>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Klasyfikacja generalna:

1. @samuel24  254 pkt.
2. @apil64  253 pkt.
3. @matelke222 247 pkt.
4. @waldi1979 245 pkt.
5. @cobi1989  243 pkt.


Walka trwała do ostatniej kolejki, dziękuję wszystkim za udział w zabawie za te kilka miesięcy spędzonych z polską ekstraklasą. Gratuluję wszystkim, którzy wygrali w klasyfikacji generalnej oraz we wszystkich 20. kolejkach, ranga specjalna dla najlepszego experta ligi została przyznana, punkty reputacji dla najlepszej piątki konkursu również, gratyfikacje finansowe zostaną wypłacone w styczniu wraz z nagrodami za pozostałe grudniowe konkursy. Jeszcze raz dziękuję, mam nadzieję, że nowa forma typera przypadła Wam do gustu i że na wiosnę ponownie spróbujemy powalczyć o tytuł experta najbardziej nieprzewidywalnej ligi na świecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nie ma konkretnej daty, sposób wypłaty bonusów był poruszany już tyle razy, że chyba każdy zrozumiał. Problem za każdym razem masz tylko Ty. Konkursy nie są obowiązkowe, więc jeżeli nie odpowiadają mi warunki to po prostu nie biorę udziału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 9 stycznia 2020 21:10 przez cobi1989Jezu. Spytać się nie można długo to trwa ale ok
Tak, tylko, że takie "problemy" masz tylko zawsze Ty, w dodatku w każdym konkursie na forum, a bierzesz udział we wszystkich. Wyjaśniałem Ci nie raz i nie dwa zarówno na forum jak i na pw, ale jak grochem o ścianę. Tyle w temacie. Spokojnej nocy. Jeżeli wygrałeś to swoją nagrodę otrzymasz.
 
Do góry Bottom