>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skoki narciarskie 2019/2020 - Titisee-Neustadt (17.01 - 19.01.2019)

Status
Zamknięty.
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Program zawodów:

Piątek, 17.01.2020
14:00 - Odprawa techniczna
16:00 - Oficjalny trening
18:00 - Kwalifikacje (Titisee-Neustadt Five)

Sobota, 18.01.2020
15:00 - Seria próbna
16:00 - Pierwsza seria konkursowa (Titisee-Neustadt Five)

Niedziela, 19.01.2020
14:15 - Seria próbna
15:15 - Pierwsza seria konkursowa (Titisee-Neustadt Five)​
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Kobayashi - Stoch 2 @1.96 

Czas na konkurs w Titisee-Neustadt , kwalifikacje również będą liczone do końcowych wyników, więc nie będzie odpuszczania. Japończyk od połowy TCS skacze bez szału, ostatni weekend w Predazzo ledwo łapał się do 30-tki, widać, że męczą go skoki i kompletnie nie przypomina zawodnika z tamtego sezonu. Kamil w przeciwieństwie do Japończyka poprawił się we Włoszech, dwa razy zajął 4 miejsce i zabrakło niewiele do podium. Sam Stoch w wywiadach mówił, że wolałby skakać na większej skoczni w Predazzo, aniżeli średniej. Niestety problemem Kamila są niekiedy spóźnione, zepsute skoki, przez które traci szansę na dobry wynik. Jednak w obecnej chwili jest w lepszej formie od Japończyka, a którego bukmacherzy stawiają jeszcze w roli jednego z faworytów do walki o czołowe miejsca w kolejnym konkursie. Dla mnie Polak powinien być góra w tym starciu
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
cytat z dnia 16 stycznia 2020 14:56 przez tarki_16Kobayashi - Stoch 2 @1.96 

Czas na konkurs w Titisee-Neustadt , kwalifikacje również będą liczone do końcowych wyników, więc nie będzie odpuszczania. Japończyk od połowy TCS skacze bez szału, ostatni weekend w Predazzo ledwo łapał się do 30-tki, widać, że męczą go skoki i kompletnie nie przypomina zawodnika z tamtego sezonu. Kamil w przeciwieństwie do Japończyka poprawił się we Włoszech, dwa razy zajął 4 miejsce i zabrakło niewiele do podium. Sam Stoch w wywiadach mówił, że wolałby skakać na większej skoczni w Predazzo, aniżeli średniej. Niestety problemem Kamila są niekiedy spóźnione, zepsute skoki, przez które traci szansę na dobry wynik. Jednak w obecnej chwili jest w lepszej formie od Japończyka, a którego bukmacherzy stawiają jeszcze w roli jednego z faworytów do walki o czołowe miejsca w kolejnym konkursie. Dla mnie Polak powinien być góra w tym starciu
 
Sory ale analiza totalnie oderwana od rzeczywistości. Faktycznie Stoch skacze coraz lepiej ale fakty sa takie ze Kobayashi w każdym z konkursów tcs byl lepszy od Stocha, a nie licząc konkursu w Innsbrucku wyraźnie lepszy. Skocznia w Predazzo wyraźnie Japończykówi nie podpasowala i raczej nie spodziewalbym sie tu miejsc znow w trzeciej dziesiątce. Poza tym skocznie k 90 rządzą się troszkę swoimi prawami
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Typy na kwale:

Geiger-Kobayashi R, typ 1, kurs 1,42    
Kubacki-Lindvik, typ 1, kurs 1,5    
Koudelka-Ammann, typ 1, kurs 1,42   

AKO1: Geiger+Kubacki, kurs 2,13 STS, stawka 4/10   
AKO2: Geiger+Kubacki+Koudelka, kurs 3,02 STS, stawka 2/10   

Tym razem, na kwale próbuję tylko zakłady łączone. Geiger i Kubacki aktualnie prezentują się najlepiej w Pucharze Świata. Świetnie skakali zarówno w miniony weekend na mniejszej skoczni w Predazzo jak również wygrywali ze swoimi rywalami w Bischofshofen w ostatnich zawodach Turnieju 4 Skoczni. Dodatkowo liczę, że Geigera poniesie doping publiczności. Ryoyu i Marius trochę potracili stabilność we Włoszech. Oczywiście szybko mogą wrócić na czołowe lokaty, dlatego stawki niższe niż zwykle.
Koudelka w ostatnich dwóch tygodniach prezentuje się bardzo równo. W Predazzo dwa razy kończył w top15 (11.miejsce i 14.miejsce). Wcześniej podczas T4S w Bischofshofen zajął 23.miejsce a w Innsbrucku skończył na 16. Ammann zarówno w Bischofshofen jak i w Innsbrucku nie wszedł do Top30 (46.miejsce i 31.miejsce).

Powodzenia


 
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
cytat z dnia 17 stycznia 2020 11:12 przez c1amakTypy na kwale:

Geiger-Kobayashi R, typ 1, kurs 1,42 
Kubacki-Lindvik, typ 1, kurs 1,5 
Koudelka-Ammann, typ 1, kurs 1,42

AKO1: Geiger+Kubacki, kurs 2,13 STS, stawka 4/10
AKO2: Geiger+Kubacki+Koudelka, kurs 3,02 STS, stawka 2/10

Tym razem, na kwale próbuję tylko zakłady łączone. Geiger i Kubacki aktualnie prezentują się najlepiej w Pucharze Świata. Świetnie skakali zarówno w miniony weekend na mniejszej skoczni w Predazzo jak również wygrywali ze swoimi rywalami w Bischofshofen w ostatnich zawodach Turnieju 4 Skoczni. Dodatkowo liczę, że Geigera poniesie doping publiczności. Ryoyu i Marius trochę potracili stabilność we Włoszech. Oczywiście szybko mogą wrócić na czołowe lokaty, dlatego stawki niższe niż zwykle.
Koudelka w ostatnich dwóch tygodniach prezentuje się bardzo równo. W Predazzo dwa razy kończył w top15 (11.miejsce i 14.miejsce). Wcześniej podczas T4S w Bischofshofen zajął 23.miejsce a w Innsbrucku skończył na 16. Ammann zarówno w Bischofshofen jak i w Innsbrucku nie wszedł do Top30 (46.miejsce i 31.miejsce).

Powodzenia

 
Obawiałbym się o motywacje Koudelki po trzęsieniu ziemi w Czechach w środku tygodnia: https://www.skijumping.pl/wiadomosci/27450/koudelka-nie-godzi-sie-ze-zwolnieniem-trenera-janda-odpowiada-na-krytyke/
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Wiem o sytuacji, dlatego stawka niska, w normalnych okolicznościach zamiast 2/10 wrzuciłbym z 5/10. Myślę, że zawodnik skacze przede wszystkim dla siebie i kibiców a nie dla związku czy komisji ds skoków. Przyszła niezła forma i jeżeli ją utrzyma to wygra z Ammannem a osiągając bardzo dobry wynik dołoży argumenty w tym konflikcie z Jandą. Zobaczymy.
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Titisee- Neustadt:

Skocznia zupełnie inna jak w zeszły weekend. Z malutkiej skoczni o punkcie K - 95m przenosimy się na mini lotnie do Neustadt gdzie rekord wynosi aż 148 metrów i należy do Domena Prevca. W związku z kompletnie innym obiektem można spodziewać się przetasowań sił. Na pewno bardzo względem poprzedniego weekendu zyskają lotnicy, którzy historycznie pokazywali, że bardzo lubią tą skocznie. Są to tacy zawodnicy jak Forfang, Peter i Domen Prevc, Zajc, Johansson, Tande, Żyła, Stoch i wielu innych. Gorszej postawy spodziewam się po zawodnikach, którzy dzięki mocnemu wybiciu byli beneficjentami skoczni małej w Predazzo. Tutaj ten atut nie dam im takiej przewagi nad resztą stawki i mogą wypaść gorzej. Myślę tu np. o Geigerze, Schmidzie, Koudelka. Żeby była jasność, nie mówię, że Geiger od razu wypadnie z dziesiątki lub coś w tym stylu, ale uważam, że nie ma szans na taką dominacje z jego strony jak w zeszły weekend. Mało tego, dokładając zapowiadane bardzo loteryjne warunki jest spora szansa, że czołówka PŚ wylosuje gorsze warunki niż jakiś lotnik nie będący w ścisłej czołówce. A wpływ wiatru na tej skoczni może być wyraźny, dlatego idę w niespodzianki zarówno na wygraną, podium jak i top6 w konkusach, kwalifikacjach i klasyfikacji generalnej Neustadt Five. Liczę na szczęście do wiatru i dobrą dyspozycje typowanych przeze mnie zawodników. Uważam, że w tej sytuacji nie ma sensu tutaj grać na faworytów mocnych w zeszły weekend. Znacznie lepiej sprawdzi się strategia na szukanie niespodzianek. Można to rozegrać szukając zwycięstw, podiów, top6, top10 (wedle uznania i akceptacji ryzyka) wspomnianych przeze mnie lotników lub granie np. że Geigera nie będzie na podium. Tyczy się zarówno kwali, konkursu jak i klasyfikacji Neustadt Five. Przy czym tak jak wiadomo - im więcej skoków, tym mniejsza szansa niespodzianki, więc najlepiej celować w kwale. Z pozostałych zakładów ciekawe pary na dziś (kwale):

D.Prevc - Y.Sato 1 @ 1.85 @ totalbet   
Tak jak pisałem - Domen lotnik i rekordzista tej skoczni powinien być tu w siódmym niebie, a forma jak na ostatnie czasy znakomita. W ścisłej czołówce TCS i nawet na małej Predazzo miał poprawne skoki. Tutaj może odpalić nawet w okolice podium. Sato jest bardziej zawodnikiem bazującym na wybiciu niż na jakimś pięknym stylowo lataniu. W dodatku ostatnio miewa wpadki typu nie wchodzenie do 2 serii. Przeważnie gorzej też wypada w kwalach, więc wydaje się być odpowiednim kandydatem do pary.

Paschke - Koudelka 1 @ 1,78 @ fortuna   
Niemiec cały czas w dobrej formie. U siebie w TCS wypadał super. Liczę, że tutaj też nie zawiedzie i będzie w okolicy 10-15 miejsca co powinno wystarczyć na Koudelkę. Czech po pierwsze raczej preferuje skocznie małe, więc może zaliczyć regres dyspozycji. A po drugie w Czechach prawdziwe trzęsienie ziemi. Więcej tutaj: https://www.skijumping.pl/wiadomosci/27450/koudelka-nie-godzi-sie-ze-zwolnieniem-trenera-janda-odpowiada-na-krytyke/
Także motywacje Koudelki na ten weekend są wątpliwe.

Fofang - Huber 1 @ 1,52 @ milenium   
Typ idealny do dubla. Forfang lubi tu skakać - dowód pierwsza wygrana w karierze. Pokonał wtedy Petera Prevca, który wtedy wygrywał w zasadzie prawie wszystkie konkursy. Nad trzecim zawodnikiem miał ponad 20pkt przewagi, także jest tu moc. Huber potrafi nawet nie wejść do 2 serii, a przy dobrych skokach okolice miejsca 10-15 to jego max. Dla mnie bardzo pewny typ.

Geiger - R.Kobayashi 2 @ 3,17 @ millenium   
Typ pod niespodziankę. Ryoyu lub takie skocznie. Przykład Klingenthal czy Oberstdorf gdzie deklasował stawkę, a forma cały czas zbliżona jak wtedy. Miewa wpadki, ale na zupełnie innych skoczniach jakimi są Predazzo czy Innsbruck. Geiger presja wygrania u siebie po dominacji we Włoszech może mu nie wyjść na dobre. A atut w postaci mega wybicia tutaj już nie będzie taką przewagą. W dodatku typ na kwale, które Geiger lubi wykonać na 80%. Jak dla mnie typ ma szanse powodzenia przy dobrym skoku Japończyka, a kurs mocno przesadzony. Wystarczy, że Niemiec dostanie nieco słabsze warunki od konkurenta i już będzie problem, a dziś warunki powinny mocno namieszać.

Do tego typ dnia:
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Neustadt kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Miejsce Domena Prevca w kwalifikacjach   
Typ: 1-10
Kurs: 3,50
BukmacherSTS
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Ryouy Kobayashi  WIN @ 2.50 sts

Najmocniejszy na treningach , najmocniejszy w kwalifikacjach , skakał w słabych warunkach a i tak potrafił odlecieć z dużą przewagą nad najważniejszymi rywalami tj. kraft , kubacki , geiger, no leyhe nie licze to nie jest typ zwycięzcy. Lekka zadyszka złapana na małej skoczni ale teraz pokazuje że nie odpuści koszuli i zaczyna się walka od nowa. Jak dla mnie bezkonkurencyjny mam go na każdym kuponie , kursy na fortunie już spadły do 2.20 , brać póki gorące !
 
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
Lindvik- Stoch typ:1 kurs:1.75 sts

Znów powtarza się sytuacja, gdzie po wyśmienitych treningach i och, ach przy skokach Kamila przychodzi czas na kwalfikacje lub konkurs i znów czegoś brakuje a zajmowane miejsca przez reprezentanta Polski, są poniżej możliwośći. Czapki z głów przed Stochem za dokonania w dotychczasowej karierze, lecz patrząc na ten sezon może oprócz Predadzzo, Kamil nie utrzymuje równej dyspozycji. Wczoraj Kamil w kwalfikacjach z rekompentsatą za wiatr +3.5, która była o 1.9 wyższa od Lindvika skoczył 123m, gdzie dla porównania Norweg oddał skok na odległość 131.5m z tej samej belki. Norwegowie uwielbiają skocznie, gdzie profil pozwala na oddawanie dalekich prób i Titisee-Neustadt jest idealnym miejscem. 4 Norwegów w 12 w kwalfikacjach, 4 Norwegów w I treningu i 3 w top10 w II. 

S.Leyhe top6 kurs: 1.5 sts

2 w kwalfikacjach- 138.5m , 5 w II treningu- 137m i tylko jeden słabszy trening - 121m i 16 miejsce pokazują, że Leyhe jest w formie. Uważam, że typ jest dosyć prawdopodobny i warty zagrania.  

 
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
 
Wczoraj poszło całkiem dobrze. Przewidziane wiele wydarzeń. W prawdzie przez to, że było sprawiedliwie nie siadł sensacyjny zwycięzca, ale podane typy dały zarobić.

Teraz przechodząc płynnie do konkursu:

Tande - Johansson 1 @ 1,70 @ efortuna   
Tande wczoraj bardzo dobre skoki. 5 i 3 w treningu. 7 w kwalach mając najgorsze warunki ze stawki. Większość czołówki w takich warunkach była by poza 15. Tym skokiem na prawdę mi Tande zaimponował. Widać, że ta skocznia mu bardzo pasuje i idę dzisiaj grubo w jego kierunku. W żadnym ze skoków nie miał problemów za progiem, więc wydaje się, że forma z początku sezonu wróciła. Przynajmniej na tej skoczni. Myślę, że Tande jest świetnym kandydatem do podium zarówno dziś jak i w klasyfikacji Neustadt Five po kursie w okolicy 4.00! W tym typie jednak nieco ostrożniej skupiam się na H2H z Johanssonem, który wczoraj skakał podobnie jak Tande, dlatego kurs jest wyrównany. Moim zdaniem jednak Johansson ma w tym sezonie olbrzymie problemy z powtórzeniem dobrych skoków w zawodach. Obstawiam, że choć jeden skok będzie wyraźnie słabszy jak wczoraj. A nawet jeśli nie to i tak Tandego oceniam wyżej. Jakby otrzymał takie warunki jak Johansson powinien z nim wczoraj wyraźnie wygrać. Przy takim złym wietrze stracił do niego tylko 1,5 punktu, z czego 1,0 to noty, które zazwyczaj Tande ma dużo wyższe od Johanssona, więc nawet przy złych warunkach szanse spore. A jak będą równe to nie wyobrażam sobie żeby typ nie wszedł. Dla przypomnienia Tande miał +8,0 za wiatr, podczas gdy Johansson tylko +1,3. To mówi wszystko.

Forfang - Aschenwald 1 @ 1.55 @ efortuna   
Typ dobry do dubla. Tak jak wczoraj pisałem: "Forfang lubi tu skakać - dowód pierwsza wygrana w karierze. Pokonał wtedy Petera Prevca, który wtedy wygrywał w zasadzie prawie wszystkie konkursy. Nad trzecim zawodnikiem miał ponad 20pkt przewagi, także jest tu moc". Wczoraj nieco poniżej oczekiwań, choć i tak lepiej od Aschenwalda. Aschenwaldowi gaśnie forma z początku sezonu i coraz częściej wypada z TOP10. Myślę, że dziś też nie przebije miejsca z kwali, gdzie był 17. Forfanga stać minimum na to 10 miejsce, a myślę że i o TOP6 powalczy.

R.Kobayashi wygra zawody @ 2.50 @ STS   
Tak jak wczoraj pisałem " Ryoyu lub takie skocznie. Przykład Klingenthal czy Oberstdorf gdzie deklasował stawkę, a forma cały czas zbliżona jak wtedy. Miewa wpadki, ale na zupełnie innych skoczniach jakimi są Predazzo czy Innsbruck." Tutaj wczoraj pokazał, że na pewnych skoczniach jak ta jest dalej poza konkurencją, tak jak rok temu. To samo zrobił w Klingental gdzie brylował w niemal każdym skoku. Wczoraj wygrał każdą serię i nie sądzę, żeby dziś było inaczej. Pokrzyżować plan mogą warunki, gdyż ma wiać 3m/s. Jednak wczoraj też miało wiać, a mieliśmy super równe zawody. Liczę, że dziś będzie podobnie. Rywale mocno spuścili z tonu (Geiger, Kraft, Stoch), a i Kubacki mimo, że w najlepszych skokach traci niewiele do Japończyka to miewa też gorsze próby jak ta w kwalifikacjach.

Na koniec takie szalone AKO na klasyfikacje Nestadt Five:
R.Kobayashi wygra
Kubacki 1-3
Tande 1-3
Kurs AKO: 16,54
Bukmacher: Fortuna

Typ można puścić w trzech singlach (no może poza Kobayashim bo z podatkiem to bez sensu), w dublach i w hardcorowym triblu. Według mnie ta trójka tutaj jest wyraźnie najlepsza. Plany wydaje się może popsuć tylko Kraft, ale on mniej czuje tą skocznie. Liczę, że Kubacki skoczy jak chociażby w treningach gdzie był 3 i 2. No i Tande odda 4 takie skoki jak w kwalach, tylko w lepszych warunkach i powinno wystarczyć. O Kobayashim nawet nie piszę bo to pewniak weekendu.Skacze znakomicie i już teraz ma przewagę 10,8pkt nad pierwszym groźnym rywalem, bo Leyhe, Johanssona i P.Prevca nie widzę, żeby oddali jeszcze 4 tak równe i dobre skoki jak wczoraj.

Powodzenia :)

 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
cytat z dnia 18 stycznia 2020 12:17 przez typerskoki
Wczoraj poszło całkiem dobrze. Przewidziane wiele wydarzeń. W prawdzie przez to, że było sprawiedliwie nie siadł sensacyjny zwycięzca, ale podane typy dały zarobić.

Teraz przechodząc płynnie do konkursu:

Tande - Johansson 1 @ 1,70 @ efortuna
Tande wczoraj bardzo dobre skoki. 5 i 3 w treningu. 7 w kwalach mając najgorsze warunki ze stawki. Większość czołówki w takich warunkach była by poza 15. Tym skokiem na prawdę mi Tande zaimponował. Widać, że ta skocznia mu bardzo pasuje i idę dzisiaj grubo w jego kierunku. W żadnym ze skoków nie miał problemów za progiem, więc wydaje się, że forma z początku sezonu wróciła. Przynajmniej na tej skoczni. Myślę, że Tande jest świetnym kandydatem do podium zarówno dziś jak i w klasyfikacji Neustadt Five po kursie w okolicy 4.00! W tym typie jednak nieco ostrożniej skupiam się na H2H z Johanssonem, który wczoraj skakał podobnie jak Tande, dlatego kurs jest wyrównany. Moim zdaniem jednak Johansson ma w tym sezonie olbrzymie problemy z powtórzeniem dobrych skoków w zawodach. Obstawiam, że choć jeden skok będzie wyraźnie słabszy jak wczoraj. A nawet jeśli nie to i tak Tandego oceniam wyżej. Jakby otrzymał takie warunki jak Johansson powinien z nim wczoraj wyraźnie wygrać. Przy takim złym wietrze stracił do niego tylko 1,5 punktu, z czego 1,0 to noty, które zazwyczaj Tande ma dużo wyższe od Johanssona, więc nawet przy złych warunkach szanse spore. A jak będą równe to nie wyobrażam sobie żeby typ nie wszedł. Dla przypomnienia Tande miał +8,0 za wiatr, podczas gdy Johansson tylko +1,3. To mówi wszystko.

Forfang - Aschenwald 1 @ 1.55 @ efortuna
Typ dobry do dubla. Tak jak wczoraj pisałem: "Forfang lubi tu skakać - dowód pierwsza wygrana w karierze. Pokonał wtedy Petera Prevca, który wtedy wygrywał w zasadzie prawie wszystkie konkursy. Nad trzecim zawodnikiem miał ponad 20pkt przewagi, także jest tu moc". Wczoraj nieco poniżej oczekiwań, choć i tak lepiej od Aschenwalda. Aschenwaldowi gaśnie forma z początku sezonu i coraz częściej wypada z TOP10. Myślę, że dziś też nie przebije miejsca z kwali, gdzie był 17. Forfanga stać minimum na to 10 miejsce, a myślę że i o TOP6 powalczy.

R.Kobayashi wygra zawody @ 2.50 @ STS
Tak jak wczoraj pisałem " Ryoyu lub takie skocznie. Przykład Klingenthal czy Oberstdorf gdzie deklasował stawkę, a forma cały czas zbliżona jak wtedy. Miewa wpadki, ale na zupełnie innych skoczniach jakimi są Predazzo czy Innsbruck." Tutaj wczoraj pokazał, że na pewnych skoczniach jak ta jest dalej poza konkurencją, tak jak rok temu. To samo zrobił w Klingental gdzie brylował w niemal każdym skoku. Wczoraj wygrał każdą serię i nie sądzę, żeby dziś było inaczej. Pokrzyżować plan mogą warunki, gdyż ma wiać 3m/s. Jednak wczoraj też miało wiać, a mieliśmy super równe zawody. Liczę, że dziś będzie podobnie. Rywale mocno spuścili z tonu (Geiger, Kraft, Stoch), a i Kubacki mimo, że w najlepszych skokach traci niewiele do Japończyka to miewa też gorsze próby jak ta w kwalifikacjach.

Na koniec takie szalone AKO na klasyfikacje Nestadt Five:
R.Kobayashi wygra
Kubacki 1-3
Tande 1-3
Kurs AKO: 16,54
Bukmacher: Fortuna

Typ można puścić w trzech singlach (no może poza Kobayashim bo z podatkiem to bez sensu), w dublach i w hardcorowym triblu. Według mnie ta trójka tutaj jest wyraźnie najlepsza. Plany wydaje się może popsuć tylko Kraft, ale on mniej czuje tą skocznie. Liczę, że Kubacki skoczy jak chociażby w treningach gdzie był 3 i 2. No i Tande odda 4 takie skoki jak w kwalach, tylko w lepszych warunkach i powinno wystarczyć. O Kobayashim nawet nie piszę bo to pewniak weekendu.Skacze znakomicie i już teraz ma przewagę 10,8pkt nad pierwszym groźnym rywalem, bo Leyhe, Johanssona i P.Prevca nie widzę, żeby oddali jeszcze 4 tak równe i dobre skoki jak wczoraj.

Powodzenia :)

 
Wielką zagadką będzie Tande, oddał dobre próby trening+ kwalfikacje, ale czy zdoła utrzymać to w konkursach? Powodzenia :) 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Kobayashi - Stoch @ 1.40  
Bukmacher: Betsson

Chyba "pewniaczek" wiec do jakiegos dubelka mozna dorzucic. U innych bukow takiej pary nie uswiadczymy a tutaj jest i po calkiem niezlym kursie.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
R.Kobayashi wygra Titisee Five @1.75


A wydawalo sie ze Kobayashi sie "rozsypal", a tu jednak zaskoczenie. Oryginalny na pewno nie bede bede typujac wygrana Kobayashiego.
Kobayashi mniej wiecej 10 punktow (nie mylic z metrami oczywiscie) przewagi nad Kraftem, Kubackim i jeszcze wiecej nad Geigerem, czyli tymi najbardziej uznanymi rywalami w ostatnich tygodniach. Jest tam oczywiscie w stawce bardzo dobrze skaczacy Leyhe i Norwegowie Tande i  Johansson, ale to Kobayashi wydaje sie tutaj najbardziej powtarzalny i po wczorajszych wynikach na pewno faworytem. Japonczyk wczoraj bezkonkurencyjny, wygrywal treningi i kwalifikacje, takze raczej dzis nie powinno sie nic zmienic, a mysle ze taki typ na 5 skokow moze byc lepszy niz na pojedynczy konkurs.
To akurat tez jest wymog ze musza zostac rozegrane 4 serie konkuroswe+kwalifkacje by typ byl wazny, ale dlaczego by nie.
Kurs wydaje mi sie atrakcyjniejszy niz na pojedyncza pare h2h na jeden konkurs, a jesli Kobayashi pokaze to co woczraj to i czynnik przypadkowosci jest mniejszy.

Prośba o podawanie bukmachera z którego oferty jest kurs - typerskoki
 
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Ode mnie na szybko 3 propozycje :

R.Kobayashi - Kraft   @ 1.4
P.Prevc
- Żyła  @ 1.52
Johansson
- Forfang  @1.52
Kurs : 3.23

Wszyscy dużo lepsi w treningach jak i  w kwalifikacjach od swoich rywali, polecam :)

Prośba o podawanie bukmachera z którego oferty jest kurs - typerskoki
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Geiger poza top6 @2.02 1xbet   
Lindvik poza top6 @1.46 1xbet   
Co tu duzo pisac. Obaj we wszystkich skokach oddanych na tej skoczni nawet nie zbliżyli sie do pierwszej szóstki. Moim zdaniem beda poza 10.  
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
L 27

liquidmax

Użytkownik
Geiger może powalczyć, wczoraj oddał najlepsze próby w konkursie,oczywiście mowa tutaj o miejscu na końcu top10,jednak kandydatów jest sporo a różnice nie aż takie wielkie. Geigera nie należy skreślać to jednak czołowy zawodnik i lider Pś a buki w parach h2h typują go jako faworyta,więc ostrożnie.
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Niedziela Neustadt:

Na dziś główny typ to:
R.Kobayashi wygra zawody @ 4.75 @ STS   
Argumentacja taka jak wczoraj. W piątek Japończyk pokazał, że jak ma swój dzień to jest najlepszy w każdej serii. Owszem Kubacki może mu zagrozić, ale liczę, że Dawid nie odda 2 tak dobrych skoków jak w 2 serii. Trener Dolezal powiedział, że to był skok perfekcyjny i raczej na więcej go nie stać. Biorąc pod uwagę, że tym perfekcyjny skokiem tylko minimalnie wygrał z kolejnymi zawodnikami (nota za drugą serie), a Kobayashi jak oddał perfekcyjne skoki (np. w piątek w kwali) to odskoczył dużo bardziej reszcie stawki. Liczę na dobry dzień Ryoyu taki jak w piątek i wtedy nawet Dawida perfekcyjne skoki mogą nie wystarczyć. Kurs mocno przeszacowany. Wczoraj było 2.50, a co tak naprawdę się od wczoraj zmieniło? Wczoraj Kobayashi gorszy dzień, dziś sądzę, że zaprezentuje się jak w piątek i wygra po mega wysokim kursie.

Y.Sato @ miejsca 1-10 @ 4,00 @ fortuna   
Po tym co pokazał Sato wczoraj w serii próbnej (1 miejsce) nie rozumiem tak wysokich kursów na Japońćzyka. Wystarczy jeden taki skok i top10 pewne. 2 nieco słabsze również wystarczą. W konkursie Sato nie skoczył optymalnie, ale dziś może się to zmienic, a tak wysokie kursy to lekceważenie Japończyka.

Powodzenia :)
  

EDIT PO KONKURSIE: Pech to mało powiedziane. Przegrana o 0,3pkt można traktować jeszcze w ramach pecha, tylko ja się pytam za co Dawid dostał tak wysokie noty w 2 serii? Krzywo w locie, niepewne lądowanie, max 18 za taki skok, a tu 19 się pojawiła i tylko 1 punkt mniejsza nota sędziowska od Kobayashiego, który skoczył stylowo niemal perfekcyjnie. Jeden sędzia by dał normalną notę o tę 0,5pkt niższą i zakład był wszedł. Nie wiem po co tam Ci sędziowie są i mam nadzieje na głęboką reformę za rządów Sandro Pertile.
 
L 27

liquidmax

Użytkownik
Treningi I kwalfikacje ok,Ryoyu był lepszy,ale w konkursie głównym tylko 3 miejsce. Dawid jest faworytem i traci kilka punktów do wygrania mini turnieju a przy tym 25 patyków,wczoraj genialne skoki,więc dlaczego dziś ma ich nie powtórzyć? Dawid wczoraj próby 140.5,141m,więc rywale mogli tylko podziwiać jego próby. Nie skreślam Ryoyu,ale nie sądzę że dziś wygra.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
cytat z dnia 19 stycznia 2020 11:16 przez typerskoki
Niedziela Neustadt:

Na dziś główny typ to:
R.Kobayashi wygra zawody @ 4.75 @ STS
Argumentacja taka jak wczoraj. W piątek Japończyk pokazał, że jak ma swój dzień to jest najlepszy w każdej serii. Owszem Kubacki może mu zagrozić, ale liczę, że Dawid nie odda 2 tak dobrych skoków jak w 2 serii. Trener Dolezal powiedział, że to był skok perfekcyjny i raczej na więcej go nie stać. Biorąc pod uwagę, że tym perfekcyjny skokiem tylko minimalnie wygrał z kolejnymi zawodnikami (nota za drugą serie), a Kobayashi jak oddał perfekcyjne skoki (np. w piątek w kwali) to odskoczył dużo bardziej reszcie stawki. Liczę na dobry dzień Ryoyu taki jak w piątek i wtedy nawet Dawida perfekcyjne skoki mogą nie wystarczyć. Kurs mocno przeszacowany. Wczoraj było 2.50, a co tak naprawdę się od wczoraj zmieniło? Wczoraj Kobayashi gorszy dzień, dziś sądzę, że zaprezentuje się jak w piątek i wygra po mega wysokim kursie.

Y.Sato @ miejsca 1-10 @ 4,00 @ fortuna
Po tym co pokazał Sato wczoraj w serii próbnej (1 miejsce) nie rozumiem tak wysokich kursów na Japońćzyka. Wystarczy jeden taki skok i top10 pewne. 2 nieco słabsze również wystarczą. W konkursie Sato nie skoczył optymalnie, ale dziś może się to zmienic, a tak wysokie kursy to lekceważenie Japończyka.

Powodzenia :)
 
Z jednej strony podoba mi sie twoje rozumowanie ze zaden jeden konkurs ani żadne kilka meczy nie robią roznicy ale w skokach gdzie taka rolę odgrywają warunki wina konkretnego zawodnika sie po prostu nie gra
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom