>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Beznadziejne te Western, jedyny pomysł na ten mecz moim zdaniem to rzuty rożne. Do przerwy tylko 2 sztuki a jak to w Australii przynajmniej jedna połowa jest dobra w rożnych. Ostatnie 3 mecze u siebie w spotkaniach Western, w pierwszej połowie mało rożnych a w drugiej połowie 8,9,8 rożnych.

Daje over 7,5 rożnych kurs 2

  9 rożnych
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Witam, post później do usunięcia i nie chce nim wszcząć dyskusji o zasmiecaniu działu ale muszę zapytać. 
Gdzie można znaleźć zakład o to kto... napiszę komentarz nr 4000 ???? 
Oczywiscie w roli faworyta nasi eksperci qowalsky6 i majekx ????
Pozdrawiam Aussie i do rychlego usunięcia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Dobra idę za ciosem bo ostatnio niezle. Panowie,

Wellington Phoenix 1x? Newcastle teraz ogrywa każdy, no więc i Wellington u siebie powinno zapunktowac?????? 
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 19 stycznia 2020 09:01 przez qowalsky6
Powiem tak, w ostatnich doliczonych 8 min. Wędrowcy nie wyglądali na takich, którzy umrą za Babbela. A i on sam zachowywał się jakby był już wyrzucony... Gwizdy na koniec były jednoznaczne.
I papa Herr Babbel, ja płakać nie będę, następcą został asystent więc może nie być przełomu, ale na pewno nie będzie gorzej.
https://www.a-league.com.au/news/babbel-sacked-wanderers-head-coach
PS Do kibic-zwierze, tak, ja bym Nix 1x popierał :) ale patrząc na ostatnią kolejkę warto tym się sugerować? :)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 16ins/outs
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-16-024.01. 07:15Wellington Phoenix - Newcastle Jets - sportowo i jeśli nie będzie jakiejś katastrofy (i pecha jak ostatnio - słupek, poprzeczka) w N. Zelandii, to "powinna" być 1-ka. Jets mimo nowego/tymczasowego coacha oby podtrzymali swoją "passę"... 1 pobrałem jeszcze w poniedziałek po @ 1,85   za miedziaka. update składy - Boogaard wraca do Jets, Moss dalej kontuzjowany, Piscopo dalej na kadrze jeśli chodzi o Nix...
Edit
FT 2-1, nie było lekko, ale kierunek na plus :)
24.01. 09:30Melbourne Victory - Sydney FC - mecz do obejrzenia, gospodarze zrobili sobie sparing z Bali 5-0 (w ramach eliminacji do AFC) i morale wzrosło, ważne będą składy i tradycyjnie trudny mecz, bo pojedynki derbowe (Big Blue) Melbourne - Sydney, to klasyki...PS Rojas po wojażach europejskich powraca do Big V.
edit
FT 0-3, na koniec jak to w Big Blue posypały się czerwa...
25.01. 07:00Central Coast Mariners - Brisbane Roar - mecz konkursowy = ? :) obie ekipy mnie "rozwalają"... do gospodarzy wraca Silvera, jest to wzmocnienie, ale ... to nic nie zmienia :) jeśli chodzi o moje do nich podejście...
edit
puściłem na live (tak wyglądało wtedy) za drobne 1-kę, a tu Roar gol z d... bramkarz zawalił :(
25.01. 09:30Melbourne City - Perth Glory - niby over/bts, to "pefka" (uwielbiam te sformułowania :)) jednak zostawię na live... PS oba teamy w optymalnych składach, na live się skuszę wobec tego...
edit
"Pefka" zakończyła się 0-0, pasował im ten remis ale, że bez bramek? na live puściłem za drobne over 1,5 i zdziwienie. Dobrze, że pre nie poszedł choćby miedziak...
26.01. 08:00Western United - Adelaide United - na razie nic, po głowie chodzi x, interesują mnie składy... Gulum odchodzi z WU.
PS U Redsów wraca Troisi, wypada Lia, sędziuje Ams !!! więc na bok logika :) Wszystko się może wydarzyć...
edit
200-setny występ Berishy w A-league, ft 3-4, Besart 2 gole, a i do x nie było daleko :) Epicki mecz...

Enjoy :)

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Wellington - Jets
Mam nadzieję że Jetsi dalej w "formie" i Wellington +1,5 to podstawa ????, gospodarze ostatnio coś pykają, pomijając ostatni mecz, Davila z przodu robi różnicę. 
 
​​​​​​Wellington +1,5 od bardzo dawna jakis  
Fortuna 1,49 (wiem mały kurs ale coś muszę wreszcie trafic????) 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
@emce15 - myślę, że każdy szanse ma równe :)

a co do meczyku... zaspałem i muszę grać live...

5' 0:0 - 1 - @1,8   

Może i ostatni mec Nixom nie wyszedł.. ale teraz grają z Jets i u siebie.... jak by nie było, po takim kursie - no to w tej kolejce jeden z bardziej oczywistych kierunków. Nixi u siebie to zupełnie inna drużyna niż to co widać na australijskiej ziemi... a ni przybyszom z Australii w Nowej Zelandii nie gra się najlepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Daje powyżej 2,5 kartki kurs 1,9 w meczu Wellington-Newcastle. Po przerwie powinno się coś posypać, były już 1-2 faule na kartę, ale ten sędzia nie lubi dawać kartek w pierwszej połowie.Jego średnia to 3/4 sztuki.

  2 :/
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
No ładnie ruszyli. Za pół miedziaka, chociaż mądry człowiek po szkodzie, czemu nie za całego:), dałem powyzej 2,5 gola w przerwie. Kurs na fortunie 2,95 wszedł "po chwili". Poszedł człowiek dalej, ale już nic nie wpadło. 


W hicie kolejki daje over 3,5 - kurs 2,58 (fortuna).
Zobaczę na żywo, może jakis over goli czy rogów do przerwy zagramy.

Powodzenia panowie!:)
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Melbourne Victory - Sydney FC 0:3 (6-3 RR)
Sydney DNB @1,60 Unibet
  
obie strzela, @1,52 Unibet  
poniżej 10,5 RR, @1,71 Unibet  

Krótko, bo mecz za kilka minut, kusi kurs ponad 2 na Sydney, ale z racji wyjazdu i ostatniej bezpośredniej porażki zaasekuruję się zwrotem w przypadku remisu, wszyscy podstawowi strzelcy po obu stronach Le Fondre, Barbarouses i Taivonen w podstawowym składzie, więc liczę, że bramek nie zabraknie po obu stronach, typ na rożne, ogólnie nie lubię grać underów, ale obie ostatnio rzadko kiedy nabijali powyżej 5 cornerów na spotkanie, myślałem jeszcze więcej rożnych MV, ale patrząc w historię nie zawsze tak było.
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 22 stycznia 2020 21:31 przez qowalsky624.01. 07:15Wellington Phoenix - Newcastle Jets - sportowo i jeśli nie będzie jakiejś katastrofy (i pecha jak ostatnio - słupek, poprzeczka) w N. Zelandii, to "powinna" być 1-ka. Jets mimo nowego/tymczasowego coacha oby podtrzymali swoją "passę"... 1 pobrałem jeszcze w poniedziałek po @ 1,85   za miedziaka. update składy - Boogaard wraca do Jets, Moss dalej kontuzjowany, Piscopo dalej na kadrze jeśli chodzi o Nix...
Edit
FT 2-1, nie było lekko, ale kierunek na plus :)24.01. 09:30Melbourne Victory - Sydney FC - mecz do obejrzenia, gospodarze zrobili sobie sparing z Bali 5-0 (w ramach eliminacji do AFC) i morale wzrosło, ważne będą składy i tradycyjnie trudny mecz, bo pojedynki derbowe (Big Blue) Melbourne - Sydney, to klasyki...PS Rojas po wojażach europejskich powraca do Big V.25.01. 07:00
Nix to mój czarny koń w tych rozgrywkach, którym kibicuje, jedyny "pewny" :) typ dla mnie w tej kolejce, ale dziś dla odmiany oni mieli więcej szczęścia. I choć wygrali, to lekko nie było. I choć Jets to ostatni zespół ligi, to ten fakt na Antypodach nie ma znaczenia :)...
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-wellington-phoenix-v-newcastle-jets-hyundai-a-league
Big Blue, ft 0-3, co nie znaczy, że gospodarze nie mieli okazji chociaż na bramkę honorową... Blues Sky nie do zatrzymania. Pierwsze potknięcia w ich wydaniu będą chyba dopiero w lutym/marcu :) kiedy ruszy AFC... Do tego czasu zapewnią sobie mega przewagę nad resztą stawki. Na koniec meczu czerwa się posypały:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-melbourne-victory-v-sydney-fc-hyundai-a-league
Miłego oglądania dla spóźnialskich :)
PS
No i konkurs, ciekawe co wymyślicie? :)

https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6910888/
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Gosford, 15 min. za nami i to gospodarzom bardziej się "chce" w tym meczu, póki co ofc :) Roar głęboka defensywa i jak to u nich czajenie się na okazję..   Po @ 2,70   za drobne wezmę zwycięstwo Marynarzy. KTF!
Edit
Po 45 min. 0-0 teraz już bym nie postawił na gospodarzy, ale trudno, nieprzewidywalny mecz, CCM na punkty musi liczyć u siebie bo łatwiej nie będzie...
Edit
wszedł Simon może rozrusza towarzystwo w Gosford? :)
edit
wyczekalo Roar na błąd i się doczekali, goście 0-1, ale bramkarza Ccm to wina...
Edit FT 0-1, obraz meczu w 2 poł? kilkanascie strzałów Marynarzy i jeden Roar... wynik? No coments... 
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Central Coast- Brisbane powyżej 1,5 kartki kurs 1,4 oraz powyżej 2,5 kartki kurs 2,1. Ponownie brak kartki do przerwy w Australii, obie ekipy potrafią grać ostro. Sędzia też dawał już 3 czy 4 kartki. Tam muszą być jakieś kartki po przerwie, to Australia, wślizgi, brak kalkulacji itp.

  dramatyczna kolejka
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Jestem znowu, po tym razem krótszej przerwie..

tytułem wstępu, ah gdzie te spotkania pomiędzy CCM a Roar'sami z tamtego sezonu, pamiętne 3-5 gdzie każda akcja kończyła się bramką.. :D obecnie obie ekipy pokazują wyrównany poziom jednakże dużo bardziej skoncentrowany na defensywie, niestety takie spotkania nie powiększą rzeszy kibiców A-League

ale ja przejdę do drugiego hiciora tej kolejki, obok MV-Sydney, czyli MC - Perth:
Przed tygodniem udało mi się obejrzeć zarówno spotkanie MC z Jetsami jak również Glory z WSW. Na szybko wnioski jakie rzuciły mi się w oczy:
- MC wypunktowało po najniższej linii oporu słabiutkie w tym sezonie Newcastle Jets; pomimo, iż przez chwile było gorąco gdy Arroyo zdobył bramkę na remis jednak słusznie nieuznanej ze względu na spalonego (swoją drogą ten Arroyo fajnie wyglądał, może trochę podratować Jetsów).
- MC cały czas pracuje nad stałymi fragmentami; WSZYSTKIE rzuty rożne w tym meczu kierowane były w stronę Delbridge'a, co prawda w tym sezonie zdobył, jako środkowy obrońca, tylko jedno trafienie jednakże - a) piłka go szuka, b) oddaje groźne strzały, c) zgrywa piłkę innym partnerom czy w końcu, d) nabija ręce obrońców - dzięki czemu podyktowany został karny z Jetsami.
- pierwsze minuty w barwach MC zaliczył Susaeta, "legenda(?)" Bilbao, na razie bez szału, dostał 5min ale z tym nazwiskiem, powinien być dużym wzmocnieniem, chociaż Noone, który zajmuje docelową pozycję hiszpana jest na fali wznoszącej, dwa mecze dwa gole. 
- i ostatnia ciekawostka z meczu z udziałem MC - mało widoczny Jamie, bramkę z karnego strzelił ale jakoś wyłączony z gry, miał w końcówce jeszcze przysłowiową "patelnie" ale źle dołożył głowę i przeniósł piłkę nad bramką. 

- Perth po jeszcze mniejszej linii oporu wygrał z WSW, również nie obyło się bez nerwów gdyż podobnie jak Jetsi, WSW wyrównał w pewnym momencie drugiej połowy, jednakże sędzia uznał że Yeboah skierował piłkę do bramki ręką - szczerze to jakieś tam wątpliwości miałem. 
- Perth nie pokazuje swojego "ognia" z przodu.
- Castro dwoi się i troi ale już tak łatwo nie mija rywali jak niegdyś, mimo to dalej robi dużą różnicę.
- słabe WSW, tak naprawdę próbowało prowadzić mecz, nie wiem na ile to spotkanie ustawiła szybka bramka Fornarolego ale jeżeli takie były założenia żeby strzelić szybko i mocno się cofnąć to ok.

Liczę na otwarty mecz, MC to jednak nie WSW, jeżeli Perth zagra na podobnym poziomie to mogą zostać wciągnięci za obraz, nawet pomimo jakiejś szybkiej bramki na początku spotkania. Z drugiej strony, poza ostatnim meczem MC słabo wygląda w obronie, sam jeden Castro może namieszać w szykach obronnych przy słabo zwrotnych Delbridgu i Good'dzie. Normalnie cykałbym 1. ale tutaj obawiam się bramkowego remisu dlatego też over3,5 klasycznie, po @2,50 jest łakomym kąskiem, dodatkowo obie ov1,5 też wydaje się być ciekawym zagraniem, wynik końcowy 2:2. GL!

EDIT: Mamy składy, w MC w pierwszym Susaeta, co jest chyba sporym zaskoczeniem, dodatkowo jest Hendry - młody gniewny z Celticu, Perth klasycznie, bez zmian, stała jedenastka
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Mam podobne przemyślenia co @karlooos powyżej. Raczej mi nie po drodze z graniem 1/X/2 ten mecz jak dla mnie ma jeden kierunek - bramki.

ov3,5 - @2,45   
ov2,5+bts - @1,75   

Powyżej fajny i wartościowy wpis, dlatego ja tylko dodam jedną rzecz - Castro już może nie mija tak obrońców jak kiedyś, ale nadal pozostaje mu super przegląd pola. W tym sezonie jego podania wielokrotnie otwierały drogę do bramki... a mając Fornaliego na szpicy już nie musi tak absorbować obrony przeciwnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 22 stycznia 2020 21:31 przez qowalskyCentral Coast Mariners - Brisbane Roar - mecz konkursowy = ? :) obie ekipy mnie "rozwalają"... do gospodarzy wraca Silvera, jest to wzmocnienie, ale ... to nic nie zmienia :) jeśli chodzi o moje do nich podejście...25.01. 09:30Melbourne City - Perth Glory - niby over/bts, to "pefka" (uwielbiam te sformułowania :)) jednak zostawię na live... PS oba teamy w optymalnych składach, na live się skuszę wobec tego... 
Marynarzy "trzeba" było nie ruszać, ale obraz gry mnie "skusił"... 2 poł. to "klasyka" wyszła :)
Co do City vs Glory, to kierunek j.w., ale na live może jakieś lepsze @ wpadną?  zobaczymy :) 
PS Sie ma poranni "wariaci" z Antypodow :) Od razu lepiej się w dziale "zrobiło". 
Edit live
Ht 0-0, małe zaskoczenie jest, ale ze 2 bramki może wpadną? W drugiej poł. zmęczenie też w tym kierunku może dopomóc. Poza tym City powinno grać na Kima, który popełnia błędy i ma już żółtko na koncie. Tyle ode mnie :) over 1,5 po @ 2,2   za drobne. GL!
Edit
był Var i....  Nic z tego :(
Edit3
i tak się "pefka" skończyła, wydaje się ten x "pasował"  obu zespołom. Utrzymali pozycje w tabeli...Ale niesmak pozostał, jedyne "pocieszenie", że pre nie poszedł miedziak tylko drobne na live :) ale żeby choć 2 bramek nie strzelić?  Pan Li pewnie zarobiony... Stary lis znowu górą...
PS tak to dziś leciało:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-central-coast-mariners-v-brisbane-roar-hyundai-a-league
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-melbourne-city-v-perth-glory-hyundai-a-league-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Niestety dziś dzień underowy. Roar na podwójną gardą ugrało swoje, dzięki kontrze.
City w sumie też ugrało to co zamierzało.. czyli nadal są na 2 miejscu w lidze.

Jutro Western - Adelaida... tradycyjnie, jak to w Australii, nic nie jest oczywiste. Western z bardziej ogarniętymi zespołami już tak sobie dobrze nie radzi jak np z CCM. Z drugiej strony Adelaida na pewno w dobrym nastroju, po przełamaniu i pokonaniu V... ale V nie jest aktualnie tak mocne jak by się mogło wydawać. Na pewno goście powalczą o wygraną, bo im chyba bardziej na tym zależy. Z drugiej strony Western, jeżeli nie zgarnie 3 punktów to Nixi im uciekną już na 3-4 punktu, a top 2 w tabeli na 6-7 punktów - czyli to już przewaga, którą mogą nie nadrobić do końca zasadniczego sezonu.
Pogram:

WU - Adelaide
1 - @2,95   

Piknikowa stawka, bo kurs kusi, a myślę, oba zespoły mają jednakowe szanse na wygraną. Jeszcze wieczorem zobaczę - może uda się coś więcej wymyślić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Patrzac na dzisiejsze zmagania chlopow charatajacych w gale to bardzo sie ciesze ze brak czasu pomogl mi nie stracic kasy, nerwow,i urataowal ze dwa wrzody bo mysle ze by pekly na jutrzejszy mecz parzac o Adelaide szpila to odrazu lampka  sie zapala na korki...Btsy i inne sresy na bok bo kursiwa lipne a dzisiejsze wyniki same mowia nic nie trzeba pisac..
WU-Adelaide 
Adelaide ov 6.5 [email protected]  braklo jednego
mecz ov 10.5 @1.89   
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro historyczna chwila dlatego post jubileuszowy nr 4000 idealnie się do tego nadaje. Proszę państwa jutro w spotkaniu WU vs The Reds mecz nr 200 w A -league rozegra legenda kangurskiego soccera: tak, tak to Besart Berisha! Kierunek na gola tego pana wart jest uwagi. Zracji tego, że Ams będzie jutro arbitrem nie odważe się typowania 1,x,2 (choć x chodzi mi po głowie),  zostaje ew. live i życzyć Besartowi 300 meczy na Antypodach :) I wielu goli ofc + 100 lat :) GL&amp;KTF!
edit
Berisha 2 gole zaliczone (a mógł więcej) do remisu też dużo nie brakło... FT 3-4 epicki mecz :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +206
Do góry Bottom