>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Brisbane, ht 0-0, frustrujący pod kątem wyniku dla mnie mecz. Nixi poobijali bramkę gospodarzy, ba domagali się karnego, ale VAR- nie było (chyba słusznie nawet :)). Brakuje szczęścia, bo prezentują się lepiej. Mecz szybki, pytanie komu zabraknie kondycji w 2 poł.? Temperatura i wilgotność może dać znać o sobie...
Edit
Wnzel na 1-0, dobra zmiana była dla Roar, a co do Nix? Stary banał: niewykorzystane sytuacje się mszcza... I tak się właśnie stało... 
Edit live
@ 2,05 na over 1,5   ale za drobne, okazje są, przed chwilą Nix mogło wyrównać.... 
Edit 
FT 1-0, multum niewykorzystanych sytuacji, Roar już tylko zamulalo i dociagneli wynik...  Nix fajnie grało ale za to punktów nie dają, a Roar znowu przeklęte?  :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
City -Jets

Wnioski mam podbnie jak buki, że 1 jest bardzo prawdopodobne.. dlatego ten kierunek odpada.

Pozostają bramki ov3,5 - @2,07   

Ten typ ze względu na 2 fakty:
1. Ostatnie mecze Jets to wyniki hokejowe... Może i tym razem będzie podobnie.
2. W tej kolejce jak dotąd były undery.. pora na bramki.

Drugi typ: bts w 2 połowie - @2,7   

Jeżeli już mają być bramki to przy overze w drugiej połowie może być pewne rozluźnienie szeregów... A to btsowi sprzyja. To typ raczej z tych życzeniowych.. ale mnie się kurs podoba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 18 stycznia 2020 09:45 przez ziomeczek9393piękny strzał i mamy pierwszego gola dla City :)
Trochę jeszcze zostało czasu ht, over 1,5 za drobne po @ 3,0.    Mogą być Jetsi, mi bez różnicy :)
edit
końcówka gorsza, ale bramki tu będą padać tym bardziej, że Jets nie mają nic do stracenia - co to za różnica jak i tak się przegrywa i jest się czerwoną latarnią ligi.
PS
Live dziś mnie chloszcze... :(
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Przez chwilę było 1-1, ale że spalony, to... bez zmian. A bts by się przydał :(
Edit
No i 2-0, Jetsi niech wcisna choć 1 :) choćby po karnym, czy samobóju...
Edit
Jak Jets ma strzelić jak Sheppard z 5 m nie trafia, się pytam?!!! Jak?!
końcówka meczu, over 2,5 po @ 3,0  , za drobne ofc bo nie idzie dziś wybitnie...
Edit
89 min. I 100-ka dla Jets.... No i...  bez zmian :( litości czyżby w 3 meczu 3 under?
Edit
3 under, na brodę Merlina, czarna sobota jak dla mnie, pal licho live, bo drobne, ale kierunki do d...bani. Nix fajnie grało - słupek, poprzeczka, sytuacji 100 a wynik? 1-0 dla Roar. Teraz full sytuacji, (pomijam już że 1-1 było ale babka z gwizdkiem, że spalony), 100-ki dla Jets w końcówce i....  2-0 :( Kierunek pre bts i over live w pape :( Co za dzień? Szczęście w nieszczęściu, że nie rzuciłem nic za monetę, czy dukata, bo kusilo mnie dać mocniej żeby się "odkuć" i pre (Nix), i live...(Nix, Jets) :) PS Choć raz nie popełniłem starych błędów :) Australia wychlostala mnie jednak i kolejny raz nauczyła pokory... 
edit
Highlights obu dzisiejszych meczy:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-brisbane-roar-v-wellington-phoenix-hyundai-a-league
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-melbourne-city-v-newcastle-jets-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Próbuję jutro mecz konkursowy
WSW - Perth
Perth w wyśmienitej formie i to będzie podstawa mojego typu strzela +1,5. WSW u siebie to tak średnio z tym bilansem ale za to w ostatnich meczach to zawsze conajmniej dwa tracą. Za to Perth to ostatnio maszynka, Castro i Fornaroli zapewniają gole i wierze, ze jutro to się nie zmieni

WSW - Perth  Perth +1,5  
Fortuna 1,82

Edit tradycyjnie  
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Na jutro pobieram poranny mecz - WU - CCM

1 - @1,92   

Ostatni mecz CCM to był popis Simona, ale myślę tym razem mu już ten numer nie wyjdzie... nie z tak doświadczonymi zawodnikami jacy grają w zespole gospodarzy. Zresztą ostatni mecz Victory pokazał, że to kolos na glinianych nogach. O ile wygrana CCM jeszcze do piątku niespodzianką to mecz z Adelaidą wpisuje się idealnie w obraz pewnego kryzysu w którym znajduje się zespół z Melbourne. To świadczy o tym, że CCM nie jest aż tak mocne czy nie złapało aż takiego wiatru w żagle. Pogranie WU po takim kursie myślę jest dobrą okazją, zwłaszcza po tym co ostatnie 'bukowie' wystawili na mecz City.

Do tego:
1+ bts - @3,15   

Bo jak by nie było - CCM gra ambitnie i na pewno woli walki nie można im zarzucić.


Mecz konkursowy na razie odpuszczam...

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 18 stycznia 2020 21:06 przez majekxNa jutro pobieram poranny mecz - WU - CCM

1 - @1,92

Ostatni mecz CCM to był popis Simona, ale myślę tym razem mu już ten numer nie wyjdzie... nie z tak doświadczonymi zawodnikami jacy grają w zespole gospodarzy. Zresztą ostatni mecz Victory pokazał, że to kolos na glinianych nogach. O ile wygrana CCM jeszcze do piątku niespodzianką to mecz z Adelaidą wpisuje się idealnie w obraz pewnego kryzysu w którym znajduje się zespół z Melbourne. To świadczy o tym, że CCM nie jest aż tak mocne czy nie złapało aż takiego wiatru w żagle. Pogranie WU po takim kursie myślę jest dobrą okazją, zwłaszcza po tym co ostatnie 'bukowie' wystawili na mecz City.

Do tego:
1+ bts - @3,15

Bo jak by nie było - CCM gra ambitnie i na pewno woli walki nie można im zarzucić.


Mecz konkursowy na razie odpuszczam...
 
Ja tak jak już pisałem wcześniej jednak zaryzykuję w stronę Rozbitków28. Raz kozie śmierć :) Taki mecz jak ostatnio im "wyszedł", to ze świecą szukać, ale WU po pierwszych sukcesach zalicza zjazd w tabeli. I to nie przypadek. Ostatnich meczy w ich wykonaniu nie za bardzo chce się oglądać, to już "wolę" "frajerów" z Gosford, im przynajmniej się "chce". Simon grał od 63 min. w meczu z Big V. I zrobił różnicę, ale w tym sezonie nie jest już nr 1. I dobrze, zmiany muszą być, niech odpowiedzialności nauczą się "młodzi". W WU mocnym punktem wydawał się Rudan, ale przy starych wygach może nie dawać rady. No nic, mecz "zagadka", domów/aut/żon (w tej kolejności ofc :)) nie ma co stawiać :),  mi jedynka po prostu niezbyt pasuje, ale co ja tam wiem :)... 
Edit
FT 3-0 trzeba było brać typ od majekxa :) tym razem zadziałał schemat Besart, Filip + szczęście = 3 pkt. WU...
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Witam z rana co tu nowego mozna napisac ?nic,ja jak poprzednik kolega @qowalsky6  rowniez za bardzo nie wierze w United FC poczatek sezonu mieli mega udany jako swierzaki sprawili mile wrazenie lecz z kolejki na kolejke pipa coraz gozej i powoli zajmuja odpowiednie miejsce w tabeli .Czystej 2 tez nie postawie bo CCM  to CCM raz lepiej raz gorzej ide w gole UNITED FC-CCM btts @1.57   btts [email protected]   CCM wygra jedna polowe @2.05   kursy szalu nie robia jak to u kangorow ale Aut/Chalpy/Zony nie stawiam (w tej kolejnosc) pozdro i GL
edit:1 polowa lanie CCM dostaje az nie milo ale dzisiaj o gole mi chodzi wiec tak jak najbardziej jeszcze prosze teraz ze strony CCM.Koniec 3-0 trzeba napisac QWA MAC WTF????
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 19 stycznia 2020 05:55 przez zloty5oWitam z rana co tu nowego mozna napisac ?nic,ja jak poprzednik kolega @qowalsky6  rowniez za bardzo nie wierze w United FC poczatek sezonu mieli mega udany jako swierzaki sprawili mile wrazenie lecz z kolejki na kolejke pipa coraz gozej i powoli zajmuja odpowiednie miejsce w tabeli .Czystej 2 tez nie postawie bo CCM  to CCM raz lepiej raz gorzej ide w gole UNITED FC-CCM btts @1.57   btts [email protected]   CCM wygra jedna polowe @2.05   kursy szalu nie robia jak to u kangorow ale Aut/Chalpy/Zony nie stawiam (w tej kolejnosc) pozdro i GL
edit:1 polowa lanie CCM dostaje az nie milo ale dzisiaj o gole mi chodzi wiec tak jak najbardziej jeszcze prosze teraz ze strony CCM.Koniec 3-0 trzeba napisac QWA MAC WTF????
Mecz Besart vs Rozbitkowie zakończył się wynikiem 3-0. Tak to szło: Besart, samobój, Besart. Poprzednio  o nich pisząc postawiłem tezę, że wygrywają kiedy Besart ma dzień razem z Filipem + szczęście i to dziś dla nich zadziałało. CCM wg. mnie mogli odlecieć albo upaść.  Wrocili do normy czyli upadek na pysk, choć to oni prowadzili grę, strzelali itd. Moja ryzykowna kombinacja nie wypaliła, za to brawo Majekx, bez cudowania kasę zgarnął :) Brawo!
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Ostatni mecz kolejki.... kolejka jak do tej pory rozczarowała, 3 x un... dziś rano pierwszy ov w kolejce, wszystkie mecze do 0.... i teraz pytanie... prawo serii i WSW i Glory dostosują się pozostałych ekip czy pójdą pod prąd... tego niestety nie wiem, dlatego pobieram takie typy:

WSW - Glory

2 - @2,08   
ov2,5 - @1,69   

drobniej:
ov2,5+2 - @2,9   
ov3,5+2 - @5   

Perth powróciło do rytmu z poprzedniego sezonu i leje wszystkich na prawo i lewo. Myślę WSW, które jest w kryzysie nie będzie w stanie przeciwstawić się rozpędzonym gościom z Perth. Do tego efektowny styl gry Glory i super forma, w której jest Castro dają duże szanse na bramki.

I jeszcze składy:
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
cytat z dnia 19 stycznia 2020 08:17 przez qowalsky6

Mecz Besart vs Rozbitkowie zakończył się wynikiem 3-0. Tak to szło: Besart, samobój, Besart. Poprzednio  o nich pisząc postawiłem tezę, że wygrywają kiedy Besart ma dzień razem z Filipem + szczęście i to dziś dla nich zadziałało. CCM wg. mnie mogli odlecieć albo upaść.  Wrocili do normy czyli upadek na pysk, choć to oni prowadzili grę, strzelali itd. Moja ryzykowna kombinacja nie wypaliła, za to brawo Majekx, bez cudowania kasę zgarnął :) Brawo!
Czy ja wiem... jak na pisałem.. do piątku wyglądało, że to CCM jest mocne... ale mecz Victory pokazał, że to V ma kryzys. No i jeszcze to wejście Simona... na V mogło się udać... z WU i ich doświadczeniem.. jest o wiele trudniej o sprowokowanie... zwłaszcza, że w WU grają Besart i Diamanti - a to oni raczej prowokują... no i szczęście, które choć raz mi sprzyjało. Jak widać czasami i 'ślepej kurze' się trafi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney 
Bruno na 0-1, szybko poszło, a Lopar (gk) Wędrowców to chyba sam postanowił pozbyć się Babbela z ławki trenerskiej :)
edit
świński blondyn sztuczny Muller :) ładnie strzelił ale Reddy na posterunku. Potem pięknie Glory na 0-2 lecz spalony, teraz Bruno leży na murawie po starciu z obrońcą...  Co za kolejka? Teraz leży Kamau, brzydki okres gry...ht 0-1...
Edit
Kolejny gol nieuznany, tym razem dla WSW...  Pan Li obstawil under? Stary lis... Rzucę mu wyzwanie :) A nóż...? 80 min. over 1,5 po @ 2,2    za drobne, bo forma moja słaba uprzedzam :)
edit
Powiem tak, w ostatnich doliczonych 8 min. Wędrowcy nie wyglądali na takich, którzy umrą za Babbela. A i on sam zachowywał się jakby był już wyrzucony... Gwizdy na koniec były jednoznaczne. Z drugiej strony 2 nieuznane bramki :) nie mnie się z Panem Li mierzyć... Z resztą zadzwonił do mnie i rzekł: " Gdy wieją wichry zmian, jedni budują mury, inni budują wiatraki." I zaśmiał się jak zawsze kiedy on i Triady zarobiły na meczu... Dostałem prztyczka w nos... Kolejka do zapomnienia. I nie chodzi o finanse bo drobniaki z live, to nie zabolało, miedziak na Nix i drobne na bts Jets też nie problem. Problemem były "kierunki". "Wygrałem" tylko "pre" dnb (za miedziaki) na Redsów (w piątek) i Glory dzisiaj. Słabo choć coś tam do sakiewki wpadło ...
edit
Dzisiejsze mecze:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-western-united-v-central-coast-mariners-hyundai-a-league
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-western-sydney-wanderers-v-perth-glory-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
Do góry Bottom