>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

DEL / NLA / EBEL - Niemcy / Szwajcaria / Austria - 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis krótki wypad do EBEL

I tutaj dubel Klagenfurt i Wiedeń. Obie ekipy mocniejsze do swoich rywali , wiekszy poencjał i dłuższa ławka w rosterze, forma też jest odpowiednia stąd taki kierunek, by nie zapomnieć ze taka liga równiez jest

Wiedeń+Klagenfurt RT      
ako 2,21 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj zaufałem ekipie Biel i dziś również im zaufam. Zespół był przez kilka kolejek w dołku, długo grali bez lidera i mentora Damiena Brunnera, ale wreszcie wrócił i jest w formie. Zespół trochę się wzmocnił i myślę że czas na poprawę pozycji w tabeli. Ich rywal Ambri u siebie groźni ale myślę że na powracający na właściwe tory Biel będzie dziś za mało. 

Biel Rt kurs 2,3 Fortuna 
Biel ml kurs 1,86 fortuna 

Coś mi się wydaje że niedawny jeszcze lider z Genewy może mieć zadyszkę, bo grali długą serią zwycięstw i za mniejsza stawkę spróbuję zagrać w kierunku dość nieprzewidywanego zespołu z Rapperswill 

Rapperswill z x kurs 2,52 STS
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Wypatrzyłem na dzisiaj jedno spotkanko w Niemczech.  Mianowicie Wolfsburg podejmie u siebie Bremerhaven. W typie całkowicie opieram się na statystyce liczbach i kalendarzu. Wolfsburg u siebie spisuję się co najmniej kiepsko, zdobył tylko 23 pkt na swojej tafli i jest drugą drużyną od końca w tej klasyfikacji. Bremerhaven za to w delegacji spisuję się całkiem przyzwoicie kompletując 29 oczek. Jeden dzień wolny więcej po stronie gości również ich atutem. Typ statystyczny.

Bremerhaven [email protected]    
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ligi wkraczaja juz w dość zaawansowana faze. Dzis staram sie zagrac lige szwajcarska i tutaj dwa spotkania.
Bern podejmuje rewelacyjna w tym sezonie Genewe , ale wg mnie niedawny lider ma troche zadyszkę, Bern napewno myśli o obronie tytułu i chcac marzyc o tym trzeba miec pewnosc ze bedzie sie w PO. W tabeli dość ciasno ale Bern ma sporo potencjału a na pozycji bramkarza dobrym wzmocnienim po stracie Genoniego jest pozyskany niedawno Tomi Karhunen i mysle ze dzis Bern poradzi sobie z gośćmi

Bern ml kurs 1,65    

W innym meczu Lozanna podejmuje Fribourg i to bedzie rewanz za niedawno rozegrane spotkanie. Gospodarze tego meczu maja mocna ekipe i z pewnoscia beda groźni w PO, a dzis sadze ze wezmo rewanz za niedawna porazke na obcym lodowisku

Lozanna RT kurs 1,7    

Niestety NL robi mnie w konia
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ale nie poddaje sie i z tej NL zgram dzis jeden mecz. Nie rozumiem kursow wystawionych na dzisiejszy jeden mecz, oki Dawos wyzej w tabeli ale potencjał Bern uwazam za wyzszy , wczoraj dziwny mecz z Genewa, bo gdy wydawało sie ze maja mecz pod kontrola to rywal doganiał i wyszedł na prowadzenie, dzis klasyk w szwajcarii bo takie mecze sie do nich zaliczaja, Davos probuje wrocic na szczyt po slabym ubieglym sezonie a Bern jak na mistrza przystało chce z dobrej pozycji wystartowac do PO, a w tabeli ciasno, dzis licze na gosci bo dla mnie to mocniejsza ekipa tylko trza to na lodzie pokazac

Bern z x kurs 1,7
Bern ml kurs 2,18

I jeszcze jeden mecz tym razem z EBEL, 
pojedynek Bolzano z orłami ze Znojmo. Wloski klub walczy o szostke i wg mnie jest mocniejsza ekipa , ostatnie wyniki i sama gra dobra i sa podstawy do tego by dzis orac gosci 

Bolzano RT kurs 1,8
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Nie wiem co tam dokładnie dzieje się w Bernie, pewnie Kolega @mark1973 byłby nam w stanie coś więcej na ten temat powiedzieć. Ale wydaje mi się, że nie było tam jakichś osłabień, które mogą sprawić, że wylądują poza PO, to jednak jeden z potentatów ligi. Zostało chyba 5 spotkań, strata 4 puntków do 8. Konieczne punkty, dziś mecz przeciwko ostatniej ekipie w tabeli po prostu konieczne 3 punkty do wzięcia. Dlatego dziś Bern z handi jak dla mnie do gry.

Bern -1,5 @2,06   etoto
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
W Szwajcarii dziś ostatnia kolejka a obrońca tytułu pod kreską. 1 punkt straty do Lugano więc nie wszystko będzie dziś w rękach drużny ze stolicy, ale to co muszą sami zrobić to oczywiście ugrać dziś 3 punkty. Przeciwnik nie będzie prosty, bo ekipa z Lozanny, która tez może jeszcze jedną pozycje poprawić swoje miejsce w tabeli, ale pewnie większa motywacja będzie dziś po stronie gości, którzy właściwie trochę mogą liczyć na cud, bo konkurujące z nimi Lugano gra przeciwko niżej notowanej ekipie Ambri. Bern trochę przespał styczniowy okres i sie u nich zagotowało, czy uratują sezon dziś wieczorem się okaże więc po prostu trzeba wybrać. Mam nadzieje, że w trakcie gry nie bedą dostawali złych informacji z meczu Lugano, bo wtedy motywacja może spaść. Gra na obcym lodzie, ale dziś spotkania bez publiczności ze względu na panującą sytuację w Europie więc tutaj nie będzie jakichś forów dla gości. Licze na pewne 3 pkt obrońców tytułu

Bern RT @2,3
Bern -1,5 @3,3
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 29 lutego 2020 18:04 przez pepo1990W Szwajcarii dziś ostatnia kolejka a obrońca tytułu pod kreską. 1 punkt straty do Lugano więc nie wszystko będzie dziś w rękach drużny ze stolicy, ale to co muszą sami zrobić to oczywiście ugrać dziś 3 punkty. Przeciwnik nie będzie prosty, bo ekipa z Lozanny, która tez może jeszcze jedną pozycje poprawić swoje miejsce w tabeli, ale pewnie większa motywacja będzie dziś po stronie gości, którzy właściwie trochę mogą liczyć na cud, bo konkurujące z nimi Lugano gra przeciwko niżej notowanej ekipie Ambri. Bern trochę przespał styczniowy okres i sie u nich zagotowało, czy uratują sezon dziś wieczorem się okaże więc po prostu trzeba wybrać. Mam nadzieje, że w trakcie gry nie bedą dostawali złych informacji z meczu Lugano, bo wtedy motywacja może spaść. Gra na obcym lodzie, ale dziś spotkania bez publiczności ze względu na panującą sytuację w Europie więc tutaj nie będzie jakichś forów dla gości. Licze na pewne 3 pkt obrońców tytułu

Bern RT @2,3   
Bern -1,5 @3,3  
Wystarczyło wygrać... Lugano wtopiło. To chyba kolejny sezon z rzędu, że obrońca tytułu w NL nie idzie dalej. Dziwna liga
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
W piątek natomiast będzie decyzja odnośnie NL w Szwajcarii, ale ten sam scenariusz co w Niemczech coraz bardziej prawdopodobny
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Taka sama decyzja jak w Niemczech już podjęta w Austrii, EBEL też w tym sezonie bez wyłonionego mistrza. Czekamy jeszcze na decyzję w Szwajcarii i wątek prawdopodobnie będzie do przedwczesnego zamknięcia.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 11 marca 2020 12:17 przez pepo1990Taka sama decyzja jak w Niemczech już podjęta w Austrii, EBEL też w tym sezonie bez wyłonionego mistrza. Czekamy jeszcze na decyzję w Szwajcarii i wątek prawdopodobnie będzie do przedwczesnego zamknięcia.
W Polsce również rozgrywki odwołane. W Rosji prawdopodobnie będą jednak ograniczenia związane z publicznością, ale dotąd nie byłem w stanie znaleźć jakiejś oficjalnej sytuacji.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 11 marca 2020 12:37 przez rasijskij

W Polsce również rozgrywki odwołane. W Rosji prawdopodobnie będą jednak ograniczenia związane z publicznością, ale dotąd nie byłem w stanie znaleźć jakiejś oficjalnej sytuacji.
Ciekawe czy w Rosji dograją do końca. Rozumiem, że nie chcą grac przy pustych trybunach i dlatego te odwołania, bo przecież tak można by to dociągnąć bez kibiców, ale jak rozumiem się finansowo to nie opłaca. Ciekawe co z MŚ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom