>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacherologia

Status
Zamknięty.
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
cytat z dnia 15 stycznia 2020 09:39 przez rondaniAle czemu pojawiamy sie i znikamy gdy ktos obnaza nas bezsens? 
my jestesmy sprytni i nie boimy sie trudnych pytan,  jak kiedy bedzie czas nie na zabawe to sam je sobie zadam
Ja nie rozmawiam sam ze soba pod dwoma (a moze kilkoma) nickami

Tu sie licza merytoryczne argumenty nic wiecej, niewazna ilosc nickow.

Choc musze przyznac dostalem w sobote w dziob moze wkleje wam screena jak bede w domu. Aczkolwiek ta osoba za szybko wysunela pochopne wnioski predkosc rozumowania mnie zaskoczyla

Nawet James Bond by mial opadnieta szczeke
nie wiem czemu tak robisz. zadales mi pytanie odpowiedzialem nie. ile masz kont na bet365 i u innych bukmacherow, wiecej niz jedno?

edit; wstalem rano wlaczylem telefon i byly mecze uniwersytetow tajlandii, zawsze leca rano. pozniej zadalem ci pytanie. o 10 pojechalem z tata na ryby, kiedys on mnie wozil teraz ja jego woze. o 10;15 wszedlem na forum bylem wtedy na stacji benzynowej ciekawilo mnie co odpisales. czekalem na tate, wiec mialem chwile czasu. pozniej chyba okolo 13 pojawilem sie ponownie i zobaczylem wpis kamilci. nazbieralem drewno na ognisko i czekalem az tata sie pojawi. przed 17 bylem w domu. wlaczylem kompa i obstawilem 2 lige katarska pilki noznej. w przerwie spotkania poszedlem sie wykapac. pozniej 2 lige gambijska a nstepnie 3 mecze klubowe towarzyskie i tyle. jutro tez wstaje rano i zaczynam mecz od obstawiania na zywo, codziennie to robie.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
No i fajnie. A ja od dwoch dni nie mam czasu grac. Nie chodzi o koniecznosc wyjasniania na forum. 

Ale wczoraj podpuscilem kolege falszywa ustawka (ktos myslal ze bede rekinom podawal ustawki na tacy a oni beda tylko grac i wygrywac i mnie obsmiewac, ja jestem troche sprytniejszy) , a dzis zakupy (niestety takich butow Nike jakie chcialem nie bylo).

Wczoraj zapowiadal sie fajny skok na kase (Watford) ale bukmacherzy przyjeli tyle ze musieli intereniowac i przelozyc mecz.

Kolejny gruby skok juz wkrotce

To troche choroba, nie sadzisz? Potem stajemy sie poddenerwowani musi byc balans.

Najlepsze wały sa w Anglii. Nikt o nich nie wie (czasem nawet same druzyny), a kursy nie spadaja a limity sa kosmiczne.

Moim zdaniem warto sie zainteresowac mnostwo jest ukladow i podtekstow

Polecam artykul o Brechin na BBC (to ze Szkocji) jak upadaja. W dwa lata ilez przegrali meczow  a nikt o nich nie pisze. Dwa spadki w ostatnie dwa lata  (dwa lata temu bilans 0-4-32!!!) i za chwile sie rozwiaza,dlaczego zamiast wyszukiwac takie kwiatki ludzie skacza po sobie na forach?

Tu jest mnostwo druzyn i ludzie obstawiaja ligi angielskie na calym swiecie

Co sie dzialo dzis? Pisalem dwa tygodnie temu, ze Wolves chce odpasc z FA Cup, ale jak zwykle za wczesnie przed meczem i Manchester tez wystawil rezerwy i 0-0. Dzis juz wlasciwa druzyna wygrala

Trwa pompowanie ceny za Piatka, ciekawe ile Milan zaplacil SPAL zeby pozwolili mu zablysnac, bo trzeba opchnac trefny towar.

Ale czy do Wolverhampton? Bardzo mozliwe. Napewno nie do Tottenhamu! Dzis o Sevilli pisali, wiec tez nie. Predzej Valencia. Albo Aston Villa

A tak najprawdopodobniej zostaje w Milanie bo kto wywali 30 milionow na takiego zlamasa (to nie jest zlamas ale tak go postrzegaja teraz wszedzie) . Teraz od Milanu zalezy, czy spusci z ceny czy nie. Jak nie to MLS albo chinska liga = goodbye powazna kariera

To nie jest taki zly zawodnik bedzie strzelal jesli bedzie dostawal podania, a nie gral z Krychowiakami itp
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 16 stycznia 2020 03:32 przez rondani
Ale wczoraj podpuscilem kolege falszywa ustawka (ktos myslal ze bede rekinom podawal ustawki na tacy a oni beda tylko grac i wygrywac i mnie obsmiewac, ja jestem troche sprytniejszy) , a dzis zakupy (niestety takich butow Nike jakie chcialem nie bylo).
Twoja szczerość jest porażająca... Mieć satysfakcję że komuś dało się mylący typ. Założę się że Kamili tej kasy też byś nie zwrócił jak deklarowałeś.

​​​​​Zastanówmy się po co jest to forum. Czy od pomagania innym userom?
Czy może forum jest od wrzucania mylących typów?

Abstrahując od wolności słowa, to akurat dział Kupony ze Statystykami objęty jest Regulaminem który właśnie w sposób bezczelny złamałeś!

I dlatego jeszcze wczoraj miałem do Ciebie szacunek.
Dziś - po tym co napisałeś - popłynąłeś i to grubo. 

Bardzo brzydko. Tyle ode mnie.

PS. Oczywiście że nie sfrajerzyłem się kopiując "ustawkę" ponieważ kupon postawiłem za całe 10 złotych, więc tylko w ramach zabawy. Ale są tu inni którzy korzystają z naszych typów. Skoro byłeś pewien na 99 procent że wejdzie, to ktoś miał prawo uznać że gruntownie przeanalizowałeś mecz. A Ty teraz mówisz że bawiłeś się szukając frajerów.

Jak dla mnie coś trzeba z tym zrobić. Jeszcze nie wiem co.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
@rondani ostatnie ostrzeżenie! Jeszcze jedna "akcja" z celowym wprowadzaniem użytkowników w błąd, a następnie wywyższanie się, że się podało "fałszywa ustawkę", a ktoś to łyknął skończy się zablokowaniem konta. Inna sprawa, że każdy gra na swoją odpowiedzialność typy innych użytkowników.

Po drugie stosuj się do regulaminu działu, od 18 listopada nie ma żadnego podsumowania w Twoim temacie (wymagane raz w miesiącu), żadne Twoje typy w ostatnim czasie nie są rozliczone!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Heh alez Bede plakal ze sie nie podniose chyba.

A czy zakladanie drugiego nicka I pisanie z dwoch Tez nie jest przypadkiem? 

Regulamin poczytam z ciekawoscia Bo NIC nie widzialem o wpuszczaniu w maliny 

Zobaczymy

No wlasnie sprawdzilem. nie ma nic o podpuszczaniu a jest o klonach

Wiec polecam sie doksztalcic mnie to rybka
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dobra to zanim cokolwiek mi sie tu bedzie chcialo napisac jeszcze ewentualnie wyjasnimy sobie pare kwestii z administracja, mam nadzieje po tym wszystko bedzie jasne i kazdy wie na czym stoi.

Poki co zawiesze temat i dalszy los zalezy od naszych przyszlych ustalen.

To nie jest tak, ze ja mam jakies profity z prowadzenia tematu, poswiecam czas, nabijam wyswietlenia, pisze content, co jest wartoscia dodana dla forum tak ogolnie.

Ale to wszystko na priv. Bo ja tez mam pytania i to wazne
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Panowie @rondani dostał ostatnie ostrzeżenie, a wy nie prowokujcie do kolejnych bezsensownych dyskusji. 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
cytat z dnia 16 stycznia 2020 20:15 przez ibis
Panowie @rondani dostał ostatnie ostrzeżenie, a wy nie prowokujcie do kolejnych bezsensownych dyskusji. 
Wlasnie napisalem do administratora Waldi 1979 prosbe o ustosunkowanie sie.

Czy mam powtorzyc wiadomosc czy wystarczy do niego?
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
cytat z dnia 16 stycznia 2020 20:15 przez ibis
Panowie @rondani dostał ostatnie ostrzeżenie, a wy nie prowokujcie do kolejnych bezsensownych dyskusji. 
Ale za co kolega rondani dostal ostrzezenie? Bo ktos zagral jego typ i nie wszedl?? Przeciez nikt nikogo nie zmusza do grania cudzych typow. Ogarnijcie sie troche. Zawsze jak ktos pojawi sie na forum i zaczyna sensownie myslec to od razu zostaje zhejtowany i zbanowany ( larkspur, zbyszek bodajze..)
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 16 stycznia 2020 20:17 przez rondani

Wlasnie napisalem do administratora Waldi 1979 prosbe o ustosunkowanie sie.

Czy mam powtorzyc wiadomosc czy wystarczy do niego?
Niech będzie też tutaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 16 stycznia 2020 20:34 przez prolooser

Ale za co kolega rondani dostal ostrzezenie? Bo ktos zagral jego typ i nie wszedl?? Przeciez nikt nikogo nie zmusza do grania cudzych typow. Ogarnijcie sie troche. Zawsze jak ktos pojawi sie na forum i zaczyna sensownie myslec to od razu zostaje zhejtowany i zbanowany ( larkspur, zbyszek bodajze..)
Przeczytaj kilka postów wyżej, a będziesz wiedział za co dostał ostrzeżenie.
cytat z dnia 16 stycznia 2020 20:17 przez rondani

Wlasnie napisalem do administratora Waldi 1979 prosbe o ustosunkowanie sie.

Czy mam powtorzyc wiadomosc czy wystarczy do niego?
Wystarczy do @waldi1979


 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
To juz mam nadzieje wyjasnilismy sobie stanowisko z administratorami na @priv., przynajmniej ja ze swojej strony wyrazilem, co mi sie nie podoba i na co mam uczulenie . Poczekam na ustosunkowanie sie do moich kwestii

Jesli nie chca, zebym pisal, nie ma sprawy, jutro moge zaczac nowy projekt gdzie przyjma mnie z pocalowaniem reki (nie majacy nic wspolnego z bukmacherka). Bo zaklady sportowe to tylko spin off mojej zasadniczej dzialalnosci


Co do wynikow:

PODSUMOWANIE 1 MIESIACA
ilość ogólna podanych typów: 186
kuponów od początku prowadzenia tematu: 186
trafione kupony/typy: 65
nietrafione kupony/typy: 121
ich skuteczność: 34% ,
Zainwestowano: 1815 j
Yield czyli zysk/zainwestowano: 22%

BILANS MIESIACA: + 410 jednostek. 
Kapital poczatkowy zostal powiekszony o 137%

Oczywiscie potem bylo gorzej, z roznych przyczyn, nieudane eksperymenty z brakiem remisow, ale eksperymenty i mozna opisac, podliczyc, ale nie moze byc tak ze byle kto rzuca inwektywami. 22% yield po 186 zakladach? Przypadek? Nie po 200 typach Znajdzcie mi drugich takich przy rynkach angielskich.

Potem juz bardziej pogadanka, ( szczegolnie od meczu Manchester City - Southampton, gdzie łamaka po kursie 38 nie moglem wkleic, poniewaz forum nie dzialalo wiekszosc soboty, wiec trudno chyba winic mnie w tym przypadku?)teorie spiskowe, Macierewicz, ale nawet jesli mialbym minus nie odchodze, zakladam nowego nicka, ale zostaje, probuje walczyc ,wyciagnac wnioski, lekcje na przyszlosc.

Sorry ale dziecinada u mnie nie ma miejsca, jestem dorosly.

Co do zarzutow userow, to moge sie ustosunkowac, punkt po punkcie, malo tego, moge zalozyc nowego nicka, sam sobie nawrzucac i do tego sie ustosunkowac, nie ma problemu.

No a jesli jednak jest cos w tym, co pisze to nie mozna mnie traktowac tak jak bym byl jakims oszustem, wiszacym na wlosku, czy nie wiem kim bo wypraszam sobie, no ale rozumiem specyfika forum, byle kto moze zalozyc konto i napisac co chce, wkleic co chce, mam pomysl na eliminacje tego, ale to nie moja broszka.

Nie ciekawy temat? Bzdury? Znajdz sobie inny sposob na wygrywanie, znajdz odwrotnie, napewno znajda sie zwolennicy moich teorii i przemyslen, bo dla wielu sa ciekawe i maja cos w sobie.

Przelozenie meczu Tranmere - Watford nie bylo przypadkowe, bukmacherzy beda mieli ogromny problem z tym meczem, bo sa chetni zagrac za duza kase na Tranmere, a Watford chce odpasc.

Jesli taki wspanialy ten Watford jest, to czemu podali im reke w pierwszym meczu, pozwalajac ze stanu 3-0 sie dogonic? Zobaczymy jak to rozwiaza. Albo przekonaja Watford, zeby jednak awansowal albo nie wiem. Bo glupkow malo znajda chetnych do postawienia na Watford

A tak to milego dnia wszystkim :) I mniej frustracji bo chyba nie ma powodu, no chyba ze przegrywamy u bukmachera i jestesmy goli, to mozna choc zalozyc sobie konto na forum i kogos shejtowac

Ale ja nie jestem Anna Lewandowska czy Malgorzata Rozenek, stawiam na inne walory
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
No dobra mysle ze wyjasnilismy sobie pewne sprawy i mysle ze wszystko jest w miare jasne.

Do konca miesiaca do minimum ograniczam forum, z braku czasu i z powodu innych zajec.

Ogranicze sie co najwyzej do typow dnia, merytorycznej dyskusji z innymi userami w temacie i pojawi sie podliczenie

Co do podliczenia: oczywiscie mozna sie czepiac, ale dla mnie to nie jest cel zycia i smierci, dochodowe zajecie, siedzenie na forum calymi dniami i podawanie typow, troche inny 'typ' jestem

Pojawilem sie nie pamietam juz kiedy (pazdziernik?) i w jeden miesiac pokazalem, ze wiem o co chodzi w tej dziedzinie. Potem to juz zabawa, sporo typow zyczeniowych (ktore nie wchodzily czasem hurtem) i spekulacji.


Ale to mozna powiedziec rozrywka bogatego dzentelmena, wolno mi sprobowac czegos bezczelnego jak łamaki.

Szczegolnie od pamietnego meczu Manchester City - Southampton

https://www.betexplorer.com/soccer/england/premier-league/manchester-city-southampton/ChTFpiaS/

Gdzie od dwoch meczow polowalem na łamaka City i prowadzenie gosci do przerwy(i zdazylem przegrac kilka typow na nieudanym polowaniu) , a cala sobota byla awaria forum, nie mozna bylo nic zapodac (niech sobie administratorzy sprawdza czy byla wtedy awaria, moze jest jakis dzienniczek, zdaje sie wtedy od rana do chyba 17tej forum bylo nieczynne) - prawda ze tak bylo?

Tak wiec znacznie bardziej na luzie podchodze do tematu typowania, skoro forum nie wiadomo kiedy sie wylaczy, a awarii bylo sporo.

Wlasciwie kazdy na wejsciu powinien pokazac, ze umie jak sie obstawia albo wplacic jakas kaucje/darowizne, zeby wyeliminowac pieciozlotowkowiczy albo wirtualnych przechwalaczy  i wtedy poziom by sie znacznie podniosl, dyskusje bylyby meytoryczne, ale to nie moja sprawa tylko wladz forum. Jesli wola takich to droga wolna, powodzenia


Do tego wazna uwaga: nikt nie bedzie wam podawal typow, ktore przynosza znaczne zyski non stop, a wy bedziecie tylko siedziec, grac i liczyc mamone. Nawet jak sie pojawi taki ktos (nazwijmy go znakomitym idiota) to juz nastepnego miesiaca, albo za kilka gdy uslysza o nim wszyscy typy beda kopiowane, roznoszone i kursy beda leciec, bloki, limity, co niektorzy wiedza, o czym mowie.

Poza tym kto przy zdrowych zmyslach bedzie dzielil sie znakomitymi typami za nic? Juz nie mowie zeby sprzedawac, co jest chybionym modelem i dla sprzedajacych, i dla kupujacych moim zdaniem (juz to opisalem) to chyba jednak swiat opiera sie na wymianie - cos za cos? To napedza do dzialania, daje motywacje

Kazdy, kto tutaj typuje ma jakis cel. Moze  i niektorzy chca sprzedawac (pojawil sie czasem taki jeden, wszyscy wiedza chyba o kim mowa, zobaczycie za miesiac dwa trzy, czy bedzie tutaj), ale osobiscie uwazam ze to jest bez sensu i szkodliwe. Znajdzcie mi kogos z reka na sercu, kto zarabia na platnych typach, czy to sprzedajacy, czy kupujacy

Ale sa tez inne motywacje

W rozmowie z administratorem, wyjasnilem, jaki cel ma moj temat i mam nadzieje oni to rozumieja. Wy tego wiedziec nie musicie, kto inteligentny sam sie domysli. Ale tym co 'wrzucaja' bardzo dalek od tego. 

Znakomita wiekszosc podajacych typy na forach nie sa waszymi przyjaciolmi, czy chca dla was dobrze. Oni chca was skroic na kase ,jak najwiecej, jak najszybciej. Z czasem nauczycie sie jak ich rozpoznawac. Kazdy zagarnia pod siebie

Ja wkleilem statystyki z pierwszego miesiaca, poniewaz prosze zwrocic uwage na schemat i co pisze:

1. Wchodze sobie na forum
2. Mowie bezczelnie i bunczucznie ze wszyscy twierdza ze umieja zarabiac na zakladach, a ja to pokaze
3. Po czym to robie, w miesiac podajac 186 typow, ktore generalnie miazdza statystycznie, wszystko jest bez zarzutu, pokazuje ze mozna. OK wynik byl za wysoki, nie kazdy miesiac tak sie da, ale generalnie bez problemu mozna zarobic na zakladach bukmacherskich.

To nie jest schemat dzialania oszusta, ale jesli nie zabawa, to chec normalnej dyskusji. A ze ktos nie umie obstawiac/nie ma pieniedzy/jest uzalezniony/chce postawic wszystko na jedna karte i jest sfrustrowany to juz nie moj problem. Takim pozostaje uczepienie sie czyjejs nogawki i gryzienie. 

Tylko psy szczekaja, karawana jedzie dalej.

A zaklady nie sa moja glowna dziedzina zycia, to spin off od dzialalnosci glownej, gdzie pieniadze sa duzo wyzsze

Kazdy jest kowalem swego losu (pomijajac nieszczesliwe przypadki), jak sobie poscielesz sam sie wyspisz?

Dobrze mowie? Nie musze pytac, milczaca wiekszosc i tak dobrze o tym wie, to ze sie pojawic moze 20 wpisow, itp itd to o niczym nie swiadczy. Wiekszosc ludzi jest rozsadna i musi umiec liczyc, gdyz sytuacja w Polsce ich do tego zmusza. I to czasem trzeba sie nagimnastykowac.

A my jestesmy inteligentni i zarabiamy (zaklady to male piwo). To nie grzech.

Dobry jestem, co tu kryc.

Jesli masz z tym problem - to Twoj problem



Pozdrawiam

Jose Mourinho






 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Wczoraj zly typ, dzisiaj dobry

49. Dyscyplina: Tenis Australian Open       10j
Godzina: 5:35 
Spotkanie: Hubert Hurkacz - Denis Novak
Typ: Handicap setowy Denis Novak -1,5
Kurs: 4.35
Bukmacher: etoto
Analiza:


Jestem szalenie uczulony, gdy pompowany jest balonik na polskich zawodnikow, czesto sie to konczy spektakularna wtopa. Nie wiem, czy to jest wina mediow, ktore sie podpalaja, ale faktem jest ze zawodnicy czytajac w mediach pochlebne artykuly maja potem jakby spetane nogi.
Nie raz i nie dwa sie tak dzialo. Wystarczy wspomniec co sie dzialo, jak byly mistrzostwa swiata, jakie szalenstwo, co robiono z pilkarzy. Nieliczne glosy przestrzegajace, ze to co panowie robia ma malo co wspolnego ze sportem, byly ignorowane i wyzywane od oszolomow (pozdrawiam wawo), no i potem skonczylo sie wiadomo jak.

Od kilku tygodni mozna czytac w mediach peany na temat Hurkacza, jaki to bedzie och i ach, media beda pisac calymi dniami. Nawet jesli jest dobry, to czytajac cos takiego utwierdza sie w przekonaniu, ze mecz sam sie wygra i jest potem szok. 

To samo bylo przed US Open. Wygrany turniej, goraczka i aut w pierwszej rundzie. To samo bedzie moim zdaniem dzis. Hubert odpadnie z miejscowym, zmotywowanym zawodnikiem. To mlody gosc, ktoremu mozna namieszac w glowie. Denis Nowak miejscowy, nielatwy rywal, otrzaskany w kwalifikacjach, przyzwyczajony do upalu.

Moze Hubert nie przegra 0-3, ale moim zdaniem przegra. Zostal wsadzony na mine i wszyscy oczekuja, ze zamiecie rywala. Nie zamiecie. Znowu przegra i zawiedzie swoich slepych sympatykow

 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
I dwa dlugoterminowe:

Australian Open zwyciezca

50. Stefanos Tsitspias 18 betfair,
      10j
51. Daniil Medvedev 9,04 betfair
      10j

Tylko pieciu, szesciu zawodnikow ma szanse na wygrana: Djokovic, Nadal, Medvedev, Tsitsipas i jeszcze jakis spoza grona: Federer, i takie nazwiska jak , Dimitrov czy Zwerew to juz abstrakcja, ale jesli wygraja tez bym sie nie zdziwil.

Thiem moim zdaniem jest bez szans. Napewno nie wygraja tez: Kyrgios, bardzo zawioda Hurkasz Szapowalow, Monfils. Kto bedzie rewelacja: Auger Aliasime, Berretini, Kachanov.

To bedzie przewidywalny turniej, poza tym ze starzy giganci poodpadaja i nie wygraja. A jesli nie oni, to ta moja dwojka
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
PS jak bede mial czas, to napisze dlaczego pan Succesful jest tak wkurzony na mnie. I tak mysle, ze sie domysla, ze znamy jego sekret. A jesli nie, to tym gorzej o nim swiadczy. 

Moze w sumie napisac, dlaczego to zrobil, to co zrobil, bo motywacji nie znam do konca. Ale to mu niewatpliwie pomoze
 
S 766

szeffb

Użytkownik
cytat z dnia 20 stycznia 2020 05:44 przez rondaniWczoraj zly typ, dzisiaj dobry

Dyscyplina: Tenis Australian Open 
Godzina: 5:35 
Spotkanie: Hubert Hurkacz - Denis Novak
Typ: Handicap setowy Denis Novak -1,5
Kurs: 4.35
Bukmacher: etoto
Analiza:


Jestem szalenie uczulony, gdy pompowany jest balonik na polskich zawodnikow, czesto sie to konczy spektakularna wtopa. Nie wiem, czy to jest wina mediow, ktore sie podpalaja, ale faktem jest ze zawodnicy czytajac w mediach pochlebne artykuly maja potem jakby spetane nogi.
Nie raz i nie dwa sie tak dzialo. Wystarczy wspomniec co sie dzialo, jak byly mistrzostwa swiata, jakie szalenstwo, co robiono z pilkarzy. Nieliczne glosy przestrzegajace, ze to co panowie robia ma malo co wspolnego ze sportem, byly ignorowane i wyzywane od oszolomow (pozdrawiam wawo), no i potem skonczylo sie wiadomo jak.

Od kilku tygodni mozna czytac w mediach peany na temat Hurkacza, jaki to bedzie och i ach, media beda pisac calymi dniami. Nawet jesli jest dobry, to czytajac cos takiego utwierdza sie w przekonaniu, ze mecz sam sie wygra i jest potem szok. 

To samo bylo przed US Open. Wygrany turniej, goraczka i aut w pierwszej rundzie. To samo bedzie moim zdaniem dzis. Hubert odpadnie z miejscowym, zmotywowanym zawodnikiem. To mlody gosc, ktoremu mozna namieszac w glowie. Denis Nowak miejscowy, nielatwy rywal, otrzaskany w kwalifikacjach, przyzwyczajony do upalu.

Moze Hubert nie przegra 0-3, ale moim zdaniem przegra. Zostal wsadzony na mine i wszyscy oczekuja, ze zamiecie rywala. Nie zamiecie. Znowu przegra i zawiedzie swoich slepych sympatykow
 
Kolego Denis nie jest zawodnikiem miejscowym, bo pochodzi z Austrii więc raczej do upałów przyzwyczajony nie jest.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
To nie ma znaczenia, kim byłrywal. Nawet jeśli postawić po drugiej stronei puszke fasoli, Hurczak tez by miał problemy

Aproko czy Hurkacz nie przypomina wam troche kurczaka z twarzy? 

Typ był przeciwko niemu i gładko by przegral, ale rywal dostal tajemniczej niemocy. Może się umówili na 5 setow i ze odwracają mecz? Tak czy siak, ten Novak już wymeczony był.

Ale z taka gra to Hurczak nic tu nie osiągnie - to pewne! No dajcie spokoj, skad to pompowanie balonika. Teraz będą pieprzyc o pokazie męstwa? Bleee

Kolejny znakomity typ z angielskiej pilki, kto nie widział niech teraz przeczyta

52. Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Championship
Godzina : 21:00
Spotkanie : West Brom - Stoke
Typ: Stoke
Kurs: 4.35

ANALIZA


Moze dwojka to myslenie zyczeniowe ,ale Stoke chyba conajmniej nie przegra tego meczu. 

Bramki dzis napewno padna. West Bromwich jak pisalem nie raz, to druzyna, ktora im z gorszym rywalem gra, tym gorsze wyniki notuje. teraz wpadli w mozna powiedziec roj meteorytow: nie wygral iz takimi tuzami jak Middlebrough, Barnsley, Charlton, Wigan. teraz kolejna druzyna z dolu tabeli, czyli Stoke. 

Pozycja Stoke jest nieco zafalszowana przez fatalny poczatek, po zwolnieniu Nathana Jones i zatrudnieniu Michaela O'Neila dr=uzzyna walczy w kazdym meczu i polowa spotkan konczy sie na ich korzysc. 

Stoke to napewno nie druzyna ze skladem i gra, a rowniez pieniedzmi kryjacymi sie za teamem (bet365), skazana na spadek. Utrzymaja sie raczej bez problemu. Dzis male derby West Midlands.

West Brom zlapal kryzys, jak mowilem, moim zdaniem nie awansuja, z 11 punktow przewagi zrobilo sie juz 4. Trener nie znajduje lekarstwa na problemy, graja schematami, w styczniu wraca kilku zawodnikow z wypozyczen do macierzystych klubow, wiec czekaja ich spore ubytki i brak wzmocnien. Nie maja napastnikow poza Robsonem Kanu. Przed sezonem oddali napastnikow, ktorzy strzelili ponad 50 bramek. 

Troche nie do konca dyrektor sportowy i wlasciciele oarniaja ten klub. Daja sie poniesc, wyrzucili Pulisa i spadli, teraz jest placz. Bilic esli bylby taki dobry, pracowalby w Premiership. Tymczasem widac, zez druzyny zeszlo powietrze a trener nie wyciaga zadnych wnioskow. Stoke, Stoke nie przegra

 100
brak bukmachera + podany drugi typ w ciągu dnia 

No ale kto inteligentny wyciagnal chyba wnioski i zarobil po swojemu, mam nadzieje ze choc na X2.

Typ na dwojke był odważny, X2 spokojnie. Już przed meczem było wiadomo, ze WBA nie zmiazdzy Stoke. Ze wpadla dwojka - good for me

Tak ze wniosek, chyba lepiej grac w oparciu o wiedze, co piszczy w trawie a nie 'o widze statystyki tu i tu, to zagram sobie jedynke, bukmacher idiota'

Ale prawda i wiedza zawsze się obroni

Dzis dwa superciekawe mecze z Premeirship

Aston Villa - Watford 
Bournemouth - Brighton

Przemyslenia w punktach

1. Jesli mecze sa uczciwe i rozgrywane na sportowo

Aston Villa - Watford 1-2
Bournemouth - Brighton 0-1

2. Ale pewnie nie bedzie dwoch dwojek. Bournemouth nawet na sportowo ma jakies szanse na remis, Brighton to napewno nie sa orly na wyjazdach, a wiec moze nawet Bournemouth wygra

3. Nie wiem, czemu w Bournemouth jest w tak potwornym kryzysie. Koszmarna seria. Moge spekulowac, ze liga i ludzie za kulisami uwzieli sie na rosyjskiego wlasciciela i chca ich sie pozbyc. Bo to w sumie najwieksza wiocha, najmniejszy stadion, folklor. Ale sklad i trener to ciekawe egzemplarze byly, grali z 5 lat w lidze i to klikalo, a teraz ni z gruszki ni z pietruszki jada w przepasc. Dwa lata temu Swansea, rok temu Cardiff. Nie zasluzyli na spadek, ale spoldzielnia ich spuscila. Teraz Bournemouth? Ale oni w przeciwienstwie do Walijczykow graja hu..oze.

4. Aston Vila za bogaty i wplywowy klub zeby spasc. Za potezni ludzie stoja. Dlaczego tak nisko w tabeli? Przegrywaj  zczubem po bohaterskiej walce, po tym przychodzi mecz, w ktorym powinni wygrac i na otwarcie dostaja dwa ciosy i jest np 0-2 po 10 minutach. I odrabiaja, albo i nie

To nie jest klub pod wzgledem skladu, graczy, gry, wplywow, trenera na spadek. Ale troche gubi ich to ze jak juz awansowali, to wszyscy beda im sie klaniac bo maja wielka historie. A tu zonk. 
Druzyna przypomina Fulham z zeszlego sezonu, w kazdym meczu traca gola albbo dwa. Z silnymi strzelaja na poczatku i przegrywaja po heroicznej walce, ze slabymi ciosy szybkie w plecy i potem gonia wynik.. Prawie kazdyy ich mecz taki scenariusz. A wiec lamak, BTS, over, straca powyzej 1,5 gola to standardowy szablon w ich meczach

Jesli Aston Villa wygra, to ciezko mi wierzyc ze uczciwie. Albo Watford sprzedal, albo sedzia podarowal. Takie bedzie wyjasnienie. No chyba ze trafi im sie dzien konia, albo rywalom swistaka. Na sportowo Aston nie ma zadnych szans. No ale wlasnie

 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Mowcie co chcecie, ale gdyby ten facet zyl w erze zakladow bukmacherskich, to chyba moje podejrzenia co do ustawek rozwinalby dziesieciokrotnie

Kto slyszal o Joe Meeku? 

Niech poczyta, ciekawy gosc, ale poszedl za daleko. Podejrzewal, ze sluzby specjalne zalozyly mu podsluch, zeby kopiowac jego muzyke

https://pl.wikipedia.org/wiki/Joe_Meek

https://en.wikipedia.org/wiki/Joe_Meek

https://www.theguardian.com/music/2006/nov/12/popandrock28

http://islingtontribune.com/article/life-and-violent-death-of-a-genius-called-joe

Geniusz, ale przesadzil. Nie mozna sadzic ze wszystko jest ustawione, wiecej swiezego powietrza, 20letnich studentek (tylko prawdziwych, a nie wirtualnych, albo studentow, jak kto woli) i nie wiem, moze salatki greeckiej, co sie mozna zapedzic w kozi rog

A ich sztandarowa piosenka - to jest majstersztyk prosze zwrocic uwage na rok 1962. O kilkadziesiat lat wyprzedzili muzyke elektroniczna i instrumentalna

https://www.youtube.com/watch?v=EFlGdiMXiiU

byla kopia

https://www.youtube.com/watch?v=MSdvNN8nGps

Jak ktos twierdzi (Angole), ze pisoenka Tornadoes jest o wiele lepsza i nie ma nic wspolnego z tym marszem, to ja nie wiem. Sami mozecie posluchac

Oczywiscie ta wstawka ma niewiele wspolnego z obstawianiem, ale tylko pozornie. Gdyby Joe Meek teraz zyl, to strzelilby sobie w glowe po pierwszej kolejce Premiership. Albo co gorsza ktos postronny by ucierpial. Z jego mania przesladowcza.


 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom