>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Walka o Awans na Igrzyska Olimpijskie! - mężczyzn

Status
Zamknięty.
betideologi 1,9K

betideologi

Użytkownik
Serbia  v  Bułgaria   over  179.5  @   1.85   STS   



Ostatni  dzwonek dla Serbów  w  walce  o  półfinał. Po porażce  na inaugurację  z  Francją  dzisiejsza  potyczka  z  tych  być albo nie być. To  wszystko  za  sprawą  dzisiejszego  rywala . Bułgarzy  trochę  niedoceniani  chyba przed  turniejem  ograli  Francuzów ,  rozprawili się  pewnie z  Holandią  i  nawet  jeden pkt.  zdobyty  dzisiaj  może  dać  im  awans. Dlatego  stojąca  pod  ścianą  Serbia  musi  dążyć  po pierwsze  do  wygrania  meczu ,  po  drugie  dobrze  byłoby  gdyby  zrobiła  to  w  stosunku 3:0, 3:1.. Dlatego  liczę  na  zacięty  mecz ,  gdzie  nawet  ewentualne prowadzenie  2:0  którejkolwiek  z  ekip  nie  podetnie  skrzydeł  drugiej.
Nie  sądzę  by  ten  mecz  skończył  się  wynikiem  3:0  dla  jednych czy  drugich  a linia  179.5  przy wyrównanych   4 setach  jest do  przekroczenia. Czekam  na  ciekawy mecz ,  a pod siatką  może  dziać  się  sporo  ciekawych rzeczy  nie  koniecznie  typowo  sportowych.
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
cytat z dnia 8 stycznia 2020 11:00 przez betideologiSerbia  v  Bułgaria   over  179.5  @   1.85   STS



Ostatni  dzwonek dla Serbów  w  walce  o  półfinał. Po porażce  na inaugurację  z  Francją  dzisiejsza  potyczka  z  tych  być albo nie być. To  wszystko  za  sprawą  dzisiejszego  rywala . Bułgarzy  trochę  niedoceniani  chyba przed  turniejem  ograli  Francuzów ,  rozprawili się  pewnie z  Holandią  i  nawet  jeden pkt.  zdobyty  dzisiaj  może  dać  im  awans. Dlatego  stojąca  pod  ścianą  Serbia  musi  dążyć  po pierwsze  do  wygrania  meczu ,  po  drugie  dobrze  byłoby  gdyby  zrobiła  to  w  stosunku 3:0, 3:1.. Dlatego  liczę  na  zacięty  mecz ,  gdzie  nawet  ewentualne prowadzenie  2:0  którejkolwiek  z  ekip  nie  podetnie  skrzydeł  drugiej.
Nie  sądzę  by  ten  mecz  skończył  się  wynikiem  3:0  dla  jednych czy  drugich  a linia  179.5  przy wyrównanych   4 setach  jest do  przekroczenia. Czekam  na  ciekawy mecz ,  a pod siatką  może  dziać  się  sporo  ciekawych rzeczy  nie  koniecznie  typowo  sportowych.
Typu nie neguje (chociaż grając z podatkiem to takie coś nie ma już sensu, chyba że do jakieś taśmy for fun), ale dodam, że 2 sety dla Bułgarów zamyka drogę Serbom więc jeśli się zdarzy tak, że Bułgaria wygra te dwa sety to jednak skrzydła o których piszesz zostaną nie podcięte a odcięte u Serbów. Po tym co pokazuje w tym turnieju Holandia nie ma możliwości, aby Francuzi ich nie pykneli, więc wygrana Serbów 3:2 nic im nie daje. Serbowie jeśli chcą awansować muszą wygrać za 3 punkty. 
 
betideologi 1,9K

betideologi

Użytkownik
cytat z dnia 8 stycznia 2020 11:44 przez myron_bolitar

Typu nie neguje (chociaż grając z podatkiem to takie coś nie ma już sensu, chyba że do jakieś taśmy for fun), ale dodam, że 2 sety dla Bułgarów zamyka drogę Serbom więc jeśli się zdarzy tak, że Bułgaria wygra te dwa sety to jednak skrzydła o których piszesz zostaną nie podcięte a odcięte u Serbów. Po tym co pokazuje w tym turnieju Holandia nie ma możliwości, aby Francuzi ich nie pykneli, więc wygrana Serbów 3:2 nic im nie daje. Serbowie jeśli chcą awansować muszą wygrać za 3 punkty. 


Też  bym  chciał  żeby  kurs był  wyższy  na  to  zdarzenie  ale  niestety  jest  jak  jest. Ja  grałem  to  w  dublu  z opcją  Niemki  -7.5  pkt   @ 1.85  co dało łączne  AKO: 3.42  i  ewentualny  zysk  netto  z  tego  dubla  1507  zeta....Dla jednego  dużo  ,  dla  drugiego  mało....To  już  jak  kto  uważa. Odnośnie  meczu  Serbia - Bułgaria  faktycznie prowadzenie  Bułgari  2:0  wyrzuca  z  turnieju  Serbów.Ale  osobiście  nie  przewiduje  by  w  ten sposób potoczył  się  mecz. Pzdr
 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Słowenia - Czechy
Czechy 5,45

Typ z gatunku ryzykownych i hm..."podłożenie się?"
Jak wiemy Bułgaria przed chwilą wygrała swój mecz z Serbią 3:2 i tym samym awansowała do półfinału z 1 miejsce w swojej grupie. Francuzi jeśli wygrają z Holandią nieważne jakim stosunkiem zajmie 2 miejsce.
W grupie gdzie gra Słowenia, są już pewni awansu i to Oni wybierają sobie przeciwnika w półfinale. Póki co Niemcy zajmują 1 miejsce i jeśli tylko Słowenia będzie chciała zagrać z Bułgarią w półfinale to dzisiaj odpuszczą mecz z Czechami.
Przypomnę, że mecze półfinałowe rozgrywane są już jutro więc jest bardzo mało czasu na regenerację więc nawet stosowne było by postawienie na rezerwowych. Czesi już wczoraj pokazali, że grają ambitnie i o mały włos nie pokonali Belgię.
Oczywiście może się zdarzyć, że Słowenia wygra spokojnie swój mecz nawet i 3:0 ale ja zaryzykuję i postawię Czechów.​
 
P 184

proosty

Użytkownik
serio myslicie, ze rezerwowi Słowenii nie wygrają z Czechami ? :D jak Słowenia chce awansować i tak będzie musiała zmierzyć się z Francją, a lepiej zrobić to jutro moim zdaniem. Myślę, że Czechy ugrają max seta, nie pakujcie się w to :D POzdrawiam .
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tylko, że nikt domów na ten mecz nie stawia a lepiej zaryzykować kurs prawie 6 niż grać na Słowenię 1,15. Pozdro :)
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Panowie. Krótki temat. 

Holandia, kurs 11, Francja o nic, niecałe 24h odpoczynku licząc od meczu, żadnej opcji zmiany położenia miejsca w tabeli. 

No żal nie spróbować, a szansę większe niż u Czechów, bo Holandia ma kim straszyc
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nowytzky@ 25

nowytzky@

Lubie w sport
Słoweńcy robili wiele by ten mecz przegrać. Widząc  jak grają Czesi chyba sami odstąpili od tego planu. A przed nami pojedynek Francji z Niderlandami. Obu drużyną nie zależy - pytanie komu nie zależy bardziej ?  Francja może oszczędzać podstawę, Holandia gra jedynie o honor. Jak widać, gdy idzie gra o wysoką stawkę kunktatorstwo osiąga poziom reprezentacji Włoch. Na koniec usłyszymy o świetnej formie Słoweńców, szerokiej kadrze Niemiec mogącej z nią rywalizować choć tak naprawdę obie wprowadziły się do półfinału i ambitnych Czechach, którzy pomimo osłabień walczą , a jaka faktycznie jest prawda wszyscy kumaci wiedzą. Dotychczas mogą podobać się Bułgarzy - grają naprawdę dobrze i to oni w mojej opinii wyrastają na faworyta do awansu. Jak będzie czas pokaże.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Ja nie neguje żadnych typów bo uważam akurat ze te kursy 6 na Czechów byly spoko ale po raz kolejny widze argument typu "żeby uniknąć tego i tamtego ". Kurde przeciez to nie są mistrzostwa, tu awansuje jedna drużyna, nie ma żadnego kurde znaczenia czy Słowenia trafi na Francję w półfinale czy w finale... 2 miejsce daje dokladnie to samo co 4 więc ten argument totalnie bez sensu.
Swoją drogą trzymam mocno kciuki za Bułgarię. Nie dlatego ze lubie jakos bardziej tych siatkarzy ale ta drużyna mi sie jakos kojarzy z siatkówka sprzed kilkunastu lat, i wzbudza we mnie to sentyment ????
 
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
Mam nadzieje ze jutro słoweńskie osły przejada się na swojej głupocie i dostaną w łeb od francuzow, należy się właśnie takim zespolom taka kolej rzeczy przez własna glupote
 
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
cytat z dnia 8 stycznia 2020 21:17 przez sobolekkJa nie neguje żadnych typów bo uważam akurat ze te kursy 6 na Czechów byly spoko ale po raz kolejny widze argument typu "żeby uniknąć tego i tamtego ". Kurde przeciez to nie są mistrzostwa, tu awansuje jedna drużyna, nie ma żadnego kurde znaczenia czy Słowenia trafi na Francję w półfinale czy w finale... 2 miejsce daje dokladnie to samo co 4 więc ten argument totalnie bez sensu. Swoją drogą trzymam mocno kciuki za Bułgarię. Nie dlatego ze lubie jakos bardziej tych siatkarzy ale ta drużyna mi sie jakos kojarzy z siatkówka sprzed kilkunastu lat, i wzbudza we mnie to sentyment ????
 
 
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
Nie wziąłeś gościu pod uwagę ze mogą Francuzi przegrać z Niemcami i wtedy wcale nie trzeba pokonywać francuzow by dostać bilet na IO
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
cytat z dnia 8 stycznia 2020 21:26 przez zenekkk82
Nie wziąłeś gościu pod uwagę ze mogą Francuzi przegrać z Niemcami i wtedy wcale nie trzeba pokonywać francuzow by dostać bilet na IO
 
Jeżeli Francuzi beda mieli na tyle slaby dzień zeby przegrać z Niemcami to gwarantuje że ze Słowenia również by przegrali
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Zawsze powtarzam ze jestem wrogiem patrzenia na kilka ostatnich meczy bo uważam że ważniejszy jest potencjał ale w tym przypadku to buki zaszaleli. Bułgaria po pokonaniu dwóch faworytów turnieju, drużyna ktora potencjał do Niemców ma bardzo zbliżony A kursy są prawie wyrównane ? Co o tym myślicie? Chyba trzeba wejść grubo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom