>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 15.01.2020 (środa)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Puchar Polski
Godzina: 20:30
Spotkanie: BTSS Bielsko Biała - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Typ: poniżej 134,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna

Tutaj różnica klas jest o wiele większa niż w poprzednim opisanym meczu. Bielsko Biała to drużyna z 1 ligi zajmująca 3 miejsce z 12 zwycięstwami ale też aż 5 porażkami.
Póki co leci tylko Puchar Polski więc ZAKSA spokojnie może podejść do tego spotkania i nie musi rotować składem.
O IO w ZAKSIE walczył tylko B. Toniutti więc drużyna w pełnym składzie trenowała.
Myślę, że tutaj ZAKSA spokojnie pokona Bielsko 3:0 i under wejdzie.

  84
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykowka Euroliga Godzina: 20Spotkanie : Panathinaikos - Bayern Typ : Bayern handi +15.5Kurs : 1.50Bukmacher :STS
Gospodarze są bardzo zdecydowanym faworytem tego spotkania co pokazuje kurs 1.20 wystawiony na drużynę z Grecji. Również uważam że goście będą mieli bardzo trudne zadanie jeśli chcą dziś osiągnąć korzystny dla siebie wynik. Gram na drużynę gości że mogą przegrac 15 pkt z różnych powodów. Pierwszy jest taki że ostatnie 4 mecze w europejskich rozgrywkach przegrali i muszą cos zrobić żeby podnieść morale u zawodników i zacząć awansować w tabeli. W H2h ostatnie 2 spotkania wygrała drużyna Panathinaikos które były rozgrywane w 2019 i w obu przypadkach dzisiejszy handi by wszedł, w zasadzie nigdy większą różnica niż 15 pkt Bayern nie przegrał z dzisiejszymi gospodarzami. Moim zdaniem można nawet odważnie pograć w stronę gości ale kurs 1.50 miło mnie zaskoczył. Kurs wystawiony jest na podstawie tego że Bayern gra bardzo słabo na wyjazdach ale nie spodziewam się aż takiego pogromu i w mojej opini stac ich nawet na niespodziankę. W lidze niemieckiej radzą sobie rewelacyjnie co pokazują wyniki, na 14 spotkań wygrali wszystkie w regulaminowym czasie gry co nazwać można zdeklasowaniem rywali. Mimo że niemicka liga do najmocniejszym nie należy to uważam że mogą nawiązać walkę z drużyną jaka jest Panathinaikos. 

  50
​​​​​​
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Puchar Włoch

Godzinna: 18:00

Spotkanie: AC Milan – Spal

Typ: over 3.5 bramki

Kurs: 3.05

Bukmacher: fortuna

Analiza:

Myślę, że warto jak popatrzyłem na ten skład.  Defensywa ze starszym bratem Donnarumna na bramce i to jego pierwszy mecz, w defensywie nowy defensor Kjaer (pierwszy mecz), który ma za sobą kilka sesji treningowych, po bokach też zmiennicy. Druga linia całkowicie w innym zestawieniu a wiemy jak Milan wygląda w podstawowym zestawieniu gdzie jest masa niedokładności przy zgraniu tych piłkarzy, a tego dziś nie będzie, w środku czuje sporo miejsca.  Atak fajny Piątek, Rebic i Castiellejo – czyli takie zróżnicowanie i na pewno najmocniejsze zestawienie. Ławka w ofensywie jest mocna. To tyle, jeśli chodzi o skład, wiadomo, jaka panuje atmosfera w klubie, wyników nie ma i mimo że skład rezerwowy to odpuszczania nie ma. Spal ma w głowie walkę w lidze i to się tylko liczy, w defensywie mocne zestawienie ale to zestawienie i tak daje przecież ostatnie miejsce w lidze. Podobne jak w Milanie druga linia całkowicie zmieniona i dlatego widzę w środku miejsce na akcję ofensywnie z obu stron. Atak dziś wychodzi doświadczony. Myślę że Spal tutaj przyjechał powalczyć, moim zdaniem na pewno nie będzie to obrona częstochowy,  raczej widzę tutaj coś odważniejszego w ich poczynaniach i otwarty mecz.

  100
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Europa, Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Crvena Zvezda - Żalgiris Kaunas
Typ: Crvena Zvezda -8.5 pkt. włącznie z dogrywką
Kurs: 3.15
Bukmacher: Betclic
Analiza: Crvena z najmniej lubianej przeze mnie drużyny w Eurolidze stała się jedną z ulubionych. Zrozumiałem po prostu, że ten team wszystko podporządkował końcowemu wynikowi. Zarówno statystyki indywidualne, jak i finezyjna gra u Serbów schodzi na drugi plan, gdyż ta drużyna niczym kameleon dopasowuje się do stylu gry przeciwnika. Oczywiście kadrowo nie mają szans nawiązania walki z Realem, czy Barceloną, ale taki Asvel, Bayern, czy Zenit ogrywają pewnie i solidnie. Mało tego. Z końcówki tabeli wywindowali się już do ósemki, która daje play-off. Żalgiris często chce grać dość szybko i ofensywnie, co moim zdaniem z ich potencjałem personalnym nie jest najlepszą opcją, gospodarze zdecydowanie ich pod tym względem przewyższają. To już druga część fazy zasadniczej, swoje mecze ponownie przegrały Chimki oraz Lyon, więc sytuacja ekipy z Belgradu staje się co raz lepsza, a takie mecze jak dla nich to obowiązkowa wygrana. Myślę, że stawka ich nie sparaliżuje, bo wyglądają na bardzo solidną i zmobilizowaną drużynę. Do tego własna hala na pewno poniesie ich, jak zawsze. Typuję że sen podopiecznych trenera Sakoty, będzie trwał również i dzisiejszego wieczoru.

  100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna, Francuska Ligue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Amiens SC - Stade De Reims
Typ: Pierwszy gol - Reims
Kurs: 2.19
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Reims to rewelacja tego sezonu ligowego, która jest bardzo skuteczna w swoich meczach i najczęściej wygrywa (1 - 0) lub nie przegrywa spotkań (1 - 1). Amiens nie radzi sobie dobrze w meczach domowych i traci gola w prawie każdym meczu. Dodatkowo w tym sezonie walczą tylko o utrzymanie, podczas gdy Reims może nawet powalczyć o Ligę Europy. Sytuacja kadrowa Reims na bardzo przyzwoitym poziomie. W większości swoich spotkań to oni zdobywają pierwszego gola, więc liczę na powtórkę.

  119
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Monaco - PSG
Typ: Monaco strzeli gola w obu połowach
Kurs: 4,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Obie drużyny niedawno ze sobą grali w Paryżu i był remis 3:3. Monaco strzeliło wtedy gola w obu połowach. Biorąc pod uwagę cały sezon, to PSG bardzo dobrze gra w obronie, tracą niewiele bramek, jednak teraz była przerwa, a wiadomo jak to bywa po przerwie- ci co grali dobrze mogą grać słabo i odwrotnie. Defensywa PSG w tym ostatnim spotkaniu z Monaco wyglądała słabo, robili proste błędy. Monaco na wyjeździe strzeliło trzy bramki, więc u siebie również mają na to szanse gdyż wydaje się, że po tej przerwie są w całkiem dobrej formie i zapewne z optymizmem patrzą na ten mecz.

  100
 
couchpotato 45,8K

couchpotato

Couch Potato
 Dyscyplina: Koszykówka - Champions League
 Godzina: 20:00
 Spotkanie: Anwil Wloclawek - Hapoel Jerusalem
 Typ: Anwil Wloclawek ML
 Kurs: 2.31
 Bukmacher: Betclic
 Analiza:

Patriotyczne rozwiązanie, z cyklu "must have". Podoba mi się Anwil w Europie w tym sezonie. Mimo ostatniej, wytypowanej przeze mnie, porażki z Francuzami, wciąż liczą się w walce o wyjście z grupy. A, że im zależy, świadczy chociażby bilans spotkań u siebie - 5:1. Wyniki zawodników z Izraela są nad wyraz dobre, patrząc na ich potencjał. Na wyjazdach grają bardzo przeciętnie i to drugie miejsce w tabeli jest nad wyraz, co pokazał mecz z AEKiem - liderem, przegrany (-13). Anwil ma potencjał w tej grupie i tutaj są dla mnie mimo wszystko faworytem. Nie zgodzę się więc z bukmacherami i liczę na zwycięstwo. Dla mniej odważnych hcp +3.5

  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka ręczna, ME
Godzina: 20:30
Spotkanie: Rosja - Dania
Typ: powyżej 59,5goli
Kurs: 2,4
Bukmacher: STS
Analiza:

Typ tak na gorąco po spotkaniu Islandii z Węgrami.
Kolejny faworyt poza burtą mistrzostw już po rundzie wstępnej. Nie wiem jak przebiegało spotkanie Islandii z Węgrami ale wygląda na małą "ustawkę" ze strony Islandczyków. Zaledwie 18 bramek w całym spotkaniu (nikt nie rzucił mniej w tym turnieju) i do tego zalewie 6 w 2 połowie zakrawa na kpinę.
Proponuję w tym spotkaniu wysoki over bramkowy bo liczę, że będzie to bardzo otwarte spotkanie na pożegnanie tych mistrzostw ze strony Duńczyków i że oni sami podrażnieni tym wcześniejszym spotkaniem dadzą upust swojej wściekłości i sporo rzucą a do tego nie będą zbytnio uprzykrzać życia Rosjanom, którzy również mocno porzucają.

  100
 
arystoteles 534

arystoteles

Arystoteles
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia juniorzy Sao Paulo 
Godzina: 21:30
Spotkanie: RED Bulll u20vs Inrernacional u20
Typ: Internacional 
Kurs: 2,45
Bukmacher: STS 
Analiza:

Mecz 1/8 finału rozgrywek juniorów w Brazylii. 
Spotykają się dwie bardzo dobre drużyny. 
Obie wygrywaja swoje mecze. 
Maja jedna z lepszych młodzieży w Brazylii. 
Jednak dziś u gospodarzy kontuzja dwóch graczy, a u gości wszyscy grają. 
To jest lekka przewaga, więc trzeba zagrać. 

  100
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom