Uważam, ze mój tok myślenia był dobry, akcje tez jakieś tam były tylko cirnery nie chciały wpadać hahha. Trudno. Następnym razem może się uda bo w druga polowe jakoś nie wierze.

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 9 stycznia 2020 18:28 przez qowalsky6 10.01. 09:30 Newcastle Jets - Sydney FC - trochę o tym meczu powyżejwspomniałem, gwoli uzupełnienia trenerem Jets został dotychczasowy opiekun drużyny kobiecej, do składu ma wrócić Arroyo, ale dalej uważam, że kierunek x2 wydaje się "pewniakiem". Jedyny argument za gospodarzami to efekt nowej (omen - nomen) "miotły" (choć osobiście trochę w to nie wierzę :)) i jego asystent niejaki Pan Li - i to już dla mnie jest argument :) A teraz na poważnie - on the paper Blues Sky jak zechce to wygra ile chce. Kluczem jest "jak im się zechce" :)
Chciało im się na 1-2, ale w ht :) w drugiej połowie "chciało" :) im się na 0-0 :) Nawet na live się nie trudzilem w 2 pol. z atakiem na over, bo widziałem co się "kroi".
Sami popatrzcie:

Co do jutrzejszego meczu Nix vs. WSW - Ball i Piscopo nieobecni u gospodarzy, Kamau u gości (oprócz wcześniej  wymienionego Baccusa - w rozkładzie jazdy kolejki). Myślę, że to oraz mimo wszystko niewielka różnica w tabeli (raptem 4 punkty) powoduje, że @ na gospodarzy jest wysoki. Jednak jeśli oba teamy będą grały tak jak dotąd (mordęga podopiecznych Szwaba i niezła gra pupili tureckiego szkoleniowca) to z Nowej Zelandii Wędrowcy "powinni" wrócić bez punktów. Trochę się boję (przez absencje gospodarzy) czystej jedynki, ale kierunek w stronę Feniksów podtrzymuję.
PS Mecz o 4.45 czasu polskiego więc live to raczej... słabo :) Życzę też wielu bramek gospodarzom, bo za każdą będzie kasa (z biletów też) na rzecz ofiar pożarom w Australii. GL!
Edit
ft 2-0 kierunek na plus, bardzo mnie to cieszy :)

Otrzymane punkty reputacji: +58
majekx 699,4K

majekx

Na jutro... hm właściwie to na środek nocy ;)

Nixi - WSW

1 - @1,95

Kiwi zawsze 'na swoich śmieciach' grali zawsze o wygraną. Dużo więcej im wychodziło niż na kontynencie.  Ostatnie spotkanie obu ekip w Nowej Zelandii zakończyło się wynikiem 2:1. Do tamtego spotkanie Nixi podchodzili po wygranej w Adelaidzie. Tym razem podchodzą do meczu po wygranej u siebie z CCM. Morale na pewno będzie podobne jak w grudniu.
WSW podchodzą do meczu po porażce u siebie z Roar, w grudniu, polecieli do Auckland po porażce w Newcastle. Obawiam się, że tym razem morale w ekipie z Sydney może być dużo gorsze. Do tego posada Babela jak by chwiała się... może wkraść się trochę nerwowości.

Jak dla mnie faworytem są gospodarze, ze względu na miejsce, sytuację ligową, styl gry i rolę ligowego kopciuszka - która jak pokazał zarówno poprzedni jak i ten sezon - pasuje im. Kurs całkiem przyjemny i to już dziś biorę - bo kto by wstawał jak za oknem jeszcze ciemno.

Otrzymane punkty reputacji: +50
E 37,5K

emce15

Witam, Nix - WSW znów spróbuje podwójna szanse 0-0, oby tabela mnie nie kłamała i faktycznie gdzieś się remisik trafił :) tak naprawdę liczę na remis w pierwszej połowie i to tez pewnie zagram. Patrząc na historie to może być różnie ale w tym sezonie to pierwsze połowy tych drużyn są obiecujące dla moich typów :p tak samo z bilansem bramkowym obu ekip. A później niech wyspy dadzą zarobić reszcie typerom :)

Członek Załogi

Panowie szanujmy się, każdy wie, że ten dział jest specyficzny, ale bez przesady, od samych typów czy dwu słownych "analiz" macie swoje tematy w KzS oraz Kuponach oraz TnŻ, to jest dział tematyczny i te kilka zdań na temat danego typu czy meczu należy napisać, tylko z szacunku do @majekx oraz @qowalsky6 ostatni raz o tym przypominam, bo z dwóch ostatnich stron połowa postów powinna być usunięta.

Otrzymane punkty reputacji: +143

qowalsky6

cytat z dnia 10 stycznia 2020 22:43 przez waldi1979

Nie chcę być klamczuchem, wiele razy moje wpisy niewiele miały związku z typami dot. A-league, były Polaków "nocne rozmowy", wklejanie teledysków, opowieści "różnej treści", ale zawsze miało to związek z Aussie. Teraz poziom jest jeszcze wyższy i "nawet" "ja" gryźć się w język zacząłem... Czemu? Bo nie chcę żeby ten dział "zdechł",  mi na nim zależy... Ja nie muszę się już (po 15 latach) z nikim ścigać... Piszę bo mam ochotę, nic na siłę.. Będzie"syf"? Od jutra mnie nie ma...
Edit napisałem to w "tym sensie", że nie będę się z nikim "ścieral" w tym temacie. Nie jestem moderatorem, jestem za wolnością słowa, ale teksty typu "hurra 1-0" i screen kuponu nie licuja z poziomem działu. Po prostu proszę o trzymanie poziomu wpisów... Nie zamierzam jednak z nikim się w tym temacie kłócić... O to mi chodziło.
PS
typy, (suche) wklejki, screeny, to nie pomaga graczom przecież....

Otrzymane punkty reputacji: +109

majekx

to i moje 5 groszy.... nie jestem bez winy... też czasami dawałem suche typy... ale i ode mnie te kilka słów moralizujących.

Bardzo poproszę wpisujących...o jedno, dwa zdania dlaczego taki a nie inny typ.
Pan @waldi1979 ma rację. Utrzymajmy pewien poziom dyskusji/wpisów (argumentacja może być nawet najbardziej szalona, ale niech będzie). nie zachowujmy się jak 'dzieciaczki z kręconymi włoskami na głowie' i wpis suchy typu 1/x/2/un/ov itp.... i tyle.

Wiecie Panowie/Panie, że jak moderacja za bardzo 'dociska śrubę' to bronię 'tematu' :) ale i my, zwykli userzy - bądźmy fair.

Pozdrawiam

Otrzymane punkty reputacji: +51
zloty5o 83,2K

zloty5o

Chodzi zapewne o mnie i moje krótkie wpisy.Spoko nic na siłę...Moim skromnym zdaniem pisanie bzdur po suchych statystykach mija się z celem wrzucanie screenów z flashcore itd komu to pomaga mi nie każdy ma swój typ w głowie a pisanie powieść na pół strony jak ktoś lubi czemu nie,ja nie będę a skoro wynika z tego jakiś problem dostosuje się do wytycznych i opuszczam dział kangorzy powodzenia wszystkim było miło ale się skonczylo

E 37,5K

emce15

Aj nigdy wszystkim nie dogodzisz dla jednych za długo dla innych za krótko ???? a dla mnie
Perth - Adelaide
kurcze, aż się prosi o bramki ja zaryzykuje +3,5    może tym razem wejdzie taki twór. Perth co prawda ostatnio strzela sporo ale trzeba powiedziec, że i przeciwnicy nie byłi z wyższej półki. No może oprócz City ???? za to Adelaide wciry od wszystkich od mocarzy jak Sydney i od słabszych drużyn ale zawsze coś strzelali. U gospodarzy wiadomo Fornaroli i Castro, u gości McGree, będzie się dzialo????  (nie sprawdzałem in out ale ktoś wspominał, że wraca)

Wiem czemu mecz wybrany ​do konkursu​, bo niby czysto jedynkam ale...????

Edit kolejny    czyżby trza zacząć grać ostrozniej????
​​​

majekx

Na mecz konkursowy spróbuję złapać wysoki kurs:

Perth strzeli w obu połowach - @2,33

Chciałem pograć ov3,5 bo to pierwsze mi na myśl przyszło przy tym spotkaniu... Ale Adelaida jakoś ostatnio dobijała do ov2,5 i tyle... Za to Glory w ostatnich meczach już prowadziło po pierwszej połowie i w drugiej dobijało przeciwnika. Mam nadzieję na wysoki ov... Ale wtedy na pewno będą gole Perth w obu połowach.

P 24,1K

pescarabajo

Witam:)
to tak na szybko:)
ja również idę w gole. Za mniej over 1,5 Kurs 2,14 i over 2,5 kurs 4,6 w pierwszej połowie. I jako główny typ wchodzę grubiej;) w over 2,5 i obie strzela kurs 1,76.

Dostarczyciel pieniążków to Fortuna:)

qowalsky6

cytat z dnia 9 stycznia 2020 18:28 przez qowalsky6 11.01. 07:00 Brisbane Roar - Melbourne City - tutaj pasowałby mi over, tak jak wspominałem w powyższym poście, 2 niestabilne drużyny bez obrony, tylko ta skuteczność...
FT 2-2 nie zawiedli mnie jedni i drudzy :) O to właśnie "chodziło" - chłopaki pokazali jak się gra bez formacji defensywnej :)
Za chwilę w Perth kolejne zmagania, takoż "chciałbym" otwartego spotkania, ale 36 stopni C może tu odegrać rolę więc na live raczej to sobie zostawię...

P 24,1K

pescarabajo

qowalsky6

cytat z dnia 11 stycznia 2020 10:30 przez pescarabajoAdelajda dobry początek. Natomiast w obronie kryminał. Dwóch ludzi wystarczy i sieją popłoch. Po pierwszym golu Adelajda jakby „stanęła”. Zobaczymy po przerwie.
Fajny, otwarty mecz, pierwsze minuty to "wet za wet" nie zdążyłem tu napisać, że warto overy ht łapać. Mam nadzieję, że na tym się nie skończy. Bts też jak najbardziej możliwy, bo trochę mi się nie chce wierzyć, że podopieczni Holendra (Niderlanda? :)) nic nie wcisną. Lubię jego taktykę, czyli "zawsze do przodu" :) ale z całym szacunkiem punktów za to nie dają...
edit
Już 3-0, kierunek overovy na plus :) Trochę szkoda mi Redsów, ale oni się nic nie uczą :)
edit live 79 min. stan 3-0, po @ 2,0   za drobne over 3,5 pobieram bo okazje są, mam nadzieję, że coś wpadnie. Obojętnie dla kogo :)
edit live
82 min. "powinno" :) już być 4-1, a tak? Sami piłkarze łapią się za głowę :(
edit
FT 3-0, a "powinno" :) być ze 7-3 :) Przepraszam tych co za mną poszli, ale to był popis nieskuteczności jednych i drugich... Drobne w piach, ale kto oglądał to zrozumie...