>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zaginione wypłaty w LVBET

T 0

tomswi

Użytkownik
Mam pewien problem z firmą LVBET, zleciłem dwie wypłaty na różne, niewielkie kwoty na swoje konto bankowe w PKO. Dzień wcześniej wypłaty docierały w przeciągu kilku minut, bo PKO jest obsługiwane w ramach RAPID PAY. Natomiast dwie wypłaty zlecone w sobotę do tej pory nie dotarły na konto, pomimo otrzymania potwierdzenia realizacji zarówno od LVBET jak i od przelewy24. Minęły również dwie sesje eliksir mojego banku, co wyklucza opóźnienie. Czat LVBET jest g**** warty i nie potrafi nic zrobić ze sprawą, natomiast kontakt telefoniczny z przelewy24 prowadzi do tego, że udzielą informacji tylko wykonującemu przelew, chociaż stwierdzili, że u nich w systemie przelewy zostały poprawnie wykonane,

Macie jakiś pomysł co zrobić z tą sytuacją? Widziałem na forum podobny temat, ale dotyczył jednej wypłaty, a nie dwóch jednocześnie, chociaż i tamten temat skończył się po bardzo długim czasie
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jeśli dostałeś powiadomienie z przelewów24 o realizacji wypłaty, to lvbet swoje zrobił i wypłatę zlecił, teraz pozostaje Ci albo czekać jeszcze do trzeciej sesji przychodzącej PKO albo wcześniej uderzać, ale do przelewów 24, lvbet Ci nic nie poradzi, oni wypłatę zlecili do pośrednika i inaczej Ci nie pomogą, bo oni swoje zrobili.
 
T 0

tomswi

Użytkownik
LVBET totalnie odwalił manianę, trzecią wypłatę dziś zleciłem znowu nie doszła, zleciłem czwartą zmieniając rachunek bankowy, też nie doszła. Przelewy24 nie udzielą informacji niestety,a LVBET się miga i opowiada historię o dziale finansowym i sprawie w toku
Od LVBET oczekuje kontaktu z przelewy24, ale ewidentnie migają się od tego uznając mnie za totalnego oszusta, a ja zostaje bez kasy przez ich bierność
 
T 0

tomswi

Użytkownik
Udało mi się skontaktować z miłą panią z przelewy24, która tym razem udzieliła pewnych informacji i zaoferowała reklamację dwóch transakcji, które nie dotarły po dniu roboczym, wypłaty z dzisiaj nadal wiszą nie wiadomo gdzie, ale stwierdziła, że nie ma potwierdzenia ich realizacji z banku, więc może jest szansa, że dostanę w końcu pieniądze.
 
L 0

litvos1234

Użytkownik
Witam serdecznie. UWAGA ! PRZESTRZEGAM PRZED LVBET ! Po wygraniu zakładów za większą stawkę założyli mi limit : 5zł - UWAGA 5zł na jeden zakład (nie ważne czy LIGA WŁOSKA czy LIGA ANGIELSKA). Przy wyższym kursie tzw. "tasiemka" maksymalna stawka wynosi 0,5zł (50 groszy !!). Po kontakcie z czatem dostałem informację od konsultanta :

"Stawki maksymalne na dane spotkania w Twoim przypadku został dobrane indywidualnie przez nasz Dział Sportowy. Decyzje podjęte na temat limitu stawek są ostateczne."

Ok a więc chciałem wypłacić swoje pieniądze... Zaczęły się problemy... 

Prośba o wysłanie swojego zdjęcia wraz z dowodem osobistym, datą oraz napisem LVBET... Jeszcze to przebolałem i wysłałem...
Chcieli równiez potwierdzenie,że rachunek bankowy,ktory zostal podany podczas rejestracji nalezy do mnie.. To rowniez wykonalem...

Ok,teraz chcą kolejny dowód UWAGA : Potwierdzenie,że ostatnia wpłata została wykonana z konta podanego podczas rejestracji...

Niestety wpłata wykonana została poprzez sytem BLIK z konta bankowego mojej żony.

Uwaga : Otrzymałem informację,że doładowanie konta musi zostać wykonane z konta,które zostało podane podczas rejestracji.


Jednym słowem wstyd i hańba ! Nie chcą wypłacić wygranych pieniędzy !! Obsługa mnie olewa !!

Dla przykładu inni bukmacherzy potwierdzili rejestrację w przeciągu 30minut (pełna aktywacja wraz z wszystkimi zdjęciami i dokumentami)


Nie polecam !!!! Jeszcze okaże się,że nie wypłaca mi moich pieniędzy,ponieważ przelew doładowujący został wykonany z konta mojej żony...
 
Do góry Bottom