>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [93]

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 17 stycznia 2020 22:13 przez dior.sauvageSlyszalem ze BTS na derby Lizbony jest dobrym pomysłem, poczekam na live..
Ja tam pobrałem za drobne x po 3,30, to pojedynek w ramach derby krajowych, Lizbona, Porto, Braga, to jest ta waga spotkań... 
Edit 
FT 0-2, no takie rozwiązania..   
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 18 stycznia 2020 08:40 przez neutralnyRemis w Australii. Gospodarze po strzeleniu gola stanęli. @4.00
 
Ja pobrałem over 1,5 po @ 2,05   , szanse już były... Roar wymeczone bo się nabiegali, warunki też nie pomagają. oby Nix wyciągnęli :)
edit
leje jak z cebra w Brisbane, a Nix festiwal nieskutecznosci zaliczają... Co to klątwa Roar wróciła?  :)
edit
najwyraźniej :( ft 1-0, co z tego, że Nix fajnie grało jeśli multum sytuacji niewykorzystalo, za to w piłce jest kara...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 18 stycznia 2020 08:55 przez szwedzik

  
Jestem zażenowany tym co zrobili,tyle okazji do gola... Zepsucie akcji na 2:0 to juz poprostu kryminał.
W ht Nix miało słupek i poprzeczkę, sędzia nie Varowal dla gości do tego (choć przyznać trzeba, że byłoby to troszkę naciągane). W drugiej festiwal nieskutecznosci.... 
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Siemka. Proponuję ogarniać giełdy i kursy na mecze Liberca z Taborskiem i Vlasim z Admiralem. 

Moim zdaniem overki można śmiał grać, ale też prawdopodobnie value na Vlasim. Hc można próbować
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
cytat z dnia 18 stycznia 2020 10:49 przez roshiMamonty over 1.5 @2.38  
Mamonty albo remis @3.20  
cytat z dnia 18 stycznia 2020 09:02 przez roshi
Mamonty Yugry - Sarmaty
Obie drużyny over 1.5 bramki @2.18  
2:2 RT
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom