>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Droga do zawodowego typera.

tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Dobijamy staty .... i czekam powaznie aż cokolwiek pokażę ten koleszka od ...no tych ....forintów !!!!   ooo dla mnie to zwykły mapinacz i bajkopisarz ...ale naprawde czekam , ze wkleii coś o wiele lepszego niz ja to robie :)
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Napinacz to jest ten co wyskakuje z jakimis skrinami ile to zarobil jaki jest swietny, a nie ten co pokazal przzed meczami jak sie obstawia

Ale po co ja to mowie, ludzie umieja liczyc kase i sa rozsadni, sami wiedza i coraz mniej kupuje scieme i frazesy

Hmm tylko po co ja bym sie chwalil jakbym zarabial dziesiatki tysiecy? O ile mi wiadomo wsrod ludzi bogatych nie na miejscu chwalenie jest sie majatkiem, to uchodzi za slabe (wiocha), ewentualnie ktos chce zeby napisal do niego potencjalny klient:

- Szefie pokaz mi jak sie zarabia
- Nie ma sprawy 19,99 za pierwszy miesiac (Hurra bedzie na doladowanie w simplusie)


????

Ciekawy eksperyment socjologiczny. Jakis napinacz zarzuca powaznym ludziom napinactwo, dziecko z wioski podradomskiej mowi komus regularnie przebywajacemu na boiskach w kuluarach Premier League ze bzdury wypisuje.

Rozumiem, specyfika darmowych forow, moze ktos zna powazniejsze? 

Ale takie tez sa potrzebne do obserwacji i eksperymentow. Mimo wszystko za glowe sie czasem idzie zlapac, co ludzie wypisuja, na czatach STS to juz w oogole



 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 16 stycznia 2020 04:42 przez rondaniNapinacz to jest ten co wyskakuje z jakimis skrinami ile to zarobil jaki jest swietny, a nie ten co pokazal przzed meczami jak sie obstawia

Ale po co ja to mowie, ludzie umieja liczyc kase i sa rozsadni, sami wiedza i coraz mniej kupuje scieme i frazesy

Hmm tylko po co ja bym sie chwalil jakbym zarabial dziesiatki tysiecy? O ile mi wiadomo wsrod ludzi bogatych nie na miejscu chwalenie jest sie majatkiem, to uchodzi za slabe (wiocha), ewentualnie ktos chce zeby napisal do niego potencjalny klient:

- Szefie pokaz mi jak sie zarabia
- Nie ma sprawy 19,99 za pierwszy miesiac (Hurra bedzie na doladowanie w simplusie)


????

Ciekawy eksperyment socjologiczny. Jakis napinacz zarzuca powaznym ludziom napinactwo, dziecko z wioski podradomskiej mowi komus regularnie przebywajacemu na boiskach w kuluarach Premier League ze bzdury wypisuje.

Rozumiem, specyfika darmowych forow, moze ktos zna powazniejsze? 

Ale takie tez sa potrzebne do obserwacji i eksperymentow. Mimo wszystko za glowe sie czasem idzie zlapac, co ludzie wypisuja, na czatach STS to juz w oogole


 

Znam kilka poważniejszych for Rondani , tyle że z twoimi wynikami ...nikt cię tam nie chce - ale do meritum (wiem trudny wyraz ale ostatnio była promka u nas pod Radomiem i dostałem ksiązke pełną dziwnych trudnych wyrazów)


Najpierw pisałeś , że ja i Hagi to jedna osoba (nie wiem kto miał być kim ).....

Następnie zasugerowałes , ze to forinty - więc teraz pisząc o "chwaleniu sie bogactwem" przerażasz mnie !!!

Sprawdziłem i 

Za 100 PLN kupisz:

7 880.2206 HUF

Nawet gdybym zakończył miesiąc ze 100 000 forintów to będzie zaledwie ok 1300 plnów.......

Musisz się zdecydować wciąż piszesz jakieś bzdury teraz to już panie Anglik powiedziałbym , ze cały stek bzdur i to taki z T-bona To ja w końcu gram za forinty czy wzrok ci powrócił ?

Jeśli śnią ci się te mecze z Anglii , ze na nich jestes może powiedz zrobimy jakąś zrzutę tu na biednym , darmowym forum - sam chętnie kilka forintów dołożę , bo skoro 1300zł to dla ciebie "bogactwo" to może ci zabraknac na bilet "w kuluary" Emirates lub innego Stamford Bridge .

To , że wrzucam te skriny jest spowodowane tylko i wyłącznie twoimi tekstami , że cos sobie wymysliłem a biedni głupi ludzie dają się na to nabierać.
Jak widzisz bez problemu umiem pokazać , że jest możliwe zrobienie wygranych przez 15 dni na poziomie 2/3 tys forinów miesięcznie , nie jestem wymyślonym klonem Hagiego ani on moim - dlatego pomyslałem , że ty tez powinieneś cokolwiek pokazać .

Każdy "poważny napinacz z kuluar Emirates" może sobie wymyslać wirtualne stawki za jakie rzekomo grywa  - ale do pokazywania coś się nie kwapisz.

Gwarantuje ci , ze kazdy niepowazny dzieciak z podradomskiej wsi chciałby zobaczyć "jak grają ci którzy infa mają prosto od sir Alexa Fergusona czy Jose Mourinho".

Temat od początku nazywa się "droga do zawodowego" - a ty kilka postów wczesniej piszesz , że najlepsza drogą do zawodowego jest .....nie bycie zawodowym , nie narzucanie sobie presji i posiadanie pracy ..........

Ty czytasz to co piszesz ? 

Jak potem osoba , która po tych twoich cudownych poradach stwierdzi, ze już umie grac i ma dobre wyniki i czas spróbować - pierwszy raz rzuci pracę , kupi z 4 kompy , 2 telewizory i usiądzie do gry i nagle ........kibel i okaże się , ze nie trzyma ciśnienia ? Bo czym innym jest zabawa pieniązkami z eurobusinesu a czym innym postawienie 10/20tys na 1 typ 

Co do pokazywania przedmeczowego jeszcze. Może nie zrozumiałes ale : gram live , typy wiszą a ja w nie ładuję max, max, max az nie zniknie - więc nie ma takiej opcji żeby pokazać to przed meczem - poza tym jak gram cos po 1,5 to za 10/20 sek jest już tylko 1,01 lub poza ofertą - gdybyś był łaskaw jakoś to w głowie ułozyć to powinieneś zrozumiec też resztę. 

A skąd o tym wiem ? Bo dzieciak spod radomskiej wsi ma 20 lat doświadczenia i wprawdzie jest lekko uposledzony , ale nawet taki głąb jak ja po tylko latach sie nauczył .

Wiecznie piszesz o tych abonamentach , płatnych typerach itd - nie wiem ktos cie kiedys oszukał , wysłałeś 20 zł i nie dostałes typa ? ....nie przejmuj się każdy z nas na jakimś etapie swojej kariery tak dał sie zrobić w bambo - ja nawet całkiem niedawno , ale to nie jest powód zeby o tym mówić całemu światu i sugerować, że wszyscy są oszustami .

A skrinami pokazuje tylko jedno i robie to z premedytacją - pokazuje nieprzypadkowość tego co robie - to automat , który zwyczajnie działa - może dzięki temu więcej osób pomysli o matematyce a nie będzie próbowało byc mądrzejszym od Borka jak ty to robisz - bo jakos w twoim przypadku wiedza z kuluarów Emirates nie przekłada się na wyniki nawet te wirtualne za wirtualne stawki .

 Nie przejmuj sie robie to tylko do końca miesiąca . potem nie zamierzam nawet 1 słowa napisać znów przez 10 lat na forum (poza ciekawostkami sprzed 20 lat lub luźnymi dywagacjami na temat zuzla np :) )


Nie pozdrawiam bo nie ma kogo 



 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Hm ja napewno nic nie pisalem o tobie I hagim ze to ta Sama osoba.
To mnie nie interesuje. Wy robicie swoja kase ja swoja I napewno sobie w droge nie wchodzimy, co najwyzej uwazam wasz sposob za uciazliwy
Pisalem o klonach majac na mysli zupelnie inny przypadek, o ktorym wie chyba pol forum juz

Ale jak powtarzam to nie o tobie czy to was
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
cytat z dnia 13 stycznia 2020 02:11 przez rondaniMnie zastanawia jedno co do platnych typerow.

Dlaczego nie umawiaja sie z ludzmi tak, ze placone maja od jednostki zysku? Taki system motywuje typera do jak najlepszego wyniku i nie ma lipy.

Czyli na przyklad placisz za 10 jednostek zysku i jak masz je dostarczone placisz za kolejne.

Zamiast tego jakies 'abonamenty' co jest niekorzystne i dla kupujacego i sprzedajacego.
Widziałem kiedyś coś takiego, bodaj w polskim Omnibecie. Chodziło o typy z motosportów, które odbywają się tylko w weekendy, więc bez sensu płacić abonament za tydzień czy miesiąc, skoro i tak wiadomo, że dni zawodów będzie tylko kilka. Nie kupuję typów, więc nie wiem, czy to się sprawdziło.
Czytając opinie tych, którzy siedzą w handlu typami, mam wrażenie, że generalnie sytuacja na tym rynku jest coraz trudniejsza. Nie chodzi o brak dobrych typerów, ani nawet o coraz podlejsze (limitujące) praktyki buków, ale o zwykłą ludzką chciwość i cwaniactwo. Proceder odsprzedawania dalej zakupionego typu powoduje, że zarabia nie dobry typer, a dobry cwaniak. Grupowe zrzutki też nie są niczym pozytywnym. Stu skorzysta, zapłaci jeden. A kursy polecą na pysk tak samo jakby zapłaciło stu.
Nie wiem, czy jest tu jakaś opcja poprawy sytuacji i znalezienia idealnego modelu, bo ludzkie kombinatorstwo rozwali każdy system. Być może najlepszą metodą dla dobrych typerów byłoby już maksymalne obniżenie cen. Kiedy miesiąc abonamentu kosztowałby 20 euro, zamiast 50 czy 100, pewnie wzrośnie liczba tych, którym za taką cenę nie będzie się chciało tracić czasu czy szukać wspólników do kombinowania. Zwłaszcza wśród zagranicznych graczy.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
to raczej nie problem, ze kursy poleca tylko zaleta. ktos kto sprzedaje typy gra je pierwszy po najwyzszym kursie. jak mu ludzie odwroca kursy to zamyka sobie z zyskiem przed rozpoczeciem spotkania, badz kontruje. im wiekszy spadek tym lepiej dla kogos kto zagral pierwszy.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 16 stycznia 2020 10:32 przez tyrion77+

To , że wrzucam te skriny jest spowodowane tylko i wyłącznie twoimi tekstami , że cos sobie wymysliłem a biedni głupi ludzie dają się na to nabierać.
Jak widzisz bez problemu umiem pokazać , że jest możliwe zrobienie wygranych przez 15 dni na poziomie 2/3 tys forinów miesięcznie , nie jestem wymyślonym klonem Hagiego ani on moim - dlatego pomyslałem , że ty tez powinieneś cokolwiek pokazać 


 
Co to za waluta te foriny bo nie wiem. Fajnie czytać te konwersacje ale już  zaczynam się nieraz trochę motać . Wyjaśnij proszę.
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
a chyba Hungary @malyenter1 tez to czytam i juz niu uja wiem o co komu chodzi ciezko komus zrozumiec ze kazdy system gry jest dobry kiedy w skali miesiaca jest plus,i kazdy moze sie nazwac zawodowcem nie wazne czy pracuje zawodowo czy nie w przypadku kiedy mu to przynos profity bo moze sie zdarzyc przypdek ze ktos w biedrze za ciecia pracuje za 1 tys miesiecznie a u buka zarabia 20K!!!!!!!!!!!!!!!!!!i jak go wtedy nazwac?pracuje zawodowo a utrzymuje sie z gry..............Wiecej dystansu panowie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 766

szeffb

Użytkownik
Odnośnie tematu nie chce się wypowiadać, ale co do jednego z użytkowników a mianowicie pana tyrion mam kilka uwag.

Panie tyrion co do twoich sceenów nie są dowodem na cokolwiek. Bankrut który przegrał u buka 1mln zł może wstawiać tutaj screeny z konta gdzie jest zielono to raz. Dwa to, że gdybyś był taki pro i ąę i ahh jak mówisz wiedziałbyś, że w 1xbet da się sprawdzić bilns zysków i strat tylko trzeba to zrobić w aplikacji moblinej.

No i teraz najważniejsza rzecz... Mówiłeś, że nie da się zarobić u bukmachera grając coś co leci w TV...

Uwierz mi, że właśnie Ci co potrafią zarabiać na popularnych sportach i ligach zarabiają prawdziwą kasę a wiesz dlaczego? Bo nie mają problemów z kontami i limitami jak amatorzy którzy grają jakieś niszowe sporty i ligi na których każdy ogarnięty gracz potrafi zarobić.

Dam Ci przykład.... Mój przykład... Dziś grałem na Federera gdy przegrywał i widziałem w tym bardzo duże value i wiesz za ile mogłem zagrac? 86000euro... po @1,42 więc zarobiłbym jakieś 37000 euro. Ty grasz nisze pomyśl ile jesteś w stanie wykręcić na typach typach jednorazowo i długoczasowo? No właśnie zagrasz parę niszy i masz pozamiatane. 

Tak, jak napisałem to w dziale tenisa tak napisze to tutaj. To, że Ty nie potrafisz zarabiać na popularnych sportach i ligach nie znaczy, że nikt nie potrafi. 

Nie odp. na żadne zaczepki. W dalsza dyskusje też nie wchodzę.

(żeby nie było traktuj to, że jestem amatorem i przegrywam u buka a dziś to był fart)
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
szeffb pisze:
"Dziś grałem na Federera gdy przegrywał i widziałem w tym bardzo duże value i wiesz za ile mogłem zagrac? 86000euro... po @1,42 więc zarobiłbym jakieś 37000 euro."

A za ile zagrałeś???
 
S 766

szeffb

Użytkownik
cytat z dnia 26 stycznia 2020 20:09 przez malyenter1szeffb pisze:
"Dziś grałem na Federera gdy przegrywał i widziałem w tym bardzo duże value i wiesz za ile mogłem zagrac? 86000euro... po @1,42 więc zarobiłbym jakieś 37000 euro."

A za ile zagrałeś???
1000euro a czemu?

Wiadomo, że nie zagram za więcej niż 5% bankrolu
 
K 297

krejos

Użytkownik
Śmieszny temat i śmieszni goście wypowiadający się. Każdy gra za grube tysiące, tylko że w kuponach z gier planszowych. W bukmacherce siedzę od 1994 roku, gdy w Gdańsku otworzono pierwszy punkt STS. Cała moja ówczesna wiedza to gazety sportowe i telegazeta (brak internetu). Wraz z dostępem do internetu moja gra stała się bardziej profesjonalna. Nawet po panice z bukami nielegalnymi da się zarobić. Mam konta w 8 legalnych bukach internetowych i uwierzcie, że da się wyłapać ciekawe kursy AKO (gram na 2 góra 3 spotkania). Stawiam na jeden kupon 30-50 pln i od kilku lat w ten sposób dorabiam sobie do pensji kilka stówek. A znam osobiście dwóch "magików", którzy obstawiają tylko w punktach stacjonarnych (nie wiem dlaczego) i potrafią wygrać po kilka tys.pln. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 22

kildan

Użytkownik
cytat z dnia 26 stycznia 2020 20:09 przez malyenter1szeffb pisze:
"Dziś grałem na Federera gdy przegrywał i widziałem w tym bardzo duże value i wiesz za ile mogłem zagrac? 86000euro... po @1,42 więc zarobiłbym jakieś 37000 euro."

A za ile zagrałeś???
A ja zagrałem na Federera przed meczem 10 000 z eurobusiness po kursie @1.15 bo widziałem w tym value XDDD i tak można się prześcigać w nieskończoność na wartości. Śmieszne to i żałosne jednocześnie. Nie jesteście w stanie przewidzieć wyniku jednego czy drugiego gościa na tym poziomie w Wielkim Szlemie, jeszcze na początku roku kiedy rozkład sił jest mniej więcej równy a graczy z top100 aspirujących do walki o najwyższe cele jest mnóstwo. Robi się ciasno w tourze zarówno u kobiet jak i panów i taka tendencja się będzie utrzymywać. Żaden "ekspert" tu nie pomoże. To dotyczy każdego sportu zresztą. Ciężko typować wyniki kiedy pełno niespodzianek. Można mieć "nosa" co najwyżej albo i nie. Prze... można u buka rowno. Nikt tu nie jest alfa i omega a buki wiedzą na czym polega hazard. Procent graczy którzy regularnie coś wyciągają i są na duży plus to raptem parę procent. Wiec jeśli jesteście w tej elitarnej grupie to szczerze gratuluję. A ludzi ktorzy tu piszą z różnych kont i chwalą się ile tu obstawili a nie można tego zweryfikować jest pełno. Plusiki zawsze fajnie wstawić na zielono. Najczęściej jest na czerwono albo kasuje się po cichu posta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 26 stycznia 2020 23:18 przez kildan

 Procent graczy którzy regularnie coś wyciągają i są na duży plus to raptem parę procent.
Nic dodać nic ująć.  Gdyby było inaczej to buki nie rosły by jak grzyby po deszczu. Jest tego mnóstwo i co chwila słyszymy o kolejnej firmie,konie istniejącego już buka a dlaczego bo mają z tego cholernie dużą kasę która my grający tracimy
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
cytat z dnia 26 stycznia 2020 19:49 przez szeffb
Uwierz mi, że właśnie Ci co potrafią zarabiać na popularnych sportach i ligach zarabiają prawdziwą kasę a wiesz dlaczego? Bo nie mają problemów z kontami i limitami jak amatorzy którzy grają jakieś niszowe sporty i ligi na których każdy ogarnięty gracz potrafi zarobić.

 
Ten tekst zrobił mi dzień ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 27 stycznia 2020 01:47 przez zksstal

Ten tekst zrobił mi dzień ????
Od razu się zarzekał że nie będzie odpowiadał na zaczepki. Gościu obraca setkami tysięcy , a udziela się na takim forum. W tym czasie powinien analizować  stopy zwrotu z poszczególnych typów .
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 26 stycznia 2020 20:22 przez szeffb

1000euro a czemu?

Wiadomo, że nie zagram za więcej niż 5% bankrolu
Pisałeś że był to typ o bardzo dużym value to czemu niby tylko za 1000 a nie za więcej .Jeżeli 1000 to 5% to miałeś tylko 20 000. Potrzebne korepetycje z matematyki , bo z polskiego jesteś wspaniały . Bajki piszesz niezłe . Dla niektórych to mogą być thrillery.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Panowie po co te docinki? Najważniejsze to czy typ był wart zagrania i czy finalnie wszedł, a czy ktoś to zagrał za 1k euro, 100 zł czy nawet 10 zł nie ma znaczenia, za ile kto gra to jego osobista sprawa. Właśnie dlatego wprowadziliśmy w KzS oraz Kuponach stawkowanie tylko w jednostkach, żeby uniknąć takich szopek. Trzymajcie się tematu.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 27 stycznia 2020 08:39 przez waldi1979Panowie po co te docinki? Najważniejsze to czy typ był wart zagrania i czy finalnie wszedł, a czy ktoś to zagrał za 1k euro, 100 zł czy nawet 10 zł nie ma znaczenia, za ile kto gra to jego osobista sprawa. Właśnie dlatego wprowadziliśmy w KzS oraz Kuponach stawkowanie tylko w jednostkach, żeby uniknąć takich szopek. Trzymajcie się tematu.
To nie docinki , tylko nikt nie lubi jak ktoś chce pokazać , że to właśnie on jest tym typerem na samym szczycie . Innym pokazuje że oni są nic nie warci i nie potrafią obstawiać. No chyba że odniosłem takie wrażenie. Wypowiesz się na ten temat szeffb?
 
 
Do góry Bottom