>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
cytat z dnia 11 stycznia 2020 10:44 przez qowalsky6

Fajny, otwarty mecz, pierwsze minuty to "wet za wet" nie zdążyłem tu napisać, że warto overy ht łapać. Mam nadzieję, że na tym się nie skończy. Bts też jak najbardziej możliwy, bo trochę mi się nie chce wierzyć, że podopieczni Holendra (Niderlanda? :)) nic nie wcisną. Lubię jego taktykę, czyli "zawsze do przodu" :) ale z całym szacunkiem punktów za to nie dają...
edit
Już 3-0, kierunek overovy na plus :) Trochę szkoda mi Redsów, ale oni się nic nie uczą :)
edit live 79 min. stan 3-0, po @ 2,0 za drobne over 3,5 pobieram bo okazje są, mam nadzieję, że coś wpadnie. Obojętnie dla kogo :)
edit live
82 min. "powinno" :) już być 4-1, a tak? Sami piłkarze łapią się za głowę :(
 
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
CCM - Victory

Wg buków faworytem są goście. Ja jednak tak nie uważam, a już na pewno nie po kursie &lt; @2. Jak by nie było CCM potrafiło u siebie ograć Adelaide czy WU. Z drugiej strony Victory nie gra rewelacyjnie, nawet mocno poniżej oczekiwań. Do tego postać trenera Kurza nie gwarantuje overa... dlatego ja biorę chyba najbezpieczniejszy typ z możliwych - bts - @1,53   
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Central Coast- M. Victory powyżej 2,5 kartki
kurs 1,8


Dziwna linia i kurs, obie ekipy potrafią grać ostro, sędziuje Ams, który potrafi kartki dawać. Po przerwie powinien coś sypać kartkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 12 stycznia 2020 00:20 przez majekxCCM - Victory

Wg buków faworytem są goście. Ja jednak tak nie uważam, a już na pewno nie po kursie &lt; @2. Jak by nie było CCM potrafiło u siebie ograć Adelaide czy WU. Z drugiej strony Victory nie gra rewelacyjnie, nawet mocno poniżej oczekiwań. Do tego postać trenera Kurza nie gwarantuje overa... dlatego ja biorę chyba najbezpieczniejszy typ z możliwych - bts - @1,53
Graty, w 44 Marynarze wymeczyli na 1-1, choć grali jak Rozbitkowie :) Big V zostało skarcone za zachowawcze podejście przy 0-1. Niby bramki są ale słaba 1 poł. groźniej było po kontrach MV, Rozbitkowie prawie nic nie pokazali. Victory mogło ogarnąć spokojnie na 0-2, a tak Kurzowy zespół zrobił sobie 1-1...
PS Ja nie wiem po co kangurom Szwaby na ławkach? Kurz i Babbel to żadni trenerzy.
Edit live
dla sportu wziąłem under 3,5 po   @ 1,65 i x po @ 2,4    za drobne żeby się nie wynudzic przy tym meczu :)
edit
Zachciało mi się emocji to mam, samobój i 1-2 :) i to jaki ładny, że ho, ho :) 
edit
93 VAR karny i 2-2. jest Rudy Ams z gwizdkiem jest karny :) 
edit 99 min. I Var + 4 kartki w 2 minuty...Ams show... I karny kolejny :) w 100 min. 3-2, nie mam uwag... 
edit I tak po horrorze Victory traci punkty w Gosford. FT 3-2... Jakby nie mój live wyskok (ale tak to wyglądało, właśnie na remis i under :)), to właściwie wszystkie kierunki w tej kolejce na plus :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
cytat z dnia 12 stycznia 2020 09:01 przez perek99Central Coast- M. Victory powyżej 2,5 kartki
kurs 1,8


Dziwna linia i kurs, obie ekipy potrafią grać ostro, sędziuje Ams, który potrafi kartki dawać. Po przerwie powinien coś sypać kartkami.
   Cała Australia, jeszcze 3,5 siadło po kursie 3:) Całą robotę zrobił Simons, który po wejściu na boisko ewidentnie szukał zaczepki z każdym:D Rywal przypadkowo na niego wpadł a Simons poleciał do bójki aż mu koszulka pękła::)
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Łooooo, co tam się działo?... Po 80 wyłączyłem z myślą, że już po wszystkim i Kurz znowu uratował posadę... A to był dopiero początek 'Ams show'  i jeszcze na sam koniec ta czerwona dla Kurza... Gratulacje pomysłu z kartkami @perek99.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 12 stycznia 2020 10:37 przez perek99W ogóle co ten Simon taki naładowany wszedł? Jakiś konflikt ma z Victory? Chłop tylko szukał pretekstu do bójki.
Jest naładowany :) w tym sezonie wchodzi na końcówki, nie jest też kapitanem poza tym mimo, że jest trochę drewniany, to ja go lubię właśnie za waleczność... A końcówka meczu to był już mega VAR-horror-kuhg fu- Kurt Ams show :)
polecam :)
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-central-coast-mariners-v-melbourne-victory-hyundai-a-league
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 9 stycznia 2020 18:28 przez qowalsky614 kolejka
ins/outs
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-14-010.01. 09:30 Newcastle Jets - Sydney FC - trochę o tym meczu powyżejwspomniałem, gwoli uzupełnienia trenerem Jets został dotychczasowy opiekun drużyny kobiecej, do składu ma wrócić Arroyo, ale dalej uważam, że kierunek x2 wydaje się "pewniakiem". Jedyny argument za gospodarzami to efekt nowej (omen - nomen) "miotły" (choć osobiście trochę w to nie wierzę :)) i jego asystent niejaki Pan Li - i to już dla mnie jest argument :) A teraz na poważnie - on the paper Blues Sky jak zechce to wygra ile chce. Kluczem jest "jak im się zechce" :)
edit Chciało im się na 1-2 i to ht :)11.01. 04:45 Wellington Phoenix - WS Wanderers - u Nix wypada Ball, do WSW wraca Schwegler, ale nie ma (U23) Baccusa (jego brak w ostatnim meczu był widoczny), na moje oko gospodarze nie powinni tego przegrać, coś w ich kierunku chyba położę, jeśli Wędrowcy zachowają się tak jak w meczu z Roar, to nawet dałbym 1-kę :)
edit FT 2-0 fajnie zagrali, kierunek na plus...11.01. 07:00 Brisbane Roar - Melbourne City - tutaj pasowałby mi over, tak jak wspominałem w powyższym poście, 2 niestabilne drużyny bez obrony, tylko ta skuteczność...
edit j. w. :) fajny mecz ft 2-2 :) 11.01. 09:30 Perth Glory - Adelaide United - bts/over by mi "pasował", ale jeszcze nic nie dam, u Redsów wypadł Troisi, ciekawe jaka bedzie pogoda? Na razie mają być upały po 35 stopni...
edit ft 3-0 a "powinno być" :) 7-3 :)12.01. 08:00 Central Coast Mariners - Melbourne Victory - jeśli Victory faktycznie odpalili, to może kierunek na 2 bym brał pod uwagę, ale jeszcze tego nie kupiłem. Wraca Wiking więc szanse rosną, ale czy CCM będą się tylko przyglądać gościom? Raczej nie sądzę... :) no bet, ew. live...bo Ams tam sędziuje... :) Może czerwo, karny?
edit Z nudnego meczu zrobił się w końcówce mega horror Ams show, VAR-y, 2 karne (drugi w 100 min.), kartki, Kurz wrzucony na trybuny, słowem było "wszystko" :) 
Po 2 słowa komentarza do minionej już 14 kolejki, właściwie wszystko poszło "jak trzeba", troszkę mnie zaskoczył tylko brak bts w spotkaniu Adelaidy. Ostatni mecz to już był w końcówce horror szoł :) niepotrzebnie w live poszedłem, ale tak to dla mnie wyglądało. Myślałem, że moje prześladowanie Rudego jest przesadzone, ale w końcówce nie zawiódł... Do zobaczenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Dobra, ostatnio 2 na 3. To teraz Perth x2??? No są w takiej formie, że nie mam pytań więc może teraz ugraja minimum remis? Kursy na dzień dobry poszły w dół co nie dziwi przy takiej formie. 
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 12 stycznia 2020 22:10 przez kibic-zwierzeDobra, ostatnio 2 na 3. To teraz Perth x2??? No są w takiej formie, że nie mam pytań więc może teraz ugraja minimum remis? Kursy na dzień dobry poszły w dół co nie dziwi przy takiej formie. 
Trochę jak z Sydney FC ostatnio. jak Glory nie zlekcewaza przeciwnika (zdarzyły im się wpadki) i zagrają na 100% to pytanie ile goli strzelą Wędrowcom, którzy wyglądają fatalnie? Sielanke psuje trochę h2h (u siebie), ale to w Australii często nie ma żadnego przełożenia, bo tu każdy z każdym może wygrać. co sezon rewolucja itd. Kluczowe pytanie brzmi, czy gracze wypruja flaki dla Babbela? Jeśli tak, to gdy zagrają ostro i twardo, to Glory może mieć problem. Nie tylko oni nie lubią takiej gry. Jednak on the paper kierunek x2 jak najbardziej słuszny... Wybór należy do Ciebie. Pzdr...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 15 stycznia 2020 11:31 przez drifPanowie jeszcze nikt nie zamiescil tak wspanialej nowiny!!!. Czy moze zrobilem off-topic. Ale jesli nie to mysle, ze kilku zwolennikow Aborygenskiej Ligi to ucieszy. 
Melbourne Victory wywalilo z hukiem Kurza :) 

https://www.theguardian.com/football/2020/jan/15/melbourne-victory-sack-coach-marco-kurz

 
W końcu, ile można było się męczyć z tym szwabskim patafianem? :)
PS Jest info też na oficjalnej stronie... :)
edit
Carlos Salvachua, dotychczasowy asystent będzie do końca sezonu trenerem Victory. Nie wiem, czy Hiszpan "uzdrowi" Big V, ale zobaczymy...
 
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 15ins/outs: https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-1517.01. 09:30 Adelaide United - Melbourne Victory - nowa miotła w Big V, tak dawałbym 1-kę, :) a tak ostrożnie dnb 1 po @ 1,55    za miedziaka pobrałem. Do tego Redsi nie zaliczyli jeszcze remisu w tym sezonie. Tego rozwiązania nie "przerobili" też goście. Za drobne na live może jeszcze sportowo/4fun zaatakuję x? Teraz mam na to @ 3,50...edit ft 1-0 zaliczone... "cza" było odważnie, ale dobre i to, mecz nie był tylko do jednej bramki :) a w 93 min pomyślałem "cza było brać remis :)" patrzcie sami:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-adelaide-united-v-melbourne-victory-hyundai-a-league-0
18.01. 07:00
Brisbane Roar - Wellington Phoenix - za miedziaka pobrałem dnb 2 po @ 1,78   mam nadzieję, że Nixi tego nie przegrają...edit ft 1-0 Nix grało (słupek, poprzeczka, 100% sytuacje), a Roar wygrało (bramka bardzo ładna zresztą), trudno, oby to nie kolejna odnowiona klątwa z Queensland :)
18.01. 09:30Melbourne City - Newcastle Jets - co tu napisać? U gości takoż nowa miotła, City znamy mocne/słabe strony. Mecz będzie sędziować babka - Kate Jacewicz :) Może będą gole? bts? U Jetsów z bramki wypadł na kilka tygodni Moss. To strata. Stawiam na bts po @ 1,67   za drobne.
edit Tylko 2-0 skandal dla jednych i drugich, okazji mnóstwo, Jestsi dali nawet na 1-1, ale spalony... i tak bts się wywrócił...19.01. 06:00Western United - Central Coast Mariners - głupia sprawa, ale w stronę Rozbitków28 chyba się skuszę :), lecz tylko symbolicznie. Po ostatnim thrillerze oni mogą odlecieć :) albo znowu upaść :) Zaryzykuję za drobne x2 po   @ 2,0.
edit
Besart, Filip + szczęście kontra CCM = 3-0.
19.01. 08:30WS Wanderers - Perth Glory - bez zmian (patrz post nr 3 952). Kierunek na dnb 2 po @ 1,53   za miedziaka "wydaje się" w miarę "pewny", ale to Antypody - wiecie przecież. No i mam nadzieję, że kolejny Szwab pożegna się z trenerskim stołkiem :) Taka kumulacja by mnie ucieszyła...
edit
No chyba Babbel już out...ft 0-1, a dwóch bramek nie uznano (dla jednych i drugich)

GL!&amp;KTF!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Jutro ciężki mecz do typowania... delikatnie bym się skłaniał ku gospodarzą. Obie ekipy są po porażkach, Adelaida po serii 4 porażek.. ale w tych 4 meczach tylko 1 mecz u siebie. Victory tylko jedna porażka, ale patrząc na ostatnie mecze wyjazdowe, to po za meczem z City, pozostałe to porażki. Do tego ostatni mecz z CCM...

delikatnie gram 1 - @2  

overów czy btsów za bardzo nie opłaca się grać... jeszcze może jutro zagram rożne.. albo może wręcz przeciwnie - under   ... jeszcze zobaczę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
S 13

samuelos

Użytkownik
Witam od jakiegoś czasu interesuje się australijska iw dzisiejszym meczu, również pójdę w rr. Myślę że over 5.5 rr dla gospo to dobry typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
No pewnie kurła, że rożne. Ja zagrałem over 6,5 gospodarzy po 2.23 w Unibet. Adelaide nabijaja dużo rogów i pokryli linię w 8 na 10 ostatnich meczy. Tak samo w dwóch ostatnich meczach z Melbourne Victory w jednym 7, a w drugim 8. Na luzie wejdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom