>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.01.2020 (wtorek)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: HokejAustria, EBEL

Godzinna: 19:15

Spotkanie: Klagenfurt – Bolzano

Typ: over 3.5 bramki Klagenfurt

Kurs: 2.15

Bukmacher: forbet

Analiza:

Wczoraj grali u siebie, a dziś mają wyjazd???...coś tutaj nie gra. Ekipa Bolzano wczoraj wieczorem grała mecze u siebie dziś musi jechać do Klagenfurtu na kolejne starcie i to bardzo ważne w kontekście walki o górną połówkę tabeli. Ogólni coś tam chyba nie gra, bo początkiem roku zmieniono też trenera. Ogólnie jakiś tragiczny wyników nie było, ale może aspirację są zdecydowanie większe.  W tym wczorajszym meczu z tego co poczytałem to zostawili sporo sił na tafli, dominując nad rywalem oddając ponad 40 strzałów ale nie dało to efektów i przegrali po karnych 2:3 z najsłabszą ekipą w lidze, to też trzeba mieć na uwadze że grali całą dogrywkę. Solidnie punktują na wyjazdach, ale mają zdecydowanie większe problemy na taflach rywali z grą w defensywie.  

Gospodarze bardzo zdyscyplinowana ekipa, taktyczna, która traci bardzo mało bramek zaledwie 65 w 32 meczach, jakoś super w ataku liczb nie kręcą, ale to bardziej dotyczy delegacji, bo w domu jest bardzo solidnie w tym aspekcie. Jest to też przecież aktualny mistrz kraju, z doświadczeniem w Lidze Mistrzów.  Mieli spokojny okres by przygotować się do tego starcia. Mają mnóstwo argumentów po swojej stronie.  W ostatnich pięciu starciach tylko w jednym meczu strzelili 3 bramki, reszta to linia przekroczona.

  100
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna / Hiszpania LaLiga 2
Godzina: 21:00
Spotkanie: Zaragoza - Gijon
Typ: Zaragoza
Kurs: 1.76
Bukmacher: etoto

Mam nadzieję, że ten typ nie odbije mi się czkawką. Gospodarze dzisiejszego meczu (Zaragoza) zajmuje aktualnie 5. miejsce z bilansem 31:24. W 5 ostatnich meczach przegrali z bardzo dobrze prezentującą się Huesca. Zdobyli 10 punktów na 15 możliwych. 
Przyjezdni (Gijon) zwycięstwa przeplatają z porażkami i remisami. Zajmują 15. miejsce z bilansem 20:21. Na wyjazdach spisują się średnio, na pewno mają problem ze zdobywaniem goli, ponieważ w 10 meczach wyjazdowych zdobyli tylko 5 bramek i 9 stracili. 

Absencje Real Zaragoza: Delmas (Defender 12/0), Dwamena (Forward 9/2), (Defender 9/1).
Absencje Gijon:  Lordero (Defender 6/0), Babin (Defender 19/1), Valiente (Defender 10  / 1), Pérez (Midfielder 15/0) and Díaz (Midfielder 10/1).
Nie wiadomo czy trener będzie mógł skorzystać z takich graczy jak: Borja Lopez (Defender 10/2), Alvaro Vazquez (Forward 18 /  1), Unai Medina (Defender 14/0).

Jak widać po stronie Gijon są większe problemy kadrowe. 

  76
 
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LaLiga 2, Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Zaragoza - Sporting Gijon
Typ: Obie drużyny strzelą gola - Tak
Kurs: 2.05
Bukmacher: STS
Analiza:

Dzisiaj nie ma dużo spotkań do wyboru, więc mój wybór padł na drugą ligę Hiszpańską. Kolega Stanley-63 wyprzedził mnie z typem, więc zostaje zagrać tylko, obie drużyny strzelą gola. Kolega wyczerpująco opisał to spotkanie więc jedyne co mogę dodać to to, że Sporting ma sposób na Real, wygrał na swoim terenie 4:0 i to jak na razie najwyższa porażka Realu.
Sporting na wyjazdach gra koszmarnie i jak na razie zdobył tylko 5 goli, z czego 2 z Lugo które plasuje się na 20-tym miejscu, jest to duży minus grając ten zakład, ale uważam tak jak kolega Stanley-63, że Sporting musi zacząć wygrywać, jeśli nie chce spaść z ligi, a do strefy spadkowej dzielą ich tylko 3 punkty. Poza tym w 5-ciu ostatnich wyjazdowych meczach Sporting zdobył 8 pkt co jest na plus.

  100

 
 
arystoteles 534

arystoteles

Arystoteles


Dyscyplina: Koszykowka, Szwecja 
Godzina:19:04
Spotkanie: Jamtland vs Djurgarden 
Typ: Jamtland - 8,5 handi 
Kurs: 1,8
Bukmacher: STS
Analiza:

Mecz między 8 i 10 zespołem w tabeli. 
Gospodarze maja 6 zwycięstw, a goście 3. 
Obie drużyny należą do jednych z najsłabszych ekip w Szwecji. 
Gospodarze i goscie ostatnio przegrali. 
Obie drużyny rzadko wygrywaja. 
Jednak w ostatnim meczu z Nasjo gospodarze zagrali niezły mecz,chociaz przegrali. 
Dodatkowo dziś do składu wraca 2 dobrych zawodnikow w ekipie Jamtland. 
Natomiast u gosci są 2 kontuzje. To jest duże osłabienie dla nich. 


  80
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - EFL Cup - półfinał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Manchester City
Typ: poniżej 3,5 gola
Kurs: 1.55
Bukmacher: STS
Analiza:
Derby Manchesteru w półfinale Pucharu Ligi - na Old Trafford Man United podejmuje swojego sąsiada, czyli City. Obie ekipy zmierzyły się miesiąc temu za miedzą, czyli na Etihad Stadium i to piłkarze z czerwonej części Manchesteru nieoczekiwanie cieszyli się wtedy ze zwycięstwa 2:1. Teraz będą to już 162 derby Manchesteru, bilans jest korzystny dla United: 62-47-47. Półfinały EFL Cup gra się wg zasady: mecz i rewanż. Wszyscy widzą tutaj bramki w tym meczu a ja mam przeczucie, że będzie wręcz przeciwnie. Proponuję tutaj typ poniżej 3,5 gola. W ostatnich 5 derbowych pojedynkach na Old Trafford za każdym razem padał wynik niższy niż 3,5. Na 5 ostatnich meczy United /liga i puchar/ tylko raz padł over 3,5. Jeśli chodzi o City, to w ich meczach dość częściej padają overy lecz pamiętajmy, że to są derby a dodatkowo jest to dopiero pierwsze spotkanie. Wątpię aby któraś z drużyn ruszyła od samego początku mocno do przodu i się chciała odsłonić, skoro mają do rozegrania nie 90 a 180 minut. Dla bardziej odważnych polecam under 2,5 lub obie strzelą nie ;-) 

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom