>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Walka o Awans na Igrzyska Olimpijskie! - mężczyzn

Status
Zamknięty.
betideologi 1,9K

betideologi

Użytkownik
Słowenia  v  Francja   over  183.5   @ 1.84  STS   
Niemcy  v  Bułgaria   over  183.5  @ 1.84  STS   


Pierwsze  półfinałowe  potyczki  u  Panów  zapowiadają  się  bardzo  emocjonująco  i  wyrównanie.
Najpierw  Francuzi którzy wczoraj  po wygraniu dwóch setów  z  Holandią  i  zapewnieniu  sobie awansu  wyraźnie  odpuścili  spotkają  się  ze  Słoweńcami  i  choć  są  faworytem na  papierze to  moim zdaniem będą  musieli się  mocno napracować  by to  spotkanie  wygrać. Nie  sądzę  by  przyszło im  to łatwo  i  widzę  tutaj  4-5  setowy  pojedynek. Linia  dosyć  wysoka nawet jak na facetów  ale  jak  najbardziej do przeskoczenia.


Analogiczna sytuacja w  drugim meczu. Gospodarze podejmują  rewelację jak  do  tej  pory   turnieju   czyli Bułgarów  i biorąc  pod  uwagę że  mają za  sobą  kibiców , grając w  Berlinie  postawią  twarde  warunki Tutaj  jak  powyżej też  czekam na zacięty  pojedynek  , być  może  5 -cio  setowy. Nie  sądzę  by  mecz  skończył  się  3:0 dla  kogokolwiek.


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
No to niezle , rano stało na Bułgarię 1,80 a teraz po 1,50 chodzi .
Na Francje urosło,  po 1,5 mozna cos probowac, z handicapami tez bo Slowenia to sredniacy
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Słowenia tacy średniacy jak kilku podstawowych we Francji. Poza Toniuttim i Tille oraz Ervinem który pajacuje to obecnie Francja jest średnia.
A na Bułgarię leca kursy bo Grozer miał kontuzje ale już śmiga tylko oficjalnie nikt tego nie potwierdził. W obu meczach over setowy i punktowy to pewniak
 
kruchyczesiek 94

kruchyczesiek

Użytkownik
cytat z dnia 9 stycznia 2020 13:15 przez betideologiSłowenia  v  Francja   over  183.5   @ 1.84  STS
Niemcy  v  Bułgaria   over  183.5  @ 1.84  STS



Pierwsze  półfinałowe  potyczki  u  Panów  zapowiadają  się  bardzo  emocjonująco  i  wyrównanie.
Najpierw  Francuzi którzy wczoraj  po wygraniu dwóch setów  z  Holandią  i  zapewnieniu  sobie awansu  wyraźnie  odpuścili  spotkają  się  ze  Słoweńcami  i  choć  są  faworytem na  papierze to  moim zdaniem będą  musieli się  mocno napracować  by to  spotkanie  wygrać. Nie  sądzę  by  przyszło im  to łatwo  i  widzę  tutaj  4-5  setowy  pojedynek. Linia  dosyć  wysoka nawet jak na facetów  ale  jak  najbardziej do przeskoczenia.


Analogiczna sytuacja w  drugim meczu. Gospodarze podejmują  rewelację jak  do  tej  pory   turnieju   czyli Bułgarów  i biorąc  pod  uwagę że  mają za  sobą  kibiców , grając w  Berlinie  postawią  twarde  warunki Tutaj  jak  powyżej też  czekam na zacięty  pojedynek  , być  może  5 -cio  setowy. Nie  sądzę  by  mecz  skończył  się  3:0 dla  kogokolwiek.

 
Podpisuję się obiema rękami pod tym. Jak dla mnie najpewniejsze typy na dzisiaj, w obu półfinałach szanse 50/50 i tutaj nie będzie żadnych kalkulacji - wygrany bierze wszystko i nie sądzę by któryś z tych meczy zakończył się w trzech setach :)
 
T 345

thomas23

Użytkownik
No i po raz kolejny potwierdza się, że nie ma nic pewnego a tym bardziej w obstawianiu. Francja dostaje póki co lanie od Słowenii i jeżeli nic się nie zmieni to będzie gładkie 3:0.  Jak dla mnie największe szanse na awans ma Bułgaria, która grała do tej pory naprawdę imponująco. 
Zwracam honor wynik 3:2 ratuję wasze typy. Mecz bardzo dziwny, obie drużyny grają fatalnie
 
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
Ależ piękne kursy były na Francje na livie przy 0:2 lekkie zabójstwo po 9@ nawet, ale jak doszli na 10:10 było 6@ do chwycenia i to mi się udało, zabili ich i tego oczekiwałem, bardzo dobrze frajerskiej Słowenii za wczorajszą głupotę się należała wtopa, jak się nie myśli taktycznie to tak się to później kończy, na przyszłość może imbecyli to czegoś nauczy.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
cytat z dnia 9 stycznia 2020 19:12 przez zenekkk82Ależ piękne kursy były na Francje na livie przy 0:2 lekkie zabójstwo po 9@ nawet, ale jak doszli na 10:10 było 6@ do chwycenia i to mi się udało, zabili ich i tego oczekiwałem, bardzo dobrze frajerskiej Słowenii za wczorajszą głupotę się należała wtopa, jak się nie myśli taktycznie to tak się to później kończy, na przyszłość może imbecyli to czegoś nauczy.

Głupotę, bo wygrali mecz i nie poszło po Twojej myśli? Cóż tego epitety typu "imbecyle" pod kątem drużyny to wg mnie dziecinada. Równie dobrze mogli by spotkać w finale Francuzów, a jeśli chodzi o finały to Słoweńcy mają patent na przegrywanie (patrz ME). Sam miałem pogranych Francuzów pre, ale wygrali tylko przez nieudolność przeciwników w ataku w 3 secie, gdzie prowadzili 7-3 i kontrolowali mecz by nagle dostać zapaści. Zresztą Patry ciągnął cały wózek w ataku, bo nie oszukujmy się ale Ngapeth zagrał bardzo słabo w ataku. Sporą różnice na korzyść Francuzów od 3 seta zrobiła przede wszystkim zagrywka oraz gra blokiem.
 
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
cytat z dnia 9 stycznia 2020 19:32 przez power30


Głupotę, bo wygrali mecz i nie poszło po Twojej myśli? Cóż tego epitety typu "imbecyle" pod kątem drużyny to wg mnie dziecinada. Równie dobrze mogli by spotkać w finale Francuzów, a jeśli chodzi o finały to Słoweńcy mają patent na przegrywanie (patrz ME). Sam miałem pogranych Francuzów pre, ale wygrali tylko przez nieudolność przeciwników w ataku w 3 secie, gdzie prowadzili 7-3 i kontrolowali mecz by nagle dostać zapaści. Zresztą Patry ciągnął cały wózek w ataku, bo nie oszukujmy się ale Ngapeth zagrał bardzo słabo w ataku. Sporą różnice na korzyść Francuzów od 3 seta zrobiła przede wszystkim zagrywka oraz gra blokiem.
Głupotę bo nie wykazali się pomyślunkiem, jakos ok. 10 lat temu na ME co mozna było kombinować Ruscy prowadzili 2:0 bo potrzebowali 2 sety, ale oplacalo sie wyjsc z 3 miejsca, wiec przegrali 2:3 i wyszli na tym na dobre, więc kombinowanie popłaca o tym mówie, a ile dzisiaj Słowenia miała i kto jak grał we Francji guzik mnie obchodzi, wypowiedziałem się na temat bezmyślności wczorajszej Słowenii i swoje zdanie podtrzymuję
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
cytat z dnia 9 stycznia 2020 19:12 przez zenekkk82Ależ piękne kursy były na Francje na livie przy 0:2 lekkie zabójstwo po 9@ nawet, ale jak doszli na 10:10 było 6@ do chwycenia i to mi się udało, zabili ich i tego oczekiwałem, bardzo dobrze frajerskiej Słowenii za wczorajszą głupotę się należała wtopa, jak się nie myśli taktycznie to tak się to później kończy, na przyszłość może imbecyli to czegoś nauczy.
O czym ty czlowieku mowisz?  Przeciez tak czy siak musieliby ograć Francję, a dzisiaj Francja miala na tyle slaby dzien, że łatwiej by nie mieli na pewno.
 
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
cytat z dnia 9 stycznia 2020 21:17 przez sobolekk

O czym ty czlowieku mowisz?  Przeciez tak czy siak musieliby ograć Francję, a dzisiaj Francja miala na tyle slaby dzien, że łatwiej by nie mieli na pewno.
O tym, że Francja mogłaby przegrać z gospodarzami Niemcami, a gospodarzom to i ściany pomagają, pokazały to niedawne mistrzostwa gdzie słoweńcy pokonywali u siebie dużo wyżej notowanych rywali(rosja, polska)  A w walce o IO z Niemcami to Słoweńcy by mieli większe szanse, niż z Francuzami. Wiec nim napiszesz kolejny raz to się doedukuj, a nie pisz bzdury, że musieliby pokonać Francję, bo odpowiedam Tobie - NIE, NIE MUSIELIBY
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie ale już po półfinałach i skupmy się na tym co przed Nami a nie czy Słowenia przegrała na własne życzenie czy nie... Prawda jest taka, że to Słowenia dziś przegrała ten mecz niż Francja go wygrała a Słowenia tak grająca od połowy 3 seta to przegrała by i z Czechami...Może po prostu czuli się na tyle pewnie przed półfinałami, że obojętne im było czy zagrają z Francją czy z Bułgarią? To, że my widzimy, że ktoś powinien się podłożyć to nie oznacza, że dana drużyna to zrobi i tyle w temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nowytzky@ 25

nowytzky@

Lubie w sport
Tak sobie myślę o tym dzisiejszym finale i próbuje sobie zwizualizować to spotkanie. Decydująca będzie zagrywka, ale to truizm. Niemcy muszą Francję odrzucić od siatki by swobodnie grać.Zaawansowanie techniczne przyjmujących francuskich powinno pozwolić im wygrywać sytuacyjne piłki na siatce o ile będą się dobrze czuć w trakcie spotkania. Grozer może być skuteczniejszy od Patriego przy piłce dogranej do siatki, ale można spodziewać się przy intensywnym meczu jego problemów kondycyjnych w okolicach 4 seta. Francja musi wyjść z Brizardem na sypie bo Toniutti nie dość,że gra słabiej to Kampa będzie słał piłki przez jego strefe na siatce.Niemcy dobrze przyjmują jak na siebie. Fromm mając wsparcie na przyjęciu gra swobodniej. Ogólnie Francuzi sprawiają wrażenie drużyny lekko pod formą. Potencjał czysto siatkarski jest po ich stronie. Mogą pokazać trochę magii przeplatanej zawieszkami w grze. Spodziewam się gry Francji na pasywny blok i kontre - tak mogą Niemców wyprowadzić z równowagi. Trójkolorowi mają gości lepszych w przyjęciu, bogatszy repertuar zagrań i bardziej wartościową ławkę. Niemcy jeśli sobie przyjmą muszą grać więcej środkiem bo samymi skrzydłami będzie im ciężko i to będzie zbyt czytelne. Kursy wystawione przez STS w tej chwili 1,35 do 3,2 wydają się prawidłowe. Spodziewam się meczu szarpanego. Niemcy grają u siebie i to jest z pewnością atut. Myślę, że to będzie mecz cierpliwej gry i wyrachowania a w tym chyba lepsi są Francuzi. Dodatkowo ustrzelenie na przyjęciu Fromma jest możliwe, ograniczenie jego możliwości i całej lini przyjęcia poprzez różnorodną zagrywkę jaką posiadają Francuzi. Według mnie dużym znakiem zapytania jest płynność gry Francji i koncentracja w wielu fazach meczu. Francuzi rozdają karty według mnie. Mają je silne.U Niemców choć są słabsze będą wykorzystane w miarę optymalnie. Najbardziej prawdopodobne wydaje mi się 3:1 dla Francji, ale jak będzie czas pokaże.
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Ja jednak odniosę się do bredni użytkownika zenekkk82.

Zenku zrozum ze w fazie grupowej Francja nie pokazała niczego (przypomnę jedno zwycięstwo, dwie porażki), aby sie ich obawiać i jeszcze do tego celowo puszczać mecz z tego powodu. Bułgaria natomiast wygladala bardzo dobrze, zwłaszcza w polu serwisowym i widocznie słowency woleli ich uniknąć w półfinale lub bylo im to totalnie obojętne z kim sie zmierza. Francja to nie Rosja, Polska czy Brazylia żeby się ich obawiać chcąc wygrać turniej. I co? Do stanu 9:6 w 3 secie wszystko szło pięknie, a potem przestali grać i z taką grą to by Bułgaria również nie miała problemów ze zwycięstwem. Przejebales kasę i obrazasz drużynę przeciwna że się nie podłożyła gdzie wcale nie było to jakoś uzasadnione, bo mieli do wyboru Francję w średniej dyspozycji i bardzo dobrze wyglądająca Bułgarię.

 Co do finału to czekam na ofertę z unibet ale dla mnie 1.35 na Francję które proponuję STS to zdecydowanie za mało. Francuzi nie pokazują nic wielkiego, Ngapeth wygląda słabo i jeśli coś wogole próbować to w stronę Niemców których publika może ponieść. Martwi mnie tylko czy Grozer wytrzyma cały mecz bo jeśli on zejdzie to jednak szans wielkim im nie daje. Ja raczej spróbuję Niemców z handicapem jeśli unibet wystawi kursy podobne do tego co proponuje STS. 
 
betideologi 1,9K

betideologi

Użytkownik
Francja  v  Niemcy

Francja  v  Niemcy   over  180.5  STS
  
Francja  v  Niemcy +hc  6.5  2  @  1.84  STS   
Francja  v  Niemcy +hc  1.5 set  2  @  1.70  Fortuna   




Dochodzimy  do  najważniejszego  rozstrzygnięcia  w  turnieju  męskim. Po " małych "  perturbacjach  zgodnie  z  przewidywaniami  przed  turniejowymi  w  finale  zagrają  Francuzi  a  ich  przeciwnikiem  będą  gospodarze  Niemcy. Nie będę  odkrywczy  twierdząc  że  zapowiada  się  zacięty  mecz. Francuzi  są  faworytem  choć  kurs  na  ich  win  trochę  za  niski  według  mnie. Czy  zdołają  Niemcy  przeciwstawić  się  na  tyle  dobrą  grą  by  ograć  rywala  tego  nie  wiem  natomiast  pomni tego  co  zaprezentowali  wczoraj  Słoweńcy  którym  brakło  po  prostu  sił  na  5  setów  powinni  gospodarze  uwierzyć  że  można  ugryźć  Francję  i  powalczyć. Linia  180.5  na  ten  mecz  w  STS  jest  zachęcająca  zważywszy  że  np.  Fortuna  wystawiła  184.5  po  takim  samym  kursie. Liczę  też  że  stać gospodarzy  na  ugranie  2  setów. Doświadczenie w  takich  meczach  na  pewno  po  stronie Francji.  Dużo  będzie  zależeć  od  liderów  drużyn  którzy w  decydujących  momentach  powinni  wziąć  na  barki  grę.
Idealnym  nie tylko  pod  kątem  prezentowanych  typów  ale  także  z  myślą  o  widowisku  byłby  wynik  3:2  lub  2:3  czego  sobie  i  oglądającym  życzę. Jak  będzie  przekonamy  się  niebawem .

 
 
H 52

hadal

Użytkownik
A ja odniosę sie do wszystkich którzy krytykuja Zenka, bo nie przeczytali dokładnie tego co napisał, że obraża Słoweńców bo przegrał kase, przecież napisał wyraźnie ze obstawił Francje po kursie 6 !!! 
Co do meczu to na uni aktualnie 1.50 na Francuzów. Poczatkowo chciałem grac over ale wczorajsze sety do 13 i 14 powoduja bol głowy. Niemcy nie wygrali z Francuzami od 2014 roku. Poprzednie igrzyska przegrali z nami, a ze historia lubi sie powtarzac teraz przegraja z Francją
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
cytat z dnia 10 stycznia 2020 13:07 przez hadalA ja odniosę sie do wszystkich którzy krytykuja Zenka, bo nie przeczytali dokładnie tego co napisał, że obraża Słoweńców bo przegrał kase, przecież napisał wyraźnie ze obstawił Francje po kursie 6 !!! 
Co do meczu to na uni aktualnie 1.50 na Francuzów. Poczatkowo chciałem grac over ale wczorajsze sety do 13 i 14 powoduja bol głowy. Niemcy nie wygrali z Francuzami od 2014 roku. Poprzednie igrzyska przegrali z nami, a ze historia lubi sie powtarzac teraz przegraja z Francją
To ty ziomeczku nie przeczytałeś dokładnie tego co każdy pisze. Nie chodzi o wczorajszy mecz Francji ze Słowenią, a poprzedni mecz Słoweńców z Czechami który według tego użytkownika Słoweńcy powinni odpuścić. 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A więc Panowie znamy komplet uczestników, którzy awansowali na Igrzyska Olimpijskie!
Rzutem na taśmę do Tokio pojadą:

Europa:
Francja

Ameryka Północna, Środowa i Karaiby:
Kanada

Azja:
Iran

Ameryka Południowa:
Wenezuela

Afryka:
Tunezja

Z moich prognoz tylko Francję typowałem, że nie wejdą na Igrzyska ale tylko ze względu na problemy kadrowe, wielkie rozczarowanie to Serbia a pozostałe zgodnie z planem. Obyło się bez większych niespodzianek.

Komplet uczestników na Igrzyskach Olimpijskich:

* Japonia
* Argentyna
* USA
* Rosja
* Brazylia
* Włochy
* Polska
* Francja
* Kanada
* Iran
* Tunezja
* Wenezuela​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom