>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Memphis - Huston
Jaren Jackson powyżej 18.5 punktów @1.85
 STS
Analiza:

W ostatnim meczu Memphis typowałem, że Morant pokryje linię 18.5 punktów. Niestety, ale zabrakło bardo dużo. Dziś idę w podobnym kierunku, jednak typuję ober punktowy Jerena Jacksona Juniora. 
Średnia punktów na mecz wspomnianego zawodnika wynosi 18.1 punktów. 
Memphis notuje pięć zwycięstw podrząd, a ich przeciwnikiem będzie Huston, które zajmuje 4. miejsce na Zachodzie. Zapowiada się na ciekawy pojedynek w hali FedExForum. 
Wróćmy jednak do Jacksona Jr., poniżej umieszczam statystyki z ostatnich pięciu spotkań.


Jak widać na załączonym zdjęciu, tylko raz w pięciu meczach nie udało się pokryć wspomnianej wcześniej linii. Średnia z dziesięciu ostatnich meczów Jarena wynosi 19.9 punktów. Zespół gra dobrze, rzucają bardzo dużo, więc miejmy nadzieję, że dzisiejszej nocy młody koszykarz Memphis nie zawiedzie. 
Patrząc po statystykach i porównując je z innymi zawodnikami Memphis, to Jaren jest postacią wyróżniającą się. Ma najwyższą średnią punktową w zespole. 

Powodzenia!
 ​
 
testoviron 683

testoviron

Użytkownik
Nets - Jazz
Jazz 1,64
      
bet365

Jazz tutaj nie powinni mieć problemow z wygraną, kto oglada Nets to wie, ze ta druzyna jest 2 polki nizej na ten moment od Jazz. Graja niezorganizowana koszykowke w ataku, bez zadnych ciekawych set plays, tylkoo indywidualne popisy, dla mnie koszmar dla oczu, jak Irving wypala zegar i kreci te swoje piruety. Jazz w formie, nie ma tego pazia Conleya, i o wiele lepiej tam wszystko klika, 9 wygranych z rzedu. Świetnie Mitchell ktory gra na okolice top10 w tym sezonie. Nie wiem czym tutaj moga Nets ich zaskoczyc. 
Śmiało można tutaj dać wieksza stawke. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 14 stycznia 2020 21:15 przez karciarz
Memphis - Huston
Jaren Jackson powyżej 18.5 punktów @1.85
STS
Analiza:

W ostatnim meczu Memphis typowałem, że Morant pokryje linię 18.5 punktów. Niestety, ale zabrakło bardo dużo. Dziś idę w podobnym kierunku, jednak typuję ober punktowy Jerena Jacksona Juniora. 
Średnia punktów na mecz wspomnianego zawodnika wynosi 18.1 punktów. 
Memphis notuje pięć zwycięstw podrząd, a ich przeciwnikiem będzie Huston, które zajmuje 4. miejsce na Zachodzie. Zapowiada się na ciekawy pojedynek w hali FedExForum. 
Wróćmy jednak do Jacksona Jr., poniżej umieszczam statystyki z ostatnich pięciu spotkań.


Jak widać na załączonym zdjęciu, tylko raz w pięciu meczach nie udało się pokryć wspomnianej wcześniej linii. Średnia z dziesięciu ostatnich meczów Jarena wynosi 19.9 punktów. Zespół gra dobrze, rzucają bardzo dużo, więc miejmy nadzieję, że dzisiejszej nocy młody koszykarz Memphis nie zawiedzie. 
Patrząc po statystykach i porównując je z innymi zawodnikami Memphis, to Jaren jest postacią wyróżniającą się. Ma najwyższą średnią punktową w zespole. 

Powodzenia!
w LSBecie masz linie 17,5 
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Wyjątkowo NBA zdaję się oferować nam całkiem przyjazne dziś mecze. 

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers 
over Houston 119,5pkt  
    mocne bambuko, coś gryzie ekipę Rakiet, nie wiem czy to ławka, czy Harden już taki zajechany czy szatnia czy może Gordon za stary i kilogramów za dużo jak na dzisiejsze realia NBA, chwilowo dołączają do teamów nieruszalnych między Denver a Phoenix
kurs : 1,60 

Portland mniej waleczne, reprezentuje 24 defensywę, dla porównania Memphis wczoraj miało 21 a zdobyli i tak 110 pkt.

Dodatkowo na pokładzie Russell znowu, machina ofensywna Rockets powinna solidnie pracować.

Co więcej Houston gra szybsze tempo bo aż 2 a Portland "dopiero" 11. Ponadto HOU ma lepszą deską - zbierają piłki na 5 miejscu a Portland na 12. 
Ostatnio zdobyli 132 pkt przeciw POR.
Powinno być dobrze, myślę, że linie zostaną zawyżone. 

Dallas Mavericks vs Sacramento Kings 
Dallas WIN +1,5 pkt      
kurs ; 1,67 

Teoretycznie bez sensu wchodzić z takim handi jednak były sytuacje, że ten 1 pkt ratował. 
Ostatnio wprawdzie Dallas przegrało 3 punktami, jednak z gry wypadł Holmes, obrona podkoszowa Sacto nie istnieje, dodatkowo jeśli nie wystąpi Bogdanovic, spodziewam się sweepu po str Mavs, jest to kluczowy element ławki Kings.

Ostatnie spotkanie Doncic miał skuteczność zza łuku 4/12 myślę, że takiej złej nie powtórzy już, ławka Mavs też się wtedy docierała dopiero, mieli 1/10 zza łuku wówczas. Dziś jak nie będzie im siedzieć, to będą wchodzić pod kosz i wymuszać faule/zdobywać punkty.
W te czy we wte spotkanie wyrównanie ale DAL powinno wziąc.

Minnesota T-Wolves vs Indiana Pacers 
Indiana + 1,5 pkt 
    
kurs : 1,62 

Indiany, piękny to zespół i świetnie się prezentuje. Do składu wrócił Brongdon i choć matchup mają nie do końca wygodny to myślę, że jest tutaj value. 

12 ofensywa po str Indiany vs 22 po str Soty 
Dalej : 10 defensywa vs 16 defensywa 
Znacznie lepiej radzą sobie na desce Wolves trzeba przyznać bo az 7 pozycja jednak różnicę stanowi rozegranie, 6 po str IND, 23 po str Soty.

Brakuje im playmakera z prawdziwego zdarzenia, ławka Pacers także wydaję się być bardziej produktywna. 

Jeżeli nie wystąpi Towns to na centrze Indiana powinna dominować. Spotkanie będzie wyrównane myślę, chyba, że drugi garnitur Indiany popisze się skutecznością za 3, to wtedy Indiana może lekko, ale jednak, odjechać.

Over Washingtonu też wydaję się być wporzo - over 109,5 pkt      analogiccznie jak w przypadku Houston brakło 4 pkt

Ostatnio zdobyli 109, a ze składu Byków wypadł Wendell Carter Jr. I ich obrona leci na łeb na szyję. Byli na 7, 2 dni temu na 9, dziś już 11 miejscu. 
Ponadto WIZ grają znacznie szybsze tempo, i dysponują 10 ofensywą.
Dodatkowo Bradley Beal i Bertrans tezż już na pokładzie.
Myślę, że warto.

powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
T 345

thomas23

Użytkownik
Kruszak odnośnie twoich typów:
Houston over jak najbardziej do gry, nie będzie to mecz obrony raczej widowiskowej i szybkiej gry, jeżeli Westbrook i Harden nie będą bardzo ceglic to typ wejdzie.
Jednak bardziej rozbawiło mnie trochę to co napisałeś o Doncic 4/12 za 3pkt, że teraz nie powtórzy tak złej skuteczności(nawiasem mówiąc miał wtedy 3/12) bo Luka trafia średnio 32,2% za 3pkt, więc patrząc na średnią za bardzo nie ma z czego się poprawić :) Nie neguję typów ani błędu merytorycznego, jednak należałoby bardziej sprawdzić
 
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Dzisiaj spróbuje zagrać na zawodników Bostonu ponieważ Tatum nie zagra w nocy z Detroi to jest duże osłabienie mimo tego że tłoki są słabiutkie A więc ktoś musi te 20 pkt przejac co Jason rzucał dlatego zagram 
G.Hayward więcej 14.5 sts  
J.Brown więcej 18.5 sts  na spokojnie obaj pokryli linie punktowe 

do tego 
Fox więcej 20.5 sts najlepszy zawodnik Sacramento dzisiaj może być strzelanina w meczu z Dallas   na spokojnie rzucił 
Jokic więcej 21.5 sts millsap nie zagra nie wiadomo co z harrisem i Murray ale i tak gwiazda z Serbii powinien pod koszem szaleć przeciwko zellerowi  joker dzisiaj jednak nie był sobą slsbo zagrał 
Siakam więcej 20.5 sts kamerunczyk wraca po kontuzji dzisiaj mecz z Oklahoma którzy grają bardzo dobrze po wymianie westbrooka ciężki mecz czeka mistrzów po odejściu Kawhi to właśnie pascal jest największą gwiazdą linia dosc niska   szczęśliwie Pascal ale na plus 
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
A 135

albertoxxx

Użytkownik
cytat z dnia 15 stycznia 2020 18:55 przez mumin89Dzisiaj spróbuje zagrać na zawodników Bostonu ponieważ Tatum nie zagra w nocy z Detroi to jest duże osłabienie mimo tego że tłoki są słabiutkie A więc ktoś musi te 20 pkt przejac co Jason rzucał dlatego zagram 
G.Hayward więcej 14.5 sts
J.Brown więcej 18.5 sts
Identyczne ako zagrałem jak gruchła wiadomość;) powodzenia nam obu ;D
 
neutralny 432,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
LA Lakers - Orlando Magic
Orlando Magic poniżej 99.5 pkt. włącznie z dogrywką @1.95 STS
  ​
Pod dużym znakiem zapytania stoi występ Fournier'a, a to gość który rozegrał do tej pory wszystkie mecze u Magików. Wyczuwam duże problemy gości,bo na ławce nie ma gracza, który zastąpi Evan'a 1 do 1. Nawet jeśli zagra z lekkim urazem to raczej Orlando nie ma dziś większych szans
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
cytat z dnia 15 stycznia 2020 14:41 przez thomas23Kruszak odnośnie twoich typów:
Houston over jak najbardziej do gry, nie będzie to mecz obrony raczej widowiskowej i szybkiej gry, jeżeli Westbrook i Harden nie będą bardzo ceglic to typ wejdzie.
Jednak bardziej rozbawiło mnie trochę to co napisałeś o Doncic 4/12 za 3pkt, że teraz nie powtórzy tak złej skuteczności(nawiasem mówiąc miał wtedy 3/12) bo Luka trafia średnio 32,2% za 3pkt, więc patrząc na średnią za bardzo nie ma z czego się poprawić :) Nie nkeguję typów ani błędu merytorycznego, jednak należałoby bardziej sprawdzić
przesiąknięte ironią
Chodziło mi o to, że nie będzie tak forsował ( nie forsował - wprawdzie 0 zza 7.24m, oddał natomiast tylko 5 prób )
mam rodzinę i prowadzenie 2 firm, analizy są dokładne acz słowne uzasadnienia szybkie i widzę nie mile widziane, bo znajdzie się coś godnego wypunktowania
można i tak 
mam zanotowaną średnią procentową Luki jak i każdego znaczącego zawodnika z każdego z 30 zespołów 
w ostatnim zdaniu sam Pan sobie neguje w kontekście całej wypowiedzi 
  
 
T 345

thomas23

Użytkownik
Kruszak
Chodziło mi o to, że dobrze napisałeś analizę i coś więcej dzieje się w tym wątku, jednak takim stwierdzeniem o Luce napisałeś błąd i nie mów, że chodziło o to, że nie będzie forsował rzutów (bo "Doncic miał skuteczność zza łuku 4/12 myślę, że takiej złej nie powtórzy już" odnosi się do skuteczności) 
Jednak typy okazały się 2/4 co nie jest takie złe i co ważne fajnie, że rozliczyłeś czy na plus czy na minus bo wiele osób o tym zapomina a szczególnie jak ich typy okażą się błędne.
Jeżeli odebrałeś to zbyt osobiście to przepraszam, ale uważam i dlatego z braku czasu rzadko piszę swoje typy, że trzeba pisać swoje typy dokładnie tak aby nie wprowadzić kogoś w błąd. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
testoviron 683

testoviron

Użytkownik
Pelicans - Jazz
powyzej 225.5  1.9
      
bet365

Utah Jazz wygra i obie zdobędą 120 pkt -  13.00
  
Pelicans wygra i obie zdobędą 120 pkt - 23.00        

Obie ekipy mierzyły się 2 razy w tym sezonie, za kazdym razem zdobywaly obie 120 pkt, dzisiaj mysle ze mozna znowu zagrac takie cos.

do tego za wieksza stawke zwykly over w meczu. 

powodzenia.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
testoviron 683

testoviron

Użytkownik
Grizzlies  - Cavaliers 
Cavaliers +8.0 1.9
      
bet365

Tutaj ide zdecydowanie w strone handicapu na Kawalerzystów, uwazam, ze seria Memphis moze w koncu dobiec konca, mozliwe ze, i dziś, jednak zabezpieczam się 8 pkt linią w postaci ów handicapu. Obie ekipy grały w Cleveland w tym sezonie, i gładko wygrała Kawaleria.  Czuje w kościach, że dziś Grizzlies będą mieli ciężką przeprawe. Sugeruje wyższą stawkę na ten zaklad. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
cytat z dnia 16 stycznia 2020 14:15 przez thomas23Kruszak
Chodziło mi o to, że dobrze napisałeś analizę i coś więcej dzieje się w tym wątku, jednak takim stwierdzeniem o Luce napisałeś błąd i nie mów, że chodziło o to, że nie będzie forsował rzutów (bo "Doncic miał skuteczność zza łuku 4/12 myślę, że takiej złej nie powtórzy już" odnosi się do skuteczności) 
Jednak typy okazały się 2/4 co nie jest takie złe i co ważne fajnie, że rozliczyłeś czy na plus czy na minus bo wiele osób o tym zapomina a szczególnie jak ich typy okażą się błędne.
Jeżeli odebrałeś to zbyt osobiście to przepraszam, ale uważam i dlatego z braku czasu rzadko piszę swoje typy, że trzeba pisać swoje typy dokładnie tak aby nie wprowadzić kogoś w błąd. 
Masz 100%-ową rację, następny raz będę wyrażał się precyzyjniej. 
Przesada z mojej strony znaczna - stresy z dnia dały o sobie znać, powodzenia i zieloności ;))
 
testoviron 683

testoviron

Użytkownik
Hawks - Pistons 
Pistons 1.8
  
bet365

Polecam do gry dzisiaj bet w strone Detroit, Hawks b2b, do tego to leszcze w interior d, gdzie pewnie tloki beda mieli duza przewage, ostatnio niespodziewanie wygrali z Bostonem, i to na wyjezdzie. Fajnie zagrali, i biorąc pod uwagę to, ze Atanta wraca z ciezkiego meczu w San Antonio gdzie sprawila niespodzianke, to sklanam się do gry na Pistons. 
średnia stawka
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Ja dzisiaj idę w zawodników w Oklahomie osłabienia nie zagra Gallinari Nader i Ferguson jeszcze nie wiadomo co z Adamsem więcej typy 

Paul więcej 16.5 sts  
Gilgous więcej 20.5  

w Bostonie nie zagra Brown i nie wiadomo czy Walker 

Tatum więcej 22.5 sts  

oraz z Philadelphia simmons więcej 17.5   sts
Horford 13.5 sts więcej   
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 18 stycznia 2020 22:07 przez mumin89

w Bostonie nie zagra Brown i nie wiadomo czy Walker 

Tatum więcej 22.5 sts

 
Jak najbardziej się zgadzam. STS nie ogarnął,że Kemba nie gra więc ov Tatuma za 1.84 wygląda świetnie

  
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Nie zdążyłem wam napisać ale pomyłka sts była mathews mniej 18.5 pomylili z mideltonem szkoda że już wycofali i oczywiście oszusci zrobili kurs 1.00 z niego pod siebie robia zlodzieje szkoda że ja my się pomylimy nie możemy zmienić na 1.00
 
mgkoks 266

mgkoks

Użytkownik
Lakers - Celtics
Lakers 1.84

Forbet

Podobna sytuacja jak ostatnio.
Anthony Davis będzie dzisiaj grał po pięciu meczach nieobecności. Buki jeszcze nie ogarnęły i kurs na lakersów jest wyższy niż powinien.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
testoviron 683

testoviron

Użytkownik
Miami Heat - Sacramento Kings
Sacramento +6.5 
        
1.9
bet365


Miami tylko dwie porażki u Siebie w tym sezonie, gram dziś w strone handicapu na drużyne gości, Heat będą podmęczeni wczorajszym meczem ze Spurs, ktory rozgrywali na parkiecie rywala. Szkoda, ze na jakiś czas wypadł Holmes ktory swietnie spisuje sie w tym sezonie, to spróbowałbym nawet zagrać czysty win, jednak myślę, ze zobaczymy dziś close game, przy niezbyt wysokim wyniku. Sacramento gra przeciętnie w tym sezonie, ale mam nadzieje, ze podtrzymam dobrą passe wynikow tutaj, i znowu będzie win. 
średnia stawka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom