>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Co działa w PL

kwwk 311

kwwk

Użytkownik
cytat z dnia 8 stycznia 2020 18:06 przez kwwk

Dzięki. Warto zaczynać przygodę z surebetami, skoro tak mało jest tych nielegalnych bukmacherów? Pinnacle i Betfair/ OrbitX będą dostępne dzięki brokerowi, także chociaż ten kłopot jest z głowy. 
@ranczo0123  mógłbyś odpowiedzieć na moje pytanie? Byłbym wdzięczny :) 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 9 stycznia 2020 19:24 przez kwwk

@ranczo0123  mógłbyś odpowiedzieć na moje pytanie? Byłbym wdzięczny :) 
Ja to szczawik w kwestii surebetow jestem. Moje zdanie jest takie, ze gra nie warta swieczki jest i wg mnie to chyba szybko na surkach sie limity wylapuje bo buk bedzie widzial ze grasz tylko to. Moze @hagi84 cos podpowiesz koledze? Ty chyba lepiej w temacie obeznany jestes ????
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


Jak masz szuflade dokumentow na znajomych to mozesz probowac, jak nie to nie ma co siadac

Limity praktycznie po jednym zakladzie

 

Co do orbitu radzilbym uwazac, zamykaja konta  z kasa i coraz wiecej ludzi narzeka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
kwwk 311

kwwk

Użytkownik
@hagi84 a co jeżeli grałbym tylko surebety live? Czy Twoim zdaniem również tak szybko dostałbym limity? Mam jeszcze jedno pytanie. Czy gra byłaby warta świeczki gdybym robił to na holenderskich papierach(zameldowanie, konto w banku)? 
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


mi glownie chodzilo o live, pre nie ma sensu wogole klikac, chyba, ze duze rynki na bardzo maly procent, ale to nie oplacalne

Co do Holandii to sie nie wypowiem bo nadzwyczajniej w swiecie nie wiem, nie gram na ten kraj :)
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
cytat z dnia 8 stycznia 2020 15:57 przez kwwkWedług moich ustaleń na terenie Polski obecnie można grać u takich nielegalnych buków jak: 
- UNIBET
- BETSSON
- BETSAFE
- BET-AT-HOME
- LS BET
- MARATHONBET
- DAFABET
- NETBET. 

Czy ktoś jest w stanie wymienić jeszcze nazwę bukmachera, którego pominąłem? 1xbet i jego klony nie wchodzą w grę. 
A które buki są wiarygodne, czyli nie odwalają tarła jak 1xbet ? Za pierwsze cztery mogę poświadczyć a reszta nie konfiskuje środków ?
 
M 4

mewka7777

Użytkownik
Ja obecnie gram w takich bukach jak betsafe wpłaty i wypłaty robię trustly polecam również Lsbet  z 1xbet zrezygnowałem całkowicie a grałem tam dobre kilka lat ,nie wyobrażam sobie granie singli z podatkiem ,,................ wystarczy popatrzeć ile krzaków firm bukmacherskich wyrosło na rynku w pl ludzie są nie świadomi i zakładaj konta grają i sponsorują cały ten syf 
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
cytat z dnia 12 stycznia 2020 19:45 przez mewka7777Ja obecnie gram w takich bukach jak betsafe wpłaty i wypłaty robię trustly polecam również Lsbet  z 1xbet zrezygnowałem całkowicie a grałem tam dobre kilka lat ,nie wyobrażam sobie granie singli z podatkiem ,,................ wystarczy popatrzeć ile krzaków firm bukmacherskich wyrosło na rynku w pl ludzie są nie świadomi i zakładaj konta grają i sponsorują cały ten syf 
Podeślesz aktualny link do LSBeta ?
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Pomoże ktoś jak się zmieniało w przeglądarce adres proxy żeby ominąć rządową blokadę zagranicznych bukmacherów ?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Pomoże ktoś jak się zmieniało w przeglądarce adres proxy żeby ominąć rządową blokadę zagranicznych bukmacherów ?
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
dawno mnie tu nie bylo - jakies opinie o zodiacbet?
czy gdzies oprocz marathonbet/unibet/orbitx jest mozliwosc zagrania wyscigow konnych bez kombinowania z papierami od kolegow i vpn? ;)
 
Do góry Bottom