>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Biathlon 2019/20 - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Braisaz - Mironova
typ: Braisaz (1.80)

W ubiegłym roku dużo lepsza reprezentantka gospodarzy Braisaz (francuzka 8, Mironova dopiero 62); warte dodania, że nawet rosyjscy bukmacherzy wyżej cenią szanse Justine.



Davidova - Simon
typ: Simon (2.68)

value. Davidova w zeszłym sezonie tutaj 35, Simon wówczas nie startowała. taka sama para u ruskich:


Gasparin - I. Fialkova
typ: Gasparin (1.60)

Gasparin w ubiegłym roku szósta w Annecy, I. Fialkova dopiero 76. 

 
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
pilka_radom

Przez kilka sezonów śledziłem kursy w rosyjskich bukach , głównie marathonbet i powiem Ci jedno -- kompletnie nie ma się co nimi sugerować bo wystawiają takie klopsy że czasami się wierzyć nie chciało 
Na sztafetach to gdyby nie ograniczenia i limity to można by było majątek zrobić 
Potrafili płacić w granicach 1.4-1.5 na pary gdzie na mecie przewagi były kilkuminutowe i to zarówno z założenia jak i w praktyce 

P.s. poza tym w ubiegłym roku nie pamiętam zawodów we Francji ?!
 
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Tiril Eckhoff- Zwycięstwo w klasyfikacji generalnej PŚ: 2.85 @forbet
Norweżka w tej chwili traci 17 punktów do prowadzącej Wierer. Trzeba pamiętać,że Tiril początek sezonu miała fatalny. Najpierw była 40 sprincie a potem 29 w biegu indywdiualnym. W następnym starcie była już 8,a ostatnie 4 jej starty to wygrane. W ostatnim biegu na strzelnicy spudłowała 2 razy,a więc tyle samo co Wierer,a na mecie różnia między nimi to prawie 1.5 minuty. Trzeba tutaj również pamiętać,że na koniec sezonu odejmuje się punkty z dwóch najgorszych startów. Już na początku Tiril zanotowała  2 słabe starty,więc na pewno liczba odjętych punktów z tego tytuły nie będzie zbyt duża. Jeśli Tiril utrzyma formę biegową to jestem spokojny,że już niebawem obejmie prowadzenie w klasyfikacji Pucharu Świata i utrzyma je do końca


Johaness Boe nie wystartuje w Oberhofie i Ruhpolding,więc przepadną mu 4 starty indywidualne. Potem zostanie do rozegrania będzie jeszcze 13 startów indywidualnych. Pewnie będzie miał do odrobienia ponad 100 punktów. Zobaczymy jak wiele. Pozdrawiam.
 
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Dziś dwa typy przeciwko Eliseevovi. Kursy z oferty : STS
Bieg Sprinterski(10 km)-14:30

1. Hofer- Eliseev @1.70 
  
Dziś po przerwie do rywalizacji wracają również panowie. Pierwszym startem w Nowym Roku będzie bieg sprinterski rozgrywany na dystansie 10 kilometrów. Jeśli chodzi o pozycję w klasyfikacji PŚ to Hofer plasuje się na 11 pozycji,a Eliseev jest oczko niżej.

Rosjanin sezon rozpoczął bardzo dobrze. Raz udało mu się stanąć na podium,a dwukrotnie był na 4 miejscu. Jednak później nastąpił bardzo dziwny regres formy biegowej u wszystkich zawodników rosyjskiej reprezentacji. Żaden z nich nie plasował się w czołówce. Nawet najlepszy Loginov,który jest dobrym biegaczem miał problemy z dobrymi wynikami na trasie. Eliseev na strzelnicy spisywał się świetnie. Podczas ostatniego weekendu startowego w 2019 roku miał tylko 2 niecelne strzały na 50! Jednak jego miejsca to kolejno 28,30,29. Straty w biegu bardzo duże,a w ostatnim starcie olbrzymia dochodząca do kilku minut. 

Lukas Hofer to zawodnik,który jest dobrym biegaczem. Na strzelnicy jednak często zdarzają mu się błędy. Podczas biegu sprinterskiego mamy tylko dwa strzelania,więc jego szansę rosną. W tym sezonie w biegach sprinterskich plasował się już na 5 i 9 pozycji. W każdym z tych startów popełnił jeden błąd na strzelnicy,ale dzięki bardzo dobremu biegowi uplasował się w czołówce. Na trasie uzyskał 7 i 8 rezultaty biegowe. To właśnie w sprincie osiągnął jedyne zwycięstwo w zawodach Pucharu Świata. 

2. Eliseev-Schempp 2 @2.38   

Drugim typ bardziej ryzykowny na Simon Schemppa. Liczę tutaj,że Rosjanin nie jest jeszcze w najlepszej formie biegowej. Jeśli chodzi o Niemca to w ostatnich startach wreszcie udało mu się wejść do czołowej 10. U wszystkich Niemców widoczny wzrost formy. Na początku tylko Doll był zawodnikiem. na którego mogli liczyć. Schempp w dwóch ostatnich biegach był lepszy o Eliseeva. Najpierw w biegu pościgowym był bezbłędny i zaliczył awans z 32 na 10 pozycję. Tutaj Rosjanin ruszał z 28 miejsca i mimo tylko jednej karnej rundy spadł na 30. Strata do Niemca to prawie 1,5 minuty. W ostatnim starcie zeszłego roku Simon spudłował 4 razy,a mimo to miał jeszcze większą przewagę nad swoim rywalem,który był bezbłędny! Schempp w biegach sprinterskich na podium plasował się aż 10 razy z czego 5 w z nich okazał się najlepszy. Był również na 2 i 3 miejscu w klasyfikacji generalnej sprintu na koniec sezonu. Liczę,że Niemiec wróci do wysokiej dyspozycji biegowej i znów okaże się lepszy od Eliseeva.

Porażka po całości
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Widzę, że temat troche kuleje. Może uda się go trochę ruszyć. Co zimę czekam na sezon biathlonowy i całkiem fajnie udaje mi się wytypować. Jest bardzo łatwy dostęp do wszelkiego rodzaju statystyk co ułatwia typowanie. 

W poprzednim tygodniu na sprintach udało mi się ubić 6/9 z kursami ~2. Oraz w sztafetach 5/6. Natomiast w biegach masowych była masakra 1/6 no ale tam to się działy cuda z wiatrem ;)

Dzisiaj startujemy z serią zawodów w Ruhpolding, jak zazwyczaj od sprintu kobiet. Godzina 14:30 (kursy z betssona)

1. (Vitozzi vs Preuss) typ: 2 (1.80)   
Zacznijmy od strzelania. Włoszka bardzo przeciętny początek sezonu, tylko 81% jak na tą dziewczynę to mizernie, w poprzednich latach miała 88/86%. Niemka obecnie notuje 87% na strzelaniu. Różnica zatem jest znacząca. na korzyść Niemki. 
Niemka również szybciej biega, nie było jej co prawda w ostatnim tygodniu i szczerze mówiąc sam nie wiem dlaczego ale jeżeli będzie w podobnej dyspozycji jak w Annecy czy Oestersund to będzie spokojnie. 

2. (Simon vs Braisaz) typ: 1 (1.80)   
Para francuska, obydwie zawodniczki słabiutko na strzelnicy, 76/73 na korzyść Simon. W biegu też porównywalnie ale również ze wskazaniem na Simon. W 3 sprintach w tym sezonie w każdym lepsza była Simon, przy dwóch strzelaniach nie popełnia zbyt wielu błędów. Dobrze biegnie. Przy równym strzelaniu powinno być około 10/15 sekund przewagi na mecie Simon.

3. (Hojnisz vs Kryuko) typ: 1 (1.75) Połowa stawki   
Tutaj miałem wahania, ale postanowiłem na końcu postawić na Polkę. W strzelaniu trochę słabsza, natomiast Białorusinka opiera swoje występy na dobrym szybkim strzelaniu, w biegu natomiast jest troszkę słabiej. Nie ma co więcej pisać. Mam czuja dzisiaj że Monika dobrze pobiegnie i zakręci się w okolicach 5 miejsca 

Dodatkowo bez szczegółów.
Wierer vs Olsbu (1) (2.12)    Włoszka w końcu odpali, jeżeli warunki będą dobre to szybkie celne strzelanie zrobi robotę. 
Haecki vs Davidova 1 (1.80)    Obydwie słabo strzelają, Haecki natomiast lepiej biega i nawet jedną karną może odrobić na trasie. 

Edit:
Racja z Preuss. W biegu dzisiaj gorzej i przegrywa z Vittozzi. Mój błąd że poszedłem na ślepo. 
Reszta bardzo fajnie także jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam i jutro widzimy się u panów
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Preuss nie trenowała od Świąt , miała infekcje zatok i cytuje to co przed chwila powiedział o niej komentator : "Francisca mówi, ze nie jest w takiej formie jakby chciała , ale trenuje i jest z okolic więc się zepnie " - dziś więc raczej pobiegnie wolniej niż Vitozzi chyba, że Vitozzi jeszcze nie wyleczyła kaca po Sylwestrze :)

W takim przypadku jesli nie wiesz dlaczego kogoś nie było w zawodach najłatwiej jest zrobic to co ja , wpisałem w wyszukiwarce "Francisca Preuss Oberhof " i wyskoczyły artykuły :)

Pozdro 

30 zawodniczek skończyło a UB juz rozliczył wygraną Tirril ufhhhh 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 15 stycznia 2020 13:03 przez sixerosWidzę, że temat troche kuleje. Może uda się go trochę ruszyć. Co zimę czekam na sezon biathlonowy i całkiem fajnie udaje mi się wytypować. Jest bardzo łatwy dostęp do wszelkiego rodzaju statystyk co ułatwia typowanie. 

W poprzednim tygodniu na sprintach udało mi się ubić 6/9 z kursami ~2. Oraz w sztafetach 5/6. Natomiast w biegach masowych była masakra 1/6 no ale tam to się działy cuda z wiatrem ;)

Dzisiaj startujemy z serią zawodów w Ruhpolding, jak zazwyczaj od sprintu kobiet. Godzina 14:30 (kursy z betssona)

1. (Vitozzi vs Preuss) typ: 2 (1.80)   
Zacznijmy od strzelania. Włoszka bardzo przeciętny początek sezonu, tylko 81% jak na tą dziewczynę to mizernie, w poprzednich latach miała 88/86%. Niemka obecnie notuje 87% na strzelaniu. Różnica zatem jest znacząca. na korzyść Niemki. 
Niemka również szybciej biega, nie było jej co prawda w ostatnim tygodniu i szczerze mówiąc sam nie wiem dlaczego ale jeżeli będzie w podobnej dyspozycji jak w Annecy czy Oestersund to będzie spokojnie. 

2. (Simon vs Braisaz) typ: 1 (1.80)   
Para francuska, obydwie zawodniczki słabiutko na strzelnicy, 76/73 na korzyść Simon. W biegu też porównywalnie ale również ze wskazaniem na Simon. W 3 sprintach w tym sezonie w każdym lepsza była Simon, przy dwóch strzelaniach nie popełnia zbyt wielu błędów. Dobrze biegnie. Przy równym strzelaniu powinno być około 10/15 sekund przewagi na mecie Simon.

3. (Hojnisz vs Kryuko) typ: 1 (1.75) Połowa stawki   
Tutaj miałem wahania, ale postanowiłem na końcu postawić na Polkę. W strzelaniu trochę słabsza, natomiast Białorusinka opiera swoje występy na dobrym szybkim strzelaniu, w biegu natomiast jest troszkę słabiej. Nie ma co więcej pisać. Mam czuja dzisiaj że Monika dobrze pobiegnie i zakręci się w okolicach 5 miejsca 

Dodatkowo bez szczegółów.
Wierer vs Olsbu (1) (2.12)    Włoszka w końcu odpali, jeżeli warunki będą dobre to szybkie celne strzelanie zrobi robotę. 
Haecki vs Davidova 1 (1.80)    Obydwie słabo strzelają, Haecki natomiast lepiej biega i nawet jedną karną może odrobić na trasie. 

Edit:
Racja z Preuss. W biegu dzisiaj gorzej i przegrywa z Vittozzi. Mój błąd że poszedłem na ślepo. 
Reszta bardzo fajnie także jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam i jutro widzimy się u panów
Gram w 90% tylko live , ale postaram się wczesniej zobaczyć co podasz i jesli gdzieś będe miał wątpliwości albo , będe wiedział coś o czym nie wiesz , obiecuję - postaram sie napisac wcześniej :) 
Co do Preuss to ona z każdym dniem będzie lepsza . Nie trenowała od 22/23 grudzień do 5/6 stycznia - potem już normalnie zwieksza jednostki - zalezy z kim ją wystawią później ...ale jest potencjał do zarobienia na niej , zwłaszcza na nastepnych zawodach :) 
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
No to jedziemy z kolejnym dniem w Ruhpolding.

Dzisiaj sprint mężczyzn, 3 pętle po około 3.3 km czyli 10 km biegu plus standardowo 2 strzelania. Strzelnica jest tutaj bardzo sprzyjająca, co transmisje Tomek Sikora powtarza że klapki zamykają się bardzo łaskawie dla zawodników "nawet jakby kamieniem rzucili to by się zamknęła" 

1. Jakov Fak vs Michal Krcmar typ: 1 (1.70)   
Fak na strzelnicy bardzo solidne 86% przeciwko 79% Krcmara. W biegu nie ma wielkiej różnicy. Spokojnie jedna karna runda więcej Czecha i zakład na plus. Warunki dużo lepsze niż w poprzednich tygodniach. W 4 sprintach w tym sezonie jest remis 2-2. Tutaj widzę spokojne zwycięstwo Słoweńca przy przynajmniej jednym pudle mniej na strzelnicy. 

2. Tarjei Boe vs Loginov typ: 1 (1.68) Stawka x2   
Ostatni bieg nie wyszedł Norwegowi, znaczy bieg może wyszedł ale aż 7 karnych rund spowodowało że uplasował się na 25 miejscu w biegu masowym. Dzisiaj już to się nie może powtórzyć, w sprincie w Oberhofie uplasował się na 25 miejscu przy jednej karnej rundzie ale doszło tam do niecodziennej sytuacji. Norweg pomylił drogę i ominął karną rundę przez co nawracał i biegł pod prąd z powrotem na karną rundę :D Dzisiaj widzę podobne strzelanie co Rosjanin i walka o top3 goniąc Fourcade`a

3. Emilien Jacquelin vs Johannes Kuehnn typ 1 (1.75)    
Procentowo na strzelnicy 83%/80% na korzyść Francuza. W biegu lepszy Francuz ogólnie bardzo solidny zawodnik. Taki do walki o top5, na przestrzeni całego sezonu tylko jedna wpadka. Ostatni bieg masowy w Oberhofie to aż 9 pudeł i 30 miejsce. Już wiadomo dlaczego ma tylko 83% ????. Kuehn na 4 sprinty w 3 startach pudłował co najmniej 2 razy, tylko ostatnio udało mu się zaliczyć jedną karną rundę i zakończył zawody na 3 miejscu po bardzo dobrym biegu gdzie i tak stracił 8 sekund do Francuza który przybiegł drugi również z jednym pudłem. Przy równym strzelaniu Francuz powinien być z przodu a nie wykluczone że Niemiec zaliczy więcej karnych rund co już załatwi sprawę. 

Bez analizy. 
Eder vs Pidruchnyi typ: 2 (1.97)    wieku nie oszukasz, bieg coraz słabszy. strzelanie na porównywalnym poziomie. 
Zwycięzca Martin Fourcade. (2.20)    Coraz lepsza forma, dobre szybkie strzelanie i powienien pobiec po zwycięstwo. 

Szczerze mówiąc wolę jakoś obstawiać kobiety (wiem dziwne) no ale jakoś tak już mam że lepiej mi idzie u chimerycznych kobiet, tak samo w tenisie :) No ale zobaczymy jak to dzisiaj będzie. 

Kolejny dzień zakończony. Żałuje Tarjoe Boe że dołożyłem trochę więcej grosza. Aż 3 karne rundy przy 0 Loginova i strata na mecie 26 sekund. W biegu zdecydowanie lepiej no ale to strzelanie Norwega coś ostatnio kuleje. Myśli chyba o bratanku ????. Kolejny Jacquelin bardzo dobry bieg w pierwszej części, czyste strzelanie i w drugiej części zawodów osłabł zdecydowanie. Stracił do Kuehna 24 sekundy w biegu po drugim strzelaniu i  dał się wyprzedzić. Szkoda. I tak jest nieźle i jestem zadowolony 

Koniec końców kolejne zawody na    tym razem niewielki ale    Pozdrawiam 
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Dzisiaj sztafeta kobiet. 4 x 6 km. 

1. Ukraina vs Szwajcaria typ: 2 (2.10)
Przyznam że jak tylko zobaczyłem ofertę od razu rzuciło mi się w oczy to zestawienie h2h. W tym sezonie odbyły się już 3 biegi sztafetowe, pozycje Ukrainy (9/4/6) natomiast pozycje Szwajcarek (2/3/5) Na pewno na korzyść Ukrainek można zaliczyć strzelanie gdzie każda z zestawionych zawodniczek ma lepszy procent. Biegowo jednak to Szwajcarki uważam za silniejsze w tym zestawieniu. W środę podczas sprintów to Ukrainki uplasowały się na lepszych pozycjach ale to Szwajcarki pudłowały zdecydowanie częściej. Strzelanie w Ruhpolding jest jak narazie dosyć łatwe co pokazali wczoraj panowie gdzie była masa zawodników strzelających na zero. Na ostatniej zmianie Pidhrushna z Haecki gdzie to Szwajcarka powinna być szybsza na trasie. Kurs zachęca do spróbowania ;) 

2. Rosja vs Białoruś 2 (2.39)
Po takim kursie grzech nie spróbować. Rosjanki całkowicie pod formą, może nie tyle na strzelnicy co biegowo. Nie wiem na jakim etapie w przygotowaniach są obecnie ale jest po prostu biegają wolno. Białorusinki coraz częściej zaglądają do czołowej 10. Zarówno Kryuko czy Sola zanotowały już kilka bardzo dobrych występów. Strzelają szybko i celnie a w biegu nie tracą aż tak dużo. Co prawda w biegach sztafetowych w tym sezonie były gorsze za każdym razem ale już ostatnio w Oberhofie były tylko 17 sekund z tyłu ale Białorusinka biegła karną rundę.

3. 1 zmiana Vittozzi vs Simon. typ: 2 (1.85)
W środe obydwie po jednej karnej rundzie, Simon natomiast lepsza w biegu o 7 sekund. Dzisiaj długość trasy troszkę mniejsza, natomiast Francuzki wystartują na czele stawki natomiast Włoszki z 12 pozycji. Zawsze pare sekund dojdzie, wiadomo Vittozzi będzie strzelać szybciej więc przy czystym strzelaniu troszkę może odrobić. Myśle że nie na tyle aby wyprzedzić Simon na trasie. 

Bez analizy
1 zmiana: Dunklee vs Eder typ: 1 (1.85) Wczoraj na strzelnicy Eder 5 karnych rund natomiast Amerykanka 1. W biegu wydaje się lepsza Finka ale liczę na jakąś karną w jej przypadku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Czechy zmiana w składzie , nie dojechała Puskarcikova , wystąpi ten worek Vobornikowa 

Czechy poza 6-ką 1,24 max stawka ruski       
Rosja-Czechy 1 1,51 po zbiciu 1,35 max stawka ruski         
Austria - Czechy 2,10 po zbiciu 1,90 1/5 stawki UB, Ruski    
Polska - Czechy 1 2,10 po zbiciu 1,7 ruski , 1/3 stawki      

Deklasacja Czeszek : 8 Austria, 11 Rosja, 13 Polska ......16 Czechy 1 minuta straty do Polek  

Grając po 10eu ruski pozwolił upchnac 900eu , kochane kacapki 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
cytat z dnia 17 stycznia 2020 12:18 przez sixerosDzisiaj sztafeta kobiet. 4 x 6 km. 

1. Ukraina vs Szwajcaria typ: 2 (2.10)
Przyznam że jak tylko zobaczyłem ofertę od razu rzuciło mi się w oczy to zestawienie h2h. W tym sezonie odbyły się już 3 biegi sztafetowe, pozycje Ukrainy (9/4/6) natomiast pozycje Szwajcarek (2/3/5) Na pewno na korzyść Ukrainek można zaliczyć strzelanie gdzie każda z zestawionych zawodniczek ma lepszy procent. Biegowo jednak to Szwajcarki uważam za silniejsze w tym zestawieniu. W środę podczas sprintów to Ukrainki uplasowały się na lepszych pozycjach ale to Szwajcarki pudłowały zdecydowanie częściej. Strzelanie w Ruhpolding jest jak narazie dosyć łatwe co pokazali wczoraj panowie gdzie była masa zawodników strzelających na zero. Na ostatniej zmianie Pidhrushna z Haecki gdzie to Szwajcarka powinna być szybsza na trasie. Kurs zachęca do spróbowania ;) 

2. Rosja vs Białoruś 2 (2.39)
Po takim kursie grzech nie spróbować. Rosjanki całkowicie pod formą, może nie tyle na strzelnicy co biegowo. Nie wiem na jakim etapie w przygotowaniach są obecnie ale jest po prostu biegają wolno. Białorusinki coraz częściej zaglądają do czołowej 10. Zarówno Kryuko czy Sola zanotowały już kilka bardzo dobrych występów. Strzelają szybko i celnie a w biegu nie tracą aż tak dużo. Co prawda w biegach sztafetowych w tym sezonie były gorsze za każdym razem ale już ostatnio w Oberhofie były tylko 17 sekund z tyłu ale Białorusinka biegła karną rundę.

3. 1 zmiana Vittozzi vs Simon. typ: 2 (1.85)
W środe obydwie po jednej karnej rundzie, Simon natomiast lepsza w biegu o 7 sekund. Dzisiaj długość trasy troszkę mniejsza, natomiast Francuzki wystartują na czele stawki natomiast Włoszki z 12 pozycji. Zawsze pare sekund dojdzie, wiadomo Vittozzi będzie strzelać szybciej więc przy czystym strzelaniu troszkę może odrobić. Myśle że nie na tyle aby wyprzedzić Simon na trasie. 

Bez analizy
1 zmiana: Dunklee vs Eder typ: 1 (1.85) Wczoraj na strzelnicy Eder 5 karnych rund natomiast Amerykanka 1. W biegu wydaje się lepsza Finka ale liczę na jakąś karną w jej przypadku.
2x    i 2x   

Dodatkowo przed startem dołożyłem więcej na pare Włochy vs Czechy ale to mało ważne. 
Szkoda tych Białorusinek, tyle dobierań że tylko Polki miały więcej a i do tego karna runda. Brakło 30 sekund do Rosjanek więc spokojnie było do zrobienia. 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 17 stycznia 2020 16:42 przez sixeros

2x    i 2x   

Dodatkowo przed startem dołożyłem więcej na pare Włochy vs Czechy ale to mało ważne. 
Szkoda tych Białorusinek, tyle dobierań że tylko Polki miały więcej a i do tego karna runda. Brakło 30 sekund do Rosjanek więc spokojnie było do zrobienia. 

Miałem Cie pytac , bo nie pdoajesz buka nigdy - gdzie grasz biathlon ? mógłbyś zaznaczac przy typach buka - często sprawdzam UB i ruskiego i jedynie u ruska czasem sa pary , które grasz - UB nie miał ingdy nic z tego co dajesz .
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Dzisiaj sztafeta panów. Nie napalam się za bardzo ale gramy coś takiego. Pary i kursy podaje z betssona. 

1. Ukraina vs Włochy typ: 1 (1.72)   
Praktycznie w całej drużynie Ukrainskiej widze zawodników w lepszej formie. U Włochów Hofer który jako tako biega natomiast na strzelnicy tylko 75%, w czwartkowym sprincie aż 4 pudła gdzie warunki na strzelnicy były bardzo dobre i równe. Bormolini który strzelając na 0 traci w biegu 1:30 do Fourcade`a także szału nie ma. Cappelari który potrafi strzelić na 0 a i zrobić 4 pudła także bardzo chimeryczny zawodnik no i Windisch na ostatniej zmianie ale tylko z 76% na strzelnicy więc odrobić za dużo nie powinien. Ukraincy jak to Ukraincy solidni na strzelnicy, na przestrzeni całego sezonu często łapią się do czołowej 20. W biegu zbyt dużo nie tracą a przy celnym strzelaniu spokojnie zajmują miejsca na początku drugiej dziesiątki. 

2. Austria vs Szwecja 2 (2.02)    
Fajny kurs na Szwedów. Ogólnie para bardzo równa a według mnie biegowo Szwedzi są lvl wyżej. Austriacy znowu powinni lepiej strzelać ale nie sądze by Szwedzi aż tak popsuli swoje strzelania by nie nadrobić tego na trasie. Typ bardziej przeciwko slabo biegającym Austriakom. Według mnie warto próbować przeciwko nim.

bez analizy
1 zmiana Anev vs Slesingr typ: 1 (1.85)    

E:
1/3 slabiutko, nie leżą mi te sztafety w tym roku. Kobiety jeszcze jako tako natomiast z panami jest coś nie tak. 
 
T 49

tomekcn

Użytkownik
Bieg pościgowy kobiet.
K. Makarainen 1-10 kurs 2 efortuna 

Finka potrafi odrobić nawet około 40 pozycji, jest ciągle w formie i przy dobrym strzelaniu uważam że dzisiaj zajmie dobre miejsce. 
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
1. Makarainen vs Tandrevold typ: 2 (2.28)       
Startują równo, według mnie typowe 50/50. Dlatego ide po kursie, obydiwe lepiej biegają niż strzelają w środę w sprincie 2 sekundy lepsza Norweżka przy takim samym strzelaniu. 

2. Fialkova vs Vittozzi 2 (1.91)       
Włoszka startuje z 15 sekundową stratą która jest spowodowana jedną karną rundą w sprincie, biegła zatem szybciej od Fialkovej. W piatek w sztafecie również tylko raz dobierała, Paulina natomiast popełniła dwa błędy na strzelnicy. Według mnie Włoszka tutaj powalczy o top3 i wyprzedzi o jedną lub dwie pozycję starszą rywalkę. 

Bez analizy  
Dzhyma vs Persson 2 (1.75)   
Hauser vs Vita Semerenko 2 (1.85)   

3/4 Wracamy do żywych. Vittozzi made my day. Powinna po pierwszej połowie rywalizacji zejść z trasy. 6 karnych rund po strzelaniu leżąc to masakra ???? Przed pierwszym strzelaniem coś zaglądała w karabin, moze coś na rzeczy było. Skończyła z tymi 6. I tak podjazdu do Fialkovej by dzisiaj nie było. Za mocna Słowaczka. Zastanawiająco słabo tutaj strzelały Włoszki, Wierer to samo 5 karnych rund. Ciekawe co tam się działo. 

Tandrevold na plus z Makarainen gdzie przez cały wyścig nawet nie myslałem. Ostatnie strzelanie zrobiło robotę i fajny kursik wpadł. 

Za chwile coś naskrobie na panów. 
 
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
cytat z dnia 19 stycznia 2020 13:00 przez tedddy2060Ale Włoszki ostro wczoraj musiały pobalować,bo wszystkie strzelały w niebo
W tym ruhpolding wyjątkowo :D 
Co do rozliczeń zakładów w Uni przed zakonczeniem biegu. Betsson robi to samo. Para Makarainen vs Tandrevold rozliczona po 3 strzelaniu na    I potem człowiek się musi wysilać na czacie i czas tracić żeby poprawiali 
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Jedziemy z chłopami ale ostrożniej. 

1. Loginov vs Eliseev typ 2 (2.60)   
Na początku spróbujemy tak. Obydwaj kocury na strzelnicy 89% Loginov i 90% Eliseev. Ogólnie Loginov lepszy w biegu, powinien być z przodu co sugerują kursy. Jednak Eliseev pokazał w sprincie że niekoniecznie tak musi być. Loginov jedna karna runda mniej a tylko 7 sekund z przodu. Czuję niespodziankę i za mniejszą stawkę próbuje teoretycznie słabszego Rosjanina. 

2. Bjorntegaard vs Dale typ 1 (1.85)   
Dwóch Norwegów, starszy i bardziej doświadczony Bjorntegaard wystartuje z przewagą 10 sekund. na strzelnicy kilka % lepszy Dale ale w biegu lepszy Erland. Doświadczenie dzisiaj wygrywa. Przy równym strzelaniu oczywista przewaga Bjorntegaarda a czuje że nawet jedna karną jest w stanie odrobić. No ale liczę na postawe typu Vittozzi Dale`a :)

Bez analizy.
Kuehn vs Jacquelin typ 2 (2.08)    
Kolejny raz próbuje na Francuza, w sprincie słabsza końcówka i strata 13 sekund na koniec. Na strzelnicy procentowo lepszy Francuz. Nie wiem dlaczego Niemiec nie pobiegł we wczorajszej sztafecie, teoretycznie powinien być bardziej wypoczęty ale jaki powód że nie pobiegł, nie wiem ???? Znowu próbuje zatem na Francuza, liczę na lepsze strzelanie i jedno pudło mniej od Niemca. 

bez analizy 
Peiffer vs Boe typ: 2 (1.85)    Słabo strzelał Norweg w sprincie. Przy równym strzelaniu spokojnie lepszy od Niemca. 

Zadowolony jestem. 2/4 u panów 3/4 u pań. Koniec końców 5/8 
Nie wiem co zrobił Kuehn na drugim strzelaniu że nie trafił żadnego strzału co już przesądziło naszą parę. Boe tez wykorzystał jedno pudło Niemca w ostatniej próbie i spokojnie w biegu nadrobił koło pół minuty. Dale dzisiaj lepszy i na strzelnicy i w biegu. Bjorntegaard musiał by strzelić na 0 żeby wyprzedzić rodaka. 

Pozdrawiam i do zobaczenia w Pokljuce 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom