>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
U 0

united991

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej na lodzie - NHL
Godzina 4:00
Spotkanie :
​​​Vancouver Canucks-Chicago Blackhawsk
Typ 1
Kurs 2.02 Betson
Typ oparty wyłącznie na statystyce had to had i tzw. czutce. 
​​​​​​Malolat wie o co chodzi????
Poza tym Canucks bardzo mocni u siebie. 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Winnipeg Jets - Toronto Maple Leafs
Typ: obie drużyny strzelą przynajmniej po cztery bramki w meczu
Kurs: 5,80   blisko, ale zabrakło jednej bramki Winnipeg Jets
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Sporo tych bramek potrzeba, żeby typ wszedł, bo musi być wynik 4:4 lub wyższy, ale w przypadku tych drużyn jest to możliwe. Obie ekipy robią ostatnio dość często takie wyniki. Zwłaszcza Toronto Maple Leafs jest mocno overowe. Na pięć ostatnich spotkań Toronto w trzech z nich był taki wysoki wynik. W meczach z New York Rangers i New Jersey Devils zanotowali remisy 4:4 w regulaminowym czasie gry. Ich spotkanie z Carolina Hurricanes to już była istna strzelnica, gdyż w tamtym meczu Toronto wygrało 8:6. Winnipeg Jets na pięć ostatnich spotkań w dwóch z nich miało tak wysoki wynik, a było to ostatnio z Colorado Avalanche, z którymi to wygrali 7:4 oraz trochę wcześniej z St. Louis Blues, gdzie w przepisowym czasie gry był remis 4:4. Sądzę, że ważny będzie początek spotkania. Jeśli w miarę szybko padną pierwsze bramki, to możemy być świadkami naprawdę overowego meczu.
 
couchpotato 45,8K

couchpotato

Couch Potato
Minnesota Wild (ML) @1.74 - Winnipeg Jets

Do 3 razy sztuka dla Minny w domu, Jets mają przebłyski i Minny coś tam stracili ze swojej solidnej obrony, ale jednak Islanders i Leafs grają obecnie lepiej. Czuję w kościach blowout.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - New York Islanders
Typ: obie drużyny strzelą przynajmniej po trzy gole w meczu
Kurs: 3,05
Bukmacher: Betclic

Inne typy na ten mecz:
obie drużyny strzelą przynajmniej po cztery bramki w meczu @7,80 Betclic
remis i powyżej 4,5 bramek w meczu @8,40 Betclic
remis i powyżej 6,5 bramek w meczu @22,00 Betclic

Typy na    , jak na złość Hutchinson bronił jak natchniony, obronił 33 strzały. I jak tu nie kochać NHL ????

Analiza:

Warto oglądać mecze drużyny Toronto Maple Leafs, bo ich styl gry jest bardzo miły dla oka. Jest to jedna z najbardziej ofensywnie grających ekip w lidze. Zwłaszcza w ostatnim czasie robią wysokie wyniki. Weźmy pod uwagę ich pięć ostatnich spotkań: zwycięstwo 6:3 na wyjeździe z Winnipeg Jets, wygrana 4:1 na wyjeździe z Minnesotą Wild, 4:4 w regulaminowym czasie gry u siebie z New York Rangers, 4:4 w regulaminowym czasie gry na wyjeździe z New Jersey Devils czy wreszcie ten niesamowity mecz z Caroliną Hurricanes, który to Toronto Maple Leafs wygrali na swoim lodzie 8:6. Co tu dużo mówić- Toronto jest w rewelacyjnej formie jeśli chodzi o ofensywę, jednak sporo bramek też tracą. W tym spotkaniu również mogą sporo stracić, bo w ich bramce ma stanąć Michael Hutchinson, który w tym sezonie broni po prostu słabo. Jego procent obron jest naprawdę niski, gdyż nie ma nawet 90% obronionych strzałów, a jakby tego było mało, to do tych 90% wcale tak mało nie brakuje, gdyż ma 88,3%. Jak na bramkarza NHL takie statystyki są po prostu fatalne. Od dłuższego czasu ten bramkarz wpuszcza po przynajmniej cztery bramki na mecz, wyjątkiem jest mecz z Detroit Red Wings, w którym to wpuścił tylko jedną bramkę, ale jak wiadomo Detroit Red Wings to jest najgorsza drużyna w lidze. Przeciwko New York Islanders ten bramkarz powinien mieć kłopoty i nie zdziwię się jeśli znowu wpuści jakieś cztery bramki, choć oczywiście jak to w NHL bywa może mieć lepszy dzień, trzeba to mieć na uwadze.
New York Islanders w defensywie są lepsi od Toronto, w ich bramce stanie solidny Varlamov, ale mimo wszystko ofensywa Toronto Maple Leafs jest w takim gazie, że naprawdę trudno ich powstrzymać. Leafs grają bardzo szybko, świetnie konstruują swoje akcje, grają pomysłowo. Mam nadzieję, że New York Islanders podejmą wyzwanie i że zobaczymy kolejny piękny, ofensywny mecz, w którym będzie dużo bramek.
Drużyny te grały już ze sobą w tym sezonie, było to w połowie listopada, gospodarzem byli New York Islanders. Wtedy mecz zakończył się zwycięstwem New York Islanders 5:4. Liczę na podobny overowy przebieg tego spotkania. Jeśli chodzi o to kto wygra, to pachnie mi tutaj remisem i dogrywką. Toronto gra u siebie, są w świetnej formie, ale Islanders mają rekompensatę w postaci lepszego bramkarza i solidnej defensywy. Bardzo fajnie wyglądają kursy na remis w połączeniu z liczbą bramek, dlatego według mnie warto spróbować takich typów, bo według mnie wysoki remis nie będzie w tym meczu niczym zaskakującym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
U 0

united991

Użytkownik
Hokej na lodzie NHL
New York Islanders-Colorado Avalanche
Typ 1
Godzina 1:00
Kurs 2.7 Betson
Typ oparty tylko i wyłącznie na bezpośrednich pojedynkach had to had i tak zwanej czutce????. 
A jak to mówią z nia się nie..... 
Malolat wie o co chodzi i pewnie zagrał też. 
 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jakaś tajemnicza siła ciągnie mnie dzisiaj w kierunku Chicago. Jastrzębie ostatnio w niezłej dyspozycji. Cztery zwycięstwa w pięciu ostatnich meczach, a w dodatku ofensywa dobrze się spisuje, bo sporo strzelają. Młodzi zawodnicy się rozkręcają. Ostatnio strzelali Boqvist, Kubalik czy Strome. Myślę, że mimo iż Flames również nieźle wyglądają w ostatnich spotkaniach to nie zdołają zgarnąć kompletu punktów w gościach. Ciekawią mnie również kursy na Vancouver. Orki "on fire". Problemem jest to, że grają na Florydzie, a Bolts również komplet zwycięstw w ostatnich pięciu meczach. Poza tym Detroit (kurs ponad 3,00) zagra ze słabiutkim ostatnio Montrealem, który to nie może przerwać serii sześciu już przegranych z rzędu.
Chicago Blackhawks ML @2,08 Unibet
Poza tym próbował bym Vancouver, Detroit i Vegas.​
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Wygląda na to, że fani rosyjskiego hokeja w końcu się doczekali i Igor dziś zadebiutuje w bramce NYR. Ciekawe jaki to będzie debiut, zazwyczaj bramkarze mają trudne wejście do NHL, ale Rosjanin notuje dobre statystyki w AHL. Przy debiutach zazwyczaj gram przeciwko tej ekipie, ale jakoś dziś mam jakiś hamulec, żeby zagrać na Avs, kurs nieproporcjonalny do ryzyka, ale z ciekawości chyba zobaczę to spotkanie.

W końcu można wrócić do normalnego trybu życia więc coś tam na dziś postaram sie jeszcze wrzucić, ale na tą chwile myślę o Florydzie i podobnie jak kolega wyżej wstępnie też o DRW, ale czekam jeszcze na bramkę Habs.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Widzę Panowie że dzisiaj myślimy podobnie w niektórych kwestiach. Detroit to była pierwsza moja myśl jak zobaczyłem dzisiejszy plan. Habs w kryzysie, grają na wyjeździe b2b po ciężkim meczu z Jetsami i kurs na nich 1,90 to jest nieporozumienie. Zdaje sobie sprawę że Skrzydła to najgorsza ekipa w całej lidze i u nich nawet nie można powiedzieć że mają kryzys bo to co grają to norma, ich h2h wygląda jak moje kupony u buka ???? ale taki kurs 3,30 w dodatku u siebie szkoda nie zagrać.
Pantery tez wyglądają fajnie na dzisiaj ale tutaj myślę o bramkach. Trochę pozmieniało się na pozycji bramkarza u gości, dzisiaj w wyjściowym A.Hill narazie rozegrał niepełne 2 spotkania w tym sezonie, z drugiej strony Driedger z dobrą średnia ale czy trzeci mecz zagra na mniej niż jeden puszczony gol, wątpię i uważam że Coyoty dzisiaj conajmniej ze dwa razy ugryzą.
Nad Rengersami też myślałem ale ta zmiana na pozycji bramkarza i wielka niewiadoma jak to wyjdzie trochę mnie odsuwa od tego a Lawiny mają kim straszyć z przodu. Fakt grają b2b, wczoraj mecz na 0 (zero) z przodu (nie wiem czy tak nieskuteczni byli czy Varlamov miał dzień konia) ale im raczej takie spotkania się nie przydarzają a tym bardziej pod rząd (może poza jednym razem na początku listopada po 1 bramce z Dallas dwa mecze i z Arizoną bez gola).
Co do drugiego spotkania na Florydzie Tampa-Vancouver chyba raczej gospodarze przedłużą serii wygranych ale kurs zupełnie nie do gry.
St. Louis w ostatnich meczach dużo bramek straconych ale było to spotkania poza domem u siebie grają bardzo dobrze a w gości dzisiaj zawitają Rekiny którzy grają  piąte spotkanie wyjazdowe i po ostatnim numerze w Stolicy to.... chyba trzeba grać na Nutki bo jakoś nie widzę tutaj innego wyniku jak zwycięstwo gospodarzy.

Ogólnie fajna nocka   ????
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
To ja tak jak pisałem dziś w kierunku Florydy pogram, właśnie z tego względu, że trzeci goalie w bramce Arizony, ktora rozpoczyna wyjazd na Wschód. Gospodarze sie trochę ogarnęli i ostatni okres całkiem dobry, na pewno zblizyli sie tym do gry w PO i jak utrzymają formę to powinni w tym sezonie to ogarnąć.

Florida RT @2,18  
Florida -1,5 @2,84  

Poza tym wydaje mi się, że dziś punkty zostaną w Anaheim. Oczywiście ostatni okres Kurtek calkiem niezły zaś Kaczki notują kolejny słaby sezon, ale ekipa z potencjałem by dziś ograć gości. Jeśli zagraja swój twardy hokej powinni wyjść z 2 pkt z tego meczu.

Ducks RT @2,28 
Ducks -1,5 @3,1  

Poza tym już na sucho
NYR - Avs 1P BTS @2,4  
Canes - Phila 1P BTS @2,46  
Bolts - Canucks 1P BTS @2,45  
 
U 0

united991

Użytkownik
Hokej na lodzie NHL
Godzina 2:00
Spotkanie 
St.Louis Blues-San Jose Sharks
Typ 1
Kurs 1.85
Bukmacher - Betson
Typ tradycyjnie juz oparty na analizie had to had i tak zwanej... 
Malolat wie o co chodzi. W każdym razie to co zrobił wczoraj wola o pomstę do nieba.
​​​​​​Poza tym St. Louis bardzo mocni u siebie.W pamięci pewnie ostatni przegrany mecz po dogrywce w Vegas. 
Sharki z kolei 5 wyjazd z rzędu. 

 
 
U 0

united991

Użytkownik
Hokej na lodzie NHL
Godzina 4:00
Spotkanie 
Anaheim Ducks-Dallas Stars. 
Typ 1
Kurs 2.9
Bukmacher Betson
No to lecimy dalej z tym koksem. 
Typ jak by nie inaczej oparty na statystyce had to had i tak zwanej czutce????
Na ostanie 5 spotkan u siebie pomiędzy tymi zespolami 5 zwyciestw Kaczorow.
Wiec żal nie zagrać po takim kursie. 
Poza tym Dallas drugi wyjazd z rzedu w ciągu 24 h.Mysle,ze zmęczenie materiału może mieć tu duze znaczenie. 
​Malolat wnioski chyba już wyciągnął i nie wywinie takiego numeru jak ostatnio z Islanders. 
 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś myślę utrzymać kierunek Florydy, ktora ostatnio zawiodła, ale ogólnie gra dobry hokej w ostatnim czasie, dziś w bramce Bobrowski, mam nadzieje, że ofensywa poradzi sobie lepiej niż ostatnio z Arizoną. Po drugiej stronie Orki po serii zwycięstw dostały lanie w Amalie i wydaje mi się, że jak to z tą ekipą już w tym sezonie było może być tak, że po dobrej serii przyjdzie dołek. W mojej ocenie dziś atuty po stronie gospodarzy, którzy będa chcieli zmazać plamę ostatniego spotkania i zagraja przede wszystkim skuteczniej.

Floryda RT @2,07  
Floryda -1,5 @2,64  
Floryda/+5,5 @2,99  

Do tego dorzucę Rekiny, ktore notują naprawdę fatalny sezon, bramka kompletnie im nie pomaga, a skład jest naprawdę z fajnym potencjałem i powinni byc znacznie wyżej. Oczywiście tabela mocno splaszczona na zachodzie więc wiele sie jeszcze będzie działo, ale na pewno punkty są potrzebne. Goście już kolejne spotkanie na wyjeździe, na pewno z mniejszym potencjałem kadrowym niż gospodarze, w bramce nadal Łotysz, drugi goalie ekipy Kurtek. Rekiny u siebie potrafia dobrze pograć, na minus fakt, że wracaja z dłuższego wyjazdu, ale na plus to, że na tym wyjeździe momentami wyglądali naprawdę fajnie, choć takie wpadki jak w stolicy to świadczy o tym, że ta ekipa gdzieś w tym sezonie nie może sie odnaleźć. Ale mysle, że dziś u siebie będzie zwycięstwo.

SJS RT @2,29  
SJS -1,5 @3,05  
SJS/+5,5 @3,95  
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś na początek bez kombinowana i ponownie kierunek Florydy i do tego Vegas.

Floryda oczywiście dużo mocniejszy skład niż Kings. ekipa z LA jedna z najgorszych w lidze, bardzo słaba na wyjazdach, ostatnio postawili sie Tampie, ale myslę, że akurat Tampa wchodzi w lekki dołek, dodatkowo często z tymi słabszymi nie ma tam mobilizacji. Pantery potrzebuja punktów, by ustabilizowac się w 8, na która na pewno w tym sezonie liczą. w bramce dziś Driedger, który dobrze wszedł w ekipę i notuje pozytywne spotkania. Ostatnio gospodarze bardzo dobre spotkanie z Toronto. dziś wszystko po ich stronie, trzeba tylko udowodnić, że jest sie lepszym.

Floryda RT @1,9  
1/+4,5 @2,25  
-1,5 @2,4  

Do tego Vegas, ktorzy notują fatalną serię 4 spotkań bez zwycięstwa, ale dziś chyba najlepsza opcja na przełamanie a więc Senatorzy, jedna z najgorszych ekip w lidze, ktora ma tez na swoim koncie serię chyba już blisko 10 porażek, jednak nie wydaje mi sie, żeby dziś sie przełamali z Vegas, ktorzy wypdali z 8 i musza znów walczyć o punkty. 4 porażki to stanowczo za dużo, dziś ekipa dużo słabsza więc myśle, że spokojnie czas na przełamanie. Czekam jeszcze z tymi zakładami na potwierdzenie, że w bramce będzie Marc, jeśli Subban to odpuszczam.

Vegas RT 1,87  
1/+4,5 @2,23  
-1,5 @2,35  

Do tego dorzucam dzis kierunek Wild ze względu na drugiego goalie w Tampie. Tutaj delikatnie bo Wild tez seria porażek i ostatnio dołek po tym nieco lepszym okresie jaki mieli przez pewien czas. Stalock też nie daje dużej jakości w bramce więc tutaj też kierunek sporej ilości bramek w tym spotkaniu.

Wild RT @3,2  
-1,5 @4,45  
BTS 1P @2,45  
1P +2,5 @3,05  
Wild 1P +1,5 @4  
każda strzeli 3+ @2,45  
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Florida Panthers zagrają na wyjeździe z Red Wings z którymi w ostatnich pięciu spotkaniach zgarnęli komplet zwycięstw, a w ostatnich dziesięciu meczach mają bilans 7-3. Pantery po udanej serii domowej miały czas, żeby spokojnie dotrzeć do Detroit i przygotować się do kolejnego spotkania natomiast gospodarze zagrają back to back po ciężkim meczu z Pingwinami w którym do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka. Red Wings wciąż osłabione takimi zawodnikami jak Athanasiou czy Mantha. W bramce gospodarzy dzisiaj prawdopodobnie Pickard z bilansem 0-2-0. Między słupkami gości prawdopodobnie Bobrovsky. Mimo atutu własnego lodowiska ciężko będzie gospodarzom o punkty z Panterami na fali.

.

       Florida Panthers -1.0 @1,94 Unibet      
      Florida Panthers -1.0 i under 6,5 bramki @3,60 Unibet      
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś kierunek na Florydę oczywiście najbardziej logiczny, nie będą powtarzał po koledze, również idę dalej w tą ekipę ostatnio dają najlepszy zarobek. Tak więc handi -1,5 @2,09   -2,5 @2,93  

Do tego na południowe spotkania myślę sobie o Płomieniach. Oczywiście Sens muszą kiedyś skończyć swoją serie, ale wydaje mi sie, że nie dziś. Widać, że Calgary złapali trochę wiatru w żagle i po slabym początku sezonu radzą sobie całkiem fajnie, przejeli prowadzenie w najsłabszej dywizji, choć jest tam tak ciasno, że wystarczą 2-3 kolejki i mogą być nawet poza WC, tak więc na pewno punkty trzeba gromadzić, by dać  sobie więcej spokoju. Przeciwnik w kryzysie, z brakami kadrowymi, w bramce dziś Hogberg, ktory nie gwarantuje wyjątkowej jakości, średnio 3 bramki na koncie, 0,9 średnia. Wszystko po stronie gości, tylko trzeba to na lodzie pokazać.

Flames @2  
Flames -1,5 @2,57  
Flames/+4,5 @2,45  
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 18 stycznia 2020 21:33 przez czlowiekzbuszuStrzelców bramek nie gracie?
.

Granie strzelców bramek jest o wiele mniej opłacalne niż punktacja kanadyjska. Ciężko wytypować, który zawodnik strzeli bramkę spośród dwudziestu chłopa, a kursy na liderów, którzy często miewają przestoje są zbyt niskie według mnie. Skoro już tutaj jestem to podzielę się opinią na temat pierwszego wieczornego spotkania. Pingwiny spotykały się z Bruins dwukrotnie w tym sezonie. Oba spotkania na taflach w Bostonie i oba przegrane przez Pens. Patrząc na H2H bardzo szybko rzuca się w oczy, że w starciach tych zespołów górą ostatnio zawsze są gospodarze. Ostatnie zwycięstwo gości miało miejsce w 2015 roku. Do zespołu gospodarzy wrócił Crosby i już zdążył popisać się bramką. Pingwiny dzisiaj wyjadą najmocniejszym możliwym składem z Murrayem w bramce. Między słupkami gości Halak. Warto wspomnieć, że bilans Bruins w ostatnich pięciu spotkaniach w Pittsburghu wynosi 0-5. Myślę, że Pens dzisiaj wezmą rewanż za niedawną porażkę w Bostonie.

.

    Pittsburgh ML @1,79    
    Pittsburgh ML i powyżej 4,5 bramki (z dogrywką) @2,25    
    Pittsburgh ML i obie strzelą co najmniej dwie bramki @2,85    
UNIBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś tylko na szybko z telefonu, kierunek NYR ostatnio dobra gra, dziś w bramce nowy w tym sezonie Igor, ale w debiucie sobie dobrze poradzil, na przeciwko Kurtki, które grają nadspodziewanie dobrze ale dziś b2b może się bardzo nie zmeczyli z NJD no ale jednak podróż do Nowego Jorku gdzie czeka wypoczęta po derbach ekipa. Dziś dla mnie spokojnie NYR powinni to wziąć 

Rt  @2.21
-1.5 @2.91
1/+4.5 @2.76
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Kurs jaki bukmacherzy wystawili na dzisiejsze zwycięstwo Colorado to czyste szaleństwo, więc zostawiam. Interesujący jest również drugi dzisiejszy mecz. Myślę, że Pantery przerwą swój zwycięski pochód właśnie dzisiaj. Minnesota po przełamaniu kilku porażek z rzędu pewnie pokonała Bolts i Stars. Florida co prawda notuje cztery wygrane z rzędu, ale rywale tacy jak Detroit, LAK czy Leafs nie sprawiają ostatnio większych problemów większości zespołów. Stalock zaliczył ostatnio pewne występy między słupkami Wild i dzisiaj ponownie będzie mógł pokazać na co go stać. Warto dodać, że Panthers nie mogą pochwalić się dobrymi wynikami w starciach z ekipą z Saint Paul. Ich bilans w ostatnich pojedynkach z Wild wynosi 1-10.
.
  Minnesota ML @1,89  
  Minnesota ML i powyżej 4,5 bramki (z dogrywką) @2,32  
  Minnesota ML i obie strzelą co najmniej dwie bramki @2,85  
Acciari pozbywa gospodarzy punktów sześć sekund przed końcem spotkania.
UNIBET
.
Wracając do meczu Colorado - Detroit zastanawiam się nad zakładem Colorado -1,5 i poniżej 7,5 bramki @2,40 Unibet.​
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Nie wiem do końca co tam sie dzieje w ekipie Jets, może ktoś sie  podzieli jakimis informacjami z ich szatni, ale na pewno obecnie grają poniżej oczekiwań i poniżej swojego potencjału, dziś dodatkowo jeszcze w B2B, ale patrząc na ten kurs jaki jest nam na dziś proponowany nie wypada nie spróbować tego kierunku choćby jakąś ograniczoną stawką. Staną przeciwko ekipie, która odwrotnie niż Winni notuje super formę ostatnio i tak jak pisałem w dyskusji Live chyba jest takim największym zaskoczeniem in plus w bieżącym sezonie. Ale co by nie robił w szatni trener to jednak hokejowo ten potencjał na pewno nie jest w tym sezonie na PO i jeśli faktycznie sie do nich złapią to będzie ich wielki sukces. Ale wracając do dzisiejszego spotkania teoretycznie wszystko przemawia za gospodarzami, forma, b2b gości, ale jednak ten kurs schodzący poniżej 2 na Columbus przy składzie tej ekipy kompletnie nie do gry, zaś 3,5 za Jets można brać. Dziś Jets zagrają 2 bramkarzem, ale w tym sezonie nie jest to szczegolnie istotne, bo Hellebuyck też nie pomaga swojej ekipie w tym sezonie, forma poniżej oczekiwań. U gospodarzy jeszcze nie ma potwierdzenia, ale pewnie po debiucie Łotysza w spotkaniu z NYR  teraz do bramki wróci drugi Lotysz Merzlikins, który wydaje się, że przez kontuzję Korpisalo złapał sporo pewności siebie i chyba na stałe zostanie pierwszym wyborem u Kurtek. Wsród grajków na lodzie jednak potencjał szczególnie ofensywny po stronie gości i liczę na to, że w koncu to pokażą.

Jets RT @3,55  
Jets ML @2,64  
Jets -1,5 @5,4  
Jets/+4,5 @4,7  
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom