>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Droga do zawodowego typera.

tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Np. Chwile temu pewien znany bukmacher zasnął i pozwolił juz po skoku Junshiro Kobayashiego zagrac go po k2,40 z Zajcem (było 10 sek idealnie żeby zdązyc to zagrać) . Eurosport jest opóźniony jak zawsze z 15 sek . Kto kumaty i szybki ten zagrał :) 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Mnie zastanawia jedno co do platnych typerow.

Dlaczego nie umawiaja sie z ludzmi tak, ze placone maja od jednostki zysku? Taki system motywuje typera do jak najlepszego wyniku i nie ma lipy.

Czyli na przyklad placisz za 10 jednostek zysku i jak masz je dostarczone placisz za kolejne.

Zamiast tego jakies 'abonamenty' co jest niekorzystne i dla kupujacego i sprzedajacego. 

Dla kupujacego bo leca kursy i niemozliwe jest gra po takich kursach jak podaje typer, no i za miesiac ludzie juz ogrniaja i wymieniaja sie typami zamiast placic, wiec traci i typer i gracze, poniewaz im wiecej ludzi ma dostep do typow tym glebsze sa spadki kursow

Ja wole taki model gdzie dwie osoby rozmawiaja ze soba i dostaja typy na komunikatorze. To zabezpiecza tego co kupil przed spadkami a i sprzedajazy ma pewosc ze kazdy z kim rozmawia to jest jego klientem

Typerzy 'na abonament' ktorzy trzymaja poziom to jest ich garstka. Tyle ze wlasnie jak w wypadku komso co mi do tego ze ma yield 20-30% jak kursy ktore gra s anie do zlapania? Do tego mnostwo serwisow upada, njczesciej jak wpadaja w czarna dziure, zakladaja nowe 'serwisy na abonament' i skamlaja o kase po forach

Jak mowie obie strony sie zamierzaja kiwac w modelu 'na abonament' ktory jest bez sensu, niekorzystny dla obu stron, a jakos nie widac zeby inny model stal sie dominujacy
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
cytat z dnia 12 stycznia 2020 12:34 przez adamo80tyrion77+ - sorry bo się pogubiłem... Sam jesteś profesjonalnym graczem czy chodzi Ci o to, że udowadniasz, że samą matematyką można być dobrym w bukmacherce ? Przejrzałem parę innych Twoich postów i pisałeś, że nie znasz się na sporcie, a na matematyce...

Przez forum przelało się już wiele takich dyskusji - jak grać żeby wygrywać... Masz konto niedawno, ale było wcześniej wiele takich dyskusji... Na forum jest dość silna "frakcja" takich typerów, ale ja osobiście uważam, że tylko ZBILANSOWANE połączenie: wiedzy o sporcie, psychologii, matematyki i doświadczenie + intuicja mogą dać dobre rezultaty... Jak ktoś wtedy pisał - gdyby chodziło tylko o matematykę to jeden dobry program komputerowy rozbił by wszystkie buki, a tak się nie dzieje... Prosiłem zresztą wtedy aby jakiś matematyk pokazał mi temat prowadzony kilka lat na forum z dodatnim yieldem...

Ja mogę udowodnić i udowodniłem w swoim temacie, że grając u polskich buków (co wcale nie oznacza z podatkiem) i stosując po prostu zbilansowane połączenie mam całkiem niezły yield, a przede wszystkim wygrałem sporo kasy na bukmacherce... Obecnie od roku nie jestem aktywny z powodów pozabukmacherskich, ale wiem jak grać i jak wygrywać, a z matematyki byłem zawsze słaby... :) Hahahaha :) W liceum o mało co nie powtarzałem 2 klasy przez matmę...
Bardzo trafne uwagi.

Troche to sparafrazuje.

Jesli ktos chce naprawde zarabiac na bukmacherce to droga do tego jest zalozenie, ze nie bedzie to glowne zrodlo dochodu, a hobby. Wtedy pozbawiamy sie presji ze musimy zagrac, zarobic.

Tak wiec lepiej nie miec zalozen, podejsc do tego a luzie, uda sie super, nie uda, to moze nie nadajemy sie do tego i na kasie w biedronce czy przyslowiowym kurierze zarobimy wiecej?

Jesli ktos ma dochody i satysfakcje w innych dziedzinach zycia a bukmacherke teaktuje jako hobby, bez zalozen ze musi zarobic tyle i tyle, jest soba, to taka osoba ma wieksze szanse na dorobienie sobie drugiej pensji niz ktos kto polega wylacznie na zakladach. Tu  karta jednego miesiaca mozze zrec, drugiego sytuacja sie odwrocic, po czym zalamani siadamy i okazuje sie, ze trzeciego miesiaca wszystko by nam wpadalo tak, jak to bysmy sobie zalozyli. Po czym czwartego znowu gramy i jest klops.

A okazji do zarobienia na bukmacherce nie brakuje, jesli jestesmy spokojni i gramy kilka typow w roku czy miesiacu, problem pojawia sie jak 'idzie' wtedy zakladamy ze wszystko jest takie proste i gramy pol oferty. I zyski sie kurcza.


 
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
cytat z dnia 13 stycznia 2020 02:11 przez rondaniMnie zastanawia jedno co do platnych typerow.

Dlaczego nie umawiaja sie z ludzmi tak, ze placone maja od jednostki zysku? Taki system motywuje typera do jak najlepszego wyniku i nie ma lipy.

Czyli na przyklad placisz za 10 jednostek zysku i jak masz je dostarczone placisz za kolejne.

Zamiast tego jakies 'abonamenty' co jest niekorzystne i dla kupujacego i sprzedajacego. 

Dla kupujacego bo leca kursy i niemozliwe jest gra po takich kursach jak podaje typer, no i za miesiac ludzie juz ogrniaja i wymieniaja sie typami zamiast placic, wiec traci i typer i gracze, poniewaz im wiecej ludzi ma dostep do typow tym glebsze sa spadki kursow

Ja wole taki model gdzie dwie osoby rozmawiaja ze soba i dostaja typy na komunikatorze. To zabezpiecza tego co kupil przed spadkami a i sprzedajazy ma pewosc ze kazdy z kim rozmawia to jest jego klientem

Typerzy 'na abonament' ktorzy trzymaja poziom to jest ich garstka. Tyle ze wlasnie jak w wypadku komso co mi do tego ze ma yield 20-30% jak kursy ktore gra s anie do zlapania? Do tego mnostwo serwisow upada, njczesciej jak wpadaja w czarna dziure, zakladaja nowe 'serwisy na abonament' i skamlaja o kase po forach

Jak mowie obie strony sie zamierzaja kiwac w modelu 'na abonament' ktory jest bez sensu, niekorzystny dla obu stron, a jakos nie widac zeby inny model stal sie dominujacy

Znam jednego płatnego typera z telegrama, który ma abonament plus dopłata na koniec miesiąca w zależności od zysku. 

Twój pomysł ma jedną dużą wadę - nieuczciwosc klientów. Sytuację, gdzie płacisz po betach a nie przed nimi spowodowałyby, że nie raz i nie dwa po osiągnięciu powiedzmy tych 10j klient przestaje się odzywać i znika. Nawet na samym abonamencie przez ostatni rok takich akcji było trochę. 

Idealny model to płacenie % od zarobionych jednostek. Tylko tu znowu - z punktu widzenia klienta "nie zagrałem wszystkiego albo po innym kursie więc zamiast 50j które są na kanale zarobiłem 30j więc czemu mam płacić od 50j procent" oraz w drugą stronę z punktu widzenia sprzedawcy "dlaczego mam ufać klientowi, że zrobił akurat te 30j, może zaniza wartość żeby zapłacić mniej" 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 13 stycznia 2020 03:01 przez rondani

Tak wiec lepiej nie miec zalozen,
Jak widzę w typach z kuponami nazwę: cel np 10 000 lub z 10zł do 10tyś, albo zbieram na rower :) To wiem, że już w momencie rozpoczęcia typer przegrywa bo sam sobie narzuca dodatkową presję i do tego gra bez opamiętania byle osiągnąć "cel"... Wiecie jak to się kończy... Kilka razy pisałem u nowych graczy, że to zła droga, ale raz dostałem ostrzeżenie od adminów (jeszcze za tych "gorszych"... Hahahaha :) ) i dałem sobie spokój... Niech wpadają w hazard i zasilają dalej buki... Cel może być tylko jeden - dobra zabawa ! A i raczej profesjonalni nie stawiają sobie żadnych celów tylko grają za tyle za ile im pozwala budżet...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 12 stycznia 2020 16:55 przez tyrion77+Np. Chwile temu pewien znany bukmacher zasnął i pozwolił juz po skoku Junshiro Kobayashiego zagrac go po k2,40 z Zajcem (było 10 sek idealnie żeby zdązyc to zagrać) . Eurosport jest opóźniony jak zawsze z 15 sek . Kto kumaty i szybki ten zagrał :) 
Bardzo wiele buków w takich sytuacjach unieważnia bet... Nieważne, że mieli w ofercie na live... Jak się zagra już po czymś to unieważniają... Mnie zawsze unieważniali w takich sytuacjach.... W meczach wygląda to tak, że jak np. jest już groźnie pod bramką to wyłączają w ogóle live... Jak dla mnie wygrywanie długofalowo wyłącznie na takich pomyłkach jest NIEMOŻLIWE - albo błyskawicznie limity, albo unieważnianie albo jedno i drugie...
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
cytat z dnia 13 stycznia 2020 11:25 przez mjaurvcein


Znam jednego płatnego typera z telegrama, który ma abonament plus dopłata na koniec miesiąca w zależności od zysku. 

Twój pomysł ma jedną dużą wadę - nieuczciwosc klientów. Sytuację, gdzie płacisz po betach a nie przed nimi spowodowałyby, że nie raz i nie dwa po osiągnięciu powiedzmy tych 10j klient przestaje się odzywać i znika. Nawet na samym abonamencie przez ostatni rok takich akcji było trochę. 

Idealny model to płacenie % od zarobionych jednostek. Tylko tu znowu - z punktu widzenia klienta "nie zagrałem wszystkiego albo po innym kursie więc zamiast 50j które są na kanale zarobiłem 30j więc czemu mam płacić od 50j procent" oraz w drugą stronę z punktu widzenia sprzedawcy "dlaczego mam ufać klientowi, że zrobił akurat te 30j, może zaniza wartość żeby zapłacić mniej" 
Placiloby sie z gory tak jak za karte simplusa wiec problem nieuczciwosci odpada
i temu co sie zna zalezaloby jak najszybciej zrealizowac cel I dbalby o klienta. 
Oczywiscie platnosc po to rowna  sie rozplyniecie sie klienta wiec odpada
 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 13 stycznia 2020 11:47 przez adamo80

Bardzo wiele buków w takich sytuacjach unieważnia bet... Nieważne, że mieli w ofercie na live... Jak się zagra już po czymś to unieważniają... Mnie zawsze unieważniali w takich sytuacjach.... W meczach wygląda to tak, że jak np. jest już groźnie pod bramką to wyłączają w ogóle live... Jak dla mnie wygrywanie długofalowo wyłącznie na takich pomyłkach jest NIEMOŻLIWE - albo błyskawicznie limity, albo unieważnianie albo jedno i drugie...

Nie masz racji - musisz szukac dalej . Kazdy bukmacher ma słabe strony - jasne reagują na na nas graczy tak jak my reagujemy na nich , rozumiem, że kolejny screen pomoże - to z dzisiejszej pracy , wszystko to błędy matematyczne - nie wiem nawet kto z kim grał , nie znam wyników tych druzyn ...tylko umiem liczyć (a na koncie już ok 34 tys forintów :) )


 
Otrzymane punkty reputacji: +15
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 13 stycznia 2020 11:47 przez adamo80

Bardzo wiele buków w takich sytuacjach unieważnia bet... Nieważne, że mieli w ofercie na live... Jak się zagra już po czymś to unieważniają... Mnie zawsze unieważniali w takich sytuacjach.... W meczach wygląda to tak, że jak np. jest już groźnie pod bramką to wyłączają w ogóle live... Jak dla mnie wygrywanie długofalowo wyłącznie na takich pomyłkach jest NIEMOŻLIWE - albo błyskawicznie limity, albo unieważnianie albo jedno i drugie...
Tutaj masz podsumowanie z konta u innego bukmachera, zeby nie było , że tylko Sovjet Union popełnia błędy a ja pisze jakby wszyscy = ruski , nie każda firma robi błedy , trzeba tylko ...dobrze patrzeć :)
Widzisz wszystkie wpłaty 3660 - oraz wypłaty 9050 .Po tym masz dopiero limit taki, ze gra staje się bez sensu - ale w przeciągu 3 msc trochę dorabiasz na takim koncie do budżetu . Tu jednak efekt gry jest bardziej wynikiem jakiejśtam wiedzy 50%/50% do ich błedów - zmienili soft na wiele dyscyplin w przeciągu ostatniego roku no i jest znacznie trudniej niz w 2019 czy 2018 - wtedy było megaaaa easy :)  







 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 12 stycznia 2020 13:37 przez tyrion77+Nie pograsz moich typów , bo one jak sie pojawiają to ....cisnę tak długo jak mogę i ile przyjmą . 90% live do 10% pre i w pre podejrzewam , że jestem i tak do tyłu :) wszystko u buków jest sezonowe - pisałem jakiś czas temu , ze robia błedy to spotykałem się z takimi opiniami 

Forum jest bardzo specyficzne , bo za pisanie bzdur i głupot nikt tu fantastów nie banuje - ale super łatwo złapac bana jak się komuś napisze niemiłą prawde prosto w mointor :) 

Czy można wygrywac u ziemniaków - jasne , ze można ziemniaki robia więcej błędów niż stacjonarne co do pre - co więcej bardzo czesto znajdziecie u ziemniaka w każdej dyscyplinie 1 specjal babola - taka strategia- bo wiedzą, ze podatek powoduje , że i tak coś do tego "superbabola" dołozysz - taka strategia wciągania graczy do gry i stawiania większego hajsu bo przeciez znalazłeś coś co nie może wejśc :) 

Ten typ to albo super wiedza oddsa i nie wchodzi bo ktos łamie noge - albo to wchodzi na luzie , ale to czesto 1,8-1,5 przedział kursowy - więc pozostają jeszcze 1/2 dokładki u dobrych graczy i 10 u "Lepszych od Borka i Szpakowskiego" . To najprostszy powód porażek miliona początkujących graczy :) pomijając oczywiście granie nie swoich typów w jakikolwiek inny sposób niż kalką 100% typów 


PS: Zameń "Show" na tańszy lokal to 5-ka starczy na więcej weekendów :) Dream , ex-Kongo , Zła K. - Unique nie polecam chyba, że 80 to rocznik ....to wtedy już czasem Dream :) 
Wyjaśnij mi pojęcia : bukmacher ziemniak i bukmacher stacjonarny , bo nie bardzo rozumiem. Jeden robi więcej błędów niż drugi .??? Tak się rozpisujesz na temat swojej wielkości i znajomości w ogrywaniu bukmacherów , że aż pewnie nie tylko mnie zatkało . Podaj jakieś przykłady tych naziemnych i stacjonarnych.
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
malytrener 1 

Gdzie widzisz jakiś tekst o mojej wielkości i kim to ja nie jestem ? Ja tylko wkleiłem kilka screenów z forintami jak inny Twój kolega zauwazył , Temat jesli dobrze go zrozumiałem tyczył sie tego czy można w ogóle i czy jest choć jedna osoba odwiedzająca forum i utrzymująca się tylko z gry u buka. No to tylko pokazałem na szybko , ze można - nic poza tym .

A co do "stacjonarnych" i "ziemniaków" czyli naziemnych - wystarczy, że w słowniku sprawdzisz znaczenie wyrazu "stacjonarny" i wszystko będzie dla Ciebie jasne 

A jeden więcej błedów niz drugi ......

Tak oczywiście, że tak bo poza kopiowaniem par na zimówki, kolarstwo czy lekkąatletykę oraz tworzeniu samemu przez odssmakera par i kursów na zuzel nasi bukmacherzy dodają zazwyczaj kilka swoich (na biathlonie nawet duzo oraz na skokach narciarskich ) a i na skopiowanych parach z sieci potrafią zaspac i nie reagować na często potęzne spadki w sieci 
 
 
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 15 stycznia 2020 09:35 przez tyrion77+malytrener 1 

Gdzie widzisz jakiś tekst o mojej wielkości i kim to ja nie jestem ? Ja tylko wkleiłem kilka screenów z forintami jak inny Twój kolega zauwazył , Temat jesli dobrze go zrozumiałem tyczył sie tego czy można w ogóle i czy jest choć jedna osoba odwiedzająca forum i utrzymująca się tylko z gry u buka. No to tylko pokazałem na szybko , ze można - nic poza tym .

A co do "stacjonarnych" i "ziemniaków" czyli naziemnych - wystarczy, że w słowniku sprawdzisz znaczenie wyrazu "stacjonarny" i wszystko będzie dla Ciebie jasne 

A jeden więcej błedów niz drugi ......

Tak oczywiście, że tak bo poza kopiowaniem par na zimówki, kolarstwo czy lekkąatletykę oraz tworzeniu samemu przez odssmakera par i kursów na zuzel nasi bukmacherzy dodają zazwyczaj kilka swoich (na biathlonie nawet duzo oraz na skokach narciarskich ) a i na skopiowanych parach z sieci potrafią zaspac i nie reagować na często potęzne spadki w sieci 
 
No sprawdziłem i jakoś nie widzę za bardzo różnicy między stacjonarnym a ziemniakiem a u ciebie są. Możesz wyjaśnić na czym ta różnica polega.
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
malyenter1 - sorry za pomyłke wczesniej .

Dla mnie też nie ma żadnej róznicy pisząc stacjonar lub ziemniak mam na mysli wszystkie buki dostepne na ulicy (czyli z punktami stacjonarnymi) . Róznica pomiędzy nimi jest oczywiście w ofercie oraz uzywanym sofcie do livó'w.

Dwa lata temu fortuna miałą soft do basketu lekko kulawy i można było po 3-kach grac nawet NBA . Sts - w czasach kiedy chciało mi się ich sprawdzać ostatnio , czyli 2/3 lata temu miało bardzo dobre softy i w dyscyplinach które mnie interesowały nie popełniali systematycznych błędów - często nie ogarniali jakiejś niszówki - ale wtedy po 3/4 dniach na minusie rezygnowali z oferty a stawki jakie przyjmowali nie przekraczały nigdy 1000plnów . Szło ich złapac na zuzlu czasem albo rozegrać z innymi bukami - ale po niecałym sezonie gry u nich otrzymałem max 100 plnów na 1 zakład i czas przyjmowania live .....1 minuta . Czyli dali mi do zrozumienia , że nie są zainteresowani moją dalsza grę u nich. Nie pierwszy to mój ban u nich ...ale może ostatni :) 

To miałem ogólnie na myśli pisząc o różnicach pomiędzy ziemniakami 
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
100pln to i tak jeszcze nie ma tragedii . Na kilka kont można . Na zakłady pre dobre. No ale live to rzeczywiście coś w stylu "idź pan grać gdzie indziej".
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 15 stycznia 2020 13:53 przez malyenter1100pln to i tak jeszcze nie ma tragedii . Na kilka kont można . Na zakłady pre dobre. No ale live to rzeczywiście coś w stylu "idź pan grać gdzie indziej".
100pln już wkurw..., ale 1 minuta mielenia zakładu uniemozliwiała postawienie czegokolwiek :) to był problem 
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 15 stycznia 2020 14:27 przez tyrion77+

100pln już wkurw..., ale 1 minuta mielenia zakładu uniemozliwiała postawienie czegokolwiek :) to był problem 
To jest bardzo subtelne, ale jakże skuteczne zniechęcenie gracza do korzystania z usług ????
 
rozkalibrowany 39

rozkalibrowany

Użytkownik
cytat z dnia 14 stycznia 2020 14:22 przez tyrion77+


Nie masz racji - musisz szukac dalej . Kazdy bukmacher ma słabe strony - jasne reagują na na nas graczy tak jak my reagujemy na nich , rozumiem, że kolejny screen pomoże - to z dzisiejszej pracy , wszystko to błędy matematyczne - nie wiem nawet kto z kim grał , nie znam wyników tych druzyn ...tylko umiem liczyć (a na koncie już ok 34 tys forintów :) )


Cześć. Zastanawia mnie określenie „wszystko to błędy matematyczne” w przypadku wczorajszych zdobyczy, które zobrazowałeś. Masz na myśli pod tym różnice w spadkach kursów, np. w porównaniu do Unibeta na tym samym zdarzeniu live, dzięki czemu w kilkanaście sekund jesteś w stanie tę różnicę wyłapać i zagrać, czy chodzi o błędy w innym tego słowa znaczeniu? :)
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Dziś słabszy dzień , nie złapałem się na dwa super proma , nie zrealizowałem więc targetu jakim jest 200 eu/1d w tym smutnym jak Wałbrzych buku :) 

Rozkalibrowany - chodzi dokładnie to o czym piszesz ale nie względem UB ...choc być może gdybyś inne dyscypliny niż ja próbował złapałbys dokładnie takie coś jak piszesz .

Tak czy siak podstawą zawsze jest rozgrywanie buków wobec siebie lub ryzykowanie u jednego trzaskanie tylko i wyłącznie dokładnie takich błędów .

Ale mówiąc a raczej pisząc szczerze - jesteś pierwszym kumatym wpisem w tym temacie ...gratuluję ......
Wczoraj straciłem nadzieję w IQ dzis być może ją odzyskuję :) 
 
Do góry Bottom