>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5xharoldx5 i jego typy

5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
#783
S. Williams - J. Pegula
Typ: Pegula (z opcją krecz=brak zwrotu)
Kurs: 5,70
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 15 j

#784
S. Williams - J. Pegula
Typ: Pegula z handicapem +1,5 seta
Kurs: 2,61
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 30 j
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
#785
Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: Atletico powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 2,99
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 80 j

#786
Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: Atletico strzeli gola w obu połowach
Kurs: 4,70
Bukmacher: eTOTO
Stawka: 25 j
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Podsumowanie kuponów 772-786:

Wszedł tylko kupon 779 na   61,9 j

Reszta kuponów łącznie na   325 j

Łączny bilans po 786 kuponach(kupony długoterminowe 770 i 771 w grze):   99,798 j

Końcówka roku była udana, początek nowego roku fatalny. Jednak trzeba było zrobić sobie przerwę do Australian Open.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
#789
Boston Bruins - Pittsburgh Penguins
Typ: remis i powyżej 4,5 bramek w meczu
Kurs: 8,40
Bukmacher: Betclic
Stawka: 20 j

#790
Washington Capitals - New Jersey Devils
Typ: obie drużyny strzelą po przynajmniej trzy gole w meczu
Kurs: 2,88
Bukmacher: Betclic
Stawka: 40 j
 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
#791
New York Islanders - New York Rangers
Typ: obie drużyny strzelą po przynajmniej trzy gole w meczu
Kurs: 2,88
Bukmacher: Betclic
Stawka: 30 j

Lubię tego typu zakłady, ale ta marża jest straszna- 2,88 do 1,36...
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
#792
Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins
Typ: obie drużyny strzelą przynajmniej po trzy gole w meczu
Kurs: 2,98
Bukmacher: Betclic
Stawka: 30 j

#793
Winnipeg Jets - Tampa Bay Lightning
Typ: obie drużyny strzelą przynajmniej po trzy gole w meczu
Kurs: 2,60
Bukmacher: Betclic
Stawka: 30 j
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Jesli nie grasz Tsitspiasa to kiepsko to widze.

Hurkacz odpadnie, nawet chyba nie dojdzie do Federera, jest pompowany balonik. 

Zreszta juz Federer bedzie mial problemy w pierwszej rundzie Krajinovic to nie ogorek i bedzie walczyl do upadlego, nie sadzisz?

Takie sa moje przemyslenia.

Jesli nie wygra Djokovic (a nie wygra)  to Tsitsipas, Medvedev, moze jakies szanse ma Nadal, ale watpie. Napewno nie Federer, Zverew itp

PS dlaczego Australian Open juz sie zaczelo?
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
No Hurkacz nie miał najlepszego losowania. W pierwszej rundzie też mógł trafić lepiej, bo z kwalifikantów Dennis Novak jest mocny i może trochę zmęczyć Huberta. W każdym razie myślę, że Hubert do trzeciej rundy dojdzie, a potem trzeba liczyć na jego mecz życia z Federerem. Na wpadkę Federera w pierwszych dwóch rundach raczej nie ma co liczyć.

Moje typy w tym nowym roku to jedna wielka tragedia... Jeszcze to Newcastle jak na złość wygrało, ale over 1,5 nie zrobili ????

#795
Julian Williams - Jeison Rosario
Typ: Rosario (remis=przegrana)
Kurs: 13,00
Bukmacher: eTOTO
Stawka: 15 j

I dubel na AO:

#796 (AKO)
1. Świątek - Babos
Typ: Świątek (z opcją krecz=brak zwrotu)
Kurs: 1,86

2. Halep - Brady
Typ: Halep (z opcją krecz=brak zwrotu)
Kurs: 1,42

AKO: 2,64
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 80 j (jak wejdzie to będzie 105,86 j zysku)

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Uwazasz, ze Krajinovic nie ma szans z Federerem? Nie ma szans tto Federer wygrac tego turnieju raczej. Jesl ijuz z Krajinovicem beda conajmniej problemy (ten wygra seta lub dwa), to Hurkacz jesli dojdzie do 3 rundy sprawi mu jeszcze wieksze.

Ale chyba w 4 rundzie czeka Tsitsipas ktory wszystkim tym wybije tenis z glowy. O ile...sam dojdzie do 4 rundy. 

Ale moim zdaniem wygra turniej, jedynie ten ruski moze sprawic mu problemy. Przy zalozeniu ze nie wygra Djokovic (nie wygra)

A nie jednak Tsitsipas inna polowka, choc blisko sana drabince
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
No takiego przełamania potrzebowałem, kurs 13,00 wszedł (Rosario dość szybko wygrał przed czasem, ogólnie fajna walka, polecam obejrzeć tym co nie widzieli). Oby jeszcze ten dubel z tenisa był trafiony.

@rondani Federer lubi tracić sety ze słabszymi rywalami, ale wątpię, by przegrał mecz wcześniej niż w trzeciej rundzie. Zgadzam się z Tobą, że turnieju raczej nie wygra. Co do Tsitsipasa, to nie wiem czy ma on już odpowiednią wytrzymałość, by wygrać wielkiego szlema, a zwłaszcza w takich warunkach jakie będą w tym roku w Australii. Według mnie groźny będzie też Thiem i myślę, czy by też na niego trochę nie postawić...
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Osobiscie bym zagral na kogos z tej dwojki Medvedev - Tsitsipas. Ruski moze nie wygra turnieju, ale bardzo daleko pewnie zajdzie (final?) wiec mozna odsprzedawac

Thiem jest bez szans! Raz ze to tenisista 'ziemny' a dwa, ze nie ma mentalnosci na wygrywanie. Pali finaly niczym Andy Murray. To wyrzucanie kasy.

Bez szans napewno jest Federer, Nadal raczej tez, no i zakladamy ze Djokovic nie wygra (raczej nie wygra), Zverev jak zwykle aut 1 runda albo baty z czolowym zawodnikiem w finale

. No i Hurkacz bardzo zawiedzie polskich fanow, odpadajac wczesniej, to pompowanie balonika przypomina mi mistrzostwa swiata. Dimitrow tez nie ma szans, raczej mu sie nie bedzie nawet chcialo

Tsitsipas jak Bagdatis iles lat temu. Podobna strefa klimatyczna ja na niego postawie. Kurs 17


 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Medvedev oczywiście jest jednym z faworytów. Facet ma ogromne umiejętności, kondycyjnie też jest całkiem mocny, co pokazał na US Open. Nie widzę jednak value w kursie na niego grając z podatkiem.

Thiem to już nie jest gracz tylko na korty ziemne. On potrafi grać świetnie na hardzie, do tego z pewnością ma odpowiednią wytrzymałość by wygrać turniej. Mimo wszystko tutaj też jest ten problem, że nie wiem czy jest jakieś value grając na niego u naziemnych... Muszę to przemyśleć.

Nadala skreślać nie można, a Djokovic to wiadomo, że jest wyraźnym faworytem bukmacherów, ale nie zagrałbym po takich kursach ani na jednego ani na drugiego.

U Dimitrova wszystko zależy od jego formy i motywacji, czy obecnie bardziej skupia się na tenisie czy na dobrej zabawie i romansowaniu z celebrytkami ????. O jego fizyczność się nie martwię, tu zawsze jest ok, może rozgrywać długie mecze. Na AO zwykle gra solidnie i właśnie tu chyba jest najgroźniejszy.

 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
#797
Liverpool - Manchester United
Typ: Manchester United więcej niż 1,5 gola w meczu
Kurs: 4,90
Bukmacher: eTOTO
Stawka: 20 j

#798
Hertha Berlin - Bayern Monachium
Typ: Hertha więcej niż 1,5 gola w meczu
Kurs: 4,00
Bukmacher: eTOTO
Stawka: 25 j

I jeszcze jedna długoterminówka na AO:

#799
Typ: w finale turnieju głównego singla mężczyzn/kobiet wystąpią 2 nierozstawieni zawodnicy/czki
Kurs: 55,00
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 12 j

U panów szanse są praktycznie zerowe, więc liczymy na panie i tu wcale mnie nie zdziwi taka sytuacja.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Kolejne typy długoterminowe:

#800
Typ: Dominic Thiem zajmie miejsce 1-4 (dojdzie do półfinału)
Kurs: 5,00
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 30 j

Na jego zwycięstwo jednak nie gram, ale na taki kurs na jego półfinał nie jest zły.

#801
Typ: Viktoria Kuzmova zajmie miejsce 1-16
Kurs: 18,00
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 20 j
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Typy długoterminowe podliczę wszystkie razem po zakończeniu ostatniego z nich, żeby nie robić bałaganu.

Teraz typy na pierwszy dzień turnieju.

#802
Stosur - McNally
Typ: Stosur wygra 2:1
Kurs: 6,00
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 15 j

#803
S. Williams - Potapova
Typ: Williams wygra 2:1
Kurs: 5,70
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 15 j

#804
Kvitova - Siniakova
Typ: Siniakova wygra 2:1
Kurs: 11,00
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 10 j

 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
#805 (AKO)
1. Charlotte Hornets - Orlando Magic
Typ: Orlando (ML)
Kurs: 1,62

2. Mladenovic - Karolina Pliskova
Typ: w meczu będzie więcej niż 2,5 setów
Kurs: 3,05

AKO: 4,94
Bukmacher: eTOTO
Stawka: 30 j (jak wejdzie to będzie 100,41 j zysku)
 
 
Do góry Bottom