>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Antti Niemi w Canadiens.
Montreal ściąga do siebie wywalonego z Pittsburgha jak i Florydy bramkarza ze statami 0-4-0 średnią 6.74 i .822 skuteczności. Jest on ściągnięty w związku z kontuzjami Price&#39;a oraz backupa Montoyi.
Louis Domingue w Tampie.
Mały trade z udziałem Tampy i Arizony. #1 goalie Arizony z eszelgo sezonu przechodzi do Bolts w zamian za goalie Michaela Leightona oraz Tye McGinn&#39;a.
Vasilevski ma taką pozycję w TBL, że nawet Budaj nie ma kiedy grać, a co dopiero Domingue który na chwilę obecną będzie #3 bramkarzem.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Chociaż playoffy dopiero się zaczęły, to myślę, że już można przyznać nagrodę &quot;frajerów sezonu&quot; Waszyngtonowi.
W pierwszym meczu prowadzili 2:0 i przegrali po dogrywce. Teraz w drugim meczu jest jeszcze ciekawiej, bo prowadzili najpierw 2:0, potem 3:1. Przy stanie 3:1 mieli wręcz wymarzoną sytuację do podwyższenia na 4:1, gdyż mieli kontrę 3 na 1 i zmarnowali. Zaraz po tym podobną kontrę wykorzystali Blue Jackets, następnie strzleili kolejne dwie bramki i Jackets prowadzą 4:3. Obrona Capitals to jest jakaś kpina, a Grubauer udowadnia, że bronić potrafi tylko w sezonie regularnym, a w playoffach tragedia, chociaż z drugiej strony cała defensywa Capitals gra fatalnie, zwłaszcza w osłabieniu nie stawiają żadnego oporu. Zapewne po tym meczu będzie 2:0 dla Columbus, czyli po dwóch wyjazdowych zwycięstwach i po tym co prezentują Caps, będzie już pozamiatane w tej serii.
Szkoda mi Ovechkina. Facet strzela gol za golem i to wszystko na nic.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
No proszę, a jednak Washington Capitals zdołali wygrać oba mecze na lodzie Columbus, czyli na naprawdę trudnym terenie i mamy 2:2. Wygląda na to, że Caps wygrywając trzeci mecz w drugiej dogrywce mocno zwiększyli swoje szanse na wygranie czwartego meczu, bo w tym czwartym spotkaniu gracze Columbus byli jacyś wolniejsi niż wcześniej. We wcześniejszych meczach Blue Jackets imponowali szybkością, a w tym czwartym nie. Moim zdaniem kto wygra piąty mecz, ten wygra całą serię.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
No to Vegas w finale.. myślałem, ze Jetsi w takim gazie awansuja a jednak sie pomylilem. Czytalem gdzies , ze kursy na wygranie pucharu Stanleya przez Vegas byl w okolicach 500... Hmm mysle , ze napewno byl nie jeden odważny w Stanach , ktory postAwił ten bet . Ladnie sie mozna bylo wzbogacic jesli rzeczywiscie im sie to uda.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Możemy zrobić ranking, dlaczego nie. Dzisiaj lub maksymalnie jutro znajdę chwilę, odświeżę regulamin i założę temat. Zobaczymy ilu chętnych się znajdzie. Możliwe że będzie mi potrzebna pomoc w ogarnięciu zabawy (w zależności od ilości osób) więc mile widziany ktoś chętny i dostępny czasowo ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Oczywiście, że mają szanse. Dopiero połowa sezonu więc może się jeszcze wiele zdarzyć. Różnica punktów między drużynami o których wspomniałeś a ekipami z 3-4 miejsca w każdej z dywizji to około 20 punktów, a spotkań zostało prawie czterdzieści. Z drugiej strony nie ma co się oszukiwać - szanse jak mówiłem są, ale jednak nie wielkie. Ciężko będzie przebić się do czołówki. Niektóre zespoły są w przebudowie lub z innymi problemami. Czy jest spadek z NHL? Nie ma. Liga może się tylko powiększyć - mało prawdopodobne jest, żeby jakiś zespół został wydalony z ligi chociaż było kilka takich przypadków gdzie wydalono zespoły mające na swoich kontach nawet Puchar Stanleya. Wiele zespołów aż do końca sezonu zasadniczego walczy o Play Offy. Warto grać ze względu na dziką kartę, która jest biletem do PO dla niektórych zespołów. Pozostałe, które mają już tylko matematyczne szanse ogrywają nowych zawodników, próbują nowych rozwiązań itd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ależ to był niesamowity mecz pomiędzy Blues a Sharks. Do tego bardzo kontrowersyjna decyzja o uznaniu gola dla Sharks w dogrywce. Blues zostali skrzywdzeni, ale z drugiej strony nie powinni byli dopuścić do dogrywki, dali się strasznie zepchnąć do defensywy w końcówce czasu regulaminowego i to się zemściło. Jedno jest pewne- w następnym meczu będzie bardzo gorąco.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
I tak już wiele głosów się pojawiło o "przepychaniu" Rekinów po mistrzostwo, a tu jeszcze kontrowersje w dogrywce. Szkoda, że nie obejrzałem. Muszę nadrobić.
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Cześć ostatni mecz na żywo jaki miałem okazję oglądać był w Stanach jakieś 3-4 lata temu. Jest jeszcze to całe world series o ile się nie mylę. To że Amerykanie rozgrywają kilka spotkań w Europie. Ktoś się orientuje jak wygląda cena biletów na przedsprzedaży? Miał ktoś może doczynienia z takim wydarzeniem?
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Kolego z tego co słyszałem to bilety na Global Series w Sztokholmie  były w cenie od okolo 250 zł do ponad 1000 zł 
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Byłem w zeszłym roku na towarzyskich meczach i w Lozannie i w Berlinie w ramach Global Series. Bilety nie były najdroższe. Wszystko zależy od miejsca ja kupowałem za około 70 euro. Widok bardzo dobry no ale nie są to miejsca przy lodzie a i mecz raczej rozgrywany na lajcie, ale fajny event i polecam pojechać, zobaczyć zwłaszcza otoczkę.
 
Do góry Bottom