>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

23. kolejka Premier League - (18.01-19.01.2020)

Status
Zamknięty.
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
czy ktoś z was wie jak wygląda sytuacja z Pukkim czy da rade dzisiaj wystąpić w meczu z Bournemouth albo chociaż usiądzie na ławie? jak ktoś ma lub będzie miał info proszę dać znać
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 18 stycznia 2020 08:20 przez ziomeczek9393czy ktoś z was wie jak wygląda sytuacja z Pukkim czy da rade dzisiaj wystąpić w meczu z Bournemouth albo chociaż usiądzie na ławie? jak ktoś ma lub będzie miał info proszę dać znać

 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Z tego co zauważyłem Arsenal ostatnio łapie dosyć dużo kartek. Dzisiaj bez Auby, będą mieli ciężką przeprawę z Sheffield i pewnie będzie nerwówka. Do tego overowy sędzia Mike Dean. Ja zagrałem over 2,5 @2.43 i over 3,5 @5.30 kartek Arsenalu i over 5,5 na mecz @3.10, wszystko w Unibet. Oby siadło.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 18 stycznia 2020 09:48 przez dr-jointZ tego co zauważyłem Arsenal ostatnio łapie dosyć dużo kartek. Dzisiaj bez Auby, będą mieli ciężką przeprawę z Sheffield i pewnie będzie nerwówka. Do tego overowy sędzia Mike Dean. Ja zagrałem over 2,5 @2.43 i over 3,5 @5.30 kartek Arsenalu i over 5,5 na mecz @3.10, wszystko w Unibet. Oby siadło.
Podepnę się pod Typy i zapodam statystyki Pana Dean:

 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
W betclicu kurs na wygraną Liverpoolu został podniesiony do 2. Można go znaleźć w zakładce "superkursy" i łączyć w ako z innym zdarzeniami. Jedyny mankament to stawka, która może wynieść maksymalnie 25zł :/ Jeżeli chodzi o coś więcej na to spotkanie to się wstrzymuję, bo to jednak Derby Anglii, które w tym sezonie już pokazały, że rządzą się swoimi prawami. Liverpool niby jest wielkim faworytem, ale granie po 1.45 nie ma sensu. Jeżeli chodzi o małą ciekawostkę, to United jest jedyną drużyną w PL przeciwko, której Salah grał więcej niż jedno spotkanie, a nie strzelił gola. Od siebie rzucam DW: 2-0 na lepsze oglądanie po kursie 6.8.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom