>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Walka o Awans na Igrzyska Olimpijskie! - kobiet

Status
Zamknięty.
betideologi 1,9K

betideologi

Użytkownik
Polska   -  Zwycięstwo  w  Turnieju    @  4.50   STS



Nie  przejdę  obojętnie  obok  takiego  kursu  na  naszą  ekipę. Mimo  tego że  jeszcze  nie  zakończyły  nasze  Panie  nawet  zmagań  grupowych  to  po  tym  jak  zaprezentowały  się  wczoraj  z  głównymi  faworytkami  bukmacherów  do   awansu  czyli  Holandią ,  oraz  obecną  formą  Turczynek  uważam  ten  kurs  za  value. Na  dodatek  Turcja  musi  dzisiaj  stoczyć  twardy  bój  o  być  albo  nie  być  z  repr.  Belgi  która  zrobiła  do  tej  pory  na  mnie  lepsze  wrażenie. Zasada  jest  prosta ,  jeśli  chcemy  pojechać  na  IO   to  musimy  nie  licząc  dzisiejszego  meczu  wygrać  następne  dwa  nie  zależnie  z  kim  przyjdzie  grać.
Uważam  że  cel  ten  jest  do  osiągnięcia. Zgodnie z  tym  co  mówiły  wczoraj  nasze  zawodniczki  udzielając  wywiadów  mają   rezerwy w  swojej  grze a  forma  powinna  jeszcze  zwyżkować z  każdym spotkaniem. Nie  ma  w  drużynie  słabych  punktów  ,  a  nawet  słabsza  gra  Smarzek - Godek  potrafi  być  zniwelowana  innymi  atutami. Bardzo  dobrze  zaprezentowały  się  także  wczoraj  zmienniczki  co  cieszy  i  widać  że  bez  respektu  wychodzą  na  parkiet  co  stanowi  wartość  dodaną  naszej  ekipy. Co  najważniejsze  czuć  w  wypowiedziach  zawodniczek  pewność  siebie  i  wiarę  w  swoje  umiejętności , oraz  wzajemne  zaufanie  na  parkiecie .To  bardzo  ważne  w  dążeniu  do  celu.Nie  popadam  w  jakąś  euforię  ale  przyznam  szczerze  że  przed  turniejem  myślałem  że  będzie  to  wyglądało  gorzej. Jeśli  przyjdzie  zagrać  dziewczynom  w  półfinale  przeciwko  Turcji  to  biorę  również  ten  bet w  ciemno  siłą  rzeczy  tym  bardziej  że  drużyna z nad  Bosforu wyraźnie  traci  na  jakości  gdy  przychodzi  jej  grać  w  cywilizowanych  warunkach  przed  normalną  publicznością  z  czego  Polki  były  bardzo  zadowolone  wspominając  o  tym. Szowinistyczne  nastawienie  do  przyjezdnych  tureckiej  widowni  dodaje  mocno  sił  gospodyniom  ,  a  podcina  skrzydła  rywalkom  i  trudno  temu  się  dziwić. Ewentualny  finał  przeciwko  Holandii  lub  drużynie  Niemiec  jak  najbardziej  do  wygrania. Gospodynie  choć  osłabione  nie  pokazały  niczego  szczególnego ,  przewaga  psychologiczna  po naszej  stronie ,  wartość  sportowa  porównywalna nawet  zaryzykuję  że  jako  całość  razem z  rezerwowymi  prezentujemy  się  lepiej. Jeśli  przyjdzie  nam  zagrać  z Niemkami  tym  bardziej  widzę  szansę  na  wygraną.  To  one  powinny  bać  się  nas  a  nie  my  ich.Oczywiście  wybiegam w  przyszłość  bo  najpierw  trzeba  wygrać  półfinał  ,  ale  o  tym  już  wspominałem. Myślę  że  mental  jest  po  naszej  stronie  czego  często  brakowało  naszym  zawodniczkom. Tym  razem  widzę   w  tym  ogromną  siłę  nie  wiele  mniej  ważną , a  może  nawet  ważniejszą  od  formy.

Generalnie  wracając  do  proponowanego  betu  i  kursu . uważam  go  za  warty  gry  i  widzę  w  tym  value.

 
 
betideologi 1,9K

betideologi

Użytkownik
Turcja  v  Belgia 

Turcja  v  Belgia  over  174.5  @  1.84   STS
  
Turcja  v  Belgia  +hc 12.5  @  1.79  Fortuna   
Turcja  v  Belgia  + 1.5 set  @  2.50  STS   
Turcja  v  Belgia  2  @  4.29  STS   



Być  albo  nie być  dla  jednej z  drużyn. Bezpośrednie  spotkanie  zdecyduje  o  awansie  do  półfinału. Turczynki  jako  jedne  z  faworytek  przed  imprezą  w  po  dwóch  rozegranych  meczach  szału  nie  pokazały  i  postawiły  się w  ciężkiej  sytuacji. Nie  sądzę  by  to  była  zasłona  dymna ,  po  prostu  nie  są  w  najwyższej  formie  a  i  fakt  rozgrywania  turnieju z  dala  od  własnych  kibiców  nie  jest  bez  znaczenia  o  czym  wspomniałem  wcześniej. Belgijki  po bardzo  zaciętym  pojedynku z  Niemkami (1:3)  gdzie  2  z 3  setów  przegrały  na  przewagi  oraz  planowej  wygranej  z  Chorwacją  stają  przed  ciężkim  zadaniem  ale  nie  niemożliwym. Owszem  jest  Turcja  faworytem  w  tym  meczu  ale  nie  takim  by  grać  ja  po  @  1.25  proponowanym  przez  bukmachera. Nie  w  tym  momencie. Upatruję  w  tym  spotkaniu  zaciętej  walki ,  myślę  że  Belgia  nie  odstawi  ręki  a większa  presja  będzie  po  stronie  Turczynek. Uważam  ze  to  one  będą  w  stanie  się  bardziej  " zagotować"  w  razie  niepowodzenia  choć  niewątpliwie są  bardziej  doświadczoną  ekipą. Oczekuję  wyrównanego  meczu  minimum  4  setowego  co  przy  stosunkowo niskiej  linij  powinno  zagwarantować  jej  pokrycie. Dwanaście  małych  punktów  na  rzecz  Belgi  też nie  wygląda  najgorzej  nawet  jeśli  zdarzyłoby się  przegrać  im  do  zera. Sądzę  że  wszystko  co  zagrane  w  kierunku  dziewczyn z  Beneluxu   ma  sens  łącznie  z  ich  zwycięstwem  ze  względu  na  kurs. W  kobiecej  siatce  nie  takie  rzeczy  się  działy.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Polska - Azerbejdżan 2 @4.20 1xbet  
Azerbejdżan - 1.5 seta @8.20 1xbet  
Polki pewne awansu. Bedzie okazja pograc rezerwami by odpocząć na mecz półfinałowy. Dodatkowo przegrywajac za 3pkt trafimy na slabsze wedlug mnie Niemcy
 
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
cytat z dnia 10 stycznia 2020 16:57 przez ar0nekPolska - Azerbejdżan 2 @4.20 1xbet
Azerbejdżan - 1.5 seta @8.20 1xbet
Polki pewne awansu. Bedzie okazja pograc rezerwami by odpocząć na mecz półfinałowy. Dodatkowo przegrywajac za 3pkt trafimy na slabsze wedlug mnie Niemcy
No tu ta ja się podpisuje obydwoma rękoma haha i tylko -1,5 seta bo 2:3 Polkom nic nie daje, chcąc ominąć Turczynki z którymi na ostatnie 10 meczy wygrała 1, musza przegrać za 3pkt
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Nic z tego nie będzie. Sam pogralem na Azerki ale w tudiu już powiedzieli ze Polki ful składem szybkie 3-0 i Cisna turczynki które grają słabo. Oby im się czkawka nie odbiło. Ja będę 10 000 na minusie
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Ja tego nie gram bo nie chce sobie psuc kibicowania ale logicznie myslac kurs 1,77 na Turcje to promocja. Personalnie lepsza druzyna, przed turniejem faworyt , zadne kilka meczy nic nie zmienia, proste.
 
betideologi 1,9K

betideologi

Użytkownik
Holandia  -hc 6.5    v   Niemcy    1  @  1.80  Fortuna



Pierwszy  półfinał w  którym  gospodynie  są  faworytem  choć  może  nie  aż  tak  dużym  jak  sugerują  kursy. Niestety  oferta  dosyć  wyrachowana  i  uboga  jak  na  ten  etap  rozgrywek  przynajmniej  na  tą  chwilę  i  trudno  wybrać  coś  ciekawego  z  interesującym  kursem. Holenderki  jak  grają  mogliśmy  się  przekonać  choćby  w  meczu  przeciwko  naszej  drużynie  i  można  odnieść  wrażenie  że  od  gospodyń   jak  i  Turczynek  chcieliśmy  oczekiwać  czegoś  więcej. Owszem  to  były  mecze  grupowe  a  teraz  zaczyna  się  poważne  granie  i  może  dzisiaj  "Oranje"  pokażą więcej. Niemki  z  kolei  zaskakują  in  plus  dotychczas pokonując  przede  wszystkim  Turcję  i  wygrywając  grupę. Czy  stać  w  związku z  tym  nasze  zachodnie  sąsiadki  na  wygranie  dzisiejszej  potyczki ?  Nie  jestem  w  stanie  wyrobić  sobie  jednoznacznej  opinij  w  tym  temacie . Myślałem  o  poszukaniu  tutaj  overa  ale  ostatecznie  linia  181.5  mnie  zniechęciła. Granie  zwycięstwa  Holenderek  po  niskim kursie  też  odpada  więc  zaryzykuję  opcję  -hc  z  wyższym. Własne  ściany  mogą  okazać  się  pomocne  dzisiaj.


Polska    v   Turcja       Polska  wygra  1 - szy  set   @  2.0  STS


Liczę  na  wygraną  w  całym  spotkaniu naszej  drużyny  o  czym  napisałem  w  analizie  w  temacie  " Typy Dnia". Tutaj  proponuję  pogranie opcji  pośredniej  czyli  na  pierwszą  część  meczu. Nie  jest  tajemnicą  że  udany  start  jest  priorytetem  dla  obu  ekip  i  daje  ogromny  komfort  psychiczny  na  dalszą  część  potyczki. Obydwa  zespoły  będą  chciały  za  wszelką  cenę  wygrać  pierwszy  set  i  choć  przy  tak  wyrównanej  klasie  zespołów  to  50/50  jeśli  idzie o   szanse  chcąc  być  konsekwentnym stawiam  na  nasze  Panie. Linia  na  over  w  tym  meczu  trochę  wysoka  jak  na  kobiety 183.5  i  choć  oczekuję  wyrównanego  spotkania  to  jednak  z  niej  rezygnuję.

 
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Mega szkoda Polek... Tyle piłek na mecz w górze (6?) i nic nie skonczyły. Tb to juz była formalność... Chociaż wydaje mi się że jutro i tak z Niemkami byłaby porazka. Ten mecz za dużo by nas kosztował a Niemki grają wyśmienicie. Liczę że bukmacherzy będą faworyzowac jutro Turcję (myślę że na pewno pytanie tylko jak). Ja będę gral w stronę Niemek bo jeśli tylko sie nie przestraszą (są młodym, niedoswiadczonym zespołem), to powinny dać radę bo graja tutaj zdecydowanie najlepiej. 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 11 stycznia 2020 23:41 przez myron_bolitarMega szkoda Polek... Tyle piłek na mecz w górze (6?) i nic nie skonczyły. Tb to juz była formalność... Chociaż wydaje mi się że jutro i tak z Niemkami byłaby porazka. Ten mecz za dużo by nas kosztował a Niemki grają wyśmienicie. Liczę że bukmacherzy będą faworyzowac jutro Turcję (myślę że na pewno pytanie tylko jak). Ja będę gral w stronę Niemek bo jeśli tylko sie nie przestraszą (są młodym, niedoswiadczonym zespołem), to powinny dać radę bo graja tutaj zdecydowanie najlepiej. 
Niemki 2.35
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ja to widze tak ale niech ktos mnie poprawi jezeli sie myle:

Niemcy Win @ 2,40 STS
Turcja - Niemcy  G 17:30 I 12.01



Na wstepie mojego wywodu nie jestem specem od siatkowki ale w miare sie orientuje, ta mala analiza ma bardziej charakter analizy psychonalicznej niz fachowca od siatki ale przejdzmy dalej o co mi chodzi. Jest to mecz finalowy pomiedzy Turczynakami i Niemkami, teraz pytanie dlaczego ja widze wygrana Niemek a nie inaczej;


1) Niemki sa mlodym zespolem i graja bez kompromisowo tutaj - nie ogladaja sie na przeciwnikow i wygrywaja z kazdym.
2) Wychodze zalozenie ze sa mocne mentalnie, niemaja zadnej presji jakby na nie nikt nie stawial - tak jakby ktos odcial im uklad nerwowy. Nie przestraszyly sie Holenderek nawet gdy w trzecim secie gdy prowadzily 19:16 i Holenderki wyszly na prowadzenie 19:20 on nie mialy problemu grac dalej swoje i zakonczyc zwyciezki mecz - wydaje mi sie ze sa owiele mocne psychicznie i nawet gdy beda przegrywac sa wstanie wrocic do meczu (mimo to ze Turczynki tez wychodzily z opresji)
3) Niemki wygraly tutaj mecz z Turczynkami 3:1 i te nie napsuly krwi Niemka to napewno jest przewaga psychologiczna.
4)Nastepnie Niemki maja tutaj Handicap , to przewaga pod postacia Kondycji i zmeczenia czyli czasu nad Turczynkami - dlaczego?

Turczynki graly wczoraj i dzisiaj(Mamy teraz noc) dwa piencio setowe mecze i ten z Polska dosc dlugi czasowo na wyniszczenie psychologiczne poniewaz odbywalo sie to na przewagi te ostatnie trzy sety a to napewno kosztowalo wiele nerwow i stresu. Napewno Turczynki nie beda az tak swieze i moga byc sporo pod meczone ,podejrzewam ze dolozek mogly sie klasc o polnocy a dodajmy ze zaraz mecz finalowy wiec wiele czasu na odpoczynek tez nie beda mialy i nie wiadomo jak to sie na nich odbije ,rzekl bym ze bardziej na minus niz na plus dlatego to wazne.

A Niemki one mialy rowniez dwa mecze dzien po dniu ale mecze po 3-0 ktore nie kosztowaly tyle zdrowia i zmeczenia podejrzewam ze na spokojnie po 19 pojechaly do hotelu i spokojnie poszly spac majac wiecej czasu na odpoczynek i to wszystko.

Niemki w pierwszym meczu byly po 4 kurs ,mimo to, te 2,40 napewno jest owiele dlamnie warte niz grac na niepewne Turki ktore sa po 1,50 a tak naprawde to Polki mogly je skonczyc , mogly ale jak nie potrafia wykonczyc ataku to i Turczyni przetrwaly.

(Jedyny minus to oby Niemki nie wyszly na pewniaka i mam nadzieje ze nie zlekcewaza Turczynki)
Ps Widze ze kursy leca na Niemki - zobaczymy jak to sie potoczy -sam jestem ciekaw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Turcja - Niemcy 3:0
Niemcy 2,15   

Witam, na wstępie można powiedzieć...Szkoda i żal ale z drugiej strony jeśli jest 6 piłek meczowych w górze! i każda piłka idzie do M. Smarzek, która grała dość przeciętnie lekko mówiąc i nie wykorzystała żadnej piłki to do kogo można mieć pretensje? Ani jedna piłka z tego co pamiętam nie poszła do M. Stysiak... Niestety 5 set można było brać dla Turcji na żywo chociaż i tak Polki miały 8:7 i piłkę na 9:7 lecz nie wykorzystały i zamiast 9:7 zrobiło się 9:12.
Myślę, że dziś im dłużej będzie trwał mecz tym większe szanse daje Niemkom, co by nie mówić wczorajszy mecz dla Turczynek był na wykończenie... dodatkowo Niemki grały wcześniej i wygrały dość gładko 3:0 nie tracąc zbyt dużo sił.
Kolejny aspekt to forma Niemek na tym turnieju, prezentują się najlepiej wygrywając wszystkie spotkania w tym z Turcją w grupie 3:1.
Turcja widać, że nie jest w najlepszej formie, gdyby nie M. Boz, która trzymała atak Polki by wygrały spokojnie.
Nie chce mi się wierzyć aby Turczynki nagle zaczęły grać na swoim poziomie po tak wyczerpującym spotkaniu.​
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Niemcy Turcja  2   1,76
No kursik bardzo porządny. Myślałem że Turcja będzie bardziej faworyzowana. Przed turniejem Turczynki były razem z Holenderkami zdecydowanymi faworytkami tego turnieju. Niemki wogole nie byli do faworytow zaliczani i tutaj żadne kilka meczy nie może zmienić sytuacji o 180 stopni. Potencjal personalny jest po stronie Turczynek i ja w to jak najbardziej wchodzę.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A więc Panowie znamy komplet uczestniczek, które awansowały na Igrzyska Olimpijskie!
Rzutem na taśmę do Tokio pojadą:

Europa:
Turcja

Ameryka Północna, Środowa i Karaiby:
Dominikana

Azja:
Korea Południowa

Ameryka Południowa:
Argentyna

Afryka:
Kenia

Z moich prognoz tylko Kenia jest taką cichą niespodzianką chociaż zaliczałem je do grona faworytów wraz z Kamerunem. Reszta myślę, że bez niespodzianek.

Komplet uczestniczek na Igrzyskach Olimpijskich:

* Japonia
* Chiny
* Korea Południowa
* Serbia
* Rosja
* Włochy
* Turcja
* USA
* Dominikana
* Brazylia
* Argentyna
* Kenia​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom