>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
M 15K

mijon

Użytkownik
Ryżanie podejmują Magnitke i wydaje mi sie ze zobaczymy sporo bramek ze strony Magnitki, Riga dużo traci bramek nie ważne czy u siebie czy na wyjeździe,wydaje mi się że Magnitogorsk przełamie sie po dwóch porażkach i ogarną mecz z średnio wymagającym rywalem  (2+4,5 bramki 2.87k), ale ide w strone ostatnio regularnie punktującego 28 letniego Czecha Andreja Nestrasila   po dobrym kursie 2.2   mając epizody w NHL
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Barys Astana - Dynamo Moskwa | Dynamo over 2 @ 1,73  
Unibet

Do czwartej drużyny wschodu przyjeżdża numer trzy konferencji zachodniej. Zapowiada nam się zatem mecz na szczycie, w którym nie powinno zabraknąć emocji, ale też bramek.

Co prawda Barys nie jest overową ekipą, ale mimo.wszystko tracą ponad 2 bramki na mecz. Ciekawym faktem jest to, że u siebie to druga najgorsza ekipa w konferencji i tutaj tracą ponad 2,5 bramki na mecz, co jest kiepskim wynikiem i pokazuje nieskuteczność w działaniach defensywnych.

O brak skuteczności nie można posądzić drużyny przyjezdnych. Średnia strzelonych bramek to 2,87, natomiast na wyjazdach 2,65. Są to bardzo dobre liczby, wskazujące na wielki potencjał ofensywny tej ekipy. Świadczy też o tym fakt, że w swoich szeregach mają dwóch najlepiej punktujacych zawodników, Shipachyova i Jaskina.

Biorąc pod uwagę też to, że w derbach Moskwy strzelili 3 bramki najlepszej defensywie ligi, to można śmiało iść w kierunku kolejnych ich bramek. Spodziewam się, że na "przyjaznym" w tym sezonie terenie są w stanie strzelić minimum dwie. Historia ostatnich spotkań jasno daje do zrozumienia, że strzelanie bramek Barysowi przychodzi dość łatwo i jestem przekonany, że seria zostanie podtrzymana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Chłopaki z niebieskiej części Moskwy wskoczyli na naprawdę dobry poziom , potencjał tam co roku jest duży Ale zwykle ich udział szybko kończy się w PO. Ostatnia wygrana z Cska na wyjeździe może robić wrażenie. Dzisiaj teoretycznie łatwiejszy rywal bo ekipa że stolicy Kazachstanu, która gra mocno w kratkę. U siebie chłopaki bardzo mało strzelają a Dynamo prezentuje się w bramkach całkiem dobrze. Ostatnie 3 bezpośrednie  spotkania zakończyły się remisami. Poszukam bezpośredniego zwycięstwa gości mam nadzieję że pójdą za ciosem. W Czelabinsku Traktor będzie szukał 3 zwycięstwa z rzędu co bylo by dla nich nie lada wyczynem. Chłopaków ostatnio mocno poniosło i udało im się ograć Czerepy a później jakimś cudem wygrali z Jastrzebiami. Jak dla mnie chyba już chłopakom wystarczy, ile może ich ciągnąć za uszy ten biedny Sedlak. Dzisiaj liczę na gości choć na pewno nie będzie łatwo i wynik może się zakręcić wokół remisu. Spotkania na Syberii nie ruszam bo mogą być jajca a stadion zimowy w Nowosybirsku w tym sezonie przestał być już twierdzą w której padały drużyny z wielkimi nazwiskami.
Dynamo Moskwa [email protected] Betsson  
Spartak Moskwa [email protected] Betsson  
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja obieram zupełnie inne kierunki niż kolega wyżej.  Stołeczni w gazie to fakt , zwyciestwo z mistrzem owszem robi wrazenie ale, żeby sie nim nie zachłysnać to  trzeba wziac pod uwage ze CSKA dzien wczesniej grąło wyczerpujacy mecz z Magnitką i , dzien poźniej przystapiło do meczu derbowego wiec obraz zwyciestwa maluje mi sie troche inaczej. Team Skabelki po solidnej wyjazdowej wycieczce o razu pierwszy mecz trafili na SKA i mało szczesliwie ułozyła im sie 1 tercja , pózniej straty goli w PK i mamy wynikowy pogrom, sam mecz natomiast w ich wykonaniu lepszy niz wynik, dzis napewno zagraja lepiej, licze ze skuteczniej a i w bramce bedzie rehabilitacja wiec mimo niewygodnego rywala ze stolicy ide w kierunku gospodarzy

Astana ml kurs 1,84    

W Czelabińsku dziś święto, dokładnie 72 lata temu został założony klub hokejowy, jest mobilizacja , maja byc powroty z kontuzji ( prócz Thomasa), zawodnicy maja swiadomosc solidnego rywala, ostatnio 5-0 nad Sibirem troche dzieki Krasotkonowi bo zawalil poczatek meczu Sibirowi i pozniej gospodarze juz sie nie podniesli, traktorzyści jak i stoleczni z seriami wygranych. Licze w tym meczu na mobilizacje miejscowych, którzy jeszcze wierza w PO ( bo pomyslec ze plany były zupełnie inne), atmosfera na trybunach tez powinna pomoc gospodarzom

Traktor ml kurs 2,05    

W meczu w Nowosybirsku spodziewam sie rehabilitacji gospodarzy , na lini bramkowej ale i w ataku, stad licze ze Sibir nie przegra w regulaminowym czasie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Na Syberii po wczorajszej porażce miejscowych ze Ska niecodzienne zdarzenie bo chłopaki zagrają b2b, a podejmą u siebie kitajców. Na moje to może być za dużo dla gospodarzy tym bardziej, że wczoraj zostawili sporo zdrowia na lodowisku. Kunlunek za to przyjedzie na świeżości po wygranej w Pekinie z Mińskiem. W bramce gospodarzy powinniśmy zobaczyć Sateriego a w drużynie gości liczę na Hrubeca który jest dla mnie zdecydowanie pewniejsze od Smitha. U gości zabraknie Cracknella co na pewno osłabi atak gości o tutaj poszukam drugiego typu w tym spotkaniu A mianowicie underka. Co do underowego trendu sybiraków nie trzeba nikogo przekonywać o tyle Kunlun też nie jest jakimś potentatem na wyjeździe jeżeli chodzi o bramki. Jeżeli chodzi o liczby 7 ostatnich spotkań u siebie 6 porażek Sibirka. Kunlun 3 zwycięstwa w ostatnich 7 meczach na wyjeździe.  Kursik przyjemny próbujemy.
Mecz Cska odpuszczam bo kursy są sprawiedliwe. W Niznekamsku wydaje mi się że punkty zostaną u gospodarzy aczkolwiek nie zostawiam pieniążków. W Nowogrodzie nie widzę innej opcji niż pewne zwycięstwo gospodarzy , można poszukać punktów zawodników i bramek. Schroeder, ?
W Soczi widzę zwycięstwo Pajacykow przy całkiem dobrym kursie.
W ostatnim spotkaniu liczę na przynajmniej dwie bramki Jarka choć Kazań stracił u siebie tylko 29 goli do tej pory , jednak jereczek lubi grać do przodu i nie cofa się przed nikim.
Kunlun [email protected]     
Under 4.5 60' @1.78  
1 tercja poniżej 1 [email protected]     krwawią oczy jak się ogląda takie spotkania, regularna bijatyka co chwile wykluczenia , wrzucanie krążka w światło bramki a nóż widelec coś wpadnie, antyhokej głównie ze strony Sibira. Szymon w karnych się nie postarał i zwycięstwo gospodarzy.

Torpedo powyżej 3.5@ 2.00  
Schroeder over 1.5 [email protected]    

Jokerit [email protected]      DNO

@Betsson



 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie po Świętach! Jakiś czas temu postanowiłem, że wracam do progresji, ale co jakiś czas pojawię się tutaj lub w NHL. Dzisiaj mnie również ciekawi spotkanie w Nowosybirsku. Nie widziałem ostatnich spotkań Sibiru, ale dziwi mnie fakt, że w ostatnich dwóch potyczkach nie zdołali strzelić chociaż jednej bramki. Zawiódł również Krasikov i defensywa chociaż za wczorajszy mecz w Petersburgu nie można ich winić. Szczerze mówiąc myślałem, że dowiozą bezbramkowy remis i doprowadzą do dogrywki. Mimo gry b2b stawiam dzisiaj na przełamanie gospodarzy jeśli chodzi o ofensywę i co najmniej dwie bramki z ich strony. Wydaje mi się jednak, że goście nie zostaną dłużni i wykorzystają gorszą dyspozycję zespołu z Nowosybirska również strzelając co najmniej dwie bramki. W ostatnich dziesięciu spotkaniach ta sztuka nie udała się Chińczykom tylko dwa razy w czasie regulaminowym, więc można powiedzieć, że jestem spokojny. Podobnie jak kolega wyżej nie spodziewam się jakiegoś festiwalu strzeleckiego, więc spróbuję za mniejszą stawkę zakładu z underem. Kunlun na wyjazdach nie strzela tak dobrze jak u siebie natomiast Sibir grając b2b może nie być w stanie pokazać się z najlepszej strony w pierwszym meczu u siebie. 
.​

Sibir Nowosybirsk - Kunlun Red Star
      Obie strzelą co najmniej dwie bramki w regulaminowym czasie @2,14 Unibet      
      Obie strzelą co najmniej dwie bramki plus under 6,5 w regulaminowym @3,25 Unibet      
.

Nieźle wygląda kurs na wygraną zespołu z Niżnekamska. Wilki zmotywowane wygraną z Kazaniem mogą pójść za ciosem. Jastrzębie po długiej serii domowej wyjeżdżają w trasę. Z pewnością nie będzie to dla gospodarzy spacerek, ale są jak najbardziej w stanie powalczyć o dwa punkty. Zresztą już nie raz pokazali, że potrafią przysporzyć wielu problemów zespołom z czołówki na swoim terenie. Warto dodać, że Wilki znajdują się w pierwszej szóstce jeśli brać pod uwagę zespoły najlepiej punktujące na swoim lodzie.

.
  Neftekhimik ML @2,38 Unibet  
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Dzisiaj    po odpoczynku wraca do gry i to z Chabarowskiem który notuje naprawdę fajna serię patrząc na to z kim Amurek grał. Jestem pod wrażeniem zwłaszcza Alikina który dużo daje zespołowi co pokazało ostatnie spotkanie z Mińskiem  które zaczął  Langhammer. Wracając  jednak do Admirała, który zanotował ostatnio dwie porażki. Patrząc po wyniku można myśleć, że chłopaki byli bez szans w meczu Z Torpedo Ale przebieg meczu był zgoła inny. Goście mieli furę szczęścia A zwłaszcza golkiper ekipy przyjezdnych A z kontr wpadalo po prostu wszystko, Krasotkin to też nie jest poziom Olkinoury. W ostatnim spotkaniu była już zmiana I niesamowite zawody rozegrał debiutant Trushko, który bronił niezamowicie. Dzisiaj też powinniśmy zobaczyć co między słupkami. Idę w zwycięstwo gospodarzy którzy są bardziej wypoczęci od Amurka no i mam nadzieję poukladali grę zwłaszcza w obronie bo atak wygląda naprawdę fajnie a akcje się zazebiaja. Ciekawy jestem kto wyjdzie w bramce gości, jeśli Langhammer to lecę w handi. Poszukam też Kanady Władka bo muszą w końcu postrzelać , dobry moment na to. Powinni od początku usiąść na rywalu i powinniśmy zobaczyć jakieś bramki. Chabarowsk strzela najmniej na wyjazdach że wszystkich drużyn. Tutaj też coś poszukamy.
W meczu Barysa z Jaka raczej nie spodziewam sie wielu goli druzyny juz teoche podmeczone a śmierdzi remisem zwłaszcza że 3 ostatnie spotkania między ekipamitak się właśnie kończyły.
W Magnitorsku idę za ciosem i znowu stawiam na Dynamo które wyciągnęli z Mińska najlepszego strzelca i zgłasza ambicje na coś więcej niż co roku. Magnitka nie przekonała w Rydze wygrywając ledwo co że słabiutka Ryga. JaskinI spółka nie powinni mieć z nimi problemów.
Soczi w b2b po dogrywce z Jokeritem, to musi być dla nich za dużo, stawiam na Spartak i troszkę bramek.

1 tercja Admirał@2.85    
Admirał over [email protected]    
Chabarowsku under [email protected]    
Almquist over 0,5 [email protected]    
Vikharev [email protected]     Meczyk był wcześnie rano więc oglądnąłem tylko recap, głupie bramki stracone a z przodu nie grane nic, mecz bez historii.

Barys- Avto
Under 4.5 60'@1.78    
[email protected]     

Dynamo Moskwa [email protected]     Kabaret....

Spartak Moskwa 60'@2.25    

 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Skoro jutro nie ma nic odpowiedniego do gry i dodatkowo będzie to ostatni dzień meczowy przed krótką przerwą to na ostatni zakład w tym roku wybiorę coś z dzisiejszej oferty. Nie wiem jak ugryźć późniejsze spotkania, więc zabieram się za Dalekowschodnie Derby. W obecnym sezonie już dwukrotnie mogliśmy cieszyć oko rywalizacją Admirałów z Amurem. Raz wygrali pierwsi, a raz drudzy. Jako, że te dwie ekipy lubią "wymieniać się" zwycięstwami tym razem pierwsi w kolejce po dwa punkty stoją goście. Żartowałem. Gospodarze mieli swój fajny okres w tym sezonie, ale zakończył się on mniej więcej pod koniec Listopada i od tamtej pory idzie trochę średnio. Goście natomiast nie mają jakichś dłuższych, gorszych lub lepszych okresów, ale można zauważyć wyraźne krótkotrwałe spadki lub wzloty formy. Obecny trwa od czterech spotkań w których Amur pokonał praktycznie takie same zespoły z którymi przegrali w podobnym czasie Admirałowie i mam nadzieję, że seria zwycięstw Amura nie zostanie dzisiaj przerwana. Warto przyjrzeć się jeszcze osiągnięciom ofensywnym gospodarzy. Trzykrotnie w ostatnich pięciu spotkaniach nie zdołali strzelić więcej niż jednego gola. Co prawda strzelili pięć bramek dla Mińska, ale nie brałbym tego mocno pod uwagę. Ich bilans w ostatnich pięciu spotkaniach wynosi 9-18. Przychodzi mi do głowy kilka zakładów, ale ograniczę się do minimum.
.

      Amur Chabarowsk ML @2,14 Unibet        
  Amur strzeli powyżej 2,5 bramki (z dogrywką) @2,40 Unibet  
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Pchamy ten syf dalej ;) Kusi mnie pogranie w stronę Kunluna bo w Nowosybirsku pozostawił niezle wrażenie po sobie zwłaszcza w 3 tercji w której dogonił gospodarzy. Poszukam też punktu Yipa bo widać, że chłopowi się chcę I ma do tego umiejętności A kursik przyjemny.
Jastrzębia tradycyjnie nie ruszam. 
W Mińsku mamy pojedynek wschodnio europejski sąsiadów i outsiderów ligi. W Mińsku oddali najlepszego strzelca do Moskwy za to do Rygi wraca Majonez po tournee po klubach khl. To może być dobry ruch że strony Ryżan , Maione dobrze czuł się w stolicy Łotwy i niesamowicie punktował jak na obroncew zeszłym sezonie. Bliżej jestem zwycięstwa gości, o ile nie zobaczymy Salaka w bramce. 
W Helsinkach poszukam underka ekipy z Podolska bo chłopaki strasznie słabo strzelają na wyjazdach.
Cska nie tykam kiepskie kursy.

Kunlun i under 4.5 [email protected]     
Yip over 0.5 [email protected]    
Yip [email protected]    

Riga 60'@3.30  

Jokerit Podolsk
Podolsk under [email protected]  
Both teams scored goals - [email protected]    
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Probujemy dzis choc wczoraj fajnie grali gospodarze po południu, ale którko

Mysle z Jastrzebie wezma dzis rewanz na traktorzystach i wygraja w sposob przekonywujacy a potaencjał jest

Omsk minus 1,5 kurs 2,1    

I typ patriotyczny bo Loko zagrało dobre zawody w Kazaniu mimo porazki, z CSKA potrafia zagrac i kto wie moze dzis uda sie złamac wojskowych , licze na nich

Loko z x kurs 2,54    
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dołączam do zabawy. Nie przejdę obojętnie obok ostatniej kolejki kończącego się roku i zamierzam spróbować zakończyć go z fajerwerkami :) Skoro Podolsk cierpi ostatnio na poważną niemoc ofensywną i średnio radzi sobie w defensywie tracąc bramek co nie miara, dlaczego by nie spróbować pograć zdecydowanego zwycięstwa Jokeritu tym bardziej, że grają u siebie w Helsinkach. Jeśli chodzi o spotkanie w Moskwie to jest dla mnie ciężkie do wytypowania. Liczę na mocne wejście obu drużyn w spotkanie i walkę ramię w ramię zakończoną co najmniej dwoma trafieniami każdej ze stron. Stawki jak w Sylwestrową noc - z umiarem!
      Jokerit Helsinki -1,5 i poniżej 6,5 bramki @2,75      
.
CSKA Moskwa - Lokomotiv Jarosław
      Obie strzelą co najmniej dwa gole i będzie mniej niż 6,5 bramki @4,00      
  Dokładny wynik pierwszej tercji 1:1 @8,00  
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Wracamy po króciutkiej przerwie noworocznej do rosyjskiego hokeja. Po przerwie mamy naprawdę fajne spotkania z ciekawymi kursami.  W Nowosybirsku gdzie biletów na mecz nie ma już od grudnia , miejscowy Sibir zmierzy się z Neftehimikiem. Oglądając h2h drużyny grają na zakładkę i raz wygrywa gość raz gospodarz. Jutro spodziewam się raczej wyrównanego spotkania aczkolwiek sporym handicapem dla gospodarzy są ich głośno reagujący I szczelnie wypełniający hale miejscowi kibice. Kurs jednak dla mnie na Sibiraków lekko za niski i poszukam w tym spotkaniu remisu zwłaszcza, że Wilki ostatnio miały sporo meczów na styku zwłaszcza z teoretycznie mocniejszymi ekipami.
W Magnitorsku będę mocno atakował gości ponieważ Hutnicy w ogóle mnie nie przekonują a ich ostatnie zwycięstwo to zasługa sędziów i bramkarza Dynama który puścił w ostatnich sekundach strasznego babola, który dał remis drużynie gospodarzy. Dynamo długą część meczu musiało radzić sobie bez najlepszego punktującego Jaskina, którego odesłano na ławkę na 15 min. Trener gospodarzy słynie z darcia japy a takie techniki motywacji w czasach postalinowskich nie przynoszą już skutku. Za uszy ciągnie mocno weteran Mozaykin ale moim zdaniem solidna drużyna Jekaterynburga, nie powinna mieć problemów z drużyna z zagłębia przemysłowego Rosji.
Kurs na Czerepowczyka śmieszny w porównaniu z ryzykiem jakie się podejmuje.
W Moskwie pewne zwycięstwo gospodarzy którzy pod wodzą wybitnego hokeisty i trenera Worobjowa idzie jak burza.
W Jarosławiu można poszukać bramek gości bo grają ostatnio naprawdę wyśmienicie i sporo punktuja.
W Nowogrodzie kurs śmieszny na gospodarzy ale raczej powinni ugrać. 
Czy Admirał się przełamie w Omsku i strzeli chociaż ze dwa gole? Ciężko stwierdzić. W szeregach gości raczej gęsta atmosfera i czarne chmury zbierają się nad trenerem ekipy z Władywostoku. Pełna mobilizacja.
Spartak na miękko weźmie Podolsk, aczkolwiek poszukałbym bramki w przewadze gości bo naprawdę dobrze je rozgrywają. 
W Petersburgu bliżej mi do zwycięstwa gości, którzy grają dla mnie solidnie zwłaszcza w obronie, na pewno zobaczymy sporo goli bo Jokerit gra bardzo ofensywnie a przez to zaniedbuje obronę.


Sibir - Niznekamsku [email protected]     ehh szkodaa
Avto 60"@2.95     Magnitka znowu g***o gra i wygrywa spotkanie
Dynamo Moskwa [email protected]   
Admiral over [email protected]     
Liczba goli w przewadze over 1.5 Spartak - [email protected]     
Over 6.5 Jokerit - [email protected]     
Zub [email protected]     
brawo Mińsk!
 
 
betideologi 1,9K

betideologi

Użytkownik
Sibir Novosibirsk   v   Nizniekansk  1/+4.5  @ 3.65  Fortuna
Ruohomaa  over 1.5 pkt. kanad.  @ 3.70  Fortuna
Puustinen  over 1.5  pkt.  kanad. @ 3.85  Fortuna




To  moje  3  propozycje  na to  spotkanie  do  zagrania  singlem. Gospodarze  ostatnio w  domu  nie zbyt skuteczni  ale  liczę  na przełamanie. Wygrana  po dogrywce  3:2  w  ostatnim  spotkaniu  przeciw  Kunlun  nieco  złagodziła  słaby wizerunek  domowych  potyczek  przeciwko  SKA  St.Petersburg 0:2  i Spartakowi 0:5. Sądzę  że  dzisiaj  Sibir  ogra  rywala , a  w  głównych rolach  wystąpi  dwójka  Finów  z  pierwszej  formacji.To  czołowi  punktujący  w  drużynie ( Ruohomaa 28 pkt. 9+19 ), Puustinen 22 pkt. 13+9)  i  ewentualne  zwycięstwo  nie obejdzie  się oczywiście bez ich wkładu. Obydwie  drużyny w  podobnej  formie  ostatnio natomiast bezpośrednie  pojedynki  obydwu drużyn  raczej  obfitowały w  gole  wykluczając  ostatni mecz z  października ub. roku kiedy  w  regulaminowym  czasie zanotowano remis  1:1. Jeżeli  gospodarze  chcą przełamać  strzelecką  niemoc  to  uważam że  ten  mecz jest idealnym  ze względu na klasę rywala. Novosibirsk  ma lepszy  skład , ostatnio  miał  zadyszkę  ale  po tej  przerwie  myślę  że  wszystko  wróci  do  normy  bo  wcześniej  strzelał  sporo bramek  i grał  dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Dzisiaj mamy Tylko dwa spotkania mecz w Soczi odpuszczam za to pójdę w stronę Baryska który się ładnie rozkrecił. Ryga za to sprzedała kogo mogła i zaczyna tankować do następnego sezonu bo nie oszukujmy się z PO pożegnali się już dawno. Liczę Na pewne zwycięstwo gości którzy pną się w ligowej tabeli.
Barys gra świetnie na wyjeździe i traci bardzo mało goli. Przewodzi pod tym względem w konferencji wschodniej. Gracze z Kazachstanu zdobyli na wyjazdach 30 punktów strzelili 46 goli A stracili tylko 31. Rozkręcili się Starchenko i Knight. Poszukam jednak punktów w innych formacjach bo moim zdaniem trener da im dzisiaj trochę pograć więcej tym bardziej, że bardziej wymagający rywale dopiero przed nimi.
Barys [email protected]     
Dynamo bez [email protected]     
Dynamo under [email protected]   
Barys 1 [email protected]    
Blacker 0.5pt@3    
Mikhailis gol@6    
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Lecimy z kolejnym dniem :D
Na przystawkę mamy spotkanie Avtomobilistu z Neftehimikiem. Avto po niezłym meczu uległo z Magnitka na wyjeździe, ale nie ma co się załamywać, sędziowie lubią pomagać hutnikom I trudno się gra w Magnitorsku wszystkim. Wilki zagrały super zawody w Nowosybirsku i wywiozly komplet punktów, wygrywając skromnie na wyjeździe 2:1 choć okazji w meczu nie brakowało ale dobrze bronili oboje z bramkarzy. Poszukam bramek w tym spotkaniu bo obie ekipy grają ofensywnie.
Konsekwentnie gram za to przeciwko Magnitce, Sibir może nie porwał u siebie Ale kurs kusi. Gracze z Syberii bardzo dobrze się czuja w tym sezonie w delegacji. 
W bramce powinniśmy zobaczyć Krasikova jeśli chłop zagra na swoim poziomie to powinniśmy zobaczyć under I wygrana gości.
W Czerepowcu czuje remisik że wskazaniem na gości.
Kitajce ciagle w roadtripie. Przyjeżdżają do Jarosławia gdzie o punkty będzie szalenie ciężko. Loko odpaliło po kiepskim początku i powinni dzisiaj zdobyć łatwe pkt.
Czy Władek się przełamie pod Moskwą? Chłopaki grają o posadę trenera. Po super starcie sezonu ostatnio mocno spuscili z tonu i wypadli poza strefę PO, który jest na pewno w ich zasięgu, jeśli patrząc na tegoroczny roster. Trochę z s3mtymentu pójdę w stronę gości którzy w ostatnich 3 meczach wychodzili zwycięsko w pojedynku z Vityazem. Admirał łapał strasznie dużo kar w meczu z Jastrzebiami więc i w tym kierunku coś programy. 
Do Mińska przyjedzie podrażnione po kompromitacji w Helsinkach Ska. Można poszukać kanadyjki bo powinni się zrehabilitować.
Traktor zaimponował ostatnia wygrana w Nowym Grodzie. Czy przedłuży serię w starciu z mistrzami ? Śmiem wątpić. Meczu nie tykam, ewentualnie jakaś brameczka Sedlaka.
Derby Moskwy. Moim zdaniem dzisiaj będzie się cieszyć jej niebieska część. 

Sibir [email protected]    
Under 4.5 60' @1.77  

JEKA-NIZNEKAMSK
Over 4.5 [email protected]
    
Obie drużyny strzela 2 [email protected]    

Czerepy-amur [email protected]    

Loko [email protected]  

Admiral 60'@3.45    

Zub [email protected]    

Sedlak [email protected]  

Dynamo Moskwa 60' @2.39  

 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spróbuję dzisiaj poszukać zakładów z opcją Obie drużyny strzelą dwie bramki. Ze wszystkich dzisiejszych spotkań dwa wydają mi się najbardziej odpowiednie. Chodzi o mecze w Czerepowcu i w Moskwie. Jeśli chodzi o ten pierwszy to zarówno Amur jak i Severstal są w niezłej formie w ostatnim czasie i sporo strzelają, więc powinni zdołać wcisnąć sobie nawzajem krążek co najmniej dwukrotnie. Chabarowsk radzi sobie dobrze w obronie i nie pozwalali ostatnio rywalom na wiele, ale Czerepowiec u siebie spisuje się na tyle dobrze, że można zaryzykować. Co do meczu w Moskwie podobnie - obie ekipy w dobrej dyspozycji. Obie mają średnią bramek strzelonych ~3,00 w ostatnich pięciu spotkaniach i dzisiaj liczę na dobry, pełen walki derbowy pojedynek. Interesujący kurs bukmacherzy wystawili na Traktorzystów. Nawet w KHL kursy powyżej 7,00 są rzadkością, a Kazań ostatnio zbyt dobrze sobie nie radzi i może się potknąć ponownie, więc za drobniaki spróbuję zakładu w stronę gości. 
  Severstal - Chabarowsk: Obie strzelą co najmniej dwie bramki @2,40 Unibet  
  Spartak - Dynamo: Obie strzelą co najmniej dwie bramki @2,12 Unibet  
      Traktor Czelabińsk lub remis @3,40 Unibet      ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj dla odmiany punktacja kanadyjska. Wybrałem dwóch panów, którzy w ostatnich spotkaniach punktują aż miło. Shumakov rozkręcił się i w ostatnich dniach pokazuje się na prawdę z dobrej strony zarówno w przewagach jak i w grze 5 na 5. Drugim zawodnikiem jest Dietz, który z reguły wpisuje się na listę asystentów jeśli tylko Barys strzela bramki. Liczę na podtrzymanie dobrej formy obu panów. Za drobniejsze można spróbować połączyć to w AKO. 
      S. Shumakov +0,5 punktu @1,75      
  S. Shumakov +1,5 punktu @4,00  
  D. Dietz +0,5 punktu @1,92  
  Ewentualnie AKO @3,36  
Fortuna
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wracamy na tafle KHL, grałem choc nie pisałem na forum czasem na priv rozkmina szła. A fajnie sie dzieje w styczniu ale odkad siegam pamiecia to ten miesiac zawsze taki był mozna powiedziec dziwny, czesto bukmacherscy faworyci sie potykali i duze kursy lubiły wchodzic. Mam nadzieje ze dzis tez cos bedzie w ten deseń. Mamy klika meczy i po krótce te które mnie interesują

Avto-Sibir

Avto w formie, własna tafla, skład mocny, i jezeli Sateri nie bedzia miał dnia konia to wg mnie wygraja w RT

Avto RT kurs 1,8    

Kazań-Magnitka

Kazan ostatnio dogonił w koncowce meczu traktorzystow bo trzeba powierdziec ze bili niemiłosiernie ale albo bramarz dobrze ustawiony albo krazek przelatywał obok, niemniej traktor zagrał madrze i skutecznie i w sumie szczesliwe zwyciestwo Barsów, dzis rywal trudny z mocna obrona i bramkarzem, ostatnio przebudzila sie formacja Kulemina, swoje robi Mozjakin z czeskim duetem, licze na przebudzenie formacji Della i Rassmusena, spodziewam sie meczu na styku bo Magnitka ma swiadomosc ze ciasno w tabeli a ich gra ostatnio bardzo przyzwoita

Magnitka z x kurs 1,97    

Sochi-Traktor

Nie lubie grac meczy gdzie jedna z ekip dospała w poprzedniej kolejce łomot. Gdyby to nie było od mistrza to bym tego nie ruszał. ewidentnie brakarze wespół zespół ze zgrywajaca sie obroną zawalili ale CSKA wykorzystało co miali i sie wynik zrobił, dzis Sochi napewno nie da sobie strzelic tyle bramek ale czy wygraja? tego nie wiem, Traktor bardzo rozsadny mecz w Kazaniu a swiatełko PO jeszcze sie tli , wiec jeszcze wlaczą bo szanse maja, licze ze w RT nie daja sie ograc, gdy był pewny wystep Hyki( bo sa szanse ze juz wroci) to pewnie bym zagrał ml traktorzystow  

Traktor z x kurs 1,79    

I jeszcze taki cos mnie interesuje jak mecz Spartaka w Moskwie, poprzedni ich mecz spartolony, okazje były, nic nie wpadło , mocna 2 i 3 tercja ale nic z tego. Dzis przyjezdaja dobrzy znajomi Znaroka. Mecz z podtekstami bo poprzednia seria PO bardzo zacieta, Sparrtak lubi takie mecze, licze ze pojawi sie skutecznosc bo motywacji nie braknie

Spartak z x kurs 1,9    
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
8.01

Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa
Typ: Dynamo Moskwa i under 5.5 gola w meczu  
Kurs: 5,50
Bukmacher: STS
Analiza:

Dokładnie dwa tygodnie temu, dwudziestego piątego grudnia, hokeiści Dynamo przyjechali na taflę CSKA. I co się wraz stało? Rozgromili przeciwnika, zdobywając trzy bramki, a nie tracąc ani jednej. W jaki sposób można by wytłumaczyć taki obrót sprawy? Chwilową niedyspozycją faworyzowanych gospodarzy? Dużą liczbą kar? A może zwyczajnie dobrą grą gości?

Pierwszy gol padł w drugiej tercji, a dwa kolejne - w trzeciej. Co ciekawe, Dynamo potem wygrało trzy mecze spośród czterech rozegranych. Moim zdaniem absolutnie nie są bez szans w dzisiejszym derbowym pojedynku. Dzisiejszy mecz rozgrywają na własnej tafli, co tym bardziej powinno pomóc im zagrać przynajmniej tak samo dobre spotkanie jak przed dwoma tygodniami u rywala. Wtedy też gospodarze otrzymali cztery 2-minutowe kary, a goście - 5. Co istotne, tylko jeden gol padł w przewadze.

Biorąc powyższe aspekty, trochę dziwię się, że kurs na zwycięstwo CSKA jest tak wysoko postawiony. Będę tutaj upatrywał wygranej gospodarza. A jednocześnie, jako że w ubiegłym roku obydwa zespoły grały bezpośrednio ze sobą dziewięciokrotnie, i ani razu kibice nie obejrzeli więcej jak sześć bramek, wzbogacam swój dzisiejszy typ o analogiczny scenariusz bramkowy.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis dla mnie jeden mecz do gry, mianowicie spotkanie Spartaka z Jokeritem. Wczorajszy mecz stołecznych to mnóstwo walki w środku tafli, ale i dobra skuteczność oraz mądra obrona, bo jednak goscie z Leningradu mieli optyczna przewagę i czesciej wypracowywali sobie sytuacje do zdobycia gola. Mecz był z gatunku tych z podtekstami bo to osoba trenera czy porachunki Playoffowe, pomijam moze animozje miedzy zawodnikami, duzo rzeczy złozyło sie na ciezar gatunkowy meczu, wiec spina była ze strony Stołecznych. Ale i dzis bardzo rzetelny przeciwnik. Finowie po nowym roku imonuja nie tylko w ataku ale i na tyłach a sam Kalnins w bardzo dobrej formie, potencjał jest duzy w tej ekipie o czym niejednokrotnie pisałem. Mysle ze Jokerit jest jak najbardziej w stanie pokonać Spartaka na ich tafli, co wiecej mysle ze stawiał bym na nich nawet gdyby nie wczorajszy ciezki mecz z SKA, wiec obieram finski kierunek

Jokerit RT kurs 2,18    
Jokerit ml kurs 1,70    

W pozostałych meczach nie jawi mi sie jakis wyraźny faworyt do wygranej. Loko w Ufie ostatnimi laty potrafi grać, ostatnie mecze to popis obrony i bramkarza Loko a ze wszyscy zdrowi to i wynik jest wiecmoze sie pokusic o win w mocnej Ufie.   W bitwie o Moskwe mam wrazenie, że to jednak CSKA bedzie chciało znazać plame po porażce i wziac rewanż za przegrany oststni bezposredni pojedynek,   Wilki wygłodniale bo wracaja z Uralu z dwoma punktami a ostatni mecz mimo nawałnicy odbili sie od Kovara wiec roznie moze być, a goscie z Astany mimo lepszej jakosci sa w zasiegu.   W Rydze nie odbierał bym szansy gospodarzom.   Nie jest prawdą , Jak to kolega wyżej pisze, że Ryga sprzedaje kogo tylko może , z zespołu ostatnio odszedł tylko za rekompensate pieniezna do Omska napastnik McMilan, róznie sie mówi o kulisach jego odejscia, rozwiazano próbny kontrakt z obrońcą Kuldą , zakontraktowano Słowackiego obrońce Marka Dałogę , wrócił Mathew Maione, któremu nie posłuzył kilamat wschodni. Fakt , na PO juz szans nie ma ale mozna pokazać dobra gre i zrobic dobry podkład pod przyszły sezon i wynikowo i personalnie, wiec dzis Ryżanom po laniu od Jokerita napewno motywacji nie zabraknie. Mozna poobserwować w Rydze Janisa Vorisa, bo kto wie czy nie rosnie nowy Łotewski talent w bramce
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom