>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Szwecja, Austria, Norwegia (09.01 - 26.01.2020)

Status
Zamknięty.
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
cytat z dnia 9 stycznia 2020 17:12 przez tofik015Wszystkie kursy z fortuny
Chorwacja - Czarnogora- Chorwacja over 32,5 @3,30  

Jestem lekko zaskoczony taką linią i kursem. Według mnie jedno z ciekawszych zdarzeń na pierwszą kolejkę. Owszem Chorwacja lekko osłabiona, ale w drugiej linii mają armaty i ktokolwiek się tam nie pojawi to będą bardzo groźni a pokazać będzie się chciał tam każdy kto dostanie szanse aby być bliżej podstawowego składu w następnym meczu. W ostatnich meczach sparingowych Chorwacja rzuciła dwa razy po 33 bramki przeciwnikom o podobnym potencjale do Czarnogóry a Czarnogóra w swoim meczu ze Słowenią straciła 37 bramek. Takie mecze nie są w pełni wyznacznikiem bo drużyny nie podchodzą do nich na 100% lub szlifują jeszcze pewne schematy gry ale pewny zarys już dają.  Czarnogóra jest jednym ze słabszych zespołów tutaj na ME a takim zespołom rzucenie tych 33 bramek przez Chorwatów nie jest wielkim wyczynem i spokojnie do zrealizowania a kurs bardzo dobry
 
Delikatnie mówiąc Chorwacja się nie popisała, zwłaszcza w pierwszej połowie. Co ciekawe Niemcy i Hiszpania również mieli problemy w pierwszej połowie i wcale tak zdecydowanie nie prowadzili. Na jutrzejszy dzień może również warto coś w te stronę pokombinowac i np ciekawie tu wygląda typ:
1 połowa
Szwecja (-3.5)- Szwajcaria - Szwajcaria, @1,73  

Jeśli Chorwacja, Niemcy i Hiszpania tak się męczyli z dzisiejszymi rywalami w pierwszej połowie to i Szwecja może mieć problemy, zwłaszcza że Szwajcaria wydaje się silniejszym przeciwnikiem niż te które mierzyły się z wcześniej wymienionymi reprezentacjami
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dzisiaj w meczu Polaków uważał bym na Overy, bo możliwy jest każdy scenariusz. Prawda jest taka, że nie mamy rozegrania i oni się męczą przy piłce. Będziemy pewnie grać długo bez pomysłu, a Slowency będą Nas konsekwentnie punktowac. Overy punktowe będą tu zależne od podjęcia naszych przeciwników, bo jeśli będą bronić to może być ciężko. Na myśl przychodzi mi pobranie Overu punktowego najwiekszej gwiazdy i mojego dobrego znajomego Arka Moryto, bo linia 4,5 jaka oferuje sts jest do pokrycia, bo na pewno wyporowadzimy jedna może dwie kontry, które Arek zamieni na bramkę + świetnie rzuca karne więc tutaj też można liczyć na 2,3 bramki i coś na pewno dorzuci w ataku pozycyjnym ze skrzydła jeśli koledzy go dobrze obsluza.  Moryto Over 4,5 bramki @1,80 sts.     
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Macedonia Północna - Ukraina
Macedonia wygra pierwszą połowę @1.45
    
sts

Na dzisiejsze spotkanie w ramach Mistrzostw Europy proponuję powyższy zakład. Wiadomo, że śmiechem byłoby granie tego w singlu odliczając jeszcze podatek, ale do dubelka jak najbardziej. 
Powyższy typ wydaje się pewny. Macedonia bardzo dobrze wyglądała w meczach towarzyskich. Przegrali z Kuwejtem i Słowenią. W kwalifikacjach w swojej grupie zajęli 1. miejsce przegrywając raz z Grecją. 
Ich dzisiejszy przeciwnik Ukraina szuka sposobu na zwycięstwo od 7 spotkań. W meczach towarzyskich wypadli bardzo słabo.
Macedonia jest drużyną bardziej doświadczoną z lepszymi zawodnikami. Jest zespołem o półkę wyżej. Dlatego uważam, że wypracują odpowiednią przewagę do pierwszej połowy, a następnie będą kontrolować przebieg meczu. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Słowenia(-6,5) - Polska 1 @ 1,83 | Pinnacle

Prawda jest taka, że Polacy prawdopodobnie z grupy nie wyjdą, bo ciężko będzie w każdym meczu. Mamy wielki problem z grą w ofensywie, a właściwie w konstruowania ataku pozycyjnego. Na kontrze coś możemy zagrać, ale przy dobrze broniącej Słowenii, to nie mamy szans na twardą grę gol za gol przy rzutach z drugiej linii. Słoweńcy biją nas o głowę, jeśli chodzi o personalia. Obrona w meczach towarzyskich wyglądała dobrze, ale trzeba wziąć pod uwagę, że nasi rywale nie grali raczej na 100%. Obsadę bramki mamy dobrą, ale nie są w stanie sami wygrać meczu, dlatego spodziewam się pewnego zwycięstwa Słoweńców.

Krajewski over 3,5 @ 1,75 | Unibet

Jak już wspomniałem, będziemy musieć liczyć na kontrę. Krajewski jest skuteczny w tym elemencie, ze skrzydła też coś powinien dorzucić. 

Janc over 4,5 @ 1,85 | Unibet

Klasa, klasa i jeszcze raz klasa. Na boisku nie będzie miał sobie równych. Obrona nasza czasem robi dużo błędów, zostawia sporo miejsca na wejście ze zwodem. Powinien też rzucać karne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Francja - Norwegia, Francja +1.5, kurs 1.44, fortuna    

W pierwszej kolejce mieliśmy mały falstart Francuzów. Mało kto się spodziewał, że Portugalczycy nie tylko napsują tyle krwi faworyzowanym Francuzom, ale dodatkowo wygrają. Poprzednia analiza dotycząca właśnie tego meczu okazała się więc strzałem w 10, nawet bez konieczności mocy handicapu. Norwegia w tym samym czasie poradziła sobie pewnie z Bośnią, która przy tak grających drużynach jest poniekąd skazana na ostatnie miejsce. Co do samego meczu Francja - Norwegia, bardzo fundamentalny mecz dla Francuzów, którzy grają tutaj o życie. Jeszcze 2 dni temu - Francuzi byli wskazywani jako jeden z potencjalnych kandydatów do mistrzostwa - wyżej kosztem choćby Hiszpanów, a teraz będzie prawdziwa weryfikacja, czy ostatnia porażka to był tylko wypadek przy pracy, czy możesz dołek tej drużyny, które odbije się tym, że nie awansują z grupy. Francuzi z nożem na gardle muszą wygrać z Norwegią, której potencjał jest na porównywalnym poziomie, ale przynajmniej w teorii - delikatnie mniejszy. Siła Francuzów jest w dalszym ciągu mocna i nie zmienia tego turniejowy falstart i porażka z Portugalią. Myślę, że w tym meczu zagrają dużo lepiej, choćby dlatego, że jest to dla nich jak finał i jeśli najlepsi zawodnicy zagrają na swoim optymalnym poziomie, to Norwegia nie będzie miała wiele do powiedzenia. Typ wzmacniam handicapem, bo kurs na Francuzów wysoki.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
chamberlain 423,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Drugi dzień i już mamy pierwszą niespodziankę, porażkę Francji, ale głównie dzięki zasłudze swojemu bramkarzowi, Gerrard bronił ze skutecznością tylko 8%, brakuje też na turnieju oczywiście Luki Karabaticia, który jest lepszym z obrońców i Francji może być naprawdę ciężko bronić. Dzisiaj 2 ostatnie spotkanie pierwszej kolejki i kolejne drugiej kolejki, w których proponuje zagrać.

Chorwacja - Białoruś
Władysław Kulesh over 3.5 bramki @ 1.85 Unibet   

Ponawiam typ na Kulesha, w pierwszym meczu przeciwko Serbom zdobył 5 bramek na 8 rzutów, prawdziwym liderem był jednak inny gracz Vive, Karalek, który zdobył aż 9 bramek z 10 rzutów, świetnie funkcjonowało koło w Białorusi, jak i cały atak, teraz przychodzi mecz z Chorwacją i myślę, że dostać się do koła już wcale nie będzie tak łatwo. Dlatego ponawiam typ na Kulesha, który dzisiaj powinien oddawać najwięcej rzutów w drużynie, najważniejsze będą te pierwsze, bo jeśli będą trafione o over jestem spokojny, bo niestety widziałem jego spotkania, gdzie pudłował rzut za rzutem.

Hiszpania - Niemcy
Alex Dujszebajew over 3.5 bramki @ 1.85   
Julen Aguinagalde over 1.5 bramki @ 1.95   
Unibet
Angel Fernandez over 3.5 bramki @ 1.85    
Fortuna

Dzisiejszego dnia idę w głównie overy zawodników, bo spodziewam się, że możemy zobaczyć dzisiaj kilka niespodzianek, choć nie w tym meczu, gdzie Hiszpania to jak dla mnie zdecydowani faworyci. W tym meczu pójdę w over zawodników Vive, Alexa, Julena i Angela, a więc zaczynając od początku. Alex prawdziwy motor napędowy Vive w tym sezonie, linia w porównaniu do poprzedniego meczu zaniżona o 1 bramkę i to mnie strasznie dziwi, co prawda przeciwko Łotwie zdobył 3/7 bramki, ale grał raptem pół meczu, a przeciwnik był z bardzo niskiej półki, więc na spokojnie mógł popróbować oddawać rzuty z trudniejszych pozycji, ogólnie cała Hiszpania mogła potraktować to spotkanie jak mały sparing, teraz grają z Niemcami i sądzę, że Alex zagra już spotkanie na 100% i te 4 bramki jak dla niego to naprawdę mało. Drugi Julen, on w pierwszym meczu zagrał tylko 12 min, ale wystarczyło, żeby dostał 2 piłki, które zamienił na bramki, teraz zagra na pewno o wiele dłużej i dostanie więcej piłek, w Niemczech rośli zawodnicy na kole i chyba stąd taki wysoki kurs. I na koniec Fernandez w pierwszym meczu 5/5, ze skrzydła jest nie do zatrzymania, a też świetnie biega do kontr, myślę, że jak tylko dostanie odpowiednią ilość piłek, to linie pokryje spokojnie.

Czechy - Macedonia Północna
Over 52.5 bramki @ 1.86   
Over 55.5 bramki @ 2.95   
Fortuna

Wczoraj stawiałem w stronę Czechów i niestety zawiodłem się, co prawda atak funkcjonował dobrze, choć zdarzało im się oddawać słabe niewymuszone rzuty, ale bramka zawiodła całkowicie, dwaj bramkarze Czech odbili przez całe spotkanie raptem 3 rzuty, więc Czechy można powiedzieć grały bez bramki, szkoda, bo Austria była do ogrania i gdyby bramkarze zagrali na normalnym poziomie, ba nawet gdyby mieli te 20% razem, to wygraliby to spotkanie. Jednak teraz przychodzi szansa na odegranie się z Macedonią Północną, która według mnie jest w zasięgu. Macedonia o włos nie zremisowała z Ukrainą w pierwszym meczu, polecam obejrzeć:

https://www.youtube.com/watch?v=dQ4DYafexxQ

Jak Lazarov zapełnił zwycięstwo swojemu zespołowi. Ukraina to żadna potęga, bez większych gwiazd a sprawiła ogromne problemy Macedończykom i teraz nie powinno być inaczej. Chętnie poszedłbym w stronę Czechów, bo pograłem na ich miejsce 1-2 w grupie, a żeby to się udało, potrzebują tego zwycięstwa z Macedonią, ale idę jednak w over, Mitreveski bronił ze świetną skutecznością 38%, ale był zmuszony do bronienia aż 39 rzutów, gdzie rywalem była słaba Ukraina, teraz przyjdzie mecz z lepszymi Czechami. Zagram też jutro over Lazarova jak pojawią się linie, bo widać, że obrona Czech nie najlepsza, ale w tej chwili idę w dwa overy, bo spodziewam się, że mecz powinien być w miarę otwarty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Chorwacja - Białoruś Białoruś poniżej 26,5 1,83 Etoto   31-23
Pierwsza kolejka bez niespodzianek: Chorwacja wygrała z Czarnogórą, natomiast Białoruś z Serbią. Teraz mecz między dwiema najlepszymi ekipami w tej grupie ale przecież Chorwacja to dalej półka wyżej niż rywale.
Chorwaci pozwolili Czarnogórcom na rzucenie sobie 21 bramek. Sam ten wynik rywali nie jest niespodzianką, natomiast rozkład bramek poszczególnych zawodników jest zaskoczeniem dla mnie. Kołowy Nemanja Grbovic rzucił aż 6, co w spotkaniach z Chorwacją jest rzadkie. Musa i spółka zazwyczaj nie pozwalają grać z pierwszą linią rywalom. Ale też i agresywności nie było takiej, jak zwykle. Dziś muszą się mocniej spiąć, tym bardziej, że dziś do powstrzymania jest Karalek. Z Serbią zagrał koncertowo, z koła 8/9. Dziś jednak nie powinien być aż tak skuteczny, bo i obrona będzie szczelniejsza. Gra Białorusi powinna być oparta na Kuleshu i Pukhouskim. Z Serbią rzucili aż 35 bramek ale i bramkarze w tym nie przeszkadzali - 15% skuteczności i 6 piłek odbitych w meczu to mało, bardzo mało.
Chorwacja ma problemy z szybką grą i wtedy zazwyczaj te wyniki są wyższe. Przy mocniejszych rywalach mocno skupiają się na obronie i wtedy rezultaty są niższe. Dziś liczę, że Białorusini będą mieli spore problemy w ataku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +149
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Węgry - Rosja
Węgry powyżej 23.5 bramek
@1.39  
Fortuna
Uważam, że ta ustawiona linia na bramki Węgrów jest dość bezpieczna. Obie drużyny mierzyły się niedawno w kwalifikacjach i linia ta tylko w jednym meczu została pokryta. Wystarczy przypomnieć sobie zeszłoroczne grupowe mecze Węgrów na MŚ (potrafią zagrać bardzo dobrze na większej imprezie). Z czołowymi drużynami grupy spokojnie rzucali 30 bądź więcej goli, a były to zespoły o większym potencjale bądź zbliżonym potencjale od Rosjan takie jak choćby Szwecja czy Katar. W ostatnich pięciu spotkaniach przed ME Rosjanie nie zaprezentowali się najlepiej w obronie, tracąc w większości z nich 25 lub więcej goli. Nie wydaje mi się by do dziś Rosja wyeliminowała swoje braki w obronie i stała się lepsza w defensywie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dania - Islandia Hans Lindberg powyżej 3,5 1,85 Fortuna   5
Gram na Hansa bo na oficjalnej stronie w składach nie widzę nigdzie Lasse Svana. Dwóch świetnych skrzydłowych musiało się dzielić czasem na parkiecie w ostatnich latach. Na tym turnieju zabraknie Svana. Konkurencją dla Lindberga jest niedoświadczony Johan Hansen. Tu widzę szansę, że Lindberg będzie o wiele dłużej grywał niż zwykle w reprezentacji. Mimo upływu lat dalej świetna forma, w Fusche Berlin niekwestionowany lider. Oczywiście to nie jest już ta najwyższa europejska półka klubów ale dalej mocny punkt. Przede wszystkim, co ważne w meczach z Islandią, dobrze biega do kontr. Jak zawsze darzyłem wielką sympatią graczy z Islandii to zawsze mieli duże problemy z uważną grą w ataku. Trochę szaleństwa, otwarty mecz - to im wychodzi najlepiej. Natomiast jak obrona rywali stoi stabilnie to często pojawiają się błędy i niedokładności w rozegraniu. To otwiera pole do kontr i tu szczególnie liczę na Lindberga. Do tego mam nadzieję, że ze skrzydła również coś rzuci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +127
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Łotwa - Holandia
under 52,5 @1,83   Fortuna
W w poprzednich meczach oba zespoły za bardzo nie zachwyciły pod względem strzeleckim . Łotwa -22 bramki , Holandia - 23 . Fakt że za przeciwników miały drużyny naprawdę z wysokiej półki i miały niewiele do powiedzenia . Ale analizując poprzednie spotkania z obydwóch drużyn w sezonach przygotowawczych jak również spotkania między sobą myślę że linia bramek ustawiona jest zbyt wysoko. Ja zaryzykowałbym nawet under 51,ł5 po kursie 2,09 . Co do faworyta spotkania to myślę że tak jak bukmacherzy przewidują będzie to Holandia.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dla mnie dziś parę perełek się znalazło..
Po 1sze to mecz Rosjan z Węgrami.. Rosjanie naprawdę solidna drużyna..bramkarze dwóch doświadczonych powinni grać na swoim przyzwoitym poziomie..choć tutaj moim zdaniem Węgorwie mają lekką przewage..lewe skrzydło Dibirov i Soroka vs Boka? Dibirov nigdy mnie nie przekonywał ale ostatnie lata ma naprawdę znakomite.. jego niekonwecjonalne wykończenia zaskakują wszystkich bramkarzy, pewny punkt który chciała by miec kazda reprezentacja..Lewe rozegranie Atman Gorbok Shurikhnsky i młody Santalov.. bardzo mocny punkt z głęboka rezerwą a u Węgrów 3 młodych graczy którzy za parę lat odpala ale teraz wazne bedzie doświadczenie a tutaj Rosjanie spokojnie przeważają..Srodek Zytnikov i pewnie ktoś z lewego bedzie czasem grał na środku, a u rywali znowu dwóch młodych graczy mało znanych na ten moment..prawe rozegranie to bolączka Rosjan niestety..węgry za to mocny Balogh i znowu młodzi ale tutaj powinien bombardować Balogh...prawe skrzydło za to dla mnie na remis..niby Rosjanie mają tutaj Shiskarev i Kovalyov i młdoego a  Węgrowie niby Horynak ale dla mnie bardzo solidny i równy gracz i do pomocy dwóch mało znanych graczy także sądze ze tutaj tylko epizod ta 2 a większosc meczu Horynak.. Koło dla mnie na remis.. Rosjanie powinni to wziąć doswiadczeniem i pokonać spokojnie Węgrów.. za parę lat Węgrowie mozliwe ze beda bardzo mocni ale na ten moment młody skład i nie oszlifowany diament jeszcze... Można pokusić się o handicap ale 1.7 fajny kurs do ako.. eh  

Drugi dla mnie pewniak to Smits under w meczu Niderlandy z Łotwą.. bez przesady ale na przeciwko jego będzie olbrzym Kristopans... moim zdaniem 22 letni NIDERLANDCZYK nie da rady rzucić az 6 bramek.. a po drugie ma dwóch konkurentów naprawdę solidnych..znany z Polskich hal Iso Sljuters i 19letni gracz..Flensburga Verstjnen który juz ma spore umiejtnosci i mysle ze moze zostać rzucony na głęboka wodę..  

Trzeci ostatni to uwe na minus.. tu nie bedzie pisał duzo ale Uwe z Hiszpania nigdy nie radził sobie nadzywczajnie..2 bramki 2 bramki.. w 1 meczu 2 bramki czerwo.. uwe to jest  mimo wszystko najlepszy zawodnik na tej pozycji na świecie ale Hiszpania jest na tyle dobra ze sadze mało kontr.. jedynie to karne i przewaga zawodnika moze spowodować na bramki uwe.. a linia 6.5 to spora linia.. a sądze ze moze to byc underowy mecz co jest na reke   
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik


DaniaIslandia Typ: liczba bramek poniżej 59,5 @1,34  fortuna    super mecz, ale typ nie wszedł :(

Dopiero w trzecim dniu Mistrzostw Europy do zmagań przystępują zespoły z grupy E, w której rywalizują zespoły Danii, Islandii, Węgier oraz Rosji. Wszystko wskazuje, że zwycięzca tej grupy jest łatwy do wytypowania i będzie to reprezentacja Danii.  Mecze tych drużyn odbywają się w Malmo.  W pierwszej kolejce Węgry zagrają z Rosją. Dania podejmie Islandię . Zdecydowanym faworytem jest drużyna Danii. Duńczycy są również jednym z głównych faworytów do końcowego sukcesu. Patrząc na mecze przygotowujące do turnieju głównego obu drużyn wyglądały  następująca. Dania rozegrała 4 mecze. Rywalami były reprezentacje Francji oraz Norwegii. Z Francją była jedna wygra oraz jedna porażka. Z Norwegia wygra oraz remis. Islandia w meczach towarzyskim ze Szwecja raz wygrała, raz przegrała oraz uległa Niemcom. Obie drużyny cechuje duża liczba bramek w spotkaniach. Jednak aż 60 bramek nie spodziewam się w tym spotkaniu. Przyglądając się bezpośrednim spotkaniom tych drużyn rzadko jest pokrywana taka wysoka linia. Ostatnim spotkaniem, którym padło powyżej 60 bramek miał miejsca na Mistrzostwach Świata w 2003. Był jeszcze mecz 2007, który skończył się wynikiem 34;26. Był to jednak mecz towarzyski, więc patrzę na niego z przymrużeniem oka. W kadrze Danii na mecz znalazł się środkowy obrońca Rasmus Lauge, którego występ stał pod znakiem zapytania. Mecz ma również dodatkowy podtekst jeśli chodzi o trenerów obu reprezentacji. Trener Danii Nikolaj Jacobsen zastąpił trenera Islandii Gudmundura Gudmundssona zarówno w niemieckim klubie Rhein-Neckar Löwen, jak i reprezentacji Danii. Jest to pierwsze spotkanie drużyn w tym turnieju. Liczę na zachowawcze podejście do meczu w pierwszym meczu i ograniczona liczbę bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Szwecja - Słowenia 1,63 Fortuna   19-21 bez pomysłu w ataku
Nie ma co szukać cudów tylko lepiej pójść po najłatwiejszej linii oporu. Szwecja od 2-3 lat powstaje z kolan i wraca na należne jej miejsce w światowym handballu. W tym turnieju jednak nie widzę ich w czołówce, bowiem są tu mocno osłabieni na skrzydłach. Brakuje Ekberga, Wanne i Zachrissona. Został tylko Tollbring. Mocna obrona jednak została i tu dziś upatruje sukcesu Szwedów. W pierwszym meczu ograli bez problemów Szwajcarów. Ci całkowicie unieszkodliwieni w ataku, Szwedzi tylko zbierali piłki i ruszali do kontry i w ten sposób nabili aż 6 bramek. Dobry wynik spowodował, że była spora rotacja i część najlepszych graczy mogła odpocząć. Tak jak lider Lukas Nilsson, który rozegrał tylko 19 minut. Wszystkiego więc nie pokazali, a wg mnie w obecnych realiach po prostu muszą wygrać wszystkie mecze w tej grupie. Szwecja obok Hiszpanów ma wg mnie najlepszą bramkę na świecie - Palicka ze Szwajcarią grał na 47%, a przecież w razie czego może wejść Appelgren.
Słoweńcy się trochę z nami męczyli. Co prawda, mimo zaklęć Iwańskiego, nie było zagrożenia że przegrają ale bardzo słabo wyglądali na tle tak słabego rywala jak Polska. Bo prawda jest taka, że my jesteśmy obecnie 3 ligą europejską i powinni nas ograć bez żadnych problemów. Lider Dolenec słabo, Bombac też mało widoczny, a w statystykach to już w ogóle znika z pola widzenia. Sporo miejsca zostawiali na granie do pierwszej linii i tylko Ferlin spowodował, że my większości nie wykorzystaliśmy. Janc tylko raz atakował ze skrzydła, a przecież zazwyczaj pchali się do pierwszej linii rzutów z 9 metrów było mało. Z dzisiejszymi rywalami bez mocnej drugiej linii nie da się wygrać.
Z taką grą ze Szwedami będzie im bardzo ciężko. Szwedzi solidniej bronią, o wiele lepiej i szybciej wyprowadzają ataki. W ofensywie bardzo urozmaicony sposób gry, bo regularnie rzucają na skrzydła ale i często A.Nillson na kole może się wykazać. Liczę mocno na Lukasa Nilssona i du Rietza, że pociągną gospodarzy do wygranej.
 
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Francja - Norwegia Peter Overby poniżej 3,5 bramki 1,90 Fortuna   0
4 bramki kołowego przeciwko Francji? Możliwe ale bardzo mało prawdopodobne. Brak Myrhola w reprezentacji Norwegii, więc należało szukać kogoś nowego. W obronie gra ciągle Gullerud, natomiast w ataku postawiono na Overby'ego. Nie jest jednak powiedziane, że Gullerud nie będzie grał w ofensywie fragmentami. Wcześniej Overby grał niezbyt dużo, teraz na nim odpowiedzialność duża.
Linia taka wysoka bo w spotkaniu z Bośnią rzucił 5/5, w tym jedną z kontry. Tutaj jednak nie będzie tak prosto się przebić. Co prawda brak Luki Karabatica to wielka strata dla gry defensywnej Francji. Dalej jest jednak drugi Karabatic, Fabregas oraz Sorhaindo. Oni raczej nie dają rywalowi grać z kołem, a jeśli już to często faulują. Z Portugalią niespodziewanie przegrali przez błędy, kontry rywali i ich grę skrzydłami.
Norwegia gra sporo kołem z trochę słabszymi przeciwnikami, natomiast grając ze światową czołówką często ograniczają grę z kołem na rzecz skrzydeł i wejść skrzydłowych. Myrhol był dobry w zastawianiu i to było wykorzystywane. Bardzo mocne skrzydła, petardy z drugiej linii i Sagosen w rozegraniu. Jest kim grać i nie jestem pewny, czy Overby w tak ważnym meczu będzie często wykorzystywany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
cytat z dnia 12 stycznia 2020 11:32 przez evntPanowie, jak widzicie mecz Portugalia - Bosnia? czy kursy sa adekwatne? bo ten kurs na Bosnie kusi niemilosiernie, pozdrawiam
Portugalia wygra gładko.

Bośniacy nie mają moim zdaniem większych szans na wygraną. Jeśli Portugalia zagra przynajmniej w pierwszej połowie tak jak z Francją, a błędy rywali będzie wykorzystywać z wysoką skutecznością to można nawet iść w handi -3.5 @1.75
 
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Witam nie wydaje wam się że linia na najlepszego zawodnika Szwajcarii Schmid jest troszkę za niska 4.5 według mnie spokojnie powinien dzisiaj rzucić z mocną obrona Szwecji rzucił 4 bramki na 9 prób jeżeli helweci chcą wygrać to Andy musi dobry mecz zagrać A wiemy że rzucać potrafi

A.Schmid 4.5 więcej  buk fortuna kurs 1.60 brawo Andy po 20 minutach 5 bramek 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom