>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 12.01.2020 (niedziela)

Status
Zamknięty.
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, NBA
Godzina 21:30
Spotkanie : Utah-Wizards, Memphis-GSW, Toronto-SAS
Typ : Wygrają swoje mecze: Utah, Memphis, Toronto
Kurs : 3.05
Bukmacher : Betclick
Analiza:
Ciekawy typ proponuje na dzisiaj Betclick (dla chętnych należy szukać w zakładce *Super Kursy*). Każda z drużyn jest faworytem w swoim meczu. Utah ostatnimi czasy są jedną z najrówniej, a zarazem najlepiej grających ekip w NBA. 8 wygranych z rzędu robi spore wrażenie, a Wizards dzisiaj w dalszym ciągu poważnie osłabione. Co prawda w Jazz nie zagra dziś chory Mitchell, ale uważam, że Gobert plus strzelcy z za łuku w postaci Inglesa i Bogdanovicia rozstrzygną mecz na swoją korzyść. Miśki z Memphis grają na własnym parkiecie przeciwko GSW. 4 wygrane z rzędu gospodarzy przeciwko 4 porażkom gości. Grizzlies praktycznie w pełnym składzie (nie licząc Iguodali, który już bardzo długo jest out), a u gości questionable na dziś jest Russel, potencjał również zdecydowanie po stronie gospodarzy. Ostatni mecz do którego mam największe obawy to Toronto grające ze Spurs. Na zdecydowany plus - istnieje szansa, że wróci dzisiaj Siakam oraz Gasol. W Kanadzie, przy szalejących trybunach każdemu zespołowi gra się ciężko. Raptors wypoczęci, a SAS są w trakcie wyjazdowego tripu (3 dni temu w Bostonie, a wczoraj w Memphis). Powodzenia

  100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna; Seria A

Spotkanie: Roma - Juventus 

Godz: 20:45

Typ: 2 i over 1,5

Kurs: 2,51

Buk: fortuna

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45  odbędzie się spotkanie w  19 kolejce Serie A pomiędzy zespołami AS Romy i Juvenstusu Turyn.  Gospodarze z dorobkiem 35 punktów plasują się na 4  pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście zdołali uzbierać 45 oczek i zajmują 2 pozycję.  Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują strzelić jakiegoś gola w dzisiejszym spotkaniu. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i dobra postawa w ostatnich spotkaniach wskazuje, że są delikatnym faworytem dzisiejszego spotkania. Dodatkowo świetna dyspozycja w ostatnich spotkaniach pokazuje że powinni dzisiaj strzelić minimum jednego gola. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu Juventusu,  który będzie dyktował warunki gry. Gospodarze muszą zagrać otwarcie, dlatego uważam, że strzelą jakiegoś gola z kontry. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 1:2  po bardzo ciekawym spotkaniu.

  151
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 20 :45 
Spotkanie: AS Roma - Juventus Turyn 
Typ: 1 lub X i poniżej 3,5 gola
Kurs: 2.40
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Jak do tej pory Stara Dama doznała tylko 1 porażki w ligowych rozgrywkach. Miało to miejsce ponad miesiąc temu na stadionie, na którym zostanie rozegrane niedzielne spotkanie, czyli na Stadio Olimpico. Juve musiało uznać wtedy wyższość Lazio (3:1). Po tej porażce Juve spadło z fotela lidera Serie A na rzecz Interu. Z kolei Roma przystępuje do tej rywalizacji po sensacyjnej porażce z Torino (0:2). Pocieszeniem kibiców Romy jest fakt, że ich pupile nie przegrali 5 poprzednich domowych spotkań w Serie A z Juventusem. Wierzę, że podopieczni Paulo Fonseci podtrzymają tą dobrą passę przeciwko „Starej Damie” i dziś nie zobaczymy gradu bramek a Roma zdobędzie przynajmniej 1 pkt.

  100
 
neutralny 443,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Washington Wizards - Utah Jazz
Typ: Przedział punktów 230-240
Kurs: 4.90
Bukmacher: Betclic
Analiza: Po raz kolejny wraca Beal, a ile znaczy dla ofensywy Wizards pokazał już w pierwszym meczu po kontuzji z Magic. Obecnie jest to chyba najlepszy gracz w kadrze Brooks'a. Jazzmani niestety cały czas bez Mitchell'a, jednak są w takiej formie, że chyba nawet zbyt mocno nie odczuwają braku 23-latka. 
Zaskoczyła mnie linia na to spotkanie, bo wydaje mi się, że punktów może być dużo więcej niż przewidują bukmacherzy. Nie znalazłem żadnej satysfakcjonującej mnie liczby punktów, więc spróbuję ich przedział, gdyż over 230.5 oscyluje w okolicach zaledwie 2.50. Wydaje mi się więc, że moja opcja jest ciekawsza, kurs jest dużo lepszy, choć bez wątpienia bardziej ryzykowna. Do rzeczy. Utah ostatnio w super formie, 13 wygranych na 14 meczów, fajna grupa utalentowanych zawodników, bez wielkich ligowych gwiazd, czy indywidualności. Morale bardzo wysokie, co widać w pomeczowych wywiadach, czują się mocni i zdają sobie sprawę, że obecnie są w stanie pokonać każdego. 
Czarodzieje w tym sezonie bardzo overowo. 234.5 PPG  w ich meczach, więc do mojego przedziału brakuje niewiele. Nie widziałem wiele meczów Washingtonu w tym sezonie, były to maks 3-4 starcia, jednak co w każdym z nich rzucało się w oczy to ogromna łatwość zdobywania punktów przez rywali. Wizards wyglądają, jakby mieli w głowach "dobra rzućcie nam punkty, bo my już mamy pomysł na swoją akcję ofensywną". Oczywiście lekko wyolbrzymiam, jednak chcę jasno przekazać o co mi chodzi. Ostatnio jednak na tyle dobrze radzą sobie w ataku, że wyniki notują całkiem niezłe biorąc pod uwagę ich dotychczasowe poczynania. 
Patrząc na Team Spirit gości, ich potencjał oraz formę, do tego niezłą grę ofensywną gospodarzy, powrót ich lidera (choć Beal pewnie na dostanie normalnych minut) widzę dziś ciekawy overowy pojedynek i idę w liczbę oczek, bo coś mi się wydaje, że co do wyniku to nie ma co przesądzać zbyt wcześnie. 

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom