>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacherologia

Status
Zamknięty.
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 12 stycznia 2020 09:40 przez rondaniJednak pulapka z tym Watfordem
A ja mam sygnał z wiarygodnego źródła, że Watford dzisiaj nie zagra. Tranmere chcieli sporo kasy za drugi skład więc działacze Watford się wkurzyli i do meczu nie dojdzie. Gino Pozzo się wkurzył i powiedział, że na klepisku jego zawodnicy łamać nóg nie będą. A co miał powiedzieć. 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
To chyba nie tak ja mam inne wytlumaczenie ale nie mam interesu zeby tlumaczyc. 

ogladal ktos film Chlopaki nie placza?

znasz ten kawal o niedzwiedziu i mysliwym czy nie?
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Eurocup
unics Kazan - Monaco
45. Unics 1,62        10j
46. Unics -2,5        10j
 Oba po 10 j b365

Fajna przystawka
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
cytat z dnia 14 stycznia 2020 17:13 przez successfulOdpowiedz żebym nie musiał ciągle siedzieć z nosem w telefonie ????
Ale skoro nikt nie gra to po co mam podawac :)
oferowalem niepowtarzalna okazje naszej pieknej to odrzucila propozycje.


Zaraz wracam do domu przyjrze sie uwazniej Tez niewygodnie mi sie pisze z telefonu

a Middlesbrough uwazasz Lila czy Tez przeloza?
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 14 stycznia 2020 17:31 przez rondani

Ale skoro nikt nie gra to po co mam podawac :)
oferowalem niepowtarzalna okazje naszej pieknej to odrzucila propozycje.


Zaraz wracam do domu przyjrze sie uwazniej Tez niewygodnie mi sie pisze z telefonu
Ale inni też czytają ;)
Unics mówisz. No dobra.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Sprobujmy dwie niespodzianki cos faworytowi nie idzie 

47. Kayserispor - Fenerbahce. Kayserispor 7,5 b365        10j
Euroliga

48. Anadolu Efes - Olympia, Olympia 5,14 pin,         10j
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Mnie tu tylko brakuje dziadka z Rumuni i pożyczki 50 tyś od cyganów. Starzy forumowiczów powinni wiedzieć o czym pisze :)
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
cytat z dnia 14 stycznia 2020 20:33 przez ph1964Mnie tu tylko brakuje dziadka z Rumuni i pożyczki 50 tyś od cyganów. Starzy forumowiczów powinni wiedzieć o czym pisze :)
Smiej sie z wawo to jest mistrz

Ale chyba mnie z kims pomyliles bo ja mam wyniki nawet w tak nieznaczacym miejscu jak tutaj.

Ale przyznaje, zabawa przednia, nawet idzie sie czegos nauczyc.

Na przyklad to, ze widac narkotyczny glod 'chce typa o kursie 10 ktory zaraz wygra' mimo ze nic takiego sie nie dzieje. 

Spokojnie, wygrywa ten dla kogo wygrana nie jest glownym celem.

Aha i zapoomnialem latwo wejsc po meczu i 'hahaha' trudniej samemu cos znalezc. Ewnetualnie podyskutowacmerytorycznie przed a nie na zasadzie:

- przed meczem: zagram odwrotnie bo tak

- nie weszlo huzia na jozia
- weszlo - to i tak sie tak nie gra, jutro przegrasz, dzis miales szczescie, a piszesz glupoty, gratuluje za trafienie typu

To ostatnie jest najlepsze.

Wawo dawaj na priv pomnozymy te forinty jakimis mocnymi typami

PS nikt nie bedzie pisal o ustawce na 10 godzin przed meczami bo to jest na ogol podpucha. Jesli mecz jest ustawiony to bukmacherzy zdejmuja z oferty bo po co tracic jak grajacy beda grac tylko jedna opcje.

Ale oczywiscie sa tez takie ustawki, ze nic nie wiedza albo wiedza i nie wypada zdejmo
wac
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
cytat z dnia 14 stycznia 2020 19:23 przez water69On to chyba pracuje dla buków bo takie miny tu wstawia ze szok
Haha dobre i dlatego wlasnie bedziesz przegrywal u bukmacherow, w sumie nawet nie ogarniesz dlaczego.

Skoro tak to jaki problem obstawic odwrotnie fortuna czeka :)

Dobra koniec zabawy na dzis, ogladamy Tottenham co tam ustawili. Łamaka?
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Bez przesady, koledzy. Nie porównujcie rondaniego do jakiegoś cudaka z typami od Bułgara czy Rumuna. 
Ja myślę, że rondani to dobry typer tylko niepotrzebnie na siłę próbuje wyprzedzać fakty podając jak gdyby typ na tacy. Ale typerzy jak rondani są potrzebni bo ich wskazówki często rozświetlają pewne kwestie. 
Ponadto nie wciska nam głupot, że to pewny typ. Stara się analizować według własnych kryteriów i często jest bardzo blisko. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
cytat z dnia 14 stycznia 2020 21:01 przez kamilcia21Bez przesady, koledzy. Nie porównujcie rondaniego do jakiegoś cudaka z typami od Bułgara czy Rumuna. 
Ja myślę, że rondani to dobry typer tylko niepotrzebnie na siłę próbuje wyprzedzać fakty podając jak gdyby typ na tacy. Ale typerzy jak rondani są potrzebni bo ich wskazówki często rozświetlają pewne kwestie. 
Ponadto nie wciska nam głupot, że to pewny typ. Stara się analizować według własnych kryteriów i często jest bardzo blisko. 
Aha apomnialem.

Czy dobry typer siedzi u kogos w emacie calymi dniami odswiezajac temat i zapaskudzajac go czy skupia sie raczej na wygrywaniu zamiast uciechach ze komus nie weszlo? Oj cos wydaje mi sie ze to pierwsze

A jednak cos musi byc w tych typach skoro zaszczyca go odwiedzinami, bo inaczej po co?

Dobra Tottenham juz 1-0 to najlepszy zwiastun ze beda krecic i Misdlesbrough wygra. Zartowalem, a moze nie, hehe

Wawo, no dawaj, ja juz klade sie do lozka, taki wysilek intelektualny dzis a zero efektow. 

Dobranoc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom