>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 31 grudnia 2019 17:42 przez qowalsky6W Nowy Rok zaczynamy Kolejkę nr 13 :)edit ins/outs
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-13-0
01.01. 09:30 WS Wanderers - Brisbane Roar - hehehe akurat coś postawię :) Na pewno nie pre...
edit się działo ft 1-2 całe Roar, całe WSW :) Babbel musi odejść :)03.01. 09:30 Melbourne City - Western United - 3 porażka City u siebie? Nie sądzę... WU powinno za to powoli opadać w tabeli, fart i Filip na cały sezon chyba nie wystarczy. Martwi mnie tylko obrona (a właściwie jej brak :)) u City, no ale nie można mieć wszystkiego. 1 po @ 1,82    za miedziaka pobrane...
edit z 3-0, na 3-2 ft, lubią sobie City sami przeszkadzać, grunt, że plus...04.01. 07:00 Wellington Phoenix - Central Coast Mariners - niby gospodarze spokojnie na jedynkę, ale to może być łatwe tylko na papierze. Zobaczę na live jak to wygląda, może na coś bardziej zdecydowanego się wtedy poważę. W taśmach nie ukrywam mam "januszową" 1-kę po    @ 1,65 :)
edit ft 2-1, ale to nie był spacerek, Marynarze przegrali, ale po walce do końca, kierunek na plus...04.01. 09:30 Sydney FC - Adelaide United - kolejny "łatwy" mecz, gospodarze odjeżdżają w tabeli, kto ich zatrzyma? Jeśli w składzie The Reds pojawiłby się McGree, a goście daliby 200% ze swojego potencjału brałbym remis po @ 3,59, a tak na razie no bet...Kolejna sprawa to motywacja The Sky Blues, już 9 pkt. przewagi nad City, wiecie jak jest...
edit Dobry mecz, dla Reds pechowy, ale to Sydney mogło jeszcze więcej wbić kolejne bramki, ft 2-1, nic już Blues Sky nie zatrzyma w tym sezonie...05.01. 08:30 Melbourne Victory - Newcastle Jets - rozczarowania sezonu, Big V chociaż derby wygrało z City, ale pewniak dla mnie to, to nie jest... Jetsi masakra, ale kiedyś "muszą" się przełamać. No bet na razie...
edit W Melbourne odpalili Big V, nokaut ft 4-0, Jetsi horror show i ostatni w tabeli...
PS Teraz Panowie możecie w temacie dawać czadu... :) No i przypominam o konkursie, mecz ciekawy, zapraszamy do zabawy :)
https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6904842/
Powyżej po 2 słowa komentarza do kolejki, poniżej (razem do kupy :) odpowiednio) skróty wszystkich spotkań.
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-western-sydney-wanderers-v-brisbane-roar-hyundai-a-league-0
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-melbourne-city-v-western-united-hyundai-a-league
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-wellington-phoenix-v-central-coast-mariners-hyundai-a-league
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-sydney-fc-v-adelaide-united-hyundai-a-league
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-melbourne-victory-v-newcastle-jets-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +104
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 5 stycznia 2020 10:04 przez qowalsky6edit live
Przykro "paczeć" na Jets, szkoda mi Merricka, ale co z tego? Zespół wymaga rewolucji. 
Odpowiem driftowi cytatem powyżej :) pomimo tego, że doceniam pracę Szkota (w końcu to człowiek legenda w Australii i Nowej Zelandii) to uważam iż taki ruch był konieczny. Płakać nie będę :) Na tym etapie potrzebny Jetsom jest ktoś taki jak chuligan Muscat, a nie spoko wujcio Erni. Dobre słowo w Newcastle nie wystarczyło, widać potrzebny jest kop w..... wiadome miejsce :)
PS
A i chciałem podziękować za troskę co do mojej osoby :) Nie ukrywam, latka lecą, zdrowie i emocje - różnie z tym bywa, a teraz czuję się doceniony i wyróżniony zarazem... :)
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, 
Co sądzicie o Sydney i oba Melbern z remisami w najbliższej kolejce?
Wszystkie trzy drużyny wydają się dużymi faworytami i powinny ugrać minimum jeden punkt. 

Będę wdzięczny za wasze opinie. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 7 stycznia 2020 12:09 przez kibic-zwierzePanowie, 
Co sądzicie o Sydney i oba Melbern z remisami w najbliższej kolejce?
Wszystkie trzy drużyny wydają się dużymi faworytami i powinny ugrać minimum jeden punkt. 

Będę wdzięczny za wasze opinie. 
On the paper wszystko gra, zestaw "idealny", zespoły które wygrały swoje ostatnie mecze kontra "cieniasy", tylko czy w Australii się to sprawdzi? To takie gorsze/lepsze :) wydanie Ekstraklapy gdzie tak na prawdę każdy może wygrać z każdym. Oprócz Sydney FC nie ma zespołu z równą formą. Nawet oni jednak potrafią zwycięstwa przetykać jakimś remisem np. z Nix, które pozytywnie zaskakuje, ale umówmy się potentatem nie jest i nie będzie. Jak już x2 to "pewniakiem" są właśnie oni. Roar z City mieszanka wybuchowa, jak się ich ogląda, to gra jest otwarta (choć często nieskuteczna) tyle, że to zespoły bez obrony :) Tutaj dawałbym over jak już. No i Rozbitkowie28 vs Big V, które wygrało 2 ostatnie mecze i niby odpaliło, ale ja na razie tego przełamania nie kupuję, na razie dla mnie no bet... "Mądrzejszy" będę w czwartek kiedy będą znane kadry, do tego wyjazdy na kadrę U23 (nie śledzę na bieżąco, a nie mam ochoty teraz grzebać w internetach - może ktoś? coś?), kwestie pogodowe (ostatnio temperatury po 40 stopni), do tego były/są pożary (choć ostatnio w Melbourne 16 stopni było i padało) i mamy pełny obraz sytuacji... czyli? Nie pomogłem chyba za bardzo :)
PS No i sędziowie :), jak Ams będzie w Brisbane to kartki, czerwo, karny można sportowo w ciemno spróbować...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 7 stycznia 2020 12:09 przez kibic-zwierzePanowie, 
Co sądzicie o Sydney i oba Melbern z remisami w najbliższej kolejce?
Wszystkie trzy drużyny wydają się dużymi faworytami i powinny ugrać minimum jeden punkt. 

Będę wdzięczny za wasze opinie. 
Tak od siebie pytanie za pytanie czy warto bo kursy napewno szalu nie zrobia?lepiej overy pograj lub btts sprobuj
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
14 kolejka
ins/outs
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-14-010.01. 09:30 Newcastle Jets - Sydney FC - trochę o tym meczu powyżej  wspomniałem, gwoli uzupełnienia trenerem Jets został dotychczasowy opiekun drużyny kobiecej, do składu ma wrócić Arroyo, ale dalej uważam, że kierunek x2 wydaje się "pewniakiem". Jedyny argument za gospodarzami to efekt nowej (omen - nomen) "miotły" (choć osobiście trochę w to nie wierzę :)) i jego asystent niejaki Pan Li - i to już dla mnie jest argument :) A teraz na poważnie - on the paper Blues Sky jak zechce to wygra ile chce. Kluczem jest "jak im się zechce" :)
edit Chciało im się na 1-2 i to ht :)11.01. 04:45 Wellington Phoenix - WS Wanderers - u Nix wypada Ball, do WSW wraca Schwegler, ale nie ma (U23) Baccusa (jego brak w ostatnim meczu był widoczny), na moje oko gospodarze nie powinni tego przegrać, coś w ich kierunku chyba położę, jeśli Wędrowcy zachowają się tak jak w meczu z Roar, to nawet dałbym 1-kę :)
edit FT 2-0 fajnie zagrali, kierunek na plus...11.01. 07:00 Brisbane Roar - Melbourne City - tutaj pasowałby mi over, tak jak wspominałem w powyższym poście, 2 niestabilne drużyny bez obrony, tylko ta skuteczność...
edit j. w. :) fajny mecz ft 2-2 :) 11.01. 09:30 Perth Glory - Adelaide United - bts/over by mi "pasował", ale jeszcze nic nie dam, u Redsów wypadł Troisi, ciekawe jaka bedzie pogoda? Na razie mają być upały po 35 stopni...
edit ft 3-0 a "powinno być" :) 7-3 :)12.01. 08:00 Central Coast Mariners - Melbourne Victory - jeśli Victory faktycznie odpalili, to może kierunek na 2 bym brał pod uwagę, ale jeszcze tego nie kupiłem. Wraca Wiking więc szanse rosną, ale czy CCM będą się tylko przyglądać gościom? Raczej nie sądzę... :) no bet, ew. live... bo Ams tam sędziuje... :) Może czerwo, karny?
edit Z nudnego meczu zrobił się w końcówce mega horror Ams show, VAR-y, 2 karne (drugi w 100 min.), kartki, Kurz wrzucony na trybuny, słowem było "wszystko" :)
  
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
E 37,5K

emce15

Użytkownik
A to może ja zacznę :)
Jets - Sydney
patrząc na historie tych drużyn to Sydney wcale nie będzie mieć lekko ale wiadomo historia nie gra. Jak qowalsky6  zaznaczył najważniejsze czy Sydney się będzie chciało. Ja mam nadzieje, że tak :) a dokładniej, że strzela +1,5. Wiadomo kto ma tam strzelać, nawet jeśli jakimś cudem La Fondre nie trafi to Kosta się też obudził. Jetsi ogólnie sporo tracą wiec czemu Sydney miałoby im nie nastrzelać. Tak, ze plan na jutro Sydney się chce i strzelają, aż miło :p
pozdrawiam

Sydney +1,5  
fortuna 1,67

dodatkowo a czemu nie Sydney  +2,5   tez fortuna 3,1

Edit ogólnie szkoda drugiej połowy kwotowo jest    i to najwazniejsze
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam. Bardzo dawni mnie tu nie było. W dzisiejszym meczu liczę na prosty scenariusz. Początkowo wyrównany mecz i Newcastle nabija 1-2 rogi następnie Sydney strzela bramkę i ambitni gospodarze próbują atakować i nabijają kolejne 5 -6 rogów. Oby tylko Newcastle nie strzeliło szybko gola. A wiec mój typ.....
Newcastle over 6 rogów
Kurs 5.8
WH stawka £10
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Dzień dobry,

jutro zostało powiedziane kilka słów o meczu... no to tylko w telegraficznym skrócie:

Jets - SFC
2 - @1,67   
Stawka niska bo i kurs nie wysoki, a i jakoś ten asystent w zespole Jets ;)


Jets w kryzysie, coś próbują grać, momenty mają całkiem fajne..  ale to tylko momenty, brakuje im wykończenia i to widać na boisku. SFC w gazie. Pytanie podstawowe - czy im się będzie chciało? goście mają już 9 pkt przewagi nad drugim City... i już myślałem czy by nie zagrać 1X.. ale jest jeszcze Le Fondre, który rywalizuje z Maclarenem o koronę... no to jak on coś nastrzela to goście powinni wywieść z Newcastle komplet punktów.

Do tego un12 rzutów rożnych - @1,44   
Myślę linia w miarę bezpieczna - SFC będzie chciało kontrolować grę, a to sprzyja małej ilości rzutów rożnych. Do tego Jets jakoś nie ma potencjału, żeby cisnąć tak, aby zdobyć w meczy te 7-8 rogów.

Kursy niskie... ale i stawki daje niskie - oceniam, że kurs vs ryzyko na mało sprzyjające.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik


Ktoś wie cos czego ja nie wiem. Dlatego tez skoro mamy takie kursy to aż żal nie zagrać. Sydney win i over 1,5 - kurs 2,35 biorę jak ciepłą bułeczkę. Dorzucam za mniej to samo z tymże over 2,5 gola - kurs 2,75. Newcastle u siebie wygrało tylko raz na 5 spotkan. Za to Sydney na wyjezdzie na 5 meczów 3 zwyciestwa. W czterech z pięciu tych meczów strzelili przynajmniej 2 gole.


W Sydney poza prawym obrońcą cała reszta to podstawa. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 10 stycznia 2020 09:09 przez hagi84rosnie pieknie na Sydney, juz 2,2 mozna zlapac - jakies rezerwy u nich Panowie ?
Skład Sydney podstawowy. Wypadł tylko Brattan. Wrócił Ninkovic. Kursy rosną na gości?  Może Pan Li coś namiesza? "czysto" :) sportowo goście "powinni" dać radę. No ale ja pewnie o wszystkim nie wiem, więc zobaczymy...
PS jest upał ale to przecież lato + pożary więc wszyscy przyzwyczajeni do takich warunków... 
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
Do góry Bottom