>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Co działa w PL

cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Witam,
mam pytanie jakie buki działają w PL?
2 pytanie u kogo można otworzyć konto w walucie PLN ? 

Bet365 działa 
Bettson działa 
Unibet działa 
A jak reszta?

​​​
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
cytat z dnia 16 sierpnia 2019 02:22 przez ranczo0123Jest jeszcze LSbet do gry dla Polakow.
o ile tego samego buka mam na myśli(london betting shop-lbsbet) to przestrzegam jednak przed wplacaniem im kartą..tylko skrill(ewentualnie paysafecard)..po wpłacie kartą(próbie) żądają jakiś chorych papierów, zdjęć itp na szczescie support reaguje niemal natychmiast i jest sporo czasu na doslanie im tego, ogólnie bukmacher godny polecenia, ciekawa alternatywa dla Pinnacle(w 90% minimalnie lepsze kursy z baseballa niż na pinku, inne dyscypilny nie wiem) 
[edit] a nie to jednak o lsbet chodziło, myslalem ze literowka hehehe w każdym razie polecam jeszcze raz buka przeze mnie podanego.
 
kwwk 311

kwwk

Użytkownik
Według moich ustaleń na terenie Polski obecnie można grać u takich nielegalnych buków jak: 
- UNIBET
- BETSSON
- BETSAFE
- BET-AT-HOME
- LS BET
- MARATHONBET
- DAFABET
- NETBET. 

Czy ktoś jest w stanie wymienić jeszcze nazwę bukmachera, którego pominąłem? 1xbet i jego klony nie wchodzą w grę. 
 
kwwk 311

kwwk

Użytkownik
cytat z dnia 8 stycznia 2020 17:35 przez ranczo0123@kwwk ZigZagSport
Dzięki. Warto zaczynać przygodę z surebetami, skoro tak mało jest tych nielegalnych bukmacherów? Pinnacle i Betfair/ OrbitX będą dostępne dzięki brokerowi, także chociaż ten kłopot jest z głowy. 
 
Z 26

zal28

Użytkownik
cytat z dnia 8 stycznia 2020 15:57 przez kwwkWedług moich ustaleń na terenie Polski obecnie można grać u takich nielegalnych buków jak: 
- UNIBET
- BETSSON
- BETSAFE
- BET-AT-HOME
- LS BET
- MARATHONBET
- DAFABET
- NETBET. 

Czy ktoś jest w stanie wymienić jeszcze nazwę bukmachera, którego pominąłem? 1xbet i jego klony nie wchodzą w grę. 
Betway
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


betway?  czym wplacacie?
co do marathona na polskie doksy przechodzi? udaje wam sie wogole zweryfikowac?

Probowalem zakladac na uk, ale to graniczy z cudem, weryfikacja ciezka i zamykaja konto nie pozwalajac nic zagrac

ranczo ten ZiGzaP co to? skad kopiuja kursy live?

Dzieki za info
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 8 stycznia 2020 19:04 przez hagi84

betway?  czym wplacacie?
co do marathona na polskie doksy przechodzi? udaje wam sie wogole zweryfikowac?

Probowalem zakladac na uk, ale to graniczy z cudem, weryfikacja ciezka i zamykaja konto nie pozwalajac nic zagrac

ranczo ten ZiGzaP co to? skad kopiuja kursy live?

Dzieki za info
Strona wyglada jak Betrally, ktory niedawno sie zwinal nie wiem czy miales przyjemnosc tam grac. Luknij sam: https://3.pl.zigzagsport6.com/pl
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 8 stycznia 2020 19:56 przez ranczo0123

Strona wyglada jak Betrally, ktory niedawno sie zwinal nie wiem czy miales przyjemnosc tam grac. Luknij sam: https://3.pl.zigzagsport6.com/pl
Przechodziłes tam weryfikację może ? Jest od razu jak w 365 czy jak w 1xbet dopiero jak wygrasz cos ? 
No i czy możesz jakoś ich wypłacalnosć opisać / porównac z innymi . Poziom UB i 365 jak wygrywasz czy 1xbet (standardowe konfiskaty na wygrywajacych graczach i rozliczanie wszystkich kuponów op k1- ostatnio standard ruskich szmat)

AAAA no i podstawowe pytanie o limity - nie interesuje mnie nic co leci w tvp1 ani esporcie poza zimówkami oraz niszowym basketem - idzie pograc za równowartośc 100 eu plus , czy szybkie limity do poziomu 1-10 eu i finisz gry ?
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
cytat z dnia 8 stycznia 2020 23:34 przez tyrion77+

Przechodziłes tam weryfikację może ? Jest od razu jak w 365 czy jak w 1xbet dopiero jak wygrasz cos ? 
No i czy możesz jakoś ich wypłacalnosć opisać / porównac z innymi . Poziom UB i 365 jak wygrywasz czy 1xbet (standardowe konfiskaty na wygrywajacych graczach i rozliczanie wszystkich kuponów op k1- ostatnio standard ruskich szmat)

AAAA no i podstawowe pytanie o limity - nie interesuje mnie nic co leci w tvp1 ani esporcie poza zimówkami oraz niszowym basketem - idzie pograc za równowartośc 100 eu plus , czy szybkie limity do poziomu 1-10 eu i finisz gry ?

 
z ciekawości się zarejstrowałem i jeśli ktoś ma limit w betrally to z miejsca ma i w zyg zaku
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 9 stycznia 2020 14:04 przez benoit_paire

z ciekawości się zarejstrowałem i jeśli ktoś ma limit w betrally to z miejsca ma i w zyg zaku
A widzisz opcje weryfikacji przed zaczęciem gry może jak w 365 i UB czy nie ma opcji wklejenia doksów i jak ruski dopiero będą chcieli później ?
 
Do góry Bottom