>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skoki narciarskie 2019/2020 - Predazzo (10.01 - 12.01.2019)

Status
Zamknięty.
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik

Typ: Schmid 1-6
Kurs: 3,5
bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam serdecznie. Nie za często obstawiam skoki, bo to bardzo loteryjna dyscyplina, jednak obok takiej perełki, trudno przejść obojętnie. Constantin Schmid to 21 letni zawodnik Wsv Oberaudorf. Wczoraj zaliczył najlepszy występ w karierze zajmując piąte miejsce. Strata do trzeciego miejsca to ... 0,8 pkt. Sumarycznie oddał najdłuższe skoki (107 i 102m). Nie przypuszczam, aby w przeciągu doby stracił formę. Jeżeli będzie skakał jak wczoraj, to o miejsce w top 6 jestem spokojny, a kurs bardziej niż smakowity...

Do tego:
Żyła 1-10 @ 1,85
Piotrek bardzo stabilnie. Wczoraj do pudła zabrakło bardzo niewiele (3,3). Skoki wyśmienite 102,5 oraz 103.5 metra. Spokojne miejsce w pierwszej 10-tce.

Paschke 1-10 @ 1,85
To samo co z Piotrkiem. Forma wysoka i stabilna. Na pokrycie typu powinno wystarczyć.

Taki tripel morderca ode mnie. Ako 11.98

Pozdrawiam i powodzenia.

Niech będzie, co będzie. Czas wszystko równo w swym unosi pędzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 97

teges86

Użytkownik
cytat z dnia 12 stycznia 2020 11:05 przez masala7
Typ: Schmid 1-6
Kurs: 3,5
bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam serdecznie. Nie za często obstawiam skoki, bo to bardzo loteryjna dyscyplina, jednak obok takiej perełki, trudno przejść obojętnie. Constantin Schmid to 21 letni zawodnik Wsv Oberaudorf. Wczoraj zaliczył najlepszy występ w karierze zajmując piąte miejsce. Strata do trzeciego miejsca to ... 0,8 pkt. Sumarycznie oddał najdłuższe skoki (107 i 102m). Nie przypuszczam, aby w przeciągu doby stracił formę. Jeżeli będzie skakał jak wczoraj, to o miejsce w top 6 jestem spokojny, a kurs bardziej niż smakowity...

Do tego:
Żyła 1-10 @ 1,85
Piotrek bardzo stabilnie. Wczoraj do pudła zabrakło bardzo niewiele (3,3). Skoki wyśmienite 102,5 oraz 103.5 metra. Spokojne miejsce w pierwszej 10-tce.

Paschke 1-10 @ 1,85
To samo co z Piotrkiem. Forma wysoka i stabilna. Na pokrycie typu powinno wystarczyć.

Taki tripel morderca ode mnie. Ako 11.98

Pozdrawiam i powodzenia.

Niech będzie, co będzie. Czas wszystko równo w swym unosi pędzie.
Kompletna bzdura że Schmidem. Chyba nie wziąłeś pod uwagę, że Niemiec oddał pierwszy skon na 107m z 11 belki a cała czołówka z belki 9. Różnica dwóch belek to jakieś 5 m co najmniej a przy punktowaniu 2 PTK za 1 m to Schmid byłby dużo dalej. Dzisiaj Schmid poza 6 a raczej i po za 10.
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
cytat z dnia 12 stycznia 2020 13:02 przez teges86

Kompletna bzdura że Schmidem. Chyba nie wziąłeś pod uwagę, że Niemiec oddał pierwszy skon na 107m z 11 belki a cała czołówka z belki 9. Różnica dwóch belek to jakieś 5 m co najmniej a przy punktowaniu 2 PTK za 1 m to Schmid byłby dużo dalej. Dzisiaj Schmid poza 6 a raczej i po za 10.
A ja się zgadzam z kolegą i też uważam, że dobry typ na Schmida. Róznica dwóch belek to dokładnie 3m, a nie ponad 5 jak piszesz. Schmid jak skoczy tak jak wczoraj powinien spokojni się zmieścić w 10, a i w 6 są spore szanse.
 
L 27

liquidmax

Użytkownik
Witam wszystkich,

Moją propozycją na dziś zagranie 2 typów,mianowicie:

Pius Pashke-Piotr Żyła typ:2 kurs 1.85 fortuna

Piotr udowodnił,że jego forma zwyżkuje i zajmowanie miejsc w top10 nie jest zaskoczeniem. Wczoraj wiewiór pokazał,że w konkursie potrafi oddać 2 równe I dalekie próby,gdzie do 3 miejsca nie stracił za wiele.Nie sadzę,że Piter straci dobrą dyspozycję i dziś sadzę,że jest w stanie pokonać Niemieckiego Piusa.

Stephan Leyhe top6 kurs:1.75 fortuna

Ekipa Niemiec skacze tutaj bardzo dobrze a Leyhe dodaje swoją cegiełkę. 3 w kwalfikacjach,1 w serii próbnej,top6 we wczorajszym konkursie. Jest tutaj mocny I powinien dziś również to udowodnic. Kurs atrakcyjny
 
M 15K

mijon

Użytkownik


Witam,Kilka propozycji na dzisiejszy 2 konkurs we Włoskim Val di Fiemme

1.Geiger w wyśmienitej formie nie sądze że przegra z Dawidem wczoraj można powiedzieć zdeklasował wszystkich jeśli nic sie nie wydarzy to jestem spokojny o Karla aczklwiek nie skreślam Dawida bo wiemy w jakiej jest formie ale na chwile obecną jak dla mnie mocniejszy jest niemiec.         

2.Stoch powoli wraca na właściwe tory widać co raz bardziej stabilne i regularne skoki wczoraj dobrze sie zaprezentował mało brakło do podium, jeśli chodzi o Leyhe też wraca do dobrej formy tak na prawdę może zadecydować pierwszy skok, ale na chwile obecną  stabilniej wygląda Kamil stad mój typ.        

3.Ryoyu Kobayashi wczoraj nie zachwycił ale jego nie wolno skreślać wydaje mi sie że gdyby nie 1 słaby skok to byłby 1-12 w końcowej klasyfikacji co do lotnika wąsacza z Norwegi nie widze tutaj żeby mógł  jakoś zagrozić Japończykowi wczoraj kiepski  skok  i nawet brak kwalifikacji do 2 serii ostatecznie zajmując 38 miejsce.       

 4.C.Schmid wczoraj najdalszy skok ale z 11 belki ostatecznie 5 miejsce z minimalną stratą do podium,Forfang teoretycznie może być lepszy w tej parze ale dla mnie to zawodnik z wielka niewiadoma bo potrafi oddać daleki skok a w drugim całkowicie zepsuć dlatego regularniejszyi stabilniejszy jest tutaj niemiec stąd mój wybór.       

 5.Żyła z konkursu na konkurs coraz lepiej, wczoraj mieliśmy tego przykład, tutaj kieruje sie wyłącznie progresem zawodnika i tutaj korzystniej wygląda piter.       

6.Dwóch reprezentantów Austrii w zasadzie miałem dylemat co do tej pary ale ostatecznie wybrałem bardziej doświadczonego Michaela a dlaczego... wczoraj minimalnie przegrał z Huberem ale myśle że gdyby lądowanie Hayboecka były lepsze byłby  kilka pozycji wyżej, miejmy nadzieje że dzisiaj tych błędów nie popełni.       

 7.popularny Szliri szukający formy vs peier obaj przyzwoicie skaczą na tej skoczni ale gram na bardziej doświadczonego Szliriego który małymi kroczkami odbudowuje swoją forme.        


 
Oczywiscie nie gram wszystkiego na raz można coś wybrać i spróbować zagrać dubelki.

Kto
pograł mam nadzieje że zadowolony :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom