>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Skoki narciarskie 2019/2020 - Predazzo (10.01 - 12.01.2019)

Status
Zamknięty.
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi


Po emocjonującym TCS czas na powrót do regularnych konkursów PŚ. Jednak ten konkurs nie będzie taki "zwykły", gdyż został przeniesiony na skocznie normalną (K-95, HS-104).

Piątek, 10.01.2020

11:30 - Odprawa techniczna
16:00 - Oficjalny trening
18:00 - Kwalifikacje

Sobota, 11.01.2020
15:00 - Seria próbna
16:00 - Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 12.01.2020
15:00 - Kwalifikacje
16:30 - Pierwsza seria konkursowa​
 
kamillo91 4,5K

kamillo91

Użytkownik
Już jutro kwalifikacje do konkursu. Mój wzrok zatrzymały kursy na Żyłę i Stocha w forBET


Dawid jest w znakomitej formie, w zeszłym roku we Włoszech również tak było. Kamil Stoch wcale nie był gorszy, a to że obecnie ma nie najlepszą formę, nie oznacza że nie ma potencjału aby skoczyć lepiej od Dawida wkwalifikacjach. Mało tego, Piotrek Żyła - przecież każdy wie, że ten chłopak potrafi zadziwić każdego i nagle skoczyć najdalej ze wszystkich. 
Nie twierdzę że Dawid skoczy gorzej, ale uważam że opcja Stoch i Żyła jest do zagrania tak, aby w przypadku zwycięstwa w tym typie jednego z nich, mieć zysk, przy obstawieniu obu. 
To jest kwestia gorszego skoku Dawida. To są tylko kwalifikacje. Kamilowi bardziej zależy na sprawdzaniu siebie teraz. Piotrek może nieoczekiwanie wystrzlić. Dawid wie że wystartuje w konkursie przy każdym skoku - bo wszystkie są dobre, i sądzę że w kwalifikacjach nie będzie się za bardzo spinał. Kamil lub Piotrek mogą skoczyć lepiej w kwalifikacjach od DAWIDA.

Dorzucam wyniki zeszłoroczne konkursów (podstawa niskiego kursu na Dawida a wysokiego na Stocha i Żyłę)






Typ wstawiam teraz, bo po treningu kursy moga polecieć.
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Hula - Wolny 1 @1.75 

Czas na kwalifikacje w Predazzo. I na sam początek znalazłem fajną parę, Wolny to typowy lotnik, lubi wiatr pod narty, wtedy osiąga dobre wyniki, w ostatnich konkursach nie łapał się nawet do czołowej 50-tki, więc myślałem , że wróci do Polski, odpocznie i spokojnie potrenuje i zobaczymy go w kolejnych konkursach, jednak trener zdecydował inaczej. Jak dla mnie poprawy znaczącej nie będzie, zwłaszcza, że rywalizować będziemy na średniej skoczni. Hula przepada za takimi obiektami, w przeszłości osiągał solidne wyniki, na IO w loteryjnych warunkach, w swoim chyba najlepszym sezonie, otarł się nawet o medal. Na TCS praktycznie w każdym skoku lepszy od Wolnego, wiec tym bardziej na takim obiekcie odda lepsze skoki, kurs bardzo fajny, więc pobieram. 

Koudelka - Lanisek 1 @1.72 

Obydwaj na zupełnie innym biegunie formy, Słoweniec fantastyczny początek sezonu, podium i miejsca w czołowej 10-tce, z konkursu na konkurs idzie mu co raz gorzej, ewidentny spadek formy. U Czecha za to widzimy zdecydowaną poprawę , bo na początku sezonu zupełnie nie pkt, za to  już w TCS zajął 17 miejsce w końcowej klasyfikacji i miejsce w 10-tce w GA-PA ewidentnie napawa optymizmem. Lanisek jak na Słoweńców przystało lubi mieć wiatr pod narty i  przepada za większymi obiektami, wyjątkiem może tutaj być Peter Prevc, który jak sobie dobrze przypominam notował dobre wyniki na średnich skoczniach. Dla mnie Czech będzie górą w tym pojedynku. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 9 stycznia 2020 12:56 przez kamillo91Już jutro kwalifikacje do konkursu. Mój wzrok zatrzymały kursy na Żyłę i Stocha w forBET


Dawid jest w znakomitej formie, w zeszłym roku we Włoszech również tak było. Kamil Stoch wcale nie był gorszy, a to że obecnie ma nie najlepszą formę, nie oznacza że nie ma potencjału aby skoczyć lepiej od Dawida wkwalifikacjach. Mało tego, Piotrek Żyła - przecież każdy wie, że ten chłopak potrafi zadziwić każdego i nagle skoczyć najdalej ze wszystkich. 
Nie twierdzę że Dawid skoczy gorzej, ale uważam że opcja Stoch i Żyła jest do zagrania tak, aby w przypadku zwycięstwa w tym typie jednego z nich, mieć zysk, przy obstawieniu obu. 
To jest kwestia gorszego skoku Dawida. To są tylko kwalifikacje. Kamilowi bardziej zależy na sprawdzaniu siebie teraz. Piotrek może nieoczekiwanie wystrzlić. Dawid wie że wystartuje w konkursie przy każdym skoku - bo wszystkie są dobre, i sądzę że w kwalifikacjach nie będzie się za bardzo spinał. Kamil lub Piotrek mogą skoczyć lepiej w kwalifikacjach od DAWIDA.

Dorzucam wyniki zeszłoroczne konkursów (podstawa niskiego kursu na Dawida a wysokiego na Stocha i Żyłę)





 

Wszystko pięknie, tylko konkurs przeniesiony został na średni obiekt, a tam Żyła nigdy nie był orłem. Stoch jest niestety pod formą , psuje co drugi skok, a Kubacki w niesamowitym gazie i potwierdzi to już jutro. 
 
kamillo91 4,5K

kamillo91

Użytkownik
cytat z dnia 9 stycznia 2020 13:17 przez tarki_16


Wszystko pięknie, tylko konkurs przeniesiony został na średni obiekt, a tam Żyła nigdy nie był orłem. Stoch jest niestety pod formą , psuje co drugi skok, a Kubacki w niesamowitym gazie i potwierdzi to już jutro. 
Wszystko się zgadza
Wszystko zdarzyc się może
Pozdrawiam Cię!
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Po słabszym turnieju w moim wykonaniu czas wrócić do gry. Okazją na to jest skocznia normalna w Predazzo, która znacznie różni się od ostatnich obiektów TCS. Mimo, że to zupełnie inna skocznia i zapewne zupełnie inny układ sił, mamy praktycznie takie same kursy jak na Bischofschofen. Postaram się to wykorzystać.

Kilka kluczowych faktów o tej skoczni? Przed wszystkim jest to skocznia mniejsza niż obiekty na których rywalizują skoczkowie co tydzień. Premiuje ona zawodników o wysokiej paraboli lotu. Poszkodowani są Ci co mają płaski tor lotu - głównie Słoweńcy i Norwegowie. Dodatkowo ciekawostką jest fakt, że w porze rozgrywania tu zawodów (po 15:00) przeważnie zawsze wieje w plecy - to kolejna przewaga zawodników, którzy wychodzą z progu. Ostatnim kluczowym faktem jest brak sztucznych torów. Naturalny rozbieg to obecnie rzadkość. Chyba nie ma w PŚ tego typu skoczni, więc wielu zawodników może mieć spore problemy z przystosowaniem. Jak to rozegrać? Ci co dziś wypadną słabiej przez te tory - już jutro lub w niedziele mogą się do nich przystosować i odrobią zaległości, które będą mieć do zawodników którzy przystosowali się od razu. Zatem przetasowania stawki w sb względem pt i w nd względem sb jak najbardziej możliwe - mimo równych warunków wietrznych jakie tutaj mają być cały weekend. Co do konkretów. Na kwale widzę kilka okazji:

Prevc P. - Stoch K.  2 @ 2,03 @ Fortuna   
Skocznie w Predazzo uchodzą za Polskie obiekty. MŚ wygrywał tu dwukrotnie Małysz i jednokrotnie właśnie Stoch(2013 rok). Polacy też słyną z dobrej dyspozycje na skoczniach normalnych przy wietrze z tyłu. Przykłady w zasadzie co rok na kluczowych imprezach. Rok temu na MŚ na normalnej: 1. Kubacki, 2.Stoch. 2 lata temu IO normalna skocznia: po 1 serii: 1.Hula, 2.Stoch. Skończyło się pechowo tuż za podium. Przykładów w historii jest więcej. Zatem mamy kombinacje skoczni, którą lubią Polacy, wiatru z tyłu, małego obiektu i niezłej dyspozycji Polaków. O ile na Dawida średnio się opłaci grać ze względu na niskie kursy, a i jest to ryzykowne ze względu na zmęczenie po TCS (ostatnie 2 lata podium TCS tydzień po turnieju notuje wyraźny regres formy wynikający ze zmęczenia). O tyle granie w kierunku Kamila, który dzięki osiągnięciom Dawida ma trochę spokoju na odbudowę formy - jak najbardziej ma sens. Kamil już w Bischofschofen pokazywał przebłyski dobrych skoków nawet na podium. Teraz gdy jest w miejscu, które lubi, na skoczni i w warunkach, które mu pasują - może te dobre skoki powtórzyć i ponownie powalczyć o podium. Kursy na podium na kwale i konkurs wręcz kosmiczne. Na top6 również opłacalne. A także w poszczególnych parach. Także atakuje dobry występ Kamila szeroką ławą. Tutaj wybrałem parę z Peterem Prevcem, gdyż jest to skoczek totalnie przeciwny do Polaków. Woli mamuty i duże obiekty co potwierdził w Bischofschofen - największym obiekcie TCS. Im większy obiekt tym skacze lepiej - najlepiej gdy pomaga też wiatr pod narty. Tutaj zupełnie inna rzeczywistość a kursy jakby skoki były w Bischo. Stawiam na wyraźny regres względem ostatnich zawodów i nie zdziwię się jak zabraknie Petera w "10" konkursu i kwalifikacji. Zatem wyższy kurs na Stocha w tej parze jest dla mnie bardzo dobrą okazją i jest to jeden z głównych typów na dzisiejsze kwalifikacje. 

P.Żyła - T.Zajc 1 @ 1,65 @ Millenium   
Argumenty za Piotrkiem podobne jak w parze wyżej. Przeciw Zajcowi również podobne jak wyżej. Zajc mi się rzucił w oczy, że ma olbrzymie problemy na normalnych skoczniach. W zeszłym roku przed MŚ kręcił się w okolicy podium. Był na prawdę w super formie. Na dużej skoczni wypadł przyzwoicie, choć poniżej oczekiwań i był 10. Na małej? 50 miejsce! Ostatnie w konkursie. Warunki zagrały swoje, ale byli zawodnicy co mieli gorsze, a Zajc już w treningach i kwalach był regularnie poza "30". 2 lata temu Pjongchang 33 miejsce. Owszem Słoweniec wtedy nie był w tak dobrej formie, ale na dużych skoczniach regularnie punktował, gdzie o 2 serię trudniej niż na Olimpiadzie, ze względu na to, że najlepsze drużyny mogą w IO wystawić 4 zawodników, a w PŚ 6 lub 7. Przez co często zawodnicy z niszowych krajów jak Kanada, USA czy Kazachstan na IO wchodzą do 2 serii, podczas gdy w PŚ zdarza im się to niezwykle rzadko. Zajc mimo małej konkurencji na małej skoczni do drugiej serii się nie dostał. Małą skocznie zazwyczaj można traktować jako przeciwieństwo mamutów. Jak Zajc wypada na mamutach? W Planicy 4 i 5 będąc już w przeciętnej formie a w Oberstdorfie w debiucie - 1, co jest dotąd jego jedynym zwycięstwem. Zatem skoro mała jest przeciwieństwem to kolejny dowód, że nie będzie to ulubiona skocznia Zajca. A skoro już w Bischofschofen Piotrek wygrywał z Zajcem (był z nim nawet w parze), to czemu tutaj miało by być inaczej? Piotrek też jako jeden z niewielu Polaków dobrze lata na mamucie, ale ma też ponoć największy z kadry dynamit w nogach, co go powinno premiować na skoczniach małych.
Jest to typ bardziej do dubla z racji niskiego kursu. Oferta jest tak szeroka, że spokojnie można sobie coś dobrać grając przeciw Słoweńcom lub w kierunku Polaków. Inne ciekawe pary do doboru do dubla w Millenium:
Kubacki - Kraft 1 @ 1.70   
Aschenwald - Tande 1 @ 1.65   
Ito - D.Prevc 1 @ 1.65    

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
kamillo91 4,5K

kamillo91

Użytkownik
W kwalifikację wchodzę następująco:


Co do pierwszego typu, @typerskoki  pobieram Twoją analizę, natomiast co do drugiej pary. Sądzę że Johansson skoczy lepiej, bo w moich obserwacjach jest bardziej doświadczony i potafi zaskakiwać. Powodzenia wszystkim.
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
cytat z dnia 10 stycznia 2020 11:06 przez kamillo91W kwalifikację wchodzę następująco:


Co do pierwszego typu, @typerskoki  pobieram Twoją analizę, natomiast co do drugiej pary. Sądzę że Johansson skoczy lepiej, bo w moich obserwacjach jest bardziej doświadczony i potafi zaskakiwać. Powodzenia wszystkim.
Na moje Ito będzie wyżej od Johanssona , od jakiegoś czasu w top 10 , ostatnio w kwalach 2 miejsce no i oczywiście norwegowie to lotnicy a nie na małych specjaliści , no i najważniejsze Johansson słabo ląduje , traci dużo punktów za styl a na małej skoczni to bardzo kluczowe !! 

do tego słabo ląduje też prevc , eisen , ammann tylko tych dwoch ostatnich zabraknie 
 
kamillo91 4,5K

kamillo91

Użytkownik
cytat z dnia 10 stycznia 2020 17:27 przez jasiu771kamillo podałeś typy na 1 zawody a nie kwalifikacje
 
 

Kwalifikacje. Już rozliczony Kolega wyżej miał rację co do Ito natomiast Johanson potrafi lepiej skoczyć, za bardzo kierowałem się zawodnikiem... a przecież skocznia jest najważniejsza.

Trudno... ale Hula... to mi dzisiaj podniósł ciśnienie. Ten gość na treningu prawie ostatni... a w kwalach lepiej od Kota. Rozbił mi gruby kupon. Weekend mi po prostu zepsuł....

????

Pozdrawiam maniaków skoków
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 10 stycznia 2020 20:56 przez kamillo91

 Kwalifikacje. Już rozliczony Kolega wyżej miał rację co do Ito natomiast Johanson potrafi lepiej skoczyć, za bardzo kierowałem się zawodnikiem... a przecież skocznia jest najważniejsza. Trudno... ale Hula... to mi dzisiaj podniósł ciśnienie. Ten gość na treningu prawie ostatni... a w kwalach lepiej od Kota. Rozbił mi gruby kupon. Weekend mi po prostu zepsuł.... ???? Pozdrawiam maniaków skoków
Nie wiem , czemu się denerwujesz , Kot i Hula skaczą w sezonie na podobnym poziomie , w 1 treningu lepszy Kot,  w drugim już Hula,  w kwalach też Stefan , zresztą to jego obiekty , więc i jutro powinien być górą 
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Geiger - Kobayashi R., typ 1, kurs 1,57 STS, stawka 6/10   
Geiger w gazie, dla mnie największy faworyt do zwycięstwa. Kobayashi wczoraj wyraźnie słabiej.

1.trening: 4-5
2.trening: 1-12
Kwalifikacje: 2-10

---------------------------

Stoch - Prevc P., typ 1, kurs 1,37 STS, stawka 9/10   
Świetny kurs. Stoch na tej skoczni spisuje się rewelacyjnie. Natomiast Prevc słabo i jeszcze ma problemy z lądowaniem (gorsze noty za styl).

1.trening: 2-23
2.trening: 3-19
Kwalifikacje: 6-15

---------------------------

Prevc C. - Lanisek, typ 1, kurs 1,52 STS, stawka 8/10   
Cene zdecydowanie najlepszy ze Słoweńców na tej skoczni, może powalczyć o top10 dzisiaj. Lanisek nie pokazał nic mocnego wczoraj.

1.trening: 18-27
2.trening: 7-29
Kwalifikacje: 4-16

---------------------------

Kraft - Lindvik, typ 1, kurs 1,35 STS, stawka 9/10   
Taka para na turniej 4 skoczni pasowała, jednak na małej włoskiej skoczni to już zupełnie inna sytuacja. Lindvik wczoraj pokazał, że nie radzi sobie najlepiej, natomiast Kraft to czołówka.

1.trening: 3-19
2.trening: 4-39
Kwalifikacje: 5-25

---------------------------

AKO1: Geiger+Stoch+Prevc C+Kraft, kurs 4,41 STS, stawka 3/10   
AKO2: Stoch+Prevc C+Kraft, kurs 2,81 STS, stawka 5/10   

Podoba mi się jeszcze:
Johansson - Forfang, typ 1, kurs 1,57 STS, stawka 6/10, Johansson w każdej serii lepszy wczoraj   
Żyła - Klimov, typ 1, kurs 1,57 STS, stawka 5/10, Klimov tylko w kwalach oddał lepszy skok i już w parze z Żyłą dzisiaj? eee Pieter to weźmie.   





 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Ja bym uważał na Johanssona w parze z Forfangiem czy innymi zawodnikami, to cień zawodnika z ubiegłych sezonów, w treningach i kwalifikacjach oddaje dobre skoki, po czym w konkursie melduje się już w drugiej dziesiątce. Od siebie dodaje: 

Kot - Hula 2 @2.10 

ForBet troszkę zaspał i chyba nie wziął kompletnie pod uwagę wczorajszych skoków , gdzie hula przegrał tylko na pierwszym treningu z Kotem. Stefan zdecydowanie lepiej czuje się na takich skoczniach od swojego rywala, ma mocne wybicie z progu, zdecydowanie lepiej stylowo to wygląda, bo u Maćka niestety wróciły problemy przy wyjściu z progu, przez co traci na odległości i notach, a to jest bardzo kluczowe na takim średnim obiekcie. Widząc taki kurs, gdzie u innych buków Hula jest faworytem w tej parze, zdecydowanie pobieram. 

Koudelka - Lanisek 1 @1.60 

Ponawiam typ z dnia wczorajszego. Trochę się obawiałem po treningach, bo Lanisek był nieznacznie lepszy od Koudelki, ale Czech oddał bardzo dobry 3 skok, zajął 9 miejsce w kwalach i zdecydowanie był lepszy od Słoweńca zarówno odległościowo jak i stylowo. Kurs troszkę niższy, ale również do gry. 
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Jeszcze takie perełki na dzisiaj:

Przynajmniej czterech Polaków w TOP30. Typ: TAK, kurs 1,7 STS. Stawka 9/10   
Wczoraj w każdej serii (2xtrening i kwalifikacje) było 4 Polaków w Top30. Kubacki, Stoch, Żyła i do tego albo Hula albo Kot. W kwalach nawet 5 Polaków weszło do Top30! Hula lubi tą skocznię. Kursik piękny, stawka prawie max!

1.trening: 2.Stoch, 12.Kubacki, 16.Żyła, 28.Kot, 37.Hula
2.trening: 3.Stoch, 9.Kubacki, 12.Żyła, 18.Hula
Kwale: 1.Kubacki, 6.Stoch, 18.Żyła, 21.Hula, 26.Kot.

------------------------

Przynajmniej trzech Polaków w TOP15. Typ: TAK, kurs 1,94 STS. Stawka 4/10   
Podobnie jak wyżej. Liczę, że Kubacki i Stoch to formalność. Niepewność jedynie w przypadku Pietra, ale kurs bardzo zachęcający.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Najlepszy Słoweniec - Cene Prevc. 3.75 iForbet

Gram na najmłodszego z braci, widać że ta skocznia mu pasuję. Gram zważywszy na wysoki kurs i wysoką szansę na wejście typu. W treningach i kwalifikacjach prezentował się bardzo dobrze. Oto wyniki:

Cene Prevc 18, 7 , 4
Jego głównym rywalem będzie Peter Prevc, jego wyniki:

Peter Prevc 23 19 15

Jak widać w każdej serii Cene był lepszy od swojego głównego rywala. Kurs 2.50 bym nie wziął lecz 3.75 uważam za bardzo dobry i szansę są dosyć duże na powodzenie. 

 
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
 Dyscyplina: Skoki narciarskie - sobotni konkurs indywidualny
godzina: 16:00
Spotkanie: Kto wygra zawody
TYP: Karl Geiger       
Kurs: 4,00
Bukmacher: Forbet

Jak dla mnie bardzo wysoki kurs na wygraną Niemca. Rozumiem, że Dawid jest w gazie, ale ostatecznie Dawid wygrał w tym sezonie jeden konkurs na ulubionej skoczni w Bischofshofen, której jest rekordzistom i często tam dobrze wypada. Gdyby Dawid wygrywał wszystko jak Ryoyu rok temu to rozumiem wysokie kursy na konkurentów, ale w takiej sytuacji kurs 4,00 na Geigera, który wczoraj w trzech skokach był ewidentnie najlepszy to spora okazja. Niemiec dysponuje chyba najwyższym wybiciem ze stawki. Nikt nie wychodzi tak wysoko jak on, a na tej skoczni jest to bardzo pożądane. Do tego jego skoki są nienaganne techniczne - jak z podręcznika. A noty na skoczni normalnej to kolejny super ważny czynnik. Wczoraj w kwalach Geiger dostał od sędziów noty po 19,5 i 20! Wiać ma lekko z tyłu - to kolejny plus dla Niemca. Dawid jednak woli trochę się położyć na przednim wietrze (patrz Innsbruck 1 seria a 2 seria gdy było w plecy). No i wszystkie 3 cechy o których piszę Geiger potwierdził wczoraj będąc kolejno 4, 1 i 2 będąc jednocześnie najlepszym skoczkiem wczorajszego dnia gdyby zsumować noty z trzech skoków. W kwalifikacjach w prawdzie przegrał z Dawidem jednak ledwie o 0,1pkt. Geiger jeszcze nie wygrał w tym sezonie i sądzę, że przełamanie może nastąpić dziś na skoczni normalnej, którą Niemiec wybitnie preferuje. Obstawiam, że dzięki dzisiejszemu zwycięstwu Geiger po raz pierwszy w karierze założy żółtą koszulkę lidera PŚ.
 
Pozostałe ciekawe typy na dziś:
Geiger - Kraft 1 @ 1.70 @ totalbet z tych samych powodów co powyższy typ dnia. Idealny do dubla.   

Paschke - C.Prevc 1 @ 1.80 @ totalbet   
Cene wczoraj błysnął, jednak czy w konkursie jest w stanie powtórzyć taki skok? Wątpię. Myślę, że okolice 15 miejsca to max jego możliwości na konkurs. Paschke z Kolei nie miewa problemów z powtarzaniem dobrych prób w konkursie, a te próby tu bardzo solidne. Wystarczy powiedzieć, że wygrał pierwszy trening, a w pozostałych 2 próbach również meldował się wysoko (6 i 12).

Lindvik - Tande 1 @ 1.60 @ totalbet   
Pojedynek Norwegów. Ten pierwszy w zasadzie od 3 konkursów nie schodzi z podium. Wczoraj lekka zadyszka, jednak podobną już miał w pierwszy dzień w Ga-Pa, by nazajutrz wygrać konkurs. Liczę na wyraźny progres dyspozycji względem wczoraj Lindvika. Dla jego rywala Tandego ta skocznia to nie jego bajka. Jest to aktualny Mistrz Świata w lotach, który bez wątpienia preferuje skocznie większe. Na małych trzeba być bezbłędnym na progu, a Tande od Klingenthal tutaj ma ogromne problemy co czasami skutkuje nie wejściem do 2 serii. W Innsbrucku i w Bischo błędy na progu był w stanie nadrabiać dobrym czuciem w locie. Tutaj nie będzie na to miejsca - za mała skocznia. Myślę, że Tande nie zanotuje progresu względem wczoraj, a może nawet pogłębić błędy jakie tu popełnia, więc nawet bez progresu Lindvik ma szanse wygrać w tej parze. A skoro spodziewam się wyraźnej poprawy Lindvika to kurs 1,60 jest jak najbardziej fajną okazją.

J.Kobayashi - Nakamura 1 @ 1.50 @ STS   
Kolejny bet dobry do dubla. Junshiro Kobayashi jest cały sezon lepszy od swojego kolegi Nakamury. Dlaczego tutaj miało by być inaczej? Wczoraj 36 vs 47, 37 vs 35 i 43 vs 45, więc prawie w każdej serii lepszy Kobayashi .Do tego można spodziewać się wyraźnej poprawy, gdyż Junshiro stać bez wątpienia nawet na miejsca w okolicy 15-20. Nakamure raczej na takie miejsca nie stać, więc uważam, że typ powinien lekko wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Paschke P.  miejsce 1-10 @1,75 fortuna

Treningi bardzo dobre w wykonaniu Niemca. Pierwszy wygrał a w drugim był 6. Co do kwalifikacji wypadł trochę gorzej i był 12 ale mimo tego straty punktowe nie były wcale tak duże gdzie do 4 miejsca tracił 3,7 pkt. Jak dla mnie dzisiaj spokojnie powinien gdzieś koło pierwszej 10 się zakręcic a kurs całkiem przyzwoity

 
 
walter_hofer 44

walter_hofer

Użytkownik
Bondziorno z Val di Fiemme ⛷ Przed nami kolejna porcja narciarskich emocji. Na dzisiejsze zawody przygotowałem mocne uderzenie. Przede wszystkim Geiger kontra Kobayashi, ponieważ na tą chwilę Niemiec wydaje się być mocniejszy. Podobnie Lindvik wersus Tande. Marius w zawodach prezentuje się doskonale, natomiast Tande łapie zawiechę. Na deserek bracia Prevc. Cene wczoraj był dużo lepszy od Laniska, dziś musi być podobnie. Domen w konfrontacji z Peierem, którego mam za marniaka dlatego gram przeciwko niemu. Lecimy nie śpimy ????

M.Lindvik -D.A.Tande 1  1.67
K.Peier - D.Prevc 2  2.13
C.Prevc - A.Lanisek 1  1.37
K.Geiger - R.Kobayashi 1 1.37
KURS: 6.68
STS
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Można planować, można liczyć punkty z treningów, można wszystko zrobić. A przyjdzie informacje o DSQ i wszystko psu w dupę. Rozliczanie DSQ jak normalny wynik to jest jawna kpina, nikt się tego nie może spodziewać bo i w jaki sposób. Takie coś niezależnie czy para jest wygrana czy przegrana powinno być traktowane jako zwrot stawki, albo 1.00 kurs w kuponie, obojętnie. Te ich wewnętrzne regulaminy to jest już totalne skurwy..ństwo, a pomijanie oferty innych dyscyplin gdy w necie lata wszystko to już w ogóle kryminał.

Jedyny pozytyw to izzi wygrana Geigera, graty @typerskoki
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Koudelka - Aschenwald, typ 1, kurs 1,78, Totalbet, stawka 7/10   
Koudelka w 4 na 5 skoków wypadł lepiej niż Aschenwald. Austriak wyraźnie nie potrafi odnaleźć się na małej skoczni.

1.trening: 30-26
2.trening: 21-32
kwalifikacje: 9-17
Seria próbna: 9-39
Zawody: 14-36

----------------------------------

Hula - Wolny, typ 1,  kurs 1,45, Totalbet, stawka 8/10   
Wczoraj mocno liczyłem, że Stefan zakwalifikuje się do drugiej serii. Niestety zajął 32.miejsce, ale i tak w każdym skoku dotychczas był lepszy od Jakuba.

1.trening: 37-40
2.trening: 18-43
kwalifikacje: 21-37
Seria próbna: 30-43
Zawody: 32-45

----------------------------------
AKO: Koudelka+Hula, kurs 2,58 Totalbet, stawka 5/10   
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +101
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom