale przy tym co gra na chwile obecną OKC raczej nie widze ich tutaj jako underdoga choc to tylko NBA.

Small play

Pacers -3 1.58  

Rockets -4 1.70  

Kawhi Leonard over 29.5 1.90  

Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
LA Lakers @ Philadelphia 76ers 
win LA - 2,5 PKT 
    
1, 64

Mamy regres w Philly i nie dziwota, bo od lata mowa tam o procesie, który ponoć się zakończył, jednak ten sezon pokazuje, że sprawa niedomknięta. 
Nie mają wystarczającej siły ogniowej w moim odczuciu, po tym jak wypadł karateka Richardson, no i Embiid dalej inactive to pole do popisu zostaje zadaniowcom z półki niżej. 
Nie zrozumcie mnie źle, mam szacunek dla Korkmaza czy Scotta za nadgarstek, bo trójkę rzucić umie i to jest eufemizm. 
James Ennis ( ofensywnie ) także nie jest najgorszy, jednak stają naprzeciw jednej z najlepszych ofensyw ligi, ponadto ich defensywa ( btw tu też notują regres było miejsce 4 już jest 5 ) nie jest już wyróżnieniem bo LA też na wysokim poziomie, bo miejsce 3. 
Mają lepsze rozegranie jednak myślę, że jeżeli Kuzma i Rondo faktycznie zagrają ( są probable ) to Philla nawet u siebie,mimo wybitnego we własnej hali bilansu nie udźwignie ciężaru. 
Philla miała przewagę na rozegraniu znaczną bo 3cie jednak bez Richardsona, który dawał im masę spacingu mogę mieć problem. 
Powinno być dobrze, z Davisem czy bez. 
 
Utah jazz vs Dallas Mavericks 
over 112,5 pkt 
1,63 
    

Najciekawszy mecz kolejki, kto nie ogląda ten nie wie co dobre hehe.  
Jazzmani u siebie grają wybitnie jedna z gorętszych ekip ligi teraz w ogóle. Po tym jak zyskali Clarksona dobre rzeczy dziać się zaczęły - więcej energii, więcej motywacji, część kompetencji ofensywnych wziął na barki młody Jordan i reszta może skupić się na swoim stuffie. Gobert świetny defense ostatnio, w ogl tak jakoś rozkwitł, okrzepł, fajnie się Francuza ogląda. Reszta to samo - świetnie zbilansowana ekipa - tak tempo nie jest największe po str obu ekip i Dallas ma znaczną ( statystycznie ) przewagę na desce jednak 17 defense prezentuje Dallas dopiero - myślę, że116,118 zrobią.

 Dalej over Minnesota 110,5 pkt przeciw Oklahomie.   Analiza niedługo, wybaczcie jestem w trasie. 

Ciekawie wygląda Brooklyn ( tak wiem brzmi to dziwnie - zwłaszcza patrząc jak szatnie psuje Kyrie, i pomyśleć, że kupiłem rok temu jego jersey a teraz taki syf ehh ) czekam na info od ESPN jak tam absencje po str Detroit bo było tego sporo przynajmniej na Rotowire. 
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Denver Nuggets - Houston Rockets
Russell Westbrook zdobędzie więcej niż 30 pkt. włącznie z dogrywką @2.20 Betclic  32 punkty
Rakiety złapały lekką zadyszkę, podobnie jak ich lider James Harden. W tym wypadku, jak ryba w wodzie czuje się Russell. Media trąbią o świetnym zgraniu Westbrooka z Brodaczem od początku sezonu, że jednak można połączyć dwie wielkie gwiazdy w jednej piątce. Nie jestem największym fachowcem od NBA  w tym kraju, ale ja nie widzę tej współpracy. To prawda, są mecze w których poczynania obu panów się zazębiają, jednak można je wymienić na palcach jednej ręki. Westbrook od początku fazy zasadniczej był w cieniu Hardena, który katował rywali rzutami dystansowymi, do tej pory z resztą jest chyba liderem tabeli strzelców tego sezonu. Russ jednak zaczyna dochodzić do głosu i wziął sprawy w swoje ręce, na szczęście dla Houston, bo Harden w ostatnich meczach mocno obniżył loty. Ostatnie siedem meczów Rockets to średnia 33.57 PPG Westbrooka. Gracz ten w końcu odżył i przypomina zawodnika, który występował w koszulce Thunder. Liczę, że urodzony w Kaliforni Amerykanin podtrzyma dobrą passę i ponownie przekroczy 30 oczek, bo gości czeka dziś bardzo trudny mecz, kto wie może i Broda pójdzie po rozum do głowy i ułatwi dostęp do kosza swojemu koledze z rozegrania, aby zwiększyć szanse swojej drużyny na korzystny wynik.

San Antonio Spurs - Toronto Raptors
DeMar DeRozan przynajmiej 7 asyst @1.99 Betfan  7 asyst
Cały czas mam kłopot z tym DeMarem. Wydaje mi się, że ciągle gra poniżej swoich możliwości, cały czas brakuje mi u niego zespołowości, choć pod tym aspektem jest i tak zdecydowanie lepiej niż na początku sezonu. 5.3 to jego średnia asyst w tym sezonie i patrząc na jego umiejętności wydaje mi się, że stać go na zbliżenie się spokojnie do poziomu 7.5 asysty na mecz. Dziś idealny mecz pod kreowanie sytuacji kolegom. Dinozaury bardzo dobrze bronią i DeRozan nie będzie wjeżdżał z piłką pod kosz tak łatwo, jak przeciwko Suns, czy Hawks. W pierwszym meczu przeciwko Raptors rzucający obrońca zagrał dobry mecz w ataku i był najlepszym graczem w swojej drużynie.Obawiam się jednak, że Toronto, które jest na fali wznoszącej nie pozwoli drugi raz na taki wyczyn i DeMar często może być odcinany od gry, a na pewno nie będzie miał tak wiele okazji rzutowych, jak w meczu z przed dwóch tygodni. Wierzę jednak w jego kreatywność i o ile nie liczę na jakiś duży wynik punktowy, tak asystować powinien dziś całkiem nieźle. Pod względem punktowym poszedłbym raczej w kierunku Aldridge'a, jednak linia jest dość wysoka, więc próbuję tylko bet na czterokrotnego uczestnika meczu gwiazd.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
„Tworzę własną ścieżkę. To było proste i wąskie. Patrzyłem na to w ten sposób: albo byłeś na mojej drodze, albo z niej nie korzystałeś. Jeśli stanąłeś między mną a grą, zamierzałem powalić cię na plecy i nie czuć się z tym źle. Byłem beznadziejnie sobą. To wszystko, czym zawsze chciałem być, nigdy nie martwiłem się o swoją reputację - w ten sposób ją zdobyłem. W ten sposób stałem się Czarną Mambą. ” - Kobe Bryant

Okropna wiadomość. Chyba jedna z najgorszych, jaka mogła w tym momencie spotkać całą koszykarska społeczność. Trudno w to uwierzyć. 
Kobe to absolutny wzór do naśladowania. Wzór lojalności, pracy, koszykarskiego charakteru. Takiego charakteru, który niezbędny, by stać się legendą. Przy tym świetny i bardzo mądry facet. 
Ciężko sobie wyobrazić, jak teraz ma wyglądać NBA bez Mamby obok parkietu. Bo Bryant mimo iż karierę skończył to cały czas był aktywny i żył swoim ukochanym sportem. Na parkiecie biega cały czas wielu jego kolegów z którymi walczył pod koszem. W szczególności jeden, 35-latek który marzy o mistrzostwie na koniec swojej pięknej kariery. Mowa oczywiście o LeBronie dla którego taka wiadomość to zapewne cios w samo serce. 
Los Angeles dziś płacze, a wraz z nim cały koszykarski świat.

Spoczywaj w spokoju KB24.


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +156
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom