>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Insidery z Trzeciego Świata

Status
Zamknięty.
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Witam wszystkich odwiedzających mój temat.
Kilka lat należałem do stref zamniętych, w których osiągałem wyoskie noty, ale z których też sporo się nauczyłem i wyciągnąłem.
Dzisiaj, chciałbym pokazać polskiej społeczności jak można ogrywać bukmachera i stać te półkroku przed nim. 
Typy będę opierał na informacjach ze swoich źródeł, własnej wiedzy i doświadczeniu, a także będą to przednie insidery i fixedy. Te ostatnie uprzednio monitoruję, analizuję, czasami i kilka tygodni do przodu. Typy nie będą tylko z lig należących do tych "Trzeciego Świata" - nazwa jak każda inna. Byłą pod ręką, więc użyłem. Wiele typów będzie pewnie także z lig włoskich, hiszpańskich czy angielskich. Przewiduję praktycznie sam futbol, z lekką pikaterią jeszcze jednej dyscypliny.

Stawkować będę od 1-100j.
Pierwotnie przyjmuję 1j = 100 zł.
Większość typów będzie stawiane za więcej aniżeli 10j, także tutaj będę pisał adnotację do stawek maksymalnych i konretnie za ile gram dany typ.

Poniżej wstawiam dzisiejsze typy, które podałem w otwartych tematach dot. Iranu i Izraela.


 
Iran: Dywizja 1 
Aluminium Arak - Gol Reyhan 
X-X (remis do przerwy lub w całym meczu) @1.80 
10j


Ze swoich źródeł wiem, że obie drużyny prawdopodobnie chcą zagrać dzisiejszy mecz na remis.
Obie drużyny niejednokrotnie umawiały się na wyniki spotkań. Teraz myślę jest tak samo.
Jest to nieoficjalna informacja, natomiast warto to grać.
Gram asekuracyjnie.
Remis to przerwy gwarantuje już wygrany typ. Jeżeli do przerwy remisu nie będzie, ale w meczu tak to również jest wygrana.

W momencie dobicia do 5. postów otwieram swój temat.
Zachęcam do śledzenia mojej osoby!
Do przerwy 1-0.
W całym meczu 1-1
     
Hosseini puszczony sam na sam z bramkarzem.
Relacji z tych spotkań jest relatywnie mało, a płkarze dopuszczają się dość często tego typu rozwiązań.


 
Izrael: 2 Liga
Hapoel Katamon - Beitar Shimshon
Hapoel Katamon (draw no bet, remis = zwrot) @1.75
10j


Gospodarze na dzisiejsze spotkanie zmotywowani i jak zapowiadają "meczu nie oddadzą". 
Hapoel ostatnimi czasy ma dość mocne problemy ze strzelaniem i punktowaniem.
Myślę, że właśnie taki mecz jest idealnym momentem na zwrot obecnej sytuacji. 
Przegrać podejrzewam nie przegrają, ale typ asekuracyjny nigdy nie zaszkodzi.
Katamon 2-0      
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Iran: Dywizja 1 
Shahrdari Tabriz - Fajr Sepasi
Fajr Sepasi wygra mecz @1.75
10j


Początek o 11:30.
Kursy spadają.
Jeszcze o 7 rano można było stawiać po @1,9-2. 
Niektóre firmy wycofują ten mecz zupełnie z oferty. 
Można go grać na 1xbet lub bwinie i praktycznie wszystkich polskich firmach.

1-0 Shahrdari 
      
 
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Kapitał na grę jaki przeznaczam od momentu założenia tematu to 50 tysięcy. 
Generalnie stawki będą pojawiać się te najwyższe, czyli 1000 zł (10j).
Jest to 2% bankrollu.
Będą i takie typy, które należnym będzie stawianie za 5-10%.
Wszystko w swoim czasie!


Arabia Saudyjska: Dywizja 1
Jeddah - Al Najoom
Jeddah 0.0, -0.5 @1.85 
10j


Początek o 16:40.
Handicap azjatycki. 
Remis = zwrot połowy postawionej stawki.
Wygrana Jeddah = 100% wygranej.
Wygrana gości na pograniczu niemożliwego.

Do 84' 0-2.
85' 1-2 
87' 2-2
94' 3-2 
      
Może się w głowie nie mieścić taki przebieg!
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Witam

Ostatnim mój typ jest idealnym przykładem tego w jakich aktualnie czasach żyjemy.
W niecałe 10 minut gospodarze przechylają szale na swoją korzyść i zamykają mecz. 
Bramka na 3-2 całkowicie oddana. Al Hudaifi mija kilku przeciwników, którzy kompletnie nie są zainteresowani piłką i wręcz zachęcają żeby ten wbiegł między nich i wpakował piłkę do siatki. 
W momencie kurs osiągnął niewyobrażalne rozmiary. 

Druga kwestia...
Wolałbym, aby każdy kto ma jakiekolwiek uwagi, pytania czy chce poddać się podsumowaniu typu w imieniu autora, żeby jednak robił to w sposób bezpośredni ze mną. Z chęcią ustosunkuje się do wiadomości.
Mam koncepcję na swój temat i nie ma tam przewidzianego miejsca na wpisy osób trzecich, nawet te pozytywne (za które bardzo mi miło). Temat ma być przejrzysty, czytelny i jasny dla subskrybenta. Również nie chce doprowadzić do sytuacji, w której ktoś przeoczy mój typ przez notkę kogoś innego.

Co do finansów... 
Nikt nie musi, ani nie ma prawa tłumaczyć się z tego jakim funduszem dysponuje i jak stawkuje. Zwłaszcza na forach otwartych, które to nie tylko typerzy i osoby głodne gry odwiedzają.
Nie jestem odpowiedzialny za nikogo portfel, każdy gra na własną odpowiedzialność, za tyle, za ile jest w stanie. 

Pozdrawiam i zachęcam do bieżącego monitorowania!
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Włochy: Serie D - Grupa C 
Tamai - Belluno 
Tamai +1 handicap azjatycki @1.80, 10j
Tamai +0.5 handicap azjatycki (to samo co 1x) @2.20, 5j


Drugi typ gram w 1xbet
Pierwszy z kolei w come-on. Kurs absurdalnie za wysoki. W porównaniu do innych firm ochylenie wynosi 0.3-0.4.
Spadki kursów w tym meczu to kwestia czasu.
Początek o 14:30.
Powodzenia.

Tamai 2-1 
      
Drużyny te na przestrzeni ostatnich lat dość sporo ze sobą "współpracowały".
Powiedziałbym, że wręcz oddawały sobie punkty.
Podobnie jak dzisiaj.
Gratuluje wygranych! 
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Hiszpania: Segunda B - Grupa 4
Recreativo Huelva - San Fernando CD
San Fernando CD +0.5 handicap azjatycki @1.90, 10j
San Fernando CD 0.0 (zakład bez remisu) @3.30, 5j


Oba typy gram na 1xbet
Start o 20.
Powodzenia!

San Fernando 1:3 
      
 
Otrzymane punkty reputacji: +159
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Kostaryka: Primera Division 
Santos DG - Grecia
Santos DG -0.5 @1.75, 5j
Santos DG -1 @2.10, 5j


Start meczu o 1:00.
Tym typem kończymy dzisiejszą sagę. 
Nieco lżej, bo informacja nie jest dostatecznie potwierdzona.
Dobrej nocy!

Santos 1-0, 84' 
      
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Hiszpania: Segunda Division
Almeria - R. Oviedo
Almeria -0.5 @1.75, 10j
Almeria -1 @2.30, 5j


Początek meczu o 21:00.
Oba typy gram w 1xbet
Podczas meczu śledzić mój temat. Niewykluczone, że pojawi się dodatkowa informacja co do tego spotkania. 
Powodzenia!

2:0 Almeria 
      
Pierwsza bramka z karnego, druga po błędzie obrońcy, który za krótko podaje do bramkarza.
Według planu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +175
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik


Izrael: 2 Liga(Leumit League)
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ramat Hasharon 
Maccabi Ahi Nazareth 0.0 @2.35, 5j
Maccabi Ahi Nazareth 0.0, +0.5 @1.90, 5j
Maccabi Ahi Nazareth +0.5 @1.65, 10j


Wszystkie typy gram w 1xbet. Dostępne handicapy azjatyckie również u innych bukmacherów, natomiast jeżeli ktoś posiada opcje typu: zakład bez remisu lub 1x, to również warto to grać. Szczególnie dwa pierwsze typy. Początek meczu o 14:00.
Drużyny, którym przyglądam się od bardzo dawna. Na przestrzeni ostatnich lat, pokaźnie zasiliły mój portfel.
II Izraelska Lliga cechuje się tym, że de facto nie ma żadnej ścieżki większego awansu lub degradacji. 2 liga składa się z 16. drużyn. Po 30. kolejkach, następuje podział na połowę tabeli. Pierwsze 8 drużyn "walczy" o awans, z czego 2. awansują do Ligat ha'Al. Druga ósemka to liga spadkowa. Z niej spadają dwie drużyny, a trzecia walczy w barażach z drużyną z pierwszej ligi, która również w analogiczny sposób uplasowała się na miejscu barażowym.

Od wielu lat dzisiejsze drużyny zajmują środkowe miejsca w II lidze. Raz jedna ekipa gra w tabeli promującej, raz druga. W jednym sezonie o utrzymanie walczy Nazareth, a w innym Hasharon. Doskonale pamiętam sezon 08/09, który strukturami i zasadami nieco różnił się o tych dzisiejszych, ale fakt jest faktem, otóż. Drużyna Nazarethu pewna swojego 6. miejsca nie mogła ani awansować na miejsce wyżej, ani spaść do strefy zerowej, całkowicie oddała mecz swojemu rywalowi, którym był Ramat Hasharon. Ramat wtenczas zajmował 11. miejsce i byli bardzo bliscy degradacji. Wtedy miejsca 11. i 12. spadały do niższej ligi. Owy mecz rozgrywał się dwie kolejki przed zakończeniem sezonu, a drużyna z Ramat ha-Szaron miała stratę do 10. lokaty aż 5. punktową. Oba ostatnie mecze wygrali (w tym z Nazarethem) i byli ex aequo z Hapoelem Kfar Saba. O pozostaniu w Leumit League zaważył bilans bramkowy, w którym gorsi okazali się piłkarze Ramatu. Sezon później wrócili, po czym awansowali do najwyższej ligi rozgrywkowej w Izraelu i tam zostali na kolejne trzy sezony. W pierwszych dwóch radzili sobie nieprzeciętnie, bo plasowali się w połowie tabeli, natomiast w ostatnim zajęli ostatnie miejsca i degradacji była nieunikniona. Od sezonu 14/15 do dziś są w drugiej lidze.

Sezon 18/19, obie ekipy lądują w grupie spadkowej. W lepszej sytuacji znajduje się drużyna Nazarethu, która do strefy spadkowej "awansowała" z 39. oczkami i niewiele brakowało, aby zajęła bezpieczne miejsce i zachowała miejsce w 2. lidze na przyszły sezon. Zaważył bilans bramkowy. Drużyna Ramatu plasuje się na przedostatnim miejscu z 31. oczkami (bilans 7-10-13 w sezonie zasadniczym). Wtedy plaga kontuzji i problemy finansowe doprowadziły drużynę do tego, że była bliska degradacji. W lidze spadkowej, w której rozgrywa się 7 meczów, dochodzi do czegoś kompletnie niesamowitego. Ramat na owych siedem rozegranych spotkań wygrywa cztery, remisuje dwa i przegrywa jedno. Bilans na koniec sezonu 11-12-14 (sezon zasadniczy i grupa spadkowa). Drużyna w grupie spadkowej wygrywa 4/7 meczów, a w sezonie zasadniczym 7/30.
Puenta będzie bardzo aksamitna. Ostatni mecz Ramat rozgrywa z drużyną z Nazarethu! Wygrana daje bezapelacyjne utrzymanie w lidze. Mogą sobie Państwo odpowiedzieć sami na pytanie, jaki był finał tejże konfrontacji. Kursy na Ironi Ramat Hasharon w kilkanaście minut osiągnęły granice 1.2-1.3, pierwotnie były nawet przyzwoite, bo oscylowały w granicach 1.6-1.8. Wynik spotkania 1-0 i obie drużyny utrzymują się w lidze.

Dzisiaj czas, aby Nazareth zainkasował punkt/y. Nie wykluczam remisu, ale nawet i w tym przypadku będą pieniądze.
Na przesztrzeni ostatnich lat mecze tych drużyn cechował się m.in. tym, że goście strzelają jako pierwsi po czym następuje szybkie wyrównanie i bramka gdzieś w okolicach końcowego gwizdka na wagę trzech punktów dla gospodarzy. Rzuty karne na porządku dziennym, podobnie jak bramki samobójcze. Idealnym przykładem są mecze z marca 2019, listopada 2017, ponownie marca 2017 czy września 2014.

Powodzenia!


E.C.

Nazareth 1-0 
      
 
Otrzymane punkty reputacji: +287
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Nazareth 1-0       

Są typy, które warto podsumowywać nowym postem i nieco się rozwinąć. Ja zostanę przy tym pierwszym, natomiast co do przebiegu, każdy jeden może wydedukować ten enigmatyczny rozwój sytuacji. Większość z Państwa nie miała zapewne możliwości oglądania meczu i dla piękna futbolu może to i lepiej, bo takich bramek nie powinno się oglądać.

Pozdrawiam!
E.C.
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Izrael: Ligat ha'Al 
Ashdod - Shmona
Ashdod 0.0 @1.80, 8j
Ashdod 0.0, +0.5 @1.60, 10j
Remis w meczu @3.20, 10j


Typy gram w 1xbet. Początek o 14:00.
To że Shmona nie wygrywa dzisiejszego meczu jest raczej z góry przesądzone, natomiast nie jest to mecz oczywisty, bo bardzo prawdopodobnym jest podział punktów. Mecz analogiczny do tego z wczoraj, a informacja co do meczu bardzo solidna.
Już wcześniej obie ekipy współpracowały ze sobą i nie wykluczam zwycięstwa gospodarzy, natomiast tak jak wyżej nadmieniłem raczej ekipy zadowoloną się jednym punktem.
Stąd dziele typy na handicapy azjatyckie w stronę gospodarzy, a także x-y. 
Dodatkowo gram także ten typ:
X/X (remis do przerwy/remis na koniec meczu) @4.40, 2j

Wiem, że sporo osób gra u polskich bukmacherów. Zapewne pojawią się pytania co konkretnie grać u pl bukmacherów, otóż... Ashadod 1x, Ashadod zakład bez remisu, oraz pokusić się o zagranie remisu. 
Przy podziale punktów wszystkie typy na plus.

Śledzić temat podczas meczu. Może pojawić się dodatkowa informacja.
Powodzenia!
E.C.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Koniec spamu. Od dziś w tym temacie pojawiają się tylko posty autora tematu. Jeśli zobaczę wpis innego użytkownika, to dostanie ostrzeżenie. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Ashdod 1-0   Finalnie plus. 
Wydaje mi się, że granie remisu było niepotrzebne, ale przezorności nigdy za wiele.
@karciarz dzięki, że czuwasz.

Poniżej typ na dzisiejszy wieczór. 

Grecja: Super Liga 
Panetolikos - Lamia 
Lamia +0.5 @1.80, 10j

Unibet
Początek o 19.

Czas na trochę sportu przed telewizorem i dobre wino! 
E.C.

Panetolikos - Lamia 1:1 
      
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik


Oviedo wyrównuje w końcówce meczu.       

Połowa wygranej z drugiego typu, a więc nie ma źle. Bramka dla Huesci analizowana przez var, i niestety uznana. Stawkowałem lżej, bo spodziewałem się właśnie takiego przebiegu.
Na live można było złapać okazje. 

https://zapodaj.net/5316f434eeae5.png.html
https://zapodaj.net/6e8599941ea21.png.html

Poniżej typ na wieczór.

Paragwaj: Primera Division - Apertura 
12 de Octubre - Libertad 
Libertad -0.5 @1.65, 10j 
Libertad -1 @2.10, 5j 

Początek o 22. Oba typy grane w 1xbet.

Miłego wieczoru!

Libertad 0-3! 
      
 
Otrzymane punkty reputacji: +209
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Wczorajszy Libertad 0-3!       


Algieria: Ligue 1 
ASO Chlef - USM Alger 
ASO Chlef 0.0 @1.80, 10j 
1xbet, 17:00 


O 17:30 podam podam kolejny typ. Mecz rozpocznie się o 18:00. 
Na zagranie będzie mało czasu.

Śledzić!

0-0 
 [zwrot]  [zwrot]  [zwrot] 
Niewykorzystany karny przez gospodarzy i wielki potencjał typu, skończył się na jego obstawieniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Izrael: 2 liga
Sakhnin - H. Akko
Sakhnin -0.5 @1.75, 10j 
1xbet
Początek o 18 !


Dodatkowo w tym meczu gram taki typ: HT/FT Netanya/H. Akko @28, 2j, 1xbet
Do przerwy wygra H. Akko, w meczu Sakhnin. 
Obie ekipy już wcześniej miały takie układy.
Nie zaszkodzi spróbować i tym razem. 

Podczas tego meczu, być może wstawię jakąś adnotację.
Także śledzić temat!


PS. Sakhnin - H. Akko: będzie łatwiej go znaleźć, gdyż dzisiaj dwie Netanye grają. Teraz dostępny na live!

0-0 
      
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Niewykorzystany karny w 70' przez ASO i finalnie remis 0:0. [zwrot]  [zwrot]  [zwrot] 

Sakhnin cały mecz pod kontrolą. Goście z jednym strzałem, w dodatku niecelnym. Ostatecznie 0:0.      

Spokojnego wieczoru! 
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik


Arabia: Dywizja 1
Al-Taqadom - Al Qadisiya
Al Qadisiya -0.5 @1.80, 10j
Al Qadisiya -1 @2.50, 5j

Oba typy gram w 1xbet. Początek o 13:40.


Al Qadisiya 1:3       Oba typy wygrane!
Do przerwy 1:0, ostatecznie 1:3. 
W przerwie można było ustrzelić kurs i 4.50. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +237
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik


Witam. 
Wczoraj dzień wyszdł na bardzo fajnym proficie. 
Pierwszy typ na dzisiaj zamieszczam poniżej, ale z pewnością jest on do grania dla nielicznych. Na pewno dla tych, którzy posiadają konto w 1xbet.


Grecja: Super League 
AEK Larissa - Panetolikos 
1. połowa: Powyżej 2 żółtych kartek @1.85, 15j

Typ standardowo obstawiam na 1xbet
Start o 14:00

0. 
      
Nie wiedziałem, że w Grecji za ataki na achillesy nie dostaje się kartek. 22 faule.

W drugiej połowie 8 żółtych kartek + 1 czerwona. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom