>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Szwecja, Austria, Norwegia (09.01 - 26.01.2020)

Status
Zamknięty.
chamberlain 423,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Hiszpania - Łotwa
Over 55.5 bramki @ 2.10   
Hiszpania over 34.5 bramki @ 3.05   
Fortuna

Hiszpania to dla mnie główny faworyt do zwycięstwa całego ME, ale o tym już pisałem, czas na ich pierwsze spotkanie z Łotwą, gdzie według mnie czeka nas dosyć otwarte spotkanie. Rozumiem, że Łotwa to żadna potęga i Hiszpania powinna ich zmieść, tyle, że oni nie dominują tak w swoich spotkaniach to raz, a dwa po tym spotkaniu zagrają z Niemcami, najważniejszy mecz w fazie grupowej, wynik tego spotkania zabiorą w końcu do następnej fazy. Myślę, że pierwszy skład pogra z rezerwami na zmianę, nie ma sensu przemęczać pierwszej drużyny, ale też nie ma sensu wybijać ich z rytmu meczowego. Linie na over niskie, a nie spodziewam się w tym meczu mocnej defensywy, nie ma co ryzykować zdrowia, mecze walki dopiero przed nimi, dlatego wybieram tu over. W drużynie Łotwy wyróżnia się jeden zawodnik, którym jest Dainis Kristopans, gracz Vardaru, który jednak od tego roku wystąpi już w PSG, prawy rozgrywający o niesamowitych warunkach, 215 cm wzrostu i aż 135 kg, jak pojawią się linie na zawodników na pewno będzie warto szukać overów tego zawodnika. Mizernie wyglądała ta analiza, więc trzeba było dodać coś jeszcze, ale to nie koniec typowania.

Chorwacja - Czarnogóra
Chorwacja i over 54.5 bramki @ 2.14 Betfan   

Chorwacja jak już pisałem jest osłabiona, chociaż Duvnjak znalazł się w składzie, mimo wszystko z grupy powinni wyjść, bo rywale nie są aż tacy mocni. ME zaczynają od meczu z Czarnogóra, młodym składem, bez gwiazd, patrząc na drużyny w jakich grają ich zawodnicy, największym jest Vive, a gra tam oczywiście Branko Vujovic, który też nie znaczy jeszcze za dużo w klubie. Chorwacja to oczywiście Cindric, Karacic, Duvnjak z którym nie wiem jak będzie i kilku innych silnych zawodników. Chorwaci ostatnio mają problemy w defensywie, bardzo dużo tracili bramek w meczach towarzyskich, a tu trafiają jednak na bardzo ambitny młody skład, którzy raczej powinni mocno ulegać ofensywie Chorwacji, ale w ataku raczej zagrają bez kompleksów, spodziewam się tu również w miarę otwartego meczu, który wygrają Chorwaci.

EDIT:

Pojawiły się zakłady na zawodników w dzisiejszych spotkań, więc ode mnie kilka propozycji.

Uladzislau Kulesh over 3.5 bramki @ 2.10 Unibet   

Zaczynam od zawodnika świetnie znanego z PGiNG Superligi, gracza Vive Kulesha. Niska linia na niego, a przecież to jeden z groźniejszych zawodników w Białorusi. Kulesh ma niesamowite warunki, na podwórkach ligowych trafił już 42 bramki, choć z 9 metra w tym sezonie dosyć często pudłuje. Tak czy siak na poprzednich ME oddawał prawie, że najwięcej rzutów, nie przełożyło się to na skuteczność, bo jeszcze w pierwszym meczu z Austrią miał 7/11, tak później 2/10 z Norwegią i 1/5 z Francją. Teraz jak dla mnie ten zawodnik jest jeszcze lepszy, Serbia nie grzeszy jakąś świetną defensywą, a ten mecz może zdecydować już o awansie, także tak niską linię pobieram. 

Igor Karacić over 2.5 bramki @ 1.70 Unibet   

Kolejny zawodnik Vive, tym razem Karacić z Chorwacji i niewątpliwie niska linia dla niego, trochę za niska jak na MVP poprzedniego sezonu LM. Wiadomo, że nie będzie on pierwszym strzelcem drużyny, swoimi indywidualnymi popisami powinien szaleć Cindrić, ale Igor dobrze prezentował się w meczach przygotowawczych, w nie tak dawnym spotkaniu z Bośnią i Hercegowiną zdobył 7 bramek na 11 rzutów.

Jakby kogoś interesował zakład na Alexa Dujszebajewa, to Unibet za over 4.5 bramki płaci 2.40, ja nie gram, bo jak już pisałem wcześniej, powinny być duże rotacje składem.

EDIT:

Znowu mały falstart na początku, ale i Hiszpania i Chorwacja słabiutkie pierwsze połowy.
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
A co myślicie o zwycięstwie Serbów nad Białorusią? Aż takimi faworytami są Białorusini że kurs na Serbię w STS wynosi 3,33?
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Analiza meczu: Francja - Portugalia, typ: handicap +7.5 Portugalia, kurs 1.43    

Pierwszy mecz dla obu drużyn na Mistrzostwach Europy.Francja jest rozpatrywana jako jeden z faworytów do wygrania całego turnieju. Portugalia zaś uchodzi za bardzo niewygodnego rywala, który przynajmniej w teorii powinien napsuć krwi faworyzowanym Francuzom. Pierwsze mecze to zawsze jedna wielka niewiadoma i kursy bukmacherskie nie zawsze oddają to, co później widzimy na boisku. Fakty są takie, że Portugalczycy pokazali się z niezłej strony w okresie przygotowawczym, gdzie udało im się wygrać m.in z faworyzowaną Rosją, czy przegrać różnicą tylko 5 punktów z Hiszpanią - tylko, bo handicapy w tamtym meczu był na podobnym poziomie i okazałyby się trafione. Myślę, że w tym będzie dużo bramek po  obu stronach i dystans Francuzów, którzy najprawdopodobniej wygrają ten mecz, nie przekroczy różnicy 8 punktów przewagi. Alternatywnie można próbować odważniejsze rozwiązania, ale sam zalecam bezpieczniejszą opcje. Kurs na wygraną Portugalczyków ostro spadł, bo z 18.00 do 7.90, stąd też kursy na handicapy także.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Analiza długoterminowa: klas. końcowa: Hiszpania 1-4, kurs 1.45.    

Hiszpania to zespół, który śmiało można rozpatrywać jako potencjalnego kandydata do wygrania całego turnieju, aktualnie na ich zwycięstwo w całym turnieju kurs wynosi 5.50 i ustępują tutaj Duńczykom oraz Francuzom. Jeśli weźmiemy pod uwagę zaś miejsca 1-4, to naprawdę trudno mi sobie wyobrazić, by tak mocno obsadzona i dobrze grająca reprezentacja Hiszpanii nie uplasowała się na minimum 4 miejscu, na co kurs jest obecnie 1.45. Dużym atutem Hiszpanów jest formacja ofensywna, która średnio na mecz zdobywa ponad 30 bramek. Ich okres przygotowawczy był bardzo dobry - poradzili sobie z niżej notowanymi Rosjanami, Polską oraz Portugalią, dodatkowo wyciągnęli remis w regulaminowym czasie z Francją i wygrali z również silną reprezentacją Norwegów. Dużym atutem w składzie Hiszpanów jest też Alex Dujshebaev, który na co dzień wystepuje w Vive Kielce. Naturalizowany Hiszpan ma papiery, żeby być najlepszym zawodnikiem na tym turnieju, a już na pewno na swojej pozycji. Myślę, że Hiszpania zdoła dojść nawet do finału, ale sam zalecam bezpieczniejszą opcje.
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Klasyfikacja końcowa:
Chorwacja miejsca 1-4, @2,10 (fortuna)
Chorwacja - Norwegia - Chorwacja, @1,55 (STS)


Chorwacja do tego turnieju przystępuje lekko osłabiona a konkretnie bez Stevanovicia, Alilovicia, Strleka, Voriego, Kopljara czy Cupicia tak jak już zostało to wcześniej wspomniane. Dobrze nie jest ale jakoś bardzo źle też to nie wygląda, zwłaszcza jeśli spojrzymy na zawodników jakich posiadają na rozgrywaniu czyli:Duvnjak, Stepančić, Karačić, Cindrić czy Mamić, krótko mówiąc jest kim straszyć. Również mniej odczuwalne są osłabienia na innych pozycjach niż na rozgrywaniu jak w przypadku Chorwacji bo na innych pozycjach łatwiej jest je zamaskować i zminimalizować.  W swojej drabince jako głównych rywali do zajęcia 1-2 miejsc będą mieli Hiszpanie i Niemcy. Hiszpanie jedni z faworytów turnieju, ale też nie wyglądają tak mocno, że nie będzie można ich pokonać i szanse na wygraną Chorwacji tutaj również widzę. Łatwiejszym przeciwnikiem wydają się Niemcy z którymi prawdopodobnie rozegra się walka o 2 miejsce. Skład Niemiec wygląda solidnie ale bez rewelacji. Oprócz Gensheimera nikt za bardzo się nie wyróżnia i może się okazać, że czasami braknie kogoś kto by pociągnął grę, szczególnie w trudnych momentach. W porównaniu obu reprezentacji siła drugiej linii zdecydowanie lepiej wygląda po stronie Chorwacji i przez to głównie upatruję ich jako faworytów pomimo, że na innych pozycjach wyglądają trochę gorzej od nich.
Natomiast odnośnie drugiego typu to zakładam, że Chorwacja zajmie w najgorszym przypadku 3 miejsce bo trudno tutaj znaleźć inne reprezentacje, które mocno mogły by zagrozić. Norwegia jest po drugiej stronie drabinki i droga do czołowych miejsc nie wygląda dla nich dobrze. Będzie tam dwóch faworytów całego turnieju: Dania i Francja, mocna Szwecja a i Słowenia będzie chciała powalczyć o coś więcej niż jedno z ostatnich miejsc, nie będąc bez szans. Nie skreślam Norwegii bo z Sagosenem są w stanie powalczyć o top2, ale przeszkód trudnych po drodze mają mnóstwo i równie dobrze mogą być na 4-5 miejscu jak źle potoczy się dla nich. Najbardziej realne pozycja dla nich miejsce będzie 3-4. Jeśli obie reprezentacje zajmą 3 miejsce to powalczą między sobą i tutaj szanse będą wyrównane, jednak biorąc wszystko pod uwagę to szanse Chorwacji na końcowe wyższe miejsce od Norwegii jest bardzo duże i pomimo nie za dużego kursu warte uwagi 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
chamberlain 423,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 8 stycznia 2020 19:53 przez kotwica1223Mam takie pytanie jest gdzieś oferta na mecze ze można obstawić bramki zawodników na mecz? Z tego co widzę na sts, fortunie i betclicu tego nie ma. 

Na ten moment też nigdzie nie widzę, ale z doświadczenia wiem, że raczej pojawiają się najczęściej w dniu meczu.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
POLSKA  - analiza przed turniejem

Dawniej Polska reprezentacja w piłce ręcznej mężczyzn zaliczała się do najlepszej czołówki świata. W 2007 byliśmy drudzy na świecie - srebro MŚ - a  z kolei w 2015 zdobywaliśmy brąz MŚ. Niestety obecnie nie jest już tak kolorowo - delikatnie mówiąc. Reprezentacja Polski jest pogrążona w głębokim kryzysie. Statystyk z poprzedniego roku lepiej nie przytaczać ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy: z 15 spotkań wygraliśmy tylko 3. Nasi szczypiorniści odprawili z kwitkiem takich outsiderów jak: Arabia Saudyjska, Izrael czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Do tego zanotowali remis z Kosowem oraz drugą reprezentacją Hiszpanii. Przegrali natomiast z: pierwszą reprezentacją Hiszpanii, Białorusią (dwa razy), Szwajcarią (dwa razy), Argentyną, Rosją oraz z Niemcami (dwa razy). W obecnym roku w przygotowaniach przed ME na 3 rozegrane mecze Nasi szczypiorniści ponieśli 3 porażki, kolejno: z Rosją, Hiszpanią i Portugalią. Jedynym promyczkiem nadziei jest fakt, że nasi zdobywali w nich sporo goli,tj. 25, 31 i 27. Ale patrząc na całokształt, to typy na Polskę nie mogą być zbyt optymistyczne. Moim skromnym zdaniem jesteśmy zdecydowanym faworytem do zajęcia ostatniego miejsca w grupie. Szkoda, że buki nie oferują takiego zdarzenia. Awans do fazy zasadniczej byłby naprawdę cudem. Od 5 stycznia nie rozegraliśmy żadnego spotkania przygotowawczego. Więc czy za kilka dni może zdarzyć się cud i Nasi znajdą formę, dzięki której będą w stanie skutecznie powalczyć z rywalami w grupie? Wątpię, choć będę kibicował im z całego serca. Rywalizacja ze Szwedami, którzy są jednym z pretendentów do zwycięstwa w  ME, wydaje się być całkowicie poza naszym zasięgiem. Słoweńcy też mogą się pochwalić zdecydowaniem lepszym bilansem od Polaków w poprzednim roku. Szwajcaria? Niektórzy twierdzą, że możemy z nimi powalczyć o 3 miejsce w grupie. Jednak to oni cieszyli się z dwóch zwycięstw: 29:27 oraz 32:28 nad Polską w 2019 roku. Historia zna jednak nie takie przypadki cudownego odrodzenia reprezentacji na dużym turnieju. Dlatego jedyne co nam pozostaje, to wierzyć, że negatywne przewidywania nie okażą się prawdziwe i Polacy będą w stanie powalczyć o awans z grupy.

POLSKA - SŁOWENIA
10 stycznia - drugi dzień ME w piłce ręcznej - a Polacy na pierwszy rzut grają grają mecz o wszystko. Jeśli przegramy ze Słowenią, szanse na awans z grupy będą już sięgać praktycznie zera. Słoweńcy za poprzedni rok mogą się pochwalić niezłymi wynikami oraz faktem, że byli w stanie rywalizować z czołowymi drużynami z Europy. Po raz ostatni bezpośredni pojedynek pomiędzy Polakami a Słowenią odbył się w 2016 r. i wtedy to Słoweńcy cieszyli się z końcowego triumfu 25:20. Obecnie również Słoweńcy są zdecydowanymi faworytami w starciu z Polakami a kursy na ich wiktorię oscylują na poziomie 1.07 - 1.10.

POLSKA - SZWAJCARIA
Dwa dni później zagramy z teoretycznie najsłabszym grupowym rywalem. Jeśli marzyć o zwycięstwie na tych mistrzostwach to Szwajcarzy powinni być głównym kandydatem do ogrania. Niestety i w tym przypadku zakłady na mecz nie mogą być dla nas optymistyczne. Wystarczy spojrzeć na statystki H2H - o czym wspominałem już wcześniej. Z ciekawostek to obecna rywalizacja na ME wypada dokładnie rok po drugim pojedynku ze Szwajcarami. Czy nastąpi przełamanie? Wyniki spotkań H2H dają nadzieję, że możemy być w stanie rozegrać dobre, równorzędne spotkanie ale czy zwycięskie...

POLSKA - SZWECJA
A na koniec - gwóźdź do trumny, czyli spotkanie ze Szwecją. Tutaj już chyba nikt nie ma złudzeń. Jeśli nie wygramy do tej pory - co moim zdaniem nastąpi - to w meczu ze Szwedami nie szukałbym nawet odrobiny nadziei na wiktorię. Szwedzi, czyli współgospodarze ME, jeden z głównych pretendentów do zwycięstwa w ME 2020 oraz srebrny medalista poprzednich ME, gdzie w finale przegrali z Hiszpanami, choć do przerwy prowadzili dwoma bramkami. Dokładna wysokość kursów, jakie zaoferuje buk, będzie zależna od rezultatów poprzednich rywalizacji. Na ten moment, jednak ciężko wypatrywać jakiś pozytywów przed tym starciem.

Typ długoterminowy:
Szwecja - klasyfikacja końcowa - miejsce (1-8) - kurs: 1.70 - FORTUNA
Szwecja naszą grupę powinna wygrać bez porażki. Po przejściu do kolejnej grupy w fazie zasadniczej ich najgroźniejszymi rywalami będą Duńczycy i Francuzi. Nawet gdyby Szwedzi przegrali obydwa te mecze, to powinni się bez problemu znaleźć na 4 miejscu w grupie co oznacza miejsca (7-8). W pozostałych meczach nie przewiduje, żeby mieli jakiekolwiek problemy z odniesieniem zwycięstw. Wiadomo też nie od dziś, że ściany pomagają gospodarzą :) 





 
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Propozycja długoterminowa
ME M. Klasyfikacja końcowa – Kto lepszy
Holandia – Bośnia i Hercegowina 1 @1.4 Fortuna   
Spośród par na tegoroczne ME moją uwagę przykuła powyższa para. Oba zespoły nie będą walczyć o czołowe lokaty w tych mistrzostwach i pewnie również o wyjście z grupy. Mimo to uważam, że w klasyfikacji końcowej lepszą pozycję zajmie Holandia. Bośniacy zagrają w grupie z Francją, Norwegią i Portugalią, natomiast Holendrzy w swojej grupie zagrają z nieosiągalną Hiszpanią i Niemcami, które powinny bić się o medale, ale również z Łotwą. W  meczu właśnie z tym krajem upartuję dużych szans Holendrów. Obie drużyny prezentują wyrównany poziom, co pokazały ubiegłoroczne kwalifikacje, w których oba kraje spotkały się w grupie. W obu spotkaniach górą zawsze był gospodarz i wygrywał różnicą 4 bramek. Sądzę, że na neutralnym gruncie Holendrzy będą w stanie co najmniej wyrwać remis Łotyszom, ponieważ patrząc na historię spotkań między drużynami i niezłą dyspozycję w ostatnich meczach towarzyskich będą w stanie to zrobić. Natomiast co do Bośni nie uważam by w grupie zdobyli choćby punkt, gdyż zmierzą się z bardziej wymagającymi rywalami. Dlatego nawet w przypadku małego niepowodzenia Holandii w meczu z Łotwą uważam, że skończą oni ME na wyższej pozycji z uwagi na bilans bramkowy, ponieważ wg mnie Bośniacy powinni każdy swój mecz przegrać  minimum 4 bramkami.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Hiszpania 1-8 1.20
Niemcy 1-8 1.34
Ako: 1.61 @efortuna 


Kurs nie powala, ale dla mnie to dubel tych Mistrzostw. Było wspomniane wyżej jaką prostą drabinkę mają Hiszpanie i Niemcy, żeby ta kombinacja nie weszła to by musiał któryś z tych zespołów zająć miejsce 5 lub niżej w swojej drabince, a z realnych zespołów, które mogą zagrozić to Chorwacja, no może Macedonia więc nadal to max 4 miejsce w swojej drabince, gdzie i tak jak dla mnie to spokojnie top 4 te drużyny na tych mistrzostwach. 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Czechy (+2.5 handicap) - Austria 1 @1.62 Fortuna  
Kursy na to spotkanie moim zdaniem zbyt bardzo w stronę Austrii, dlatego pobieram dodatni handi w stronę Czech. Ostatnie wyniki Czechów może nie były wybitne, ale ich postawa w defensywie owszem. Ostatni rezultat w sparingu z Węgrami wskazuje też na znaczącą poprawę w ofensywie. Austriacy w defensywie nie są ostatnio wybitni i bardzo często tracą w meczu 30 lub więcej bramek. Według mnie wcale nie są faworytem do wygrania grupy (w tej roli widziałbym bardziej Macedończyków). Między Czechami, a Austrią powinna  rozstrzygnąć się walka o 2 miejsce w grupie. Dlatego też obie drużyny zdają sobie sprawę jak ważny będzie to mecz. Czesi mają według mnie całkiem korzystny terminarz i po ewentualnym pokonaniu Austriaków będą znacznie spokojniejsi, bo bardzo trudny mecz z Macedonią zejdzie trochę na drugi plan (do awansu powinna wtedy wystarczyć wygrana z Ukrainą). Dodatkowo za Czechami przemawia ich dobra postawa przeciwko Austriakom w meczach bezpośrednich (5 meczów z ostatnich 5 było wygrane - to nie jest przypadek). Wygrana z dodatnim handi jak najbardziej wchodzi w grę.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Happy Hours na piłkę ręczną

 Zwiększanie wygranych to nasza specjalność. Czas na Happy Hours na piłkę ręczną. W dni meczowe Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy dodaj do swojego kuponu zawierającego wyłącznie zdarzenia związane ze piłką ręczną bonus kursowy, który podwyższy wygraną aż o 14%.

 

Zasady promocji


  • Czas trwania: od 15:00 do 16:00 w dniach 10.01, 12.01. 14.01.2020


  • Kanały: strona www, aplikacja mobilna i PPZ


  • Oferta: oferta prematch na piłkę ręczną


  • Typ kuponu: AKO, MAXIKOMBI


  • Stawka: min. 20 zł brutto


  • Bonusu kursowego Happy Hours nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.


  • Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Wszystkie kursy z fortuny
Chorwacja - Czarnogora- Chorwacja over 32,5 @3,30  

Jestem lekko zaskoczony taką linią i kursem. Według mnie jedno z ciekawszych zdarzeń na pierwszą kolejkę. Owszem Chorwacja lekko osłabiona, ale w drugiej linii mają armaty i ktokolwiek się tam nie pojawi to będą bardzo groźni a pokazać będzie się chciał tam każdy kto dostanie szanse aby być bliżej podstawowego składu w następnym meczu. W ostatnich meczach sparingowych Chorwacja rzuciła dwa razy po 33 bramki przeciwnikom o podobnym potencjale do Czarnogóry a Czarnogóra w swoim meczu ze Słowenią straciła 37 bramek. Takie mecze nie są w pełni wyznacznikiem bo drużyny nie podchodzą do nich na 100% lub szlifują jeszcze pewne schematy gry ale pewny zarys już dają.  Czarnogóra jest jednym ze słabszych zespołów tutaj na ME a takim zespołom rzucenie tych 33 bramek przez Chorwatów nie jest wielkim wyczynem i spokojnie do zrealizowania a kurs bardzo dobry

Slowenia - Polska - Slowenia over 31,5 @2,12

Niestety, ale dla Polski nie widzę tutaj wielkich szans i jesteśmy na ME jednymi z najsłabszych zespołów w przeciwieństwie do Słowenii. Kurs już mocno spadł, ale nadal widzę w miarę dobry kurs do gry na over 31,5 Słowenii bo jest prawdopodobny do osiągnięcia. W ostatnich sparingach Słowenia rzuciła 33 bramki Macedonii i 37 Czarnogórze natomiast Polska traciła 34 z Portugalią, 35 z Hiszpanią i 30 z Rosją. Słowenia jest lepszym zespołem od Portugalii czy Rosji a jak widać i te zespoły raz osiągnęły tę linię a raz było blisko. W tym meczu liczę, że będzie podobnie, zwłaszcza że obrona u nas jest mocno przeciętna a Słowenia ma dobrych zawodników, którzy z pewnością mogą to wykorzystać i strzelić dużo bramek osiągając nie tak bardzo wygórowaną linię. Jedynym małym minusem może być następny ważniejszy dla Słowenii mecz ze Szwecją i przez to chęć oszczędzania się ale z drugiej strony to dopiero pierwszy mecz więc całkowitego odpuszczania nie będzie a zmiennicy jak wejdą to też pewnie powalczą i raczej od naszego podstawowego składu też się lepiej powinni prezentować 


Norwegia - Bosnia i Herc.- Norwegia over 33,5 @2,32
Bośnia również należy do tych słabszych zespołów. Z Chorwacją w ostatnim sparingu stracili 33 bramki. Norwegia jest ogólnie bardzo overową drużyną rzucającą zazwyczaj dużo bramek, szczególnie tym słabszym zespołom. W sparingu z Serbią rzucili 38 bramek a nawet jeśli popatrzymy na wyniki rok temu w MŚ to rzucali 34 Tunezji, 40 Arabii, 34 Austrii, 41 Chile czy 35 Węgrom  czyli podsumowując zespołom na podobnym lub lepszym poziomie. Jak widać linia spokojnie do zrealizowania. Następny mecz z Francją też nie powinien być tu wielkim problemem w kontekście osiągnięcia tej linii bo podstawowi zawodnicy cały mecz nie będą oszczędzani i trochę na pewno pograją a zmiennicy pomimo, że wydają się trochę słabsi to swoje pewnie też dorzucą, zwłaszcza, że przeciwnik jest jednym z słabszych drużyn   
 
chamberlain 423,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Czechy - Austria
Czechy @ 3.05   
Czechy Handi +2.5 bramki @ 1.61   
Nikola Bylik over 5.5 bramki @ 1.90   
Unibet

Ode mnie kilka typów na jutro, zacznę od spotkania Czechów z Austrią, gdzie typuje zwycięstwo Czech. Pisałem już o tym sporo w typach długoterminowych, że Austria w żaden sposób mnie nie przekonuje i zdecydowanie wolę pójść w stronę Czechów, gdzie mają naprawdę ciekawe rozegranie i radzili sobie ostatnio bardzo przyzwoicie. W Austrii wyróżnia się Bilyk, ale to może być naprawdę za mało, chociaż jak jutro pojawią się typy na zawodników, na pewno przyatakuje jego over, o ile linia będzie dosyć rozsądna. Pograłem na Czechów przed ME, że zajmą miejsce 1-2 w grupie, jutro mogą zrobić wielki krok do tego, chyba, że sędziowie naprawdę bardzo mocno pomogą Austrii.

Słowenia - Polska
Słowenia i over 54.5 bramki @ 1.95   
Over 56.5 bramki @ 2.40   
STS
Arkadiusz Moryto over 4.5 bramki @ 1.75   Unibet


Jutro może być dla nas bolesny dzień, "nowa" Polska zagra ze Słowenią, która radzi sobie ostatnio naprawdę dobrze, na dodatek posiadają w swoim składzie kilka gwiazd, jak chociażby znany z Vive Blaz Janc. Nie widzę nas za bardzo, brakuje nam rozegrania i powtarzam to po raz kolejny, słabo bronimy, w każdym meczu nawet jakby nasi bramkarze zagrali na chociaż 50%, to i tak zapewne nie wiele by to dało, bo dopuszczamy do oddania sporej ilości rzutów. Nie widzę, żeby jutro Polska powalczyła, Słowenia w ostatnim czasie w meczu towarzyskim zmasakrowała Czarnogórę 37:22 i szczerze powiedziawszy my grając z Czarnogórą, raczej mielibyśmy problemy. Spodziewam się jutro ofensywnego spotkania, Polska próbuje nadążać za rywalami, rzucili ostatnio chociażby 31 bramek Hiszpanii, ale sami kuleją w obronie, więc mój typ to dosyć wysoki over, a mecz powinien zakończyć się wygraną Słowenii.

Tak jak pisałem wcześniej dorzucam over Bylika, co prawda linia dosyć wysoka, bo ustawiona 5.5, ale to kluczowy gracz Austrii i jeśli Austria chce powalczyć z Czechami, to muszą bardzo liczyć na Nikolę, ma on świetne warunki fizyczne i jest dosyć bramkostrzelny w klubie, więc idę w jego over. Do tego dorzucam over Arka, zagrałem na niego, że zostanie najlepszym strzelcem naszej reprezentacji podczas całego turnieju i myślę, że dzisiaj też będzie podobnie, linia 4.5 niska jak na niego, więc dla mnie jak najbardziej do gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom