>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tydzień 4: Bangkok, Rennes

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Bangkok, Tajlandia
Data rozgrywania: 20.01.2020-26.01.2020
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $54,160
Oficjalna strona turnieju: 
Zwycięzca singla 2018: James Duckworth
Zwycięzcy debla 2018: Zhe Li/Goncalo Oliveira


Miejsce: Rennes, Francja
Data rozgrywania: 20.01.2020-26.01.2020
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €46,600
Oficjalna strona turnieju: https://www.openderennes.org/
Zwycięzca singla 2018: Ricardas Berankis
Zwycięzcy debla 2018: Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn

 ​
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Witam,czekając na mecz Safwata szukam innych kursów które mogą wejść. I wydaje się że znalazłem: Kurs 1,80 w efortunie na to że Jaziri wygra seta. Jeśli klikniesz w link poniżej to zobaczysz że Jaziri nie wygrał seta w 7 ostatnich meczach. Więcej, z moją opinią zgadza się dwóch typerów z odds portal gdzie typują tak samo jak ja. 
https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=1866046

https://www.oddsportal.com/tennis/thailand/bangkok-2-challenger-men/altmaier-daniel-jaziri-malek-Wrgo0lDa/#ah;2;-1.50;1
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Jaziri się .... więc lecę do Francji gdzie wraca do wielkiego grania Jerzy Janowicz.  Zagra z 19 latkiem Machacem. Na dzień dobry powinien ograć Czecha bo myślę że JJ celuje w Olimpiadę. Więc trzeba trochę tych punktów złapać. Mecz o 19:15 zaś kursy są po równo. 

Pozdrawiam
 
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 20 stycznia 2020 16:19 przez aiw15Jaziri się .... więc lecę do Francji gdzie wraca do wielkiego grania Jerzy Janowicz.  Zagra z 19 latkiem Machacem. Na dzień dobry powinien ograć Czecha bo myślę że JJ celuje w Olimpiadę. Więc trzeba trochę tych punktów złapać. Mecz o 19:15 zaś kursy są po równo. 

Pozdrawiam
Po pierwsze to Janowicz może celowac w Igrzyska Olimpijskie. Olimpiada jest to okres między jednymi igrzyskami a kolejnymi.
po drugie żeby dostać się do Tokio musiałby być w ok top 60-70 do czerwca co jest mało prawdopodobne.
Kolejny warunek to występ w kadrze narodowej na dwa lata przed IO a Jurek nie grał od kilku lat i raczej już nie zagra bo to otwarcie powiedział. Zatem nie ma opcji by Janowicz wystąpił na igrzyskach a to Twoj jedyny argument za tym typem. 
Polecam obserwować mecz i ewentualnie zagrać coś na live bo ten mecz to wielka niewiadoma. 
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Ja tam liczę że Janowicz ma taki plan ???? przegrałem kiedyś na JJ blisko tysiąc pln jak grał w Skandynawii z Dymitrowem. Pamitam że ktoś dał w Typie dnia że Bułgar 2:0 wygra po kursie 1.85 i wygrał... Przy stanie 40:0 i meczu w 1 secie 5:6 przegrał 5 piłek z rzędu i 1 seta 5:7 w drugim tie break do 4czy 5./ w każdym razie życzę JJ aby powstawały hale tenisowe i nie grał po stodołach, i oczywiście medalu mu życzę w Tokio ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom