>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 12.01.2020 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 12. Stycznia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
stanley-63 753K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia Premier League
Godzina 15:00
Spotkanie : Bournemouth - Watford
Typ : rzut karny w meczu
Kurs : 3.40
Bukmacher : ETOTO

Dla obu drużyn każdy mecz to być albo nie byc w przyszłym sezonie w Premier League , na dzień dzisiejszy obie spadają ale w każdej chwili któraś z drużyn może się wydostać z tej strefy spadkowe a może to być nawet po tym spotkaniu przy dobrym układzie tak więc nie spodziewam się tutaj meczu bez walki , u mnie jak zwykle aby podnieść adrenalinkę liczę na karnego w tym spotkaniu , sędzia odpowiedni do tego aby zaryzykować , pan MIKE DEAN sędziował w tym sezonie 16 spotkań a jego dorobek to 75 żółtek 2 czerwone i 4 karne , w 6 kolejce tego sezonu pan Mike sędziował spotkanie Manchesteru City z Watford i już w 7 minucie gry pokazał na wapno i po tym było już 2:0 dla City , mecz zakończył się klęską Watford aż 8:0 , ogólnie w meczach Bournemouth które miał okzję sędziować pan Mike pokazał on 5 razy na wapno z czego 3 dla Bournemouth , natomiast mecze z udziałem Watford 7 karnych z czego także 3 dla Watford stąd liczę że bramki w tak ważnym dla obu drużyn meczu powinny paść i może któraś będzie po karnym !

  100
 
 
betideologi 1,9K

betideologi

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna  - Serie A
Godzina 18:00
Spotkanie : Verona - Genoa
Typ : Verona
Kurs : 2.30
Bukmacher: STS



Przeglądając  tę  serię  spotkań  we  Włoszech  pochyliłem się  nad  tym  spotkaniem   jako  jednym z  ciekawszych  do  typowania. Gospodarze  będąc  w środku  tabeli ( 10 )  goszczą  zespół  Genui  będący  w ciężkiej  sytuacji (19 ). Verona  przed tygodniem  pokonała  na wyjeździe  Spal  ( 2:0 )  a  przed  przerwą  świąteczną  dokonała  nie  lada  wyczynu  wracając  ze  stanu 0:3  na  3:3  zaledwie  w  15 minut  w  domowym  meczu  przeciwko  Torino. W  obydwu  tych  meczach  dobrze   zaprezentowali  się  Pazzini  i  nasz  rodak  Stępiński  którzy  zdobyli  po  dwa  gole. Liczę  na  podtrzymanie  tej  serii  i  dalszą  skuteczną  grę.


Goście  to  najsłabszy  zespół  ligi  jeśli  idzie o mecze wyjazdowe. Bilans  0-4-5  co  prawda  wskazuje  na  pewien  potencjał  jeśli  idzie  o  remisy  ale  z  drugiej  strony z  kim  gospodarze  mają  szukać  punktów jak  nie  z  taką  drużyną. Myślę  że  Verona  wykorzysta atut  własne go boiska  i  sięgnie  po 3  pkt.  w  tym  pojedynku.

  130


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
poziomka_z_pizdzichowa 123
Dyscyplina : Piłka nożna, Hiszpania superpuchar
Godzina 16:00
Spotkanie : Real Madryt vs Atletico Madryt 
Typ : over 3.5
Kurs : 3.5
Bukmacher : sts
Analiza:
Derby Madrytu rozgrywane będą w nietypowym miejscu - w Arabii Saudyjskiej. Oba kluby dostały spory zastrzyk gotówki od szejków, i sądzę że tak jak w poprzednich meczach w tym pucharze, będą Oni chcieli oglądać ofensywną grę ze sporą ilością bramek. Statystyki w tym przypadku nie działają na korzyść mojego typu, ale tutaj nie patrzył bym na to, bo ten turniej rządzi się swoimi prawami  a pokazały to mecze obu drużyn w półfinałach . 
Bezpieczniejszą opcją będzie pogranie over 2.5 po równie dobrym kursie 2.05 z oferty sts 

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Portland - Milwaukee
Typ: Portland wygra co najmniej 6 punktami
Kurs: 5,20
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Przyznam się szczerze że nie oglądałem wczorajszego meczu pomiędzy Sacramento a Milwaukee. Mam nadzieję że Sacramento postawiło się na ile mogło, tak że dzisiaj gracze lidera będą czuli wczorajszy mecz w kościach.  1. Dzień po dniu mecz - Portland ostatni mecz grało 10  z Minnesotą na wyjeździe. A więc jeden dzień więcej odpoczynku. Poza  tym 22 listopada w Milwaukee Portland rzuciło 129 puntów i przegrali z liderem NBA mecz 8 punktami. Mecz był mocno overowy ponad 260 punktów w meczu. Dziś liczę że przewaga własnej hali da zwycięstwo gospodarzom. Bilans Portland to 16-23
zaś Milwaukee 34-6.  Liczę że się zepną zawodnicy gości i wygrają ten mecz co najmniej 6 punktami. 

Pozdrawiam


  100
 
P 4,6K

patryksandecja

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, NBA
Godzina 1:00
Spotkanie : Boston Celtics vs New Orleans Pelicans
Typ : Ingram poniżej 26,5pkt
Kurs : 1,83
Bukmacher : FORBET
Analiza:

Na dziś wybrałem mecz Bostonu z ekipą New Orleans. Drużyna z Bostonu u siebie gra bardzo dobrze i konsekwentnie w obronie co nie pozwala rywalom na zdobywanie dużej ilości punktów. Punkty rywali Bostonu na meczach w TG Garden: 102 Sacramento, 110 Brooklyn, 93 Miami, 95 Denver, 88 Clevland, 115 Sixers, 93 Detroit, 93 Hornets, 113 Toronto, 106 Atlanta i ostatnio 129 Spurs.
Z kolei drużyna gości zmaga się z kontuzjami. W tym meczu wciąż nie zagra Williamson a pod znakiem zapytania jest też występ Favorsa i Holidaya. Do niedawna niepewny gry był także Ingram którego tutaj będę omawiał.
Ingram ciągnie swoją drużynę za uszy w tym sezonie i jest wyróżniającą się postacią na boisku. Więc dlaczego stawiam under? Otóż dlatego że jeszcze niedawno jego występ w tym meczu był zagrożony więc może zagrać kilka minut mniej. Kolejnym powodem jest oczywiście bardzo dobra defensywa drużyny z Bostonu nie pozwalająca na dużo swoim rywalom. Ingram średnio na mecz zdobywa 25,4 punkta czyli poniżej lini którą obstawiam a ważnym czynnikiem dlaczego dzisiaj zdobędzie mniej punktów jest zmęczenie. Drużyna gości gra swój drugi mecz back to back.
Wczoraj Ingram zdobył 28 punktów przeciwko słabej drużynie New York Knicks i myślę że pod wpływem zmęczenia i naprzeciwko zdecydowanie lepszej drużynie zdobędzie przynajmniej te 2 punkty mniej niż wczoraj.

  83
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie a
Godzina: 15:00
Spotkanie: Torino- Bologna
Typ: Bologna lub remis i powyżej 1.5 gola
Kurs: 2.10
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Osobiscie mam pograny over 2.5 goli w tym meczu, bo jak oglada sie gre Bologny od przejecia sterow przez Serba w tamtym sezonie to trzeba grac bramki. Kazda akcja to jest automatyczne przemieszczanie sie do przodu, praktycznie 0 klepania do tylu, mase strzalow i prob zdobycia bramki co mecz, zreszta w tym sezonie chyba tylko w 3/18 meczach nie bylo overu z udzialem Bologny. Dlaczego podaje taki typ?  Torino skonczylo 120 minutowy mecz pucharowy z Genoa z czwartku na piatek, a mecz z Bologna juz w niedziele o 15.00. Dodatkowo wystawil praktycznie caly podstawowy sklad druzyny z Turynu, wiadomo to sa profesjonalisci, ale Bologna ich zabiega w niedziele. Mihajlovic ma do dyspozycji praktycznie wszystkie najwazniejsze ogniwa, wraca po urazie kapitan Dzemaili i to on ma wystapic w srodku pola z Polim. Z przodu niekwestionowani Orsolini, Soriano, Sansone i Palacio. Dodatkowo w tym tygodniu szeregi Bologny zasili 21- letni Dominques, ktory juz zadebiutowal w reprezentacji Argentyny strzelajac bramke, do Turynu juz pojedzie z druzyna. 

Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
100
 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Superpuchar Hiszpanii
Godzina: 19:00
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: Casemiro otrzyma zolta kartke
Kurs: 2.10
Bukmacher:
Totolotek
Analiza:Wielki final rozgrywany w dziwnym miejscu ale coz trzeba grac i nie narzekac. W niedziele wieczorem bedziemy swiadkami derbow Madrytu. Typuje w tym meczu kartke defensywnego pomocnika, ktory nie raz bedzie musial ostro wejsc aby zaznaczyc swoja obecnosc. Tym bardziej, ze rywal jest nie byle jaki bo zawodnicy Atletico Madryt do aniolkow nie naleza i zapewne gdzie jak gdzie ale w finale karteczki powinnismy ogladac. Casemiro zagra zapewne jak zwykle pelny wymiar czasu wiec nie grozi nam jego nagle zejscie. Sedzia meczu bedzie Jose Maria Sanchez Martinez ze srednia 5.93 kartki na mecz. Jest to bardzo dobry arbiter do grania w kierunku kartek. Polecam.

  100
 
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Dyscyplina: hokej NHL
Godzina:01:00
Spotkanie: Waszyngton- News Jersey
Typ: Waszyngton -1.5
Kurs: 1.86
bukmacher: fortuna
Analiza:
Spotykają się dwie drużyny będące obecnie na różnych poziomach. Waszyngton niedawny mistrz i najlepsza drużyna obecnego sezonu oraz borykające się z problemami devils. Natomiast wiadomo że w NHL każdy może wygrać z każdym i ważniejsze dla mojego typu jest cos innego.mianowicie mój ulubieniec w bramce devils Louis domingue. Gwarant kilku straconych goli od kiedy tylko próbował zrobić " karierę" w NHL. Myślę że Waszyngton mając dzień więcej odpoczynku odbije sobie porażkę z flyers i pewnie pokona devils a domingue puści przynajmniej swoje statystyczne 4 gole. Oczywiście patrząc na historię meczów i czeste wygrane trzema bramkami można spróbować zagrać - 2.5 oraz 1 + 5.5 gola,1+ 6.5 gola oraz na sporą ilość samych goli.powodzenia

  100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina : Hokej  Czechy
Godzina : 15:00
Spotkanie: Ocelari Trinec - Olomouc
Typ: Ocelari Trinec -1.5
Kurs: 1.89
bukmacher: fortuna


Forma mistrzów rośnie, a ich gra zaczyna się układać. Są na fali. Ostatnio finał Spengler Cup, wyjazdowe zwycięstwo w Zlinie i KV. Do tego solidne wzmocnienie w postaci Wolskiego, który niesamowicie wjechał do pierwszej formacji ofensywnej i pp, ostatnio 3 gole,  powroty Vrany i  Rotha...Po 3 tygodniach wracają na swól lód, bo w Werk Arenie mieliśmy rozgrywane MŚ .Ocelari u siebie są bardzo mocni, co potwierdza obecnie 2 miejsce w lidze. Z tego co pamiętam to między tymi ekipami jest tak,że już od dłuższego czasu zazwyczaj wygrywa gospodarz. Mecz w niedziele o 15 i publiczność jak zwykle powinna dopisać,bo już długo nie widzieli swoich walczaków

No a Olomouc leci w tabeli na łeb na szyje. Słaby atak, zaledwie 78 strzelonych goli (Ocelari 107), styl gry nie powala. W tabeli 15 pkt mniej od rywala i dwa mecze rozegrane więcej. Raczej defensywny cięzki dla mnie hokej na wynik. Nie bardzo ma tam kto błysnąć. Myślę,że ulegną atmosferze w Werk Arenie i ofensywnej sile Trinca.

Pozdrawiam

  100
 
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Dyscyplina : Skoki narciarskie kobiet
Godzina 1:00
Spotkanie : Puchar Świata w Sapporo-konkurs
Typ : Zwycięzca zawodów-Maren Lundby
Kurs : 2.15
Bukmacher:STS
Analiza:

Dziś postanowiłem zagrać na skoki narciarskie kobiet. Liczę na zwycięstwo Maren Lundby. W tym sezonie jest ona liderką klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Zgromadziła 325 punktów z 400 możliwych do zdobycia.Zaczęła od dwóch wygranych konkursów w swoim kraju. Jej przewaga nad rywalkami była wtedy ogromna. Na następnych zawodach w Klingenthal zajęła 5 miejsce. Tam odbył się jednak tylko jednoseryjny konkurs. W ten weekend rywalizacja przeniosła się do Sapporo.Na pierwszym z treningów zajęła najpierw 2 miejsce,a w następnym okazała się najlepsza. W kwalifikacjach trafiła na mocno niesprzyjające warunki,a mimo to znalazła się na 4 pozycji. W dzisiejszym konkursie po pierwszej serii plasowała się na 2 miejscu z niewielką stratą do liderki. W finałowej serii oddała zdecydowanie najdłuższy skok. Pofrunęła na odległość aż 139 metrów,ale poskutkowało to słabym lądowaniem i niskimi ocenami za styl. Austriaczka Kramer,która była liderką po 1 rundzie skakała z obniżonego rozbiegu. Mimo krótszego skoku o 4 metry utrzymała prowadzenie dzięki bonifikacie za skrócony rozbieg oraz lepszym ocenom za styl. Maren Lundby od sezonu 2016/2017 stawała na podium w każdym z konkursów rozgrywanych w Sapporo. Oto jej ostatnie wyniki:
2016/2017
1 konkurs w Sapporo- 3 miejsce
2 konkurs- 1 miejsce
2017/2018
1 konkurs- 1 miejsce
2 konkurs- 1 miejsce
2018/2019
1 konkurs- 3 miejsce
2 konkurs- 1 miejsce

Jak widać od trzech lat zawsze wygrywała drugi konkurs w Sapporo.Licząc z dzisiejszym konkursem była już tam na podium 7 razy z rzędu,w tym 4 razy wygrała. Liczę na podtrzymanie świetnej passy.

  100
 
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Cypryjska , 1 Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Anorthosis Famagusta - Apoel Nikozja
Typ: 1 i obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 4,6
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


W lidze cypryjskiej mecz drużyn walczących o mistrzostwo. Prowadzący w tabeli Anorthosis po 14. kolejkach zgromadził 33 punkty. Apoel z 27 punktami zajmuje 3 miejsce, ale ma do rozegrania jeden mecz zaległy.

Gospodarze na własnym stadionie są do tej pory niepokonani strzelając w siedmiu meczach 18 bramek , tracąc zaledwie dwie. Anorthosis spróbuje na własnym obiekcie pokonać zespół z Nikozji, co nie udało się już od 6 lat.

Goście, choć są najlepiej grającą ekipą "u siebie" , to na wyjazdach prezentują się przeciętnie. W dotychczasowych 6 wyjazdowych spotkaniach Apoel wygrał tylko dwa razy (2-2-2).

Powyższe czynniki skłoniły mnie do zaryzykowania na zwycięstwo Anorthosisu przy jednoczesnym BTS-ie.

  100
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina : Siatkowka - KWAL. DO IO EUROPA KOBIET (W HOLANDII)
Godzina 17:30
Spotkanie : Turcja - Niemcy
Typ : Niemcy
Kurs : 2.40
Bukmacher:STS
Analiza:

Na wstepie mojego wywodu nie jestem specem od siatkowki ale w miare sie orientuje, ta mala analiza ma bardziej charakter analizy psychonalicznej niz fachowca od siatki ale przejdzmy dalej o co mi chodzi. Jest to mecz finalowy pomiedzy Turczynakami i Niemkami, teraz pytanie dlaczego ja widze wygrana Niemek a nie inaczej;


1) Niemki sa mlodym zespolem i graja bez kompromisowo tutaj - nie ogladaja sie na przeciwnikow i wygrywaja z kazdym.
2) Wychodze zalozenie ze sa mocne mentalnie, niemaja zadnej presji jakby na nie nikt nie stawial - tak jakby ktos odcial im uklad nerwowy. Nie przestraszyly sie Holenderek nawet gdy w trzecim secie gdy prowadzily 19:16 i Holenderki wyszly na prowadzenie 19:20 on nie mialy problemu grac dalej swoje i zakonczyc zwyciezki mecz - wydaje mi sie ze sa owiele mocne psychicznie i nawet gdy beda przegrywac sa wstanie wrocic do meczu (mimo to ze Turczynki tez wychodzily z opresji)
3) Niemki wygraly tutaj mecz z Turczynkami 3:1 i te nie napsuly krwi Niemka to napewno jest przewaga psychologiczna.
4)Nastepnie Niemki maja tutaj Handicap , to przewaga pod postacia Kondycji i zmeczenia czyli czasu nad Turczynkami - dlaczego?


Turczynki graly wczoraj i dzisiaj(Mamy teraz noc) dwa piencio setowe mecze i ten z Polska dosc dlugi czasowo na wyniszczenie
psychologiczne poniewaz odbywalo sie to na przewagi te ostatnie trzy sety a to napewno kosztowalo wiele nerwow i stresu.
Napewno Turczynki nie beda az tak swieze i moga byc sporo pod meczone ,podejrzewam ze dolozek mogly sie klasc o polnocy
a dodajmy ze zaraz mecz finalowy wiec wiele czasu na odpoczynek tez nie beda mialy i nie wiadomo jak to sie na nich odbije ,rzekl bym ze bardziej na minus niz na plus dlatego to wazne.

A Niemki one mialy rowniez dwa mecze dzien po dniu ale mecze po 3-0 ktore nie kosztowaly tyle zdrowia i zmeczenia podejrzewam ze na spokojnie po 19 pojechaly do hotelu i spokojnie poszly spac majac wiecej czasu na odpoczynek i to wszystko.

Niemki w pierwszym meczu byly po 4 kurs ,mimo to, te 2,40 napewno jest owiele dlamnie warte niz grac na niepewne Turki ktore sa po 1,50 a tak naprawde to Polki mogly je skonczyc , mogly ale jak nie potrafia wykonczyc ataku to i Turczyni przetrwaly.

(Jedyny minus to oby Niemki nie wyszly na pewniaka i mam nadzieje ze nie zlekcewaza Turczynki)
Ps Widze ze kursy leca na Niemki - zobaczymy jak to sie potoczy -sam jestem ciekaw.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 1,3K

ralf63

Użytkownik


DYSCYPLINA: siatkówka 
GODZINA: 3:00
MECZ: Kanada vs Kuba 
TYP: Kanada 
KURS: 1,53 
BUKMACHER: Fortuna
ANALIZA: Witam, moja dzisiejsza propozycja pochodzi z siatkarskich kwalifikacji olimpijskich mężczyzn. Obstawiam, że Kanada pokona Kubę po kursie 1,53 z oferty Fortuny

Spotkanie z eliminacji do Igrzysk Olimpijskich ze strefy Ameryki Północnej. Grają w nich 4 drużyny ale tak naprawdę liczą sie tylko dwie, właśnie Kanada i Kuba. Dla mnie zdecydowanym faworytem jest Kanada. Mają lepszy skład od Kuby, na każdej pozycji świetnych zawodników grających w najlepszych ligach na świecie (Perrin w Brazylii, Evans we Włoszech, Vigrass w Pluslidze). 
Reprezentacja Kuby to w większości anonimowi siatkarze. Oczywiście poza gwiazdą Lube Simonem, który po wielu latach przerwy wrócił do kadry. Ale jeden Simon meczu nie wygra tym bardziej że to środkowy czyli pół seta nie gra. Oczywiście atutem Kubańczyków jest również skoczność ale myśle, że Kanadyjczycy są bardziej zrównoważonym zespołem, który swoim doświadczeniem pokona młody zespół
Kuby. Da sie im wyszumieć a później wygrają mecz. Powodzenia. 


  53
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka ręczna ME
Godzina 18:15
Spotkanie : Szwecja - Słowenia
Typ : Szwecja (-3,5)
Kurs : 2.45
Bukmacher:STS
Analiza:
Drugie spotkanie dla obu ekip na tych mistrzostwach i spotkanie bardzo ważne. Ten kto wygra zapewni sobie awans i będzie to awans najprawdopodobniej z pierwszego miejsca.
Szwedzi w poprzednim meczu rozbili Szwajcarię wygrywając 34:21. Do przerwy w tym meczu rezultat był już wysoki gdyż Szwedzi prowadzili 20:13. Najlepszymi zawodnikami tego meczu u Szwedów była trójka Nilsson/Tollbring/Ekdahl du Rietz. Każdy z nich rzucił po 6 bramek. Ja wiem, że Szwajcaria to co najwyżej przeciętniak europejskiego handballa, jednak tak okazałe zwycięstwo musi robić wrażenie. Na tych mistrzostwach nie było aż tak dużej ilości spotkań gdzie fawory wygrywał tak zdecydowanie jak Szwedzi, co tym bardziej przekonuje mnie że dziś Szwecja również zagra do końca o jak najwyższe zwycięstwo.
Słowenia grała z Polską i ani przez moment ich zwycięstwo nie było zagrożone. Prowadzili od początku spotkania do samego końca ostatecznie wygrywając 26-23. W drugiej połowie kilkukrotnie wychodzili na 5 bramkowe prowadzenie i to była najwyższa przewaga jaką udało im się wypracować w meczu z Polakami. Polacy przed ME nie wygrali żadnego meczu sparingowego a na tle Słoweńców wyglądali całkiem przyzwoicie. Jeśli więc Słowenia nie rozbija naszych szczypiornistów, wątpię w to by w dzisiejszym spotkaniu zagroziła Szwedom. Ja wiem, że to turniej i zwycięstwo jest zwycięstwem niezależnie czy 1 czy 15 bramkami. Dziś liczę jednak na okazały tryumf skandynawów.

  100
 
ferguson2 604,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis atp cup
Godzina:10:30
Spotkanie: Djokovic-Nadal
Typ: powyżej 27.5gemow
Kurs: 2.98
bukmacher: fortuna
Analiza: Typ ryzykowny, linia wysoka jednak wierze ze Nadal postawi opor Djokoviciowi. Serb tracił seta na tym turnieju, a Nadal wiadomo nie jest to jeszcze najlepsza forma ale to wciąż jeden z najlepszych i może wygrać. Wierzę że mecz potrwa najdłużej jak to możliwe. Nadal w przeszłości toczył długie pojedynki z Djokoviciem, wiadomo że jest to jeden z najtrudniejszych dla niego przeciwnikow ale sądzę że jeśli serwis nie będzie szwankowal to może tutaj powalczyć o jak największą pule.

  100
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Godzina: 16:30
Spotkanie: Val di Fiemme - konkurs niedzielny
Typ: Karl Geiger wygra
Kurs: 2.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Karl Geiger po braku zwycięstwa w klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni mówił z wywiadach, że jest bardzo szczęśliwy, ale widać było że czuje niedosyt. Po dwóch pierwszych konkursach w Niemczech stał się jednym z głównych faworytów do zwycięstwa. Ostatecznie jak wiemy Dawid Kubacki okazał się lepszy.

Jednak forma Niemca nie spada, jest najbardziej równa spośród wszystkich skoczków, i jedyne czego potrzebował w tym sezonie, to zwycięstwa. To nastąpiło wczoraj i dzięki niemu osiągnął pozycję lidera klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Obecnie jest w ogromnym gazie. Wczoraj wygrał w pięknym stylu z dużą przewagą 7,7 punktu nad Kraftem. Spodziewam się, że dziś powtórzy swój wyczyn.

  175
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League

Godzinna: 15:00

Spotkanie: Bournemouth – Watford

Typ: over 3 azjan bramki

Kurs: 2.70

Bukmacher: lvbet

Analiza:

Taki mecze nazywamy rywalizacją o „sześć punktów”, na tym etapie jednak to nie będzie z całą pewnością decydując stracie w walce o ligowy byt, ale któraś z ekipa ma szansę dziś wyjść ze strefy spadkowej i zbudować większą pewność siebie.  Szczególnie potrzebuje tego ekipa gospodarzy która jest w dołku, ostatnio wysoko przegrali ważne mecze z West Ham 4:0, Brighton 2:0, czy z Burnley u siebie 0:1. Dziwi ten dołek w ofensywie bo to jest ekipa która potrafi grać ofensywnie, odważnie, przed rokiem taka gra dała pewne utrzymanie. U siebie z takim rywalem ja nie widzę jakiegoś czekania, tym bardziej jeszcze że ta defensywa jest bez formy, zresztą kibice jestem o tym przekonany nie pozwolą z takim rywalem by ta gra była defensywa. Wszyscy tutaj zdają sobie sprawę że tutaj za wszelką cenę trzeba zgarnąć komplet punktów. Watford było w dużym dołku ale jest zdecydowanie na fali wznoszącej. Wszystko zaczęło się od mecz z Manu wygranego 2:0 i następnie dwa mega ważne zwycięstwa z Wolves 2:1, oraz Aston Villa 3:0. Bardzo poprawili się w aspektach ofensywnych, nie tylko odnaleźli skuteczność ale też jest pomysł na atak pozycyjny i grę z kontry. Widać po tych zawodnikach że złapali większą pewność siebie. Widać też tą walkę w ostatnich trzech meczach łapali czerwone kartki przez co dziś min. nie zobaczymy podstawowego środkowego obrońcy Kabasele – duże osłabienie tej formacji. Watford przyjedzie pójść tutaj za ciosem, bardzo chcą opuścić wreszcie strefę spadkową da im to tylko zwycięstwo. Przed rokiem szalony mecz obu ekip na tym stadionie zakończony wynikiem 3:3

 [zwrot] 
 
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia Premier League
Godzina 16:30
Spotkanie : Aston Villa - City
Typ : 1pol./spotkanie/liczba goli  - 2/2/+2.5
Kurs : 1,74
Bukmacher : Fortuna

Dzisiaj City podejmuje na wyjeździe słabiutka Aston Villa która dośc sporo traci goli w swoich meczach, City natomiast wzieło oddech  i zaczeli grac moim typem jet ze City wygra 1 polowe/ cały mecz i w meczu bedzie powyzej 2,5 bramki . Uwazam ze podopieczni Guardioli dzisiaj dośc mocno zbija słabiutkia Aston Ville, zawodnicy z Manchesteru potrzebuja punktów aby walczyc w tabeli wiadomo juz ze Liverpool jest poza zasiegamie ale 2 miejsce jest jak najbardziej do zgarniecia. A z kim jak nie z takimi druzynami maja wygrywac i to wysoko. 

  74
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Godzina: 16:30
Typ: Schmid 1-6
Kurs: 3,5
bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam serdecznie. Nie za często obstawiam skoki, bo to bardzo loteryjna dyscyplina, jednak obok takiej perełki, trudno przejść obojętnie. Constantin Schmid to 21 letni zawodnik Wsv Oberaudorf. Wczoraj zaliczył najlepszy występ w karierze zajmując piąte miejsce. Strata do trzeciego miejsca to ... 0,8 pkt. Sumarycznie oddał najdłuższe skoki (107 i 102m). Nie przypuszczam, aby w przeciągu doby stracił formę. Jeżeli będzie skakał jak wczoraj, to o miejsce w top 6 jestem spokojny, a kurs bardziej niż smakowity...

Pozdrawiam i powodzenia.

Niech będzie, co będzie. Czas wszystko równo w swym unosi pędzie.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom