>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.01.2020 (czwartek)

Status
Zamknięty.
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania LaLiga2
Godzina 21:00
Spotkanie : Almeria - Real Oviedo
Typ : Wynik Meczu / Obie Drużyny Strzelą Gola - Almeria/Tak
Kurs : 4.0
Bukmacher :STS
Analiza:

Almeria zajmuje drugie miejsce w tabeli i jest niekwestionowanym faworytem tego meczu. W ostatnich pięciu domowych meczach drużyna zdobyła 10pkt zdobywając 11 i tracąc 7 goli. Co do Realu Oviedo,  drużyna zajmuje siedemnaste miejsce i spisuje się bardzo przeciętnie, w ostatnich pięciu wyjazdowych meczach zdobyli 7 a stracili 10 goli. Czemu wybrałem ten typ? Almeria ostatni mecz wyjazdowy z Realem Oviedo przegrała 0:1 i będzie  chciała to spotkanie wygrać więc jest mało prawdopodobne, że nie strzeli gola, tylko jedno spotkanie domowe w tym sezonie skończyło się 0:0 ze słabym Lugo, po drugie jeśli wygra ten mecz odskoczy Realowi Zaragoza oraz Huesce, obie druzyny zajmują odpowiednio trzecie i czwarte miejsce z identyczną ilością punktów. Co do Realu Oviedo, drużyna która broni się przed strefą spadkową, jest tylko jedno oczko nad nią co oznacza że nie zabraknie walki w tym meczu a co za tym idzie, również bramek. W meczach wyjazdowych w tym sezonie strzelała przynajmniej jednego  gola i liczę, że i w tym spotkaniu nie zawiedzie i strzeli gola. Mój typ to 2:1 lub 3:1.

  100
 
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka ręczna, Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Białoruś - Niemcy
Typ: A. Karalek powyżej 5,5 goli
Kurs: 2,1
Bukmacher: STS
Analiza:

Bardzo ważne spotkanie dla jednych jak i drugich bowiem obie ekipy przystępują do kolejnej fazy rozgrywek z 0 dorobkiem na koncie. Porażka praktycznie przekreśla szanse na awans do 1/2 finału więc kalkulacji żadnych nie będzie i powinno być overowe spotkanie. Wybrałem strzelca po stronie Białorusi a mianowicie Atrsema Karaleka, który w dotychczas rozegranych spotkaniach zawsze te 5 goli rzucił i dzisiaj liczę, że również kilka razy pokona bramkarza Niemiec.
Co ważne w każdym spotkaniu gra sporą ilość minut:
Serbia - 9 goli/10 rzutów, ponad 45min
Chorwacja - 5/8, ponad 46min
Czarnogóra - 5/7, ponad 50min

  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Italii
Godzina: 21:15
Spotkanie: Parma - Roma
Typ: Roma i over 2,5 gola w meczu
Kurs: 2,57
Bukmacher: Fortuna 
Analiza:
Dzisiaj kompletny bałagan w mojej głowie. Różne typy przechodziły mi przez myśl z Euroligi w kosza, z piłki ręcznej z Mistrzostw Europy, z włoskiej siatki. Kompletnie nie mogłem się zdecydować. Zostałem jednak przy kopanej i obstawiam przełamanie drużyny Paulo Fonseki w starciu z Parmą. Po ostatnich dwóch porażkach z zespołami z Turynu ( z Torino 0:2 i z Juventusem 1:2) nie wydaje mi się żeby Giallorossim zaliczyli trzecią porażkę z rzędu. Jeżeli romaniści wyeliminują błędy w defensywie i prezenty dla przeciwnika, których ostatnimi czasy było sporo to w moich oczach są faworytem. Gospodarze grają w kratkę potrafią zagrać bardzo dobre spotkanie (jak np. w Neapolu z Napoli zwycięstwo 2:1), by potem nie podjąć walki z Atalantą Bergamo 0:5. W ostatnich 8 meczach między tymi drużynami sześciokrotnie górą byli Rzymianie, raz padł wynik nie rozstrzygnięty i raz wygrała Parmą. A ten raz to był ostatni mecz między tymi zespołami 10 listopada kiedy to na stadionie Ennio Tardini triumfowali Gialloblu 2:0. Miejscowi w lidze rozegrali 10 meczy na swoim stadionie i tylko w 3 nie potrafili zdobyć bramki (z Juventusem 0:1, z Hellas Verona 0:1 i z Milanem 0:1). Zawodnicy że stolicy Włoch w delegacji grali 9 razy ich bilans bramkowy to 15:6 (bramki nie padały w 3 meczach). Porażka z Parmą była jedyną jaką zaznali gracze Fonseki na wyjeździe. Stawiam dzisiaj na rewanż i wygraną graczy z Rzymu. Liczę również na przynajmniej 3 gole. 

  100
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Coppa Italia
Godzina: 21:15
Spotkanie: Parma - Roma
Typ: przedział goli w meczu: 2-3
Kurs: 1,95
Bukmacher: STS

Analiza:

Na Ennio Tardini za dziesięć minut rozpocznie się mecz Pucharu Włoch gdzie Parma podejmuje zespół z Rzymu.
Faworytem jest Roma, piąty zespół Seria A. Wiele wskazuje, że zespół z Rzymu traktuje poważnie mecz pucharowy, w składzie Kalinič, Pellegrini, Perotti.
Ja, jak zwykle ostatnio, nie stawiam kto wygra mecz lecz uparcie gram przedział bramkowy.
Akurat w tym meczu widzę sporą szansę, że padną dwie lub trzy bramki.
Analiza jest jaka jest, wiele osób stwierdzi, że to nie jest typowanie lecz zgadywanka ale uparcie twierdzę, że takie typy mają rację bytu.
Zwłaszcza gdy faworyt gra na wyjeździe, a dzisiaj tak właśnie będzie. Stawiam na Romę. Ile wygrają? Wiele wskazuje na wynik 0-2 lub 1-2.

  95
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom