>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 2.5 Asyst  @ 1,72 Unibet (2)
Damion Lee(Golden State)    G 04:05  I  07.01  


Ten zaklad mi sie podoba dlaczego? ,poniewaz Lee oferuje dziś znaczną wartosc, biorąc pod uwagę obecną sytuację kontuzji Golden State. Draymond Green, Kevon Looney i D’Angelo Russell dołączą do Klay Thompson i Stepha Curry ktorzy juz wczesniej sa poza gra w dzisiejszej rywalizacji z Sacramento.

Lee powinien zobaczyć znaczący czas gry w tym pojedynku - obecnie przewiduje mu sie w projekcjach DFS 33 minuty i zwiększył swój wskaźnik asysty o 5,4% w meczach bez kontuzjowanych dzisiejszych zawodnikow Jestem gotów zaryzykowac na tym zakladzie że jest on tak niski ze az wartosciowy, biorac pod uwage nawet to ze w Bet365 na over 2,5 jest kurs 1,57 gdy w Unibet mamy 1,72 - pomijajac to ze wiekszosc bukow ma zmieniona linie na 3,5.
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
 : Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons 
Typ : Detroit over 106,5pkt 
       115
Kurs : 1,62 
Bukmacher : iforbet 


Interesujący wydaję się w tym spotkaniu także WIN Detroit, które mimo licznych absencji, w zestawieniu z Cavs wygrywa ( jak i reszta ligi chyba ). Większość kapitału inwestuję jednak w over punktowy, bo różnie się to dzieje w lidze ostatnio i tacy Wizards rosną na mistrza na przykład.

Detroit wprawdzie zarówno offense jak i pace nie zachwyca ( kolejno 18 i 19 miejsce ).Jednak średnio uzyskują 108,9 pkt w spotkaniu, ostatnio przeciw LAL zdobyli 99 pkt, myślę, że przy takiej linii i przedostatniej defensywie Cavs w lidze, warto. 
Jedyny minus może stanowić to, że Cavs zajmuje nie najgorszą pozycję jeśli chodzi o deskę bo 20, Tristan Thompson jest jednak OUT wg ESPN, co powinno znacznie obniżyć kompetencje Cleveland w tej kwestii. 

Wydarzenie : Phoenix Suns vs Sacramento Kings 
Typ : Phoenix WIN - 4,5pkt 
    
Kurs : 1,65 
Bukmacher : iforbet 


Ekipa z Phoenix może nie ma flow, Booker za dużo klepie ( nadal mimo Rubio na pokładzie ), jednak upatruje tutaj wygranej nad Królami. Myślę, że jest to dość dobry match up dla Słońc - grają 9 tempo, Sacto dopiero 29 - liczę, że ich wybiegają. 
Holmes jest questionable, dość mocne przewagi fizyczne ma Ayton nad Bjelica, z doświadczeniem może być gorzej, Rubio orgnizacyjnie powinien górować nad Foxem, jednak nie będzie wyrabiał na nogach w obronie, Booker - Hield - equal, Oubre większy atletyzm niż Barnes. 
Starting 5 wyrównane generalnie z leciutką pochyłością w stronę Suns, natomiast na ławce widać już dysproporcję. Solidny Saric, paru mniej lub bardziej kompetentnych harpaganów - shooter Johnson i drugi już nie shooter, ale jeszcze Johnson. 
Widzę value.

No i Memphis over 115,5pkt w spotkaniu z Sotą. kurs : 1,78  119 
Szybki pace po obu stronach, nawet z Townsem na pokładzie spotkanie powinno mieć charakter ofensywny, bo tempo obie drużyny grają solidne. 

 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
S 95

shandiaz

Użytkownik


Witam wszystkich,

Też postanowiłem dzisiaj dodać coś od siebie z meczu Los Angeles Lakers vs New York Knicks, a mianowicie:

Julius Randle - total player points:

Under 20.5  
Kurs: 1.92
Bukmacher: Totalbet.

Średnia punktów Juliusa w tym sezonie wynosi 18,6 punkta na mecz, dzięki czemu linia już na wejściu jest zawyżona względem jego średniej. Należy tutaj zwrócić uwagę na fakt, że Julius Randle z reguły zdobywa dużą ilość punktów w starciach ze słabymi defensywami oraz drużynami które są słabe pod koszem takimi jak Wizardsi, gdzie w 2 meczach pomiędzy tymi ekipami Julius zdobył odpowiednio 30 oraz 35 pkt. 
Niemniej jednak w starciu z tak szczelną defensywą oraz mając naprzeciwko siebie cały filar drużyny z LA jakim są niewątpliwie Anthony Davis, Lebron James oraz centrzy Dwight Howard i Mcgee uważam że Juliusowi będzie bardzo ciężko pokryć tą linię. 

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Wydarzenie : Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets 
Typ : Houston over 110,5pkt   
Kurs : 1,65 

 Houston zdają się stać ponad w tym spotkaniu. 
Były wątpliwości co do przyszłości tegorocznych Rakiet, sam je miałem, bo kryzys przeżywali przed powrotem Gordona. 
Russell szarpał, Harden szarpał. 

Ostatnio jednak Houston gra naprawdę schludnie. Coraz bardziej przypominają swoją wersję z roku 2016, w której się zakochałem.

Dynamiczni.
Skrajnie ofensywni. 
Wybiegani. 
( bez Chrisa Paula hehe )

No i właśnie, ten pan cierpliwie przewodzi rozegraniu starting 5 Oklahomy, lubi wolne tempo, reprezentant starej szkoły, kozłuj i szukaj błędu przeciwnika - jedna z głównych przyczyn 26 tempa ligi po stronie Thunder. 
Ostatnio grają trochę szybciej, bo też wypadł Gallinari oraz Noel, co również może okazać się czynnikiem sprzyjającym. 

Obchodziliśmy temat na około, przejdźmy do głównych argumentów - pace Houston - 2 w lidze, ofensywa Houston - 2 w lidze, defensywa Houston - 16 w lidze, ofensywa Oklahomy - 15 w lidze. Punkty powinny padać dość łatwo po obu stronach. 

Wydarzenie : Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers 
Typ : over 221,5pkt   
kurs : 1,66 
iforbet 

Dlaczego mnie to przekonuję? 
Przede wszystkim tempo grane przez te drużyny, obie nie bronią najlepiej trójki i obie często je wykorzystują. Jako fan Memphis oglądąłem ich ostatnie spotkanie z Sotą i wrażenie zrobił na mnie pan  Culver z T-Wolves. Wiggins schodzi na rozegranie, a młody wszedł do strating 5 na SG jako backup dla Andrew na rozegraniu. 

Wiggins może być oddelegowany do tego co robi dobrze czyli do zdobywania punktów, natomiast Culver nie najgorzej się odnajduje jako playmaker, jestem jego ciekaw. Umie rzucić, umie wykończyć na kontakcie, ma kozioł, szybkość i niezłą wizję. 

W związku z tym, że Okogie dostaje mniej minut, Minnesota ma mniej przestojów, grają mądrzej i szybciej. 

Samo porównanie - pace - Portland 11, Sota 8, niestety z egzekucją u nich gorzej bo 22, Portland jednak 11 ofensywa ligi.
Defensywa nie powala po obu stronach - POR 22, MIN 15. 

Idę także w Boston +4,5 - 1,67 przeciw Philly. Mimo tego, że grają 4ty mecz w ciągu 5 dni... i to jeszcze b2b...
Jednak Embiid OUT, a ostatnie pojedynki były wyrównane, Kemba taktycznie wczoraj rozegrał - złapał techniki i usiadł w 3ciej ćwiartce, aby siły na dziś zebrać. 
  

For real. Widzę value, w statystykach lepsi, a jeżeli 3-ka Philly nie będzie nadmiernie dysponowana to nie widzę u nich jakiejś siły ogniowej. 

Życzę powodzenia Panie i Panowie:))))
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
testoviron 683

testoviron

Użytkownik
Witam, jestem zawodowym żydem. 
Podaje państwu na czym się zarabia w moim przypadku. 
składniki jakie są potrzebne do wypieczenia tego ciasta to : konto na bet365, i odrobina pieniądza 
zaczynamy:
Grizzlies - Spurs 

Obie ekipy konfrontowały się dość nie dawno w spotkaniu na tej samej arenie na której wystąpią dzisiejszej nocy czasu polskiego. Lepsi okazali się wtedy goście, wygrywając 145- 115. Memphis gra bardzo ofensywnie (140 pkt potrafili rzucic na wyjezdzie dość nie dawno nawet Clippersom) u Siebie bardzo często ocierają się o linie 120 pkt. Spurs 2 dni temu rzucili na wyjezdzie Bostonowi ponad 120. Doszedlem do wniosków, ze warto ( zwlaszcza majac obraz tego meczu miskow ze spurs o ktorym wspomnialem na poczatku) zagrać takie dwa zaklady na te sama stawke :

SPURS I OBIE RZUCĄ 120 PKT - 12.00  
GRIZZLIES I OBIE RZUCĄ 120 PKT - 11.00             
kursy bet365.

myślę, że  dzisiaj obie te 120 pkt przekrocza luzem, wiec w takim przypadku możemy ladnie zarobić stawiając oba te zaklady. 

Pod warunkiem, że macie gdzie zagrać taki zakład. 
wszak 
powodzenia. 
pozdrawiam Testoviorn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Los Angeles Lakers @2.10 warto? Widzę, ze pod znakiem zapytania stoi występ Davisa. Nie obserwuje rozgrywek NBA. Ostatnie mecze obu zespołów, to drużyna z Miasta Aniołów wyglada zdecydowanie lepiej. Jakieś opinie?
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
New Orleans Pelicans -3,5 HC @ 1.80 10bet (111:123)
New York Knicks - New Orleans Pelicans  G 01:15 I 11.01




W ciągu ostatnich dwóch tygodni czwartym najlepszym zespołem w NBA pod względem oceny netto był…? Pelikany z Nowego Orleanu! Wygrali sześć z ostatnich ośmiu meczy, w tym zwycięstwa nad Houston, Pacers, Denver i Portland. Ich jedyne dwie porazki na tym odcinku spotkały się z Jazzmenami i Lakersami na wyjezdzie i byly to porazki nie przynoszace wstydu.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni zdobywają niesamowite 120,1 punktów na 100 posiadan, trzecie miejsce w NBA. Włączając mecz w Święta Bożego Narodzenia, robią mnóstwo niesamowitej gry w ofensywie; to nie tylko gorąca strzelecko ofensywa a na pewno są na piątym miejscu pod względem eFG%, ale są również na osmym miejscu pod względem strat i trzecim pod względem ofensywnych zbiorek. Podejmuja sie najwięcej naroznych rzutów za trzy oraz czwarte miejsce pod względem ogólnej liczby za trzy i zajmują 12 pozycję w rzutach z pod kosza. Mozna powiedziec ze po trudnym starcie zajmuja piate miejsce w eFG% , tego nie mozna nazwac szczesciem to jest poprawiona dyscyplina w ich grze.

Trudno dokładnie wskazać, dlaczego tak się poprawili, ale prawdopodobnie kombinacja zespołu w końcu staje się zdrowsza. Co sprawia, że ​​zbliżający się powrót Zion Williamson jest jeszcze bardziej ekscytujący. Brandon Ingram nadal się rozwija, a Lonzo Ball w końcu gra w koszykówkę na poziomie NBA w przeciwieństwie do tego co działo się z nim wcześniej w tym sezonie. Podsumowując, ta drużyna jest znacznie lepsza  niż obecnie wskazuje jej bilans 13-25, i myślę, że w rezultacie są niedoceniani na rynku bukmacherskim.

Po drugiej stronie sa gospodarze z Nowego Jorku a w ich przypadku dane sa tak prawdzie tak jak ich druzyna jest szczupła w Line -upie. Julius Randle i Dennis Smith Jr. zostali już odstawieni i nie zagraja  a Marcus Morris jest wątpliwy z 25% szansa na gre,problem chyba z szyja. Prawdopodobnie wystawia pierwsza piatke w zestawieniu; Elfrid Payton, RJ Barrett, Reggie Bullock, Bobby Portis i Taj Gibson. Ta Piatka, niezależnie od jej wartości, zagrała razem tylko na 20 posiadan razem. W tym czasie zdobyli 85,0 punktów na 100 posiadan i zezwolili na 135,0 punktów na 100 posiadan z ocena netto -50,0!  dla zawodnikow liczących się usiebie na parkiecie. Małe dane, wiem ale nie jest to dobry znak aby ich rozwazac no chyba ze jakims cudem za skocza tak czy siak Nowy Orlean ma wiekszy potencjal i podejme sie gry stawiajac na nich z HC -3,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +152
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Davis na pewno out, myślę że LeBron to trochę podpucha. Kuzma ma okazję się wykazać, a w tym sezonie już pokazywał, że grać potrafi. Mavs bez Porzignisa, a to bardzo ważne ogniwo. Z ich ławką to może być duży kłopot. Dla mnie faworytem Lakers, ale jak miałbym szukać czegoś w tych kursach to chyba przy tylu brakach poszedłbym w under punktowy.

Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers under 221 @2.10 Unibet  114-129
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Heat to win 1.64   

Jak juz pisałem wczesniej czasem najprostrze wybory sa...najprostrze...Nets bez Irvinga statystycznie wygladaja niby lepiej ale jednak patrzac na ostatnie wyniki chyba jednak celem zostanie powrót Duranta i najwyzsze Nry picków w drafcie.Róznica klas jak dla mnie na chwile obecną ale mądrzejsi bedziemy po meczu
 
 
testoviron 683

testoviron

Użytkownik
wczoraj weszlo dzisiaj gramy tak:
Trail Blazers - Bucks

Bucks WYGRA I OBIE RZUCĄ PO 120 PKT. - 10.00
  
Trail Blazers WYGRA I OBIE RZUCĄ PO 120 PKT. - 21.00  
bet365

Obie ekipy graly w tym sezonie, wygrały kozły 137- 129. Bucks sa b2b gdzie wczoraj na wyjezdzie rzucili 127 pkt ekipie Sacramento,
Portland u Siebie dość często kręci wyniki w okolicach 120 pkt.
powodzenia. 
 
B 694

blanek15

Użytkownik
cytat z dnia 12 stycznia 2020 14:37 przez karciarzPytanko. Jaki polski bukmacher oferuje zakłady na punkty danego zawodnika?
Forbet chyba z tego co widzialem ma jedna z lepszych. Nie wiem skad jestes, ale ja w UK uzywam PaddyPower. Nie ma tam szalenstwa jesli chodzi o cash out, ale dodatkowo masz opcje FANTASY*  na NBA, NFL, Premier League, Champions League, golf. W tygodniu nawet 6 wejsciowek za free. Sa tez wejscia £0,25 - £1000. Nagrody adekwatne do wejsciowki.

*Fantasy, czyli dobrze znana gra w managera. 
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Washington Wizards - Utah Jazz
Typ: Przedział punktów 230-240
Kurs: 4.90
Bukmacher: Betclic
Analiza: Po raz kolejny wraca Beal, a ile znaczy dla ofensywy Wizards pokazał już w pierwszym meczu po kontuzji z Magic. Obecnie jest to chyba najlepszy gracz w kadrze Brooks'a. Jazzmani niestety cały czas bez Mitchell'a, jednak są w takiej formie, że chyba nawet zbyt mocno nie odczuwają braku 23-latka. 
Zaskoczyła mnie linia na to spotkanie, bo wydaje mi się, że punktów może być dużo więcej niż przewidują bukmacherzy. Nie znalazłem żadnej satysfakcjonującej mnie liczby punktów, więc spróbuję ich przedział, gdyż over 230.5 oscyluje w okolicach zaledwie 2.50. Wydaje mi się więc, że moja opcja jest ciekawsza, kurs jest dużo lepszy, choć bez wątpienia bardziej ryzykowna. Do rzeczy. Utah ostatnio w super formie, 13 wygranych na 14 meczów, fajna grupa utalentowanych zawodników, bez wielkich ligowych gwiazd, czy indywidualności. Morale bardzo wysokie, co widać w pomeczowych wywiadach, czują się mocni i zdają sobie sprawę, że obecnie są w stanie pokonać każdego. 
Czarodzieje w tym sezonie bardzo overowo. 234.5 PPG  w ich meczach, więc do mojego przedziału brakuje niewiele. Nie widziałem wiele meczów Washingtonu w tym sezonie, były to maks 3-4 starcia, jednak co w każdym z nich rzucało się w oczy to ogromna łatwość zdobywania punktów przez rywali. Wizards wyglądają, jakby mieli w głowach "dobra rzućcie nam punkty, bo my już mamy pomysł na swoją akcję ofensywną". Oczywiście lekko wyolbrzymiam, jednak chcę jasno przekazać o co mi chodzi. Ostatnio jednak na tyle dobrze radzą sobie w ataku, że wyniki notują całkiem niezłe biorąc pod uwagę ich dotychczasowe poczynania. 
Patrząc na Team Spirit gości, ich potencjał oraz formę, do tego niezłą grę ofensywną gospodarzy, powrót ich lidera (choć Beal pewnie na dostanie normalnych minut) widzę dziś ciekawy overowy pojedynek i idę w liczbę oczek, bo coś mi się wydaje, że co do wyniku to nie ma co przesądzać zbyt wcześnie. 

  127-116
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Memphis - Golden State
Morant powyżej 17.5 punktów @1.84
  
sts
 ​

Na początku może zaznaczę, że nie jestem specem od NBA. Jednak wpadł mi w oko ciekawy zakład na spotkanie Memphis z Golden State. 
Memphis zajmuje 8. miejsce w Konferencji Zachodniej. Na 5 ostatnich spotkań wygrali cztery razy i to w przekonującym stylu. Rzucali bardzo dużo w tym wyróżniał się Morant. 
Z Sacramento rzucił 23 punkty,
Z Clippersami 22 punkty,
Z Phoenix 13 punktów,
Z Minnesota 25 punktów,
w ostatnim meczu z San Antonius Morant rzucił 22 punkty. 

Wygląda to przekonująco. Liczby go bronią. Statystyka pokazuje, że powinno się udać. 
Nie mają kluczowych osłabień, prezentują się bardzo dobrze w ofensywie. 


Jak widać na załączonym powyżej obrazku, to Morant ma średnią w tym sezonie 18 punktów na mecz. 
Co ciekawe Morant we własnej hali rzuca więcej oczek, niż w spotkaniach wyjazdowych. W domu jego średnia wynosi 19,5 a na wyjazdach 16,1. 

Ich przeciwnik Golden ma bardzo ciężki okres. Zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem 9 wygranych i 31 porażek. 

Oba zespoły grały ze sobą w tym sezonie. Podzielili się zwycięstwami, a co ważne Morant zdobył 20 i 26 punktów. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Boston Celtics vs Chicago Bulls  
over 110,5pkt Celtics       113
kurs 1,68 
iforbet 

Dziś tylko czysto statystycznie Boston ponownie wchodzi na obroty - efektywność ofensywna ponownie wskoczyła na 6 pozycję po powrocie Kemby, jeszcze niedawno była bodaj na 9.
Co więcej ostatnie kilka spotkań Boston grał nieco szybsze tempo bo notują progres o aż 6 pozycji i są na 17 miejscu.

Ja wiem, że Byki defensywnie nie najgorzej bo 9 pozycja, jednak grają także 15 tempo, efektywność także nie najlepsza bo dopiero 27 = sporo oddanych rzutów = niekoniecznie sporo trafionych = więcej zbiórek dla C's bo i wyprzedzają Chicago o 15 pozycji na desce plasując się na 10 miejscu. A i owszem może być z tym dziś gorzej bo Theis był questionable rano, nie wiem jak teraz.

Liczę jednak, że w obliczu dalszej absencji Wendella Cartera Juniora, wklepiom im u siebie kolokwialnie mówiąc te 112-120.
​​​Ostatnio zanotowali 111 bez Kemby (bodajże) i z Carterem (na pewno) na pokładzie.

Los Angeles Lakers vs Cleveland Cavaliers 
over Los Angeles Lakers 114,5 pkt 
kurs : 1,68      128 i kolosalna druga połowa, szacun za ofensywne przebudzenie po 47 pkt w pierwszej połowie 
Iforbet

Analogicznie dość LA średnio notuje 113,5pkt. Grają przeciwko prawie najlepszej od końca defensywie CAVS. 13 pozycja na lLA , Cleveland może powalczyć na deskach  bo i Kevin Love i Tristan Thomson powinni pokazywać się jak najlepiej w kontekście ewentualnych zmian kadrowych. 
​​​​​​Jednak matchup dla Jezioran spoko bo tempo też.biegają13 a efektywność ofensywna na 4 miejscu.

Gram też over PELICANS 111,5pkt      117 tam jednak sporo znaków zapytania jeżeli chodzi o lineup 





powodzenia:))
​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom