>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis trzy mecze i az sie tak zastanawiam czy to może dzis nie zbyt proste. Gospodarze tych meczów zdecydowanie mocniejsi niz rywale, mysle ze forma tez jest co wazne, kursy niezbyt wysokie wiec pozostaje zagrac łacznie w triplu. Ale moze sprobuje to zagrac po dogrywce lub karnych, bo niech sie cos wydarzy, Avto i Magnita po porazkach w innych okolicznosciach ale tutaj licze na rewanz bo i rywale kadrowo słabsi, Kazan natomiast w formie i mysle ze tez wygraja  mimo tego ze NN zawsze moze zagrac na wyzszym poziomie, wiec dzis bez szukania niespodzianek ( choc to sport) daje na faworytow

Avto ml    
Magnitka ml    
Kazan ml    
kurs ako 2,2 fortuna      
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Ładowanie się dzisiaj w gospodarzy uważam za bezsensowne więc poszukamy niespodzianek. Idziemy konsekwentnie przeciwko Magnitce. Dzisiaj zagrają z Amurkiem który już pewno trochę podmęczony roadtripem. Jeśli jednak na swoim poziomie zagra Alikin i zagrają z zębem i nie przestraszą się hutników, spokojnie są w stanie wywieźć z Magnitorska punkty. Zwłaszcza, że gospodarze są strasznie przehajpowani. Obawiam się tylko klasycznie o sędziów tego spotkania. Tygrysy nie są wylewne na wyjeździe i raczej spodziewam się underka. Dodatkowo dorzucam pierwszą tercję Admirala, chłopaki przełamali się w Nowym Grodzie i ocalili głowę trenera. Na euforii dzisiaj mogą sprawić niespodziankę w pierwszej tercji tymbardziej, że Jeka traci sporo bramek u siebie.

Amur OT@3,40    
Under 3,5 @2,28    
Magnitka Under 2,5@2,08     Langhammer w bramce i wszystko jasne

Admirał 1 tercja@4,90    

Betsson

 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko bo mało czasu:

Sibir-Loko

Loko w delegacji ale moc jest, mysle ze i dzis nie zabraknie sił i mimo ze patriotycznie to wiele przemawia za goścmi

Loko ml kurs 1,85    

Mińsk-Vitjaz 

Vitjaz od kilku spotkan bardzo dobra gra, Jezow złapał wieksza stabilizacje. Personalnie wiecej po stronie gosci, oby na tafli to udowodnili

Vitjaz ml kurs 1,6    

Sochi-Spartak

Gospodarze nie moga znaleźć rytmu, ale oni tak mają ze czesto zaskakuja w najmniej odpowiednim momencie, Spartak z kolei jakby łapał swoja gre od kilku meczy, jezeli fizyka pozwoli do dzis daja rade

Spartak ml kurs 1,7     
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Spora oferta na dzisiaj. Zaczynamy od najszybciej rozpoczynającego się spotkania w Syberii. Sibir po wyszarpaniu punktów na trudnym terenie w Jekaterynburgu wraca do swojej hali gdzie zawsze świetnie się czuł, ostatnio trochę gorzej. Loko naprawdę dobra forma. Tak jak bardziej doświadczony kolega wyżej, skłaniam się ku kolejarzom. Sibir ostatnio zawiódł mocno w spotkaniu z Niznekamskiem, mają ten jeden dzień więcej wolnego ale czy to wystarczy? Wątpię. Śmierdzi mi tu mocno remisem dlatego go poszukam jak i również bramek gości.
Ufa powracająca z Davos po towarzyskim Spengler Cupie gdzie ewidentnie się nie przemęczała, przegrywając wszystko co można, łapie super formę. Chłopaki dobrze rozłożyli siły i wykorzystali czas w Szwajcarii bardzo dobrze. Klimat tego ślicznego kraju chyba im dodał sił co pokazało zwycięstwo z CSKA i hat trick Hartikainena. Metsola również w bardzo dobrej formie co pokazały jego niektóre interwencje w meczu z Loko. Bliżej mi dzisiaj do zwycięstwa gospodarzy a w meczu zobaczymy aż trzech najlepiej punktujących w lidze : Jaskina , Umarka I Shipachyowa. Uczta dla fanów hokeja dlatego obejrzę spotkanie z czystą przyjemnością. W pięciu ostatnich meczach obu drużyn padł aż trzykrotnie remis. Jak będzie dzisiaj?
W Mińsku przygotowujące się już do nowego sezonu Żuberki pograją z Podolskiem. Sprzedaż Pulkkinena tylko to unaocznił. Obie drużyny tracą niesamowitą ilość goli (41 i 34 straconych goli w osłabieniu) i łapią ogromną ilość kar (484 min i 479 min spędzonych w boksach)  . Typ może być tylko jeden gole w przewadze a, że Podolsk umie je strzelać pokazał nie raz.
W Moskwie Kitajce poszukają punktów bo powoli wypadają poza strefę PO. Poszukam goli Kunluna.
W Talinie mamy promocyjny weekend hokeja w zaprzyjaźnionej Estonii. Jokerit zagra dzień po dniu dwumecz z Czerepowczykiem. Ofensywa u pajaców na wyjątkowo wysokim poziomie a gra Jensena niesamowita. Nie wiem czy wszyscy widzieli ale brameczka ze Spartakiem - kozak. Poszukam jego punkcików i bramek Jokerita.
Soczi ciągle pod kreską i do miejsca PO tracą 9 pkt. Trzeba się obudzić i zacząć zdobywać punkty. Spartak gra naprawdę fajny ofensywyny hokej ale w ostatnim czasie dwa ciężkie mecze w krótkim odstępie czasu i teraz szybki wyjazd nad morze czarne. Szukam gospodarzy bo Moskwianie muszą mieć lekką zadyszkę, zwłaszcza po dogrywce z pajacynkami.

Sibir - Loko X@3,80    
Kudriavtsev over 0,5 pt@2,10    
Ufa - Dynamo X@3,85    
Ufa OT @1,86    
Mińsk - Podolsk over 1,5 w przewadze@2,50!!!    
Kunlun over 1,5 gola@2,39    
Jensen over 1,5 pt@3,00  
Soczi OT@2,15  
Dynamo w takiej formie spokojnie dojdzie do finału konferencji. Jaskin z Shipachyovem wciągają tą ligę nosem.
 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis wszystkie mecze na styku ale żaden z happyendem, czasem i tak bywa
Jutro zagladam do Astany i tak sobie myśle, że Jastrzebie juz sa lekko zdenerwowane tymi porazkami z Barysem, potencjał duży ale coś im Astana w tym sezonie gra na nosie. Mysle ze jutro role sie odwrócą i to Avangard bedzie górą, mimo ze teren ciezki ale wszystko po stronie Omska i czas odczarowac rywala 

Omsk RT kurs 2,32    
Omsk ml kurs 1,8    

Drugi mecz u Nafciarzy. Wilki troche nieskuteczne w delegacji i u siebie pierwszy mecz z=własnie ze wspomniana Astana, liderzy gdzies sie pochowali , sam Butsajew wspominał ze zabrakło ognia od liderów i postaraja sie to zmienic. Torpedo solidne w Kazaniu, sam sie przejechałem na tym typie ale ogladajac wiekszosc tego meczu mecz wg mnie to bardzoej Kazan przegrał niz NN wygrało, a gwizdi pod koniec duzo dały do myslenia, wiec ja sie nie chce zachłysnąć tym wynikiem, owszem potencjału wiecej o stronie gości ale jutro Wilki beda gryźć lód by znazać plamę po ostatnim wystepie

Niznekamsk ml kurs 1,92    
wsjo fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mecz w Niżnekamsku również i mi chodzi po głowie, ale mam nieco odmienną wizję. Przyznam od razu, że dawno nie oglądałem spotkań w wykonaniu Wilków, ale patrząc na wyniki widać, że "ognia liderów" brakuje już od co najmniej połowy grudnia, a nie tylko w ostatnim meczu z Barysem. Tylko w ostatnich pięciu spotkaniach Wilki strzeliły jedynie sześć bramek. Dość przeciętny wynik. Torpedowcy również ostatnio nie zachwycają, ale myślę, że przełamanie z Kazaniem w dodatku na terenie wroga dodało sporo motywacji i podniosło morale. Za nami już 2/3 sezonu zasadniczego, więc czas "podostrzyć", żeby nie wypaść ze strefy PO, a w przypadku Wilków gonić ósmą pozycję (strata do nadrobienia). Możliwe, że zobaczymy zacięty mecz, bo między drużynami często dochodzi do dogrywek, ale może goście pójdą za ciosem, wykorzystają ofensywną niemoc gospodarzy i ponownie odniosą zdecydowane zwycięstwo? Nie jestem pewien czy zagram ten zakład, ale jeśli się zdecyduję to zaryzykuję handicap i zwycięstwo gości.
  Torpedo Niżny Nowogród -1.0 @3,00 Unibet  ​
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
A ja spojrzę dzisiaj w kierunku Tallina gdzie będzie mieć rewanż pomiędzy Czerepkami a Jokeritem. Mamy zmianę w bramce Pajaców I tutaj szukam szansy Czerepów oraz po prostu w braku motywacji u teoretycznych gospodarzy. Pajace przeskoczyły w tabeli ska I po ostatnich wynikach na pewno są syci jeśli chodzi o gole. Czerepy za to muszą się obudzić jeśli nie chcą spisać sezonu na straty. Do miejsca gwarantującego PO brakuje im 9 pkt a meczy coraz mniej. Poszukam jakiegoś handi tym bardziej, że nie jestem zwolennikiem talentu a raczej jego braku u Ante Niemiego, który nie zachwycał już za czasów gry w NHL. U schyłku kariery broni na tragicznym procencie (88.20% obronionych strzałów w 13 meczach) i ma średnio 3.40 wpuszczone bramki na spotkanie. Szkoda , że znowu zabraknie Liski w szeregach gości bo na pewno poszedł bym w stronę jego punktów. Najlepszy zdecydowanie techniczny gracz Severstala. Z chęcią włącze dzisiaj tv by zobaczyć jak z frekwencją bo ceny na spotkanie były naprawdę spore.

Czerepy [email protected]  
Morozov over 0.5 [email protected]  
Yakimov over 0.5 [email protected]  
Czerepy over [email protected]   Bóg tak chciał 
@Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zastanawiałem się nad underem jeśli chodzi o mecz w Estonii, ale właśnie przez wzgląd na bramkarza Jokeritu odpuszczę. Obie drużyny osłabione kondycyjnie, więc dzisiaj może być słabiej ofensywnie, ale Niemi nie dość, że już jakiś czas nie grał to jak wspomniał @antypolak na daremno szukać u niego talentu bramkarskiego. Kurs na under 4,5 bramki sporo powyżej 2,00.
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Nie no jak zobaczyłem kurs na Dynamo to spadłem z krzesła. Wszystko rozumiem ale 3.95? No kosmos. W obecnej formie i przy obecnym rosterze dla mnie faworytem i to zdecydowanym goście. Ofensywna trójka rodem z NHL która świetnie rozumie się na lodzie po prostu zjada tą ligę na śniadanko. Poruszanie się Jaskina po lodowisku, jego balans przy jego warunkach fizycznych, spryt. Po prostu pięknie się na to patrzy. Chłop doskonale wie kiedy przyspieszyć, kiedy się zatrzymać, jak ułożyć kij. Do tego ten kocur Shipachyov który asystuje chłopakom jak na zawołanie zwłaszcza Peterssonowi. Mieszanka wybuchowa. Chłopaki rozmontowali ostatnio na wyjeździe mocna Ufke a na ostatnie 10 meczów wygrali 8 spotkań, ulegając tylko Cska I po błędzie bramkarza Magnitce. Jednym słowem chłopaki idą do PO mocno się rozpychając wśród czołówki konferencji. Ska w zupełnie odmiennych nastrojach, gdy już myślałem, że ulubieńcy Putina wreszcie złapali rytm Ci dostają gonga z Czerepkami i kompromitują się z Jokeritem, to na pewno jedna z wyższych porażek Ska w historii, po drodze wygrana z grającym o nic Żuberkami I znowu porażka tym razem ze Spartakiem. Ewidentnie mamy dołek w pięknym mieście Petersburg ( swoją drogą polecam odwiedzić tym bardziej , że od zeszłego roku nie trzeba wizy do obwodu leningradzkiego). W dodatku ciągle kontuzjowany Burdasov I Barabanov. Swoją droga nie wiem jak można marnować potencjał takiego gracza jak Kagarlitsky dając mu tak mało minut na lodzie. Chłop miał niesamowity ubiegły sezon w Moskwie.
Do rzeczy, kursy są piękne i w nie idę. Może dorzucę coś z kanadyjki na trio. Dodatkowo bramki Dynama bo w 8 na 10 ostatnich meczów zdobywali ich przynajmniej trzy. No i obowiązkowo zapraszam przed tv.
Dynamo Moskwa 60'@ 3.95     
Dynamo Moskwa [email protected]    
Dynamo over 2.5 @2.65    
Petersson over 1.5@3    
Poziom sędziowania tej ligi to jest kabaret, rozliczam bo już wiadomo kto to spotkanie ma wygrać :) Brutalne faule ktorych sie nie gwizdze zwlaszcza na czolowej trojce z Dynama ktora chce sie wylaczyc z gry, bramka na 1:1 to juz kabaret. Sedzia nie widzi krazka i nie przerywa gry. Dno. Ta ligi nigdy nie wskoczy na International Level przez takie mecze.
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Dzisiaj ogromna oferta, więc aż korci żeby podorzucać dodatkowe typy. Chyba nikt się nie spodziewał dzisiejszego porannnego zwycięstwa Admirała z Kazaniem. Brawo dla chłopaków bo mocno im dopinguje w ich awansie do PO. Takie zwycięstwo po wielu porażkach na pewno ich zbuduje. Kolejny świetny mecz Trushkova w bramce. No i ta bramka Korosteleva ! Widać kanadyjską szkołe i technikę.
Przejdźmy jednak do tego co przed nami. Barysek zagra dziś w b2b kolejne ciężki mecz. do Nur Sułtana przyjedzie Loko. Wczoraj Jastrzębie łatwo lekko i przyjemnie przejechały się po Kazachach. Dzisiaj w bramce zobaczymy Karlssona który jest drugim bramkarzem gospodarzy ale trzeba przyznać, że jak na 36 letniego zmiennika broni bardzo solidnie(94,25 % i 1,59 bramki na mecz). Szedłbym dzisiaj bardziej w stronę gości którzy mają jeden dzień wolnego więcej i ostatnio notują dobre rezultaty ale kolejarze zawiedli mnie bardzo w Sibirsku. W bramce, gości zobaczymy Lazushina a chłop też broni na dobrym procencie , więc dodając zmęczenie obu ekip poszukam w tym spotkaniu underka. 

Under 4,5 60"@1,77 Betsson      Niestety mieliśmy strzelaninke

Kolejne spotkanie to różnica klas. Nie ma co dyskutować, Ufka ostatnio wygrała z CSKA, pechowo przegrała z Loko i postawiła się moskwianom. Hartikainen on fire. Handi w stronę Ufy i kanadyjka w Manninena nic innego nie przychodzi tu na myśl i nie pomoże tu młodzian w bramce Ryżan Voris ,który jest bardzo utalentowany. W bramcę gospodarzy szansa dla Kareyeva. Ryga powinna coś strzelić. Spore zmiany w liniach. Trener da pograć więcej zawodnikom którzy grają mniej. Okazja dla nich , żeby się wykazać a dla nas, żeby złapać dobre kursy. 

Manninen over 1,5@4,50     
Khokryakov over 0,5@3,00     
Burmistrov over 0,5@2,25     
Manninen gol@4,00     
I naprawdę za drobne spróbuje pograć bramki Rygi :
over 1,5@2,25     To co prezentuje drużyna Dynama to jest kabaret. Zwłaszcza w ofensywie. Zero pomysłu na jakąkolwiek akcje, nie wspominając już o rozgrywaniu przewag bez oddanego strzału! Trener jest do wyjebania na już!
Betsson

Wiem , że nikt nie czeka ale później dodam zakłady na kolejne spotkania :D

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
M 15K

mijon

Użytkownik
Mój typ na dzisiaj to Teemu Hartikainen w punktacji kanadyjskiej +1.5 pkt po kursie 2.8 k (fortuna)

niestety dzisiaj postanowił tylko strzelić
  

Nie ma co sie rozpisywac jest w gazie razem z Omarkiem jeden z lepszych duetow w całej lidze,rywal nie jest zbyt wymagajacy mysle ze minimum 5 br    zobaczymy ze strony Ufy i bez problemu dwa oczka pokryje.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jak kolega wyżej tez spoglądam na mecz Dynama Moskwa i faktycznie kursy troche przesadzone ale tylko troche. Napewno Dynamo w formie, a szczerze mówiac ich pierwsza formacja, mozan by rzec ze pierwsza formacja jest teraz w mega gazie, do drugiej dokoptowano Pulkinena i tworza nam sie dwie mocne formacje, ale trzeba wziac pod uwage ze Dynamo ostatnimi sezonami miało problem z długoscia ławki, gdy liderzy nie ciagneli druzyny wyniku nie było, pokazały to półfinały konferencji, gdzie w zasadzie pierwsza formacja znikneła. Jak grac z Dynamo pokazało niedawno CSKA, które całkowicie wyłączyło z gry Szipaszjowa i jego link i reszta druzyny nie pocigneła wyniku, dodanie teraz Pulkinena napewno strwarza wiecej opcji, doszedł Apalkow z Loko, który jakos pod skrzydłami trenerów kanadyjskich nie potrafi sobie znaleźć miejsca dla siebie i byc moze odżyje u Krikonowa, bo to stara rosyjska szkoła a on sie z takiej wywodzi, w PO napewno sie przyda. wiec Dynamo napewno złozy dwie bardzo mocne formacje, byle w bramce Bocharow dał rade , choc trzeba przyznac ze w tym sezonie spisuje sie bardzo dobrze. Ska nie gra ostatnio najlepiej, ale trzeba powiedzieć ze i talentu i doswiadczenia tam nie brak a i na ławce trenerskiej fachowiec wiec ten team musi kiedys odpalic i napewno bedzie trzeba sie z nimi liczyc. Do czego zmerzam? ze owszem Dynamo swietna gra , Jaskin z Szipasjowem najlepsi w punkach w lidze ale jezeli liderzy zostana wyłączeni moze byc kłopot. Napewno Dynamo ma teraz forme a SKA wydaje sie byc pod kreską . Ja zagram kierunek Dynamo za 3/10 stawki.
EDIT: z x weszło , wyzej sie wachałem    
Z pozostałych meczy tak krótko towidze zwyciestwo traktorzystów, bo jednak trzeba jeszcze probowac włamac sie do PO a to jest ostatni dzwonek .     Mecz w Niznekamsku bedzie zaciety ale tym razem stawiam na gości , którzy zagrali dobry mecz , jezeli tylko trio finskie wychorowało sie to sa duze szanse na ich zwyscieztwo, chc łatwo nie bedzie.    
Loko widze troche nieporadne w Astanie, ale Pelino mocno rotuje tu składem i zmiania formacje, z pewnoscia to przygotownia na PO ale jak dla mnie to toche czasem zakreci tymi chłopakami.
Stawiam tez na zwyciestwo Spartaka w Minsku, bo to jednak mocniejszy team.    
To tyle na dzis z KHL
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Kunlun RS - Nowosybirsk
Obie strzelą co najmniej dwie bramki i będzie mniej niż 6,5 w czasie regulaminowym @3,25 UnibetChińczycy po straszliwie długiej serii wyjazdowej wracają do siebie. W ostatnich meczach ofensywa RS prezentowała się bardzo słabo z wyjątkiem spotkania w Mińsku, ale tam najpewniej zawinili zawodnicy Dynama słabo organizując swoją grę. Sibir radzi sobie ostatnio raz lepiej, a raz gorzej, ale powinni sobie poradzić ze strzeleniem dwóch bramek, bo defensywa Chińczyków do monolitów nie należy. Kunlun na swoim lodzie z pewnością poradzi sobie lepiej niż na wyjazdach chociaż nie jestem pewien czy przełamanie nastąpi już w pierwszym domowym meczu. Jeśli spojrzymy na wyniki H2H to zauważymy, że wyniki jaki przewiduję padają między tymi zespołami dosyć często.  ​
 
betideologi 1,9K

betideologi

Użytkownik
Kunlun  v  Novosibirsk    1/+4.5   @  3.80   Fortuna    
Puustinen  gol -  @ 3.0  Fortuna    
Ruohomaa  gol -  @  3.60    
Puustinen +1.5  kanad. @ 3.85    
Ruohomaa +1.5  kanad. @  3.55    



Wczoraj  udało  się  złapać  fajny kurs  na  punkty  Ruohomaa  w klas.  kanadyjskiej   dzisiaj podejdę  trochę  inaczej  do  tego  meczu. Porażka  gospodarzy  3:4  mimo  prowadzenia  3:0  na  pewno  mocno  ich  rozczarowała. Myślę  że  dzisiaj  nie  popełnią  tego  błędu  i  zdobędą  komplet  punktów  gdyż  mocno  ich  potrzebują. Sądzę  że  i  dzisiaj  nie  zabraknie  goli  w  tym  spotkaniu  bo  z  obu  stron  ma  kto  strzelać. U  gości  myślę  że  da  o  sobie  znać   Puustinen  tym  razem  i  trafi  do  bramki  rywala. Generalnie  w  ekipie  gości  znów  powinni  punktować  zarówno  on  jak  i Ruohomaa  więc  można poszukać  singlami  powyższych  rozwiązań  na obydwu ,  ale  mój główny  zakład  to  wygrana  gospodarzy  z  overem  +4.5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam,Dzisiaj sporo meczy wiec cos trzeba zagrać

1.Wong Tayler +0.5 pkt (Kunlun) 2.0 k    

Wong regularne punktuje dziś spodziewam sie ofensywnego meczu obfitujące bramkami, wczoraj bramka i asysta,podrażnieni wczorajszym meczem na pewno będą chcieli  sie zrehabilitować. 

2.Yip Brandon +0.5 pkt (Kunlun) 1.87 k     

Jest to jeden z podstawowych zawdników ekipy chińczyków, doświadczony 34 latek w przeszłości grający za oceanem również jak wong regularnie asystujący jak i strzelający myśle że dzisiaj  ponownie zrobi minimum 0.5 pkt.

Można jeszcze spróbować kogoś z ekipy Novosybirska z dwójki  Rouhomaa       i puustinen       (1.65, 1.75 k)

3.Konstantin Okulov +0.5 pkt (CSKA) 1.77 k     

Wojskowi podejmują najsłabszą drużyne i nie spodziewam sie tutaj cudów w wykonaniu Mińska,na pewno zobaczymy pare bramek w wykonaniu CSKA co za tym idzie asysta młodego rosjanina który bardzo dobrze wszedł w sezon, obecnie 12 bramek 15 asyst mecz z tych łatwiejszych nawet absencja Grigorenko nie pokrzyżuje planów mistrzom.

Drugą opcją jaką można zagrać to bramka Kaprizova      pod nieobecność Grigorenko myśle że, stery przejmie Kaprizov z ciekawym kursem 2.3 k oraz można wziąć pod uwagę obrońce Nikite Nesterova 2.25 k    co również licze na dużo bramek i to że jakieś jego podanie zahaczy co będzie owocowało bramką Cska

4. Artyom Zub +0.5pkt (St.petersburg) 2.11 k   

Tutaj podobnie jak w meczu Cska spodziewam sie duzo bramek w wykonaniu podopiecznych Alexeia Kudashova grają z Ryżanami która jak wiemy obrone maja dziurawą jak ser szwajcarski, do monolitów nigdy ne należeli stąd mój wybór na młodego Artyoma po dobrym kursie który w ostatnim czasie wykręca fajne liczby nie jak w przeszłości, teraz nabrał wiecej doświadczenia myśle że asysta jest prawdopodobna.

Drugą opcją jest obronca SKA Igor Ozhiganov     lekko ryzykowny typ ale licze na dużo bramek więc może gdzieś zahaczy jego podanie po dużym kursie 2.6 k

 5.Jordan Schroeder +0.5 pkt (Niżny Nowograd) 1.73  

Dwie sąsiadujące drużyny bijące sie o bezpośredni awans do play off ekipy które lubią strzelać bramki jak i je tracić postanowiłem zagrać na jordana który regularnie robi pkt po przyzwoitym kursie

drugą opcją jest asyta Chay Genowaya     grającego wcześniej w SHL w Frolundzie widać że, sie wtopił w drużyne 6 bramek 21 asyst a kurs zachęca 2.0 k 

6.Sean Collins + 0.5 pkt (Sochi) 2.4 k 
    

Chwilowy brak szwedzkiego snajpera spowodowany kontuzją Malte Stromwalla na pewno odczuwają zawodnicy Soczi, ale nie na tyle że przełoży się to na brak strzelanych bramek w tym meczu, dlatego wybrałem tutaj doświadczonego kanadyjczyka po fajnym kursie który nie raz zamykał mi kupon.  

7. Peter Holland +0.5 pkt (Jekaterynburg) 1.75 k     

8.Mikko Lehtonen +0.5 pkt (Jokerit) 1.72 k      

Bardzo przyzwoita kolejka mam nadzieję że ktoś skorzystał i co nie co oskubał baśkę.
 

 

 

 
 


 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Ja jak kolega wyżej uważam, że nic dwa razy się nie zdarza. Wczoraj goście uciekli spod topora. Dzisiaj liczę, że kitajce potrzebują tych pkt bardziej. W bramce pewniejszy Hrubec więc dzisiaj goście będą mieli trudniej o gole.

Kunlun 60'@2.39    
Sproul over 0.5pt@ 2.60    
[email protected]    
Oni znowu to zrobili  co za żenada XD
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 14 stycznia 2020 12:16 przez mijonWitam,Dzisiaj sporo meczy wiec cos trzeba zagrać

1.Wong Tayler +0.5 pkt (Kunlun) 2.0 k

Wong regularne punktuje dziś spodziewam sie ofensywnego meczu obfitujące bramkami, wczoraj bramka i asysta,podrażnieni wczorajszym meczem na pewno będą chcieli  sie zrehabilitować. 

2.Yip Brandon +0.5 pkt (Kunlun) 1.87 k

Jest to jeden z podstawowych zawdników ekipy chińczyków, doświadczony 34 latek w przeszłości grający za oceanem również jak wong regularnie asystujący jak i strzelający myśle że dzisiaj  ponownie zrobi minimum 0.5 pkt.

Można jeszcze spróbować kogoś z ekipy Novosybirska z dwójki  Rouhomaa i puustinen (1.65, 1.75 k)

3.Konstantin Okulov +0.5 pkt (CSKA) 1.77 k

Wojskowi podejmują najsłabszą drużyne i nie spodziewam sie tutaj cudów w wykonaniu Mińska,na pewno zobaczymy pare bramek w wykonaniu CSKA co za tym idzie asysta młodego rosjanina który bardzo dobrze wszedł w sezon, obecnie 12 bramek 15 asyst mecz z tych łatwiejszych nawet absencja Grigorenko nie pokrzyżuje planów mistrzom.

Drugą opcją jaką można zagrać to bramka Kaprizova pod nieobecność Grigorenko myśle ze stery przejmie Kapiz ciekawym kursem 2.3 k  

4. Artyom Zub +0.5pkt (St.petersburg) 2.11 k


Tutaj podobnie jak w meczu Cska spodziewam sie duzo bramek w wykonaniu podopiecznych Alexeia Kudashova grają z Ryżanami która jak wiemy obrone maja dziurawą jak ser szwajcarski, do monolitów nigdy ne należeli stąd mój wybór na młodego Artyoma po dobrym kursie który w ostatnim czasie wykręca fajne liczby nie jak w przeszłości, teraz nabrał wiecej doświadczenia myśle że asysta jest prawdopodobna.

Drugą opcją jest asysta Sergieya plotnikowa po kursie 1.75 k

5.Jordan Schroeder +0.5 pkt (Niżny Nowograd) 1.73

Dwie sąsiadujące drużyny bijące sie o bezpośredni awans do play off ekipy które lubią strzelać bramki jak i je tracić postanowiłem zagrać na jordana który regularnie robi pkt po przyzwoitym kursie

drugą opcją jest asyta Chay Genowaya grającego wcześniej w SHL w Frolundzie widać że, sie wtopił w drużyne 6 bramek 21 asyst a kurs zachęca 2.0 k 

6.Sean Collins + 0.5 pkt (Sochi) 2.4 k


Chwilowy brak szwedzkiego snajpera spowodowany kontuzją Malte Stromwalla na pewno odczuwają zawodnicy Soczi, ale nie na tyle że przełoży się to na brak strzelanych bramek w tym meczu, dlatego wybrałem tutaj doświadczonego kanadyjczyka po fajnym kursie który nie raz zamykał mi kupon.  


 
Dzis nie za bardzo czas na pisanie ale koledze chce podpowiedzieć że Siergiej Płotnikow jest zdyskwalifikowany na dwa mecze, więc dziś jego punktów nie będzie. 

Z meczy gralbym Jokerit RT, po ostatniej wpadce dziś rewanż     
 
M 15K

mijon

Użytkownik
cytat z dnia 14 stycznia 2020 13:26 przez mark1973

Dzis nie za bardzo czas na pisanie ale koledze chce podpowiedzieć że Siergiej Płotnikow jest zdyskwalifikowany na dwa mecze, więc dziś jego punktów nie będzie. 

Z meczy gralbym Jokerit RT, po ostatniej wpadce dziś rewanż 

a dzieki nie wiedzialem zmienie na kogos innego
 
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Jestem w robotce więc na szybko grałbym dzisiaj OT: 
Czerepa  @2.80    
Traktorka @2.53    
Soczi @2.65    
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
betideologi 1,9K

betideologi

Użytkownik
Chabarowsk v Novosibirsk Sibir/+4.5 @ 4.20    Fortuna Puustinen gol @ 2.90    Fortuna Ruohomaa gol @ 3.60    Puustinen +1.5 klas. kan. @ 3.85    Ruohomaa +1.5 klas. kan. @ 3.45    . Chabarowsk gra tragicznie a Sibir w miare dobrze.Po wyprawie do Chin i dwóch wygranych z duza iloscoa goli (4:3) , (5:4) mysle ze goscie ograją spokojnie rywala . Jeśli Ruohomaa i Puustinen utrzymają formę to możliwy tez over w tym meczu. Liczę ze Chabarowsk tez coś ustrzeli dlatego mój główny typ na ten mecz to Sibir/ +4.5. Wszystkie dostępne opcje na dwojke Finów tez pogram . Ostatnio łącznie grając single w ten sposób wyszedł profit . Mysle ze tym razem tez się uda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom