>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Od 21 stycznia 2020 zmieniają się opłaty, oczywiście na nieco wyższe. Tak to będzie wyglądać:
 
Deposit optionCurrent FeeFee as of 21 Jan 2020
paysafecard7.00%8.50%
Safetypay1.50% (min 1.00 EUR)2.50% (min 1.50 EUR)
EPS1.50% (min 0.20 EUR)2.00% (min 1.50 EUR)
Sofort1.50% (min 0.20 EUR)1.50% (min 1.50 EUR)
Giropay1.50% (min 0.20 EUR)1.50% (min 1.50 EUR)
Blik1.75%2.00% (min 1.00 EUR)
PayU2.00% (min 0.10 EUR)2.00% (min 1.00 EUR)
Przelewy241.50%2.00% (min 1.00 EUR)
Trustly2.00% (min 2.00 EUR)3.00% (min 2.00 EUR)
Inpay1.50% (min 1.00 EUR)1.50% (min 1.50 EUR)
 
P 0

pakito123

Użytkownik
Cześć . Dostałem takiego maila od ecopay. Czy ktoś wie o co chodzi? Konta to z miesiąc nie używałem ?


 

W trakcie ostatniej weryfikacji Twojego rachunku stwierdziliśmy aktywność naruszającą nasze “Warunki korzystania z serwisu PSI Pay”. W związku z tym Twój rachunek ecoPayz został zamknięty na stałe.

Zgodnie z postanowieniami punktu 23.4 “Warunków korzystania z serwisu”, ecoPayz może ograniczyć dostęp do Twojego rachunku ecoPayz (z uwzględnieniem, między innymi, zablokowania środków znajdujących się w rachunku, ograniczając Twoją możliwość wysłania lub odebrania ich, dokonania przelewu lub wypłaty elektronicznych pieniędzy z Twojego rachunku, ograniczając Twoje źródła płatności).

Niestety, nie będziemy mieć możliwości przyjęcia żadnych dalszych wniosków od Ciebie w przyszłości.

 

 
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Hmm ciekawe. Kasę miałeś na koncie?
Zadko sie słyszy w sieci by takiego bana wyłapać. 
Pieniędzy nie mają prawa sobie przywlaszczyc. Lekki cyrk. 
 
P 0

pakito123

Użytkownik
cytat z dnia 23 listopada 2019 00:16 przez hagi84Hmm ciekawe. Kasę miałeś na koncie?
Zadko sie słyszy w sieci by takiego bana wyłapać. 
Pieniędzy nie mają prawa sobie przywlaszczyc. Lekki cyrk. 
Na szczęście nie miałem. Tylko zastanawiam się  w jaki sposób mam teraz wypłacić od uni?
 
J 0

jolazambrow

Użytkownik
chce zmienic z silver na gold, musze tylko zweryfikowac karte, wyskakuje mi ze mam napsiac maila ze te konto nie bedzie sluzyc do celow bukmacherskich, co wy robiliscie ? i ile trwa ta weryfikacja
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Witam. Ktoś dzisiaj miał problemy z wypłatą gotówki z bankomatu? Ja próbowałem w kilku i wszystkie odrzucały transakcje.
 
M 19

mikko87

Użytkownik
Witam,
temat troszkę przewałkowałem ale brakuje mi takiego zbioru informacji, może ktoś obyty się wypowie na moim przykładzie:

Mam pieniądze u buka + część na ecoPayzie.
Cel:
Wypłata środków do świata rzeczywistego jak najmniejszym kosztem.

Posiadam:
Konto ecoPayza zweryfikowane silver + zamówiona karta - niestety czas dostarczenia przewidywany jest za miesiąc:/ 
Kontro revolut razem z kartą.
Polskie konto bankowe.

Rozumiem że, żeby wypłacić pieniądze na konto bankowe to muszę dodać konto i następnie zlecić wypłatę a kosz tego to jest 10% od wartości wypłaty i czas oczekiwania to 3 dni. Czyli przy kwotach wyższych (np. 1 tyś euro), to już nie jest takie super tanie rozwiązanie.
Czy dobrze rozumiem że najlepiej jednak się wstrzymać do otrzymania karty? Dodać ja do konta revolut i wpłacić na kontro revoluta bezpośrednio z karty?

Podążając za informacjami ze strony forum pokerowego prosiłbym o potwierdzenie. Przelew na konto bankowe PL zawsze kosztuje 10 euro bez w zględu na kwote(cz 100 euro czy 5 tyś)? Przelew na revoluta to 4% ?  

Pozdrawiam
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Zupełnie nie czaje tych prowizji przy płaceniu kartą. Zrobione zakupy za 36 zł, wracam domu, sprawdzam konto i zabrane 40 zł, czyli tak jakby 10-11 % prowizji xD. Dlaczego?

Prowizja z bankomatu powinna oscylować przy przewalutowaniu mniej wiecej 5%, ostatnio zabrało 7 xD

Czy ktoś może zgrabnie podsumować jak najlepiej korzystać z wypłat pod kątem płacenia w sklepach/w internecie za pomocą tego portfela? Ostatnio rezerwowałem coś przez booking/ryanaira/wizzaira w walucie euro i nienajgorzej to wyglądało, ale co poza tym?
 
M 19

mikko87

Użytkownik
To w takim razie jaki jest najlepszy sposób wypłaty pieniędzy z ecoPayz żeby nie stracić na prowizji. Chodzi o wypłatę a nie płacenie karta za zakupy
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 18 grudnia 2019 14:06 przez mikko87Witam,
temat troszkę przewałkowałem ale brakuje mi takiego zbioru informacji, może ktoś obyty się wypowie na moim przykładzie:

Mam pieniądze u buka + część na ecoPayzie.
Cel:
Wypłata środków do świata rzeczywistego jak najmniejszym kosztem.

Posiadam:
Konto ecoPayza zweryfikowane silver + zamówiona karta - niestety czas dostarczenia przewidywany jest za miesiąc:/ 
Kontro revolut razem z kartą.
Polskie konto bankowe.

Rozumiem że, żeby wypłacić pieniądze na konto bankowe to muszę dodać konto i następnie zlecić wypłatę a kosz tego to jest 10% od wartości wypłaty i czas oczekiwania to 3 dni. Czyli przy kwotach wyższych (np. 1 tyś euro), to już nie jest takie super tanie rozwiązanie.
Czy dobrze rozumiem że najlepiej jednak się wstrzymać do otrzymania karty? Dodać ja do konta revolut i wpłacić na kontro revoluta bezpośrednio z karty?

Podążając za informacjami ze strony forum pokerowego prosiłbym o potwierdzenie. Przelew na konto bankowe PL zawsze kosztuje 10 euro bez w zględu na kwote(cz 100 euro czy 5 tyś)? Przelew na revoluta to 4% ?  

Pozdrawiam
Zgadza sie najtaniej przy wyższych kwotach wyplacac na konto bankowe. Kosz dla nizszych rang to 10euro. Dla vipow 7euro. Przelew na eco 4%
 
M 19

mikko87

Użytkownik
To w takim razie zapytam ostatecznie żeby się upewnić jak chcę z konta silver ecoPayza wypłacić 4000 tyś zł to na konto PL wpłynie mi 3960 około czyli opłata 10 euro czy ze względu ze konto jest PL to będzie jakieś przewalutowanie i kwota będzie sporo mniejsza? Konto na eco pokazuje mi złotówki ale rozumiem że wypłacają w euro. 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 22 grudnia 2019 20:02 przez mikko87To w takim razie zapytam ostatecznie żeby się upewnić jak chcę z konta silver ecoPayza wypłacić 4000 tyś zł to na konto PL wpłynie mi 3960 około czyli opłata 10 euro czy ze względu ze konto jest PL to będzie jakieś przewalutowanie i kwota będzie sporo mniejsza? Konto na eco pokazuje mi złotówki ale rozumiem że wypłacają w euro. 
Na eco mozesz miec kilka Walut. Załóż sobie subkonto wninnej walucie. Najlepeij jak wyplacisz z eco w takiej walucie, jaką masz na koncie bankowym
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
A 0

agiv1

Użytkownik
Chce wypłacic 7k na konto bankowe. Czym bedzie najbezpieczniej? Zestpay czy normalna opcja przelewu na konto. Glownie chodzi mi o to zeby sie nikt nie przyczepił skad pieniadze.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
cytat z dnia 13 stycznia 2020 21:50 przez eli.cohenWitam
Pytanie dla tych, którzy zamawiali kartę przedpłaconą. 
W jakim odstępie karta zostaje dostarczona?
Pozdrawiam!
do 2 tygodni,  u mnie mniej niz dziesiec dni, ale dwa tygodnie to maks. pozdrawiam
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Założyłem konto w ecoPayzz robię Silver, żeby móc przelewać środki. Trochę głupie to wysyłanie aktualnego zdjęcia jakby im sam dowód nie wystarczył. 
Chciałem zapytać czy to na pewno jest bezpieczne? Przelewy na ecoPayz i z ecoPayz na choćby PokerStars i później wypłaty na konto bankowe w Polsce. Nikt nie będzie sprawdzał skąd ta gotówka się bierze w przelewach? Na pewno jesteście doświadczeni i ktoś może szczegółowo odpowiedzieć. Jest jakieś ryzyko? 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
cytat z dnia 18 stycznia 2020 15:43 przez borys333Który wzór powinienem wybrać z tej strony by zaakceptowali mi weryfikację w ecoPayz?
https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/dokumenty-online/dokumenty-z-mbanku/
Niestety obecnie nie moge wybrać innej opcji niż zaświadczenie z banku. 
Zamówienie wyciągu na życzenie (dokument z pieczęcią banku) - w pdf. tam powinien byc twoj adres zamieszkani jak sie nie myle. zawsze mozesz wyslac do nich wiadomosc i sie zapytac u zrodla.
 
Do góry Bottom