>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PlusLiga - sezon 2019/20

Status
Zamknięty.
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
W ostatnim meczu z Zaksa w 3 secie coś się stało z jego lydka. Dokładnie tego nie sprawdzałem, ale jego absencja może potrwać kilka meczów.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Jak dla mnie wygrana Trefla to można rzec pewniak i myślę że nawet z handi -1.5 można byłoby to zagrać. Po kursie 2.0   iforbet. Suwałki ostatnio meczyly bule ze słaba Bydgoszcza i gdyby nie Szerszen I Klinkenberg dostaliby ten mecz. Gdańsk postawił się silnej Warszawie i przegrali 3:0 , dziś będą chcieli odbić tą porażkę i wygrać za 3 pkt.
 
koral112 33

koral112

Użytkownik
Dzisiaj ciezkie spotkanie, wydaje mi się że będzie bardzo wyrównane i tak naprawdę wiele będzie zależeć od formy kluczowych zawodników obydwu drużyn, bardzo podobne składy, sądzę że najlepiej w tym spotkaniu pójść w over. 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Asseco Resovia Rzeszów - Czarni Radom
powyżej 180,5 1,84

Co prawda Resovia zaczęła częścej wygrywać i styl gry nieco poprawiła ale to w dalszym ciągu nie jest styl na tyle dobry, żeby wygrywać mecz za meczem. Często w ciągu spotkania mają przestoje i przeciwnicy to wykorzystują.
Ostatnio rozegrali dobre spotkanie z Aluronem Zawiercie wygrywając 3:1 i być może to jest to spotkanie które da im kopa.
Ich przeciwnicy Radom są póki co wyżej w tabeli, mają o 1 spotkanie wygrane więcej.
Ostatnio zaliczyli 2 porażki z rzędu, 1:3 z Bełchatowem i 2:3 z Suwałkami.
Myślę, że dziś Radom napsuje sporo krwi gospodarzom dlatego dla mnie osobiście najlepszą opcją na to spotkanie jest over meczowy.

GKS Katowice - Aluron CMC Zawiercie
powyżej 184,5 1,84

Bardzo ciekawe spotkanie przed nami jutro o godzinie 14.
Katowice drużyna, która rozegrała najwięcej setów bo aż 52 sety na 11 meczów.
U siebie rozegrali 5 meczów z czego aż 4 zakończyły się w 5 setach, jeden natomiast wygrali 3:1 z Będzinem.
Zawiercie jest w sporym dołku bo przegrali 4 mecze z rzędu w lidze.
Uważam, że w tym spotkaniu obejrzymy minimum 4 sety. Over jest dość wysoki ale jestem dość spokojny, że typ będzie na plus.
 ​
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Visla Bydgoszcz - MKS Będzin
Typ: Visla Bydgoszcz i Toncek Stern najlepiej punktującym
Kurs: 3,70
Bukmacher: forbet
Analiza:
Mecz o przysłowiowe 6 punktów na dnie tabeli Plusligi. Visla Bydgoszcz podejmuje u siebie MKS Będzin.Bydgoszczanie to jedyna drużyna w lidze, która nie wygrała jeszcze meczu, mimo to wyprzedza rywali, bo zdobyła 6 punktów za porażki po tie-breakach. Vilsla naprawdę nie gra źle. W swoich szeregach ma prawdziwego lidera jakim jest wicemistrz Europy z tego roku, słoweński atakujący Toncek Stern. Zajmuje on drugie miejsce w klasyfikacji najlepiej punktujących Plusligi z 232 ,,oczkami'' na koncie. Zdecydowanie w drużynie z Bydgoszczy to on dostaje najwięcej piłek i zazwyczaj nie zawodzi. Poza tym Visla ma dwóch dobrych środkowych, bo Gałązka i Kalembka są w czołówce najlepiej blokujących, a do tego potrafią coś dołożyć z zagrywki. Problemem Visly są przyjmujący, bo Peszko, Urbanowicz czy Quiroga nie gwarantują pewności, ale ostatnimi czasy Peszko prezentuje się naprawdę porządnie. MKS Będzin natomiast ma 2 zwycięstwa na koncie, ale mimo tego zamyka tabelę. Chodzą słuchy, że  w klubie są problemy z płatnościami. Klub ostatnio opuścili Sanders i Fayazi, którzy mieli być gwiazdami tej drużyny. Ostatnio na rozegraniu pozyskali w zamian Grzegorza Pająka. Najwięcej punktów dla drużyny zdobywa zazwyczaj atakujący Faryna, ale też nie zawsze, bo bywa zmieniany przez Superlaka. Obaj nie gwarantują wielkiej pewności na tej pozycji. Bardzo ciekawym zawodnikiem w szeregach drużyny Bednaruka jest przyjmujący Sossenheimer. Oprócz tego obie drużyny prezentują się dość podobnie kadrowo. Nie ma wielkich różnic. Visla meczu nie wygrała od bardzo dawna, bo ostatnie zwycięstwo to 15 marca tego roku, co ciekawe właśnie z MKS Będzinem. Teraz także jest to rywal w zasięgu gospodarzy, dlatego stawiam, że w końcu Visla wygra mecz, a atakujący Stern zdobędzie bardzo dużo punktów i pomoże swojej drużynie w zwycięstwie. Uważam, że ten typ to mocne value.
 
M 18

misterpolska2000

Użytkownik
Początkowo myślałem żeby dać -1,5 seta na Suwałki, ale jakoś z każdą kolejną minutę miałem nieco większe wątpliwości. Beniaminek radzi sobie bardzo dobrze, ale Będzin też gra ostatnio na wyższym poziomie. Potrafią wygrywać mecze po TB. Jedna z dalszych wypraw do Olsztyna też zakończyła się zwycięstwem. Liczę na conajmniej 4 sety w tym meczu i zagram sobie to w dublu z innym mecze.


Over 3,5 seta - 1.50


 
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
3.20 kurs na Będzin moim zdaniem mocno przesadzone. Szczerze mówiąc to mimo porażek będzinian to wcale nie są takie ogórki jakby można było się wydawać. Dużo pecha mieli, zawirowań, ale szczerze mówiąc to są drużyny na podobnym poziomie, a Będzin potrzebuje punktów. Ja pójdę dziś w zwycięstwo gości, taka magia świat ! Powodzenia 
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Olsztyn vs Zawiercie 2  1,94
Wogole nie potrafie zrozumiec tego.. Jeszcze kilka tygodni temu Zawiercie niebotycznie przereklamowane, kursy rowne z Resovią czy Jastrzębsim , kilka gorszych meczy i juz ich umiejetnosci zostaly zdegradowane do poziomu Olsztyna? No kurde nie dajmy się zwariować . Personalnie podjazdu do Warszawy  Skry Resovii Jastrzębskiego i Zaksy nie mają  ale na pewno są lepsi od Olsztyna i zadne kilka meczy nic w tej kwestii nie zmienia. Pomijam juz fakt ze Olsztyn tez 5 porazek pod rząd (z dobrymi rywalami ale jednak). Kurs promocja
 
Otrzymane punkty reputacji: +129
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Olsztyn - Zawiercie 1:3
powyżej 183,5 1,84       

Obie drużyny w dużym kryzysie przed przerwa, która trwała prawie miesiąc.Olsztyn 4 porażki z rzędu natomiast Zawiercie 5 porażek z rzędu. Olsztyn w tym roku rozegrał już 1 spotkanie w Pucharze Polski, gdzie przegrali 1:3 ze SKRĄ Bełchatów. Wierzę w to, że Zawiercie po fatalnym dla nich czasie bardzo dobrze przepracowali ten miesiąc i ich gra będzie wyglądać dużo lepiej na takim poziomie jaki mają potencjał a mają duży. Obie drużyny posiadają siatkarzy na bardzo wysokim poziomie Hadrava, Mika, Seyed, Żaliński z drugiej strony Bociek, Malinowski, Ferreira, Waliński.
Olsztyn u siebie tylko 1 raz przegrał 0:3 z Bełchatowem reszta meczy powyżej 3,5 seta
Zawiercie na wyjazdach 2 razy przegrywali 0:3 z Jastrzębskim i z Bełchatowem w pozostałych meczach było powyżej 3,5 seta.
Myślę, że dziś również obejrzymy spotkanie z minimum 4 setami także najlepszą opcją jest typowanie overu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
GKS Katowice - PGE SKRA Bełchatów 0:3
powyżej 187,5 2,78   

Może zacznę od tego, że Katowice są drużyna, która rozegrała najwięcej meczów 5setowych w tym sezonie. U siebie są bardzo groźni nieważne kto przyjeżdża. Dziś liczę, że ponownie napsują dużo krwi faworytowi bo na pewno takim są gości z Bełchatowa. W tej kolejce już mieliśmy jedną sensację gdzie ZAKSA przegrała z Będzinem, dziś może zobaczymy kolejną chociaż już nie taka spektakularna bo Katowice potrafią grać w siatkówkę.​
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Olsztyn vs Rzeszów 2 1.75
Tak czułem że będzie tu dobra promocja. Tak jak słusznie zauważył Zibi na początku sezonu Resovia personalnie dosc mocna , Olsztyn nie ma tu podjazdu i żadne gorsze mecze Resovii tu nic nie zmieniają. W dodatku Olsztyn w serii porażek. Kurs promocja
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
P 2

patrykus

Użytkownik
cytat z dnia 20 stycznia 2020 21:57 przez sobolekkOlsztyn vs Rzeszów 2 1.75 Tak czułem że będzie tu dobra promocja. Tak jak słusznie zauważył Zibi na początku sezonu Resovia personalnie dosc mocna , Olsztyn nie ma tu podjazdu i żadne gorsze mecze Resovii tu nic nie zmieniają. W dodatku Olsztyn w serii porażek. Kurs promocja
   
         Nie siedzę w siatkówce, ale wystarczy poczytać 3,4 artykuły, by mieć jakiś sensowne wyobrażenie na temat polskiej siatkówki. ..

Zawiercie musiało powalczyć w Olsztynie dość mocno o zwycięstwo ,a  to jest szóste w tabeli Zawiercie... Ty mówisz, że jedenasta w tabeli , mało tego - słabiutko grająca drużyna wygra. Może i wygra, Olsztyn podobnie jak Resovia, to nie potęga. Siatkówka nie takie sensacje widziała, heh 

Co gra Resovia?
Skoro ma takie nazwiska i tak cieniuje, to chyba jeszcze gorzej o nich świadczy? Przypomina mi się ubiegłoroczny scenariusz, czarny scenariusz, gdy to gonili play offy. Dramat.
     W ostatniej kolejce przegrali 3-1 z Suwałkami??? Może jakieś argumenty za tym, że to PROMOCJA. Powyżej nie przytoczyłeś ŻADNYCH merytorycznych argumentów, a promocja, to jednak mocne słowo...W tym momencie twoja promocja to synonim słowa - żart :) 

Poza tym skoro Będzin pokonuje u siebie Kędzierzyn... to równie dobrze można postawić na czerwone lub czarne, po kursie 1,8. a nie Kędzierzyn za 1,15

 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
MKS Będzin - Virtu CMC Zawiercie 3:0
Zawiercie 1,63   

Kursy za pewne mocno spadną, skoro na Zawiercie z Olsztynem był kurs mniej więcej 1,85 a tutaj z Będzinem tylko o 0,2 mniej? Gdzie Będzin a gdzie mimo wszystko Olsztyn. To, że Będzin wygrał ostatnio z ZAKSĄ moim zdaniem nic nie zmienia, to była wpadka Kędzierzyna a nie zwycięstwo Będzina. Będzin już na samym początku był skazywany na walkę o utrzymanie a teraz na domiar złego od kilku kolejek musza radzić sobie bez rozgrywającego Kanadyjskiego Sandersa i Irańskiego przyjmującego Fayazi.
Skoro Zawiercie wygralo 3:1 na wyjeździe z Olsztynem to tutaj nie widzę żadnego argumentu na to aby Będzin wygrał.
Jak będzie, przekonamy się już jutro.​
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
cytat z dnia 21 stycznia 2020 16:00 przez patrykus


         Nie siedzę w siatkówce, ale wystarczy poczytać 3,4 artykuły, by mieć jakiś sensowne wyobrażenie na temat polskiej siatkówki. ..

Zawiercie musiało powalczyć w Olsztynie dość mocno o zwycięstwo ,a  to jest szóste w tabeli Zawiercie... Ty mówisz, że jedenasta w tabeli , mało tego - słabiutko grająca drużyna wygra. Może i wygra, Olsztyn podobnie jak Resovia, to nie potęga. Siatkówka nie takie sensacje widziała, heh 

Co gra Resovia?
Skoro ma takie nazwiska i tak cieniuje, to chyba jeszcze gorzej o nich świadczy? Przypomina mi się ubiegłoroczny scenariusz, czarny scenariusz, gdy to gonili play offy. Dramat.
     W ostatniej kolejce przegrali 3-1 z Suwałkami??? Może jakieś argumenty za tym, że to PROMOCJA. Powyżej nie przytoczyłeś ŻADNYCH merytorycznych argumentów, a promocja, to jednak mocne słowo...W tym momencie twoja promocja to synonim słowa - żart :) 

Poza tym skoro Będzin pokonuje u siebie Kędzierzyn... to równie dobrze można postawić na czerwone lub czarne, po kursie 1,8. a nie Kędzierzyn za 1,15
 
W siatkowce siedze okolo 15 lat.I  dawno zrozumialem ze patrzenie na tabele jest złudne i to bardzo. Kazdy mecz to inna osobna historia. Jeżeli twierdzisz ze mozna nazywac druzyne bardzo dobrą , potem nagle rownac ja z zespolami z dolu tylko dlatego ze 5 czy 7 meczy zle zagrala to jestes w bledzie.
Zawiercie jeszcze 2 miesiace temu dostawało rowne kursy z Jastrzebskim weglem, pozniej przegralo kilka meczy i nagle widzisz jakie są kursy? To są błędy bukmacherow które po prostu trzeba wykorzystywać. Nie mowie ze forma z ostatnich meczy nie liczy sie wogole. Otoz liczy sie ale ma znacznie mniejszą wagę niż PERSONALIA. Juz jakis czas temu zauwazylem ze w Polskiej Pluslidze warto grać druzyny silniejsze personalnie których kursy są sztucznie podbite tylko dlatego ze nie zagrali dobrze ostatnich meczy. Oczywiscie trzeba tez wiedziec kiedy warto i jak bardzo kurs jest przeszacowany... Co do Kedzierzyna jaki to ma dac przyklad? kursu 1,15 bym nie postawil nigdy, ale jezeli widze drużyne duzo lepsza personalnie  ktora gra w dodatku z zespolem ktory ma 5 czy tam 6 porazek z rzedu i i jest kurs 1,75 to jak mozna tego nie zagrac?
Co do typu na Zawiercie. Tu akurat podpisuje się w pelni pod tym co napisal Zibi. Warto
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
W ten weekend bardzo ciekawe spotkania i do oglądania i do obstawiania mam nadzieję.

Zawiercie podejmuje u siebie ZAKSE i moje 2 typy na to spotkanie pewnie może wielu dziwić, głównym typem jest:
0:3
powyżej 179,5 2,35   
Zawiercie 4,55   

Tak wiem, Zawiercie gra piach, przegrało z Będzinem 0:3 (ZAKSA 1:3 heh) ale myślę, że gospodarze zmobilizują się na to spotkanie na 200%, moim zadniem ZAKSA jest nieco słabsza niż w poprzednim sezonie, Oni też już nie wygrywają mecz za meczem, ostatnio również 2 porażki ze wspomnianym Będzinem i z Jastrzębskim u siebie 2:3.
W tym sezonie obie drużyny spotkały się już ze sobą tyle, że gospodarzem była ZAKSA i tam gospodarze wygrali 3:1 ale był to bardzo zacięty mecz, który mógł się zakończyć również zwycięstwem gości. Ogólnie ostatnie mecze między tymi zespołami to prawdziwe hity, mecze mocno wyrównane a sety bardzo zacięte.
Oczywiście ZAKSA to nadal klasowa drużyna i faworyt do wygrania ligi ale nie są już Oni aż tak wyraźnym faworytem jak to było w poprzednim sezonie.
Tak na dobrą sprawę pierwsza szóstka, która wyszła na hitowe starcie z Jastrzębskim czyli:
A. Baroti
P. Łukasik, K. Semeniuk
D. Smith, Ł. Wiśniewski
B. Toniutti
P. Zatorski

Aż tak piekielnie wygląda? Na papierze na pewno nie.
Zawiercie ma dość wyrównaną kadrę,
W ataku zmieniają się G. Bociek i M. Malinowski
W przyjęciu są: Ferreira, M. Waliński, W. Ferens i N. Penchev
Na środku: P. Verhees,B. Gawryszewski i P. Czarnowski
Na rozegraniu jest M. Masny

Ten skład naprawdę nie wygląda źle, oczywiście coś się zacięło w tej drużynie i nie grają już na takiej świeżości jak w poprzednim sezonie ale myślę, że taki over mogą spokojnie pokryć w 4 setach.

Katowice podejmuje Olsztyn, kurs 2,7 na gości zachęca...
można było by brać gdyby nie to, że goście grają bez nominalnego atakującego, Hadrava i Kapica kontuzjowani.
Katowice najwięcej meczy 5 setowych hmm samo się nasuwa...
 3:2
powyżej 183,5 1,84       
3:2 4,45       

no i hit tej kolejki Warszawa - Jastrzębski 3:0
2,77 na gości?

Jastrzębski w kapitalnej formie ale obawiam się, że ostatnie bardzo męczące mecze mimo wszystko 5 setów z ZAKSĄ i 5 setów z Zenitem (oba wygrane)  mogą w końcówce meczu się odbić. Kurs na gospodarzy bardzo niski, nie wszedł bym w niego.
Jakiś overek   

Będzin - Radom 3:1
Będzin kolejne zwycięstwo? To chyba było by już za dużo szczęścia...
Radom jest drużyną zdecydowanie lepszą i kolejny raz stawiam przeciwko Będzinowi, kursy są coraz bardziej przyjemne
Radom 1,75   ​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom