>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2019/2020 (28.12.2019 - 06.01.2020)

Status
Zamknięty.
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
R. Kobayashi win @ 3.8 konkurs

rjoju przez loteryjny ostatni konkurs w innsbrucku oddalił się od obrony tutułu tcs. Ma strate około 13 punktów do Kubackiego . Skacze już na większym luzie , nie bedzie odczuwał takiego napięcia paychicznego jak lindvik czy dawid ponieważ oni biją się o pierwsze miejsce , a zazwyczaj jest tak że jak dwóch się bije to trzeci korzysta i liczę tutaj że Kobayshi weźmie dzisiejszy konkurs i zarazem może uda mu się wygrać cała klasyfikacje tcs. Jeden gość ktorego sie obawiam to kraft , lecz jemu zdarzają się gorsze skoki . Petarde może na zakonczenie odpalic tez stoch , ale raczej zabraknie to do kobayashiego ktory jest równy w calym sezonie , co za tym idzie jest liderem pucharu świata.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Kubacki - Kobayashi R., Kto lepszy w klasyfikacji końcowej T4S, typ: 1, kurs 1,65 LVbet, stawka 7/10   
Kursy na dzisiejsze zawody w parze Kobayashi R-Kubacki to około 1,65-2,1. Dawid w całym konkursie ma aż 13,7pkt przewagi nad Ryoyu. Piękny handicap w tym przypadku. Myślę, że jeśli Dawid skoczy dzisiaj na miejsce w top6 to spokojnie utrzyma ten handicap a kurs na top6 Dawida w Bischofshofen wynosi 1,4. Zatem mam value.

1.Trening: 5-2
2.Trening: 8-3
Kwale: 13-6 (7,8pkt przewagi Ryoyu)

---------------------------------------

Prevc P. - Stoch K., Kto lepszy w klasyfikacji końcowej T4S, typ: 1, kurs 1,57 LVbet, stawka 7/10   
Podobna sytuacja jak wyżej. Kursy w parze Stoch-Prevc P. w rywalizacji tylko w Bischofshofen to 1,5-2,4. Przy nierównej formie Kamila, Peter może wygrać w tej parze. Dlatego handicap w postaci 11,2pkt przewagi w klasyfikacji generalnej wygląda bardzo dobrze.

1.Trening: 10-4
2.Trening: 2-4
Kwale: 7-3 (2,1pkt przewagi Stocha)
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
K. Stoch top 3 kurs 3
Kamil wreszcie po udanych kw.  zrobił nadzieję na dobry występ na dzisiejsze zawody. Trudno tutaj cokolwiek jeszcze sensownego dodac.W dużej mierze kieruje się intuicją i myślę ,że Kamil pokaże na koniec ,że dobra forma wraca.
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik


Maciej Kot – Stefa Hula Typ: Maciej Kot @ 1,35 Fortuna

 

Powtórzę typ z poprzedniego konkursu. W trzecim konkursie okazał się trafiony. W porównaniu do sobotniego konkursu kurs znacznie spadł. Myślę, że okaże się on również trafny dzisiaj. Podsyłam link do poprzedniej analizy:

https://forum.bukmacherskie.com/temat/158552-turniej-czterech-skoczni-20192020-28122019-06012020/?page=7#post-6905812

Dodam kilka informacji o wynikach na tym obiekcie. W kwalifikacjach zdecydowanie lepiej zaprezentował się Maciej. Zajął 27. Miejsce , Hula był dopiero 47. Martwić mogą jedynie wyniki z sesji treningowej. W pierwszej serii Hula oddał bardzo dobry skok i uplasował się na 17 miejscu. Maciej był dopiero 44. W drugiej serii różnica był już mniejsza jednak Stefan okazał się ponownie lepszy. Były to słabe skoki. Stefan był 41, Maciej 48. Obaj skoczkowie mają ponownie  iluzoryczne szanse na wygranie swoich pojedynków w serii KO.

Kobayashi J. - Kot M.

Schmid C. - Hula S.

Oba raczej nie mają szans dostać się jako Lucky Loser . O wyniku zadecyduje jeden skok. Według prognoz warunki będą  dobre  w dzisiejszym konkursie. Około delikatnie ujemna temperatura, brak opadów oraz delikatny wiatr. Kurs bez szału tylko @ 1,35
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Bischofschofen kwalifikacje
Godzina: 17:15
Spotkanie: Kubacki - P.Prevc
Typ: 2
Kurs: 2,73
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Przed nami finał Turnieju Czterech Skoczni. Liderem jest Dawid Kubacki i dzisiaj będzie bronił tej przewagi. Presja będzie więc największa w karierze i mimo, że w mediach się trąbi, że Dawid jest super mocny psychicznie to ja jestem w tej kwestii innego zdania. Zgodzę się, że pod tym względem jest u Dawida poprawa bo jeszcze 3 sezony temu regularnie w zawodach był 10-20 miejsc niżej niż w treningach. Obecnie potrafi znieść presje zwykłych zawodów. Ale przy presji jaka będzie przy 7 lub 8 skoku w TCS będąc liderem i odpierając ataki aż 3 zawodników? Może być ciężko. Dowód chociażby zeszły sezon gdzie już trąbiono, że Dawid po pracy z psychologiem jest pod tym kątem skałą. Tymczasem właśnie tu w Bischofshofen. Kubacki na półmetku był wysoko i wiele wskazywało, że skończy na podium TCS co by było historycznym wyczynem. Kubacki wyraźnie się spalił w drugim skoku i ostatecznie do podium brakło. Kolejny przykład MŚ Seefeld skocznia normalna gdzie Kubacki został Mistrzem Świata. Po treningach był głównym faworytem do medali obok Ryoyu Kobayashiego i Geigera. W 1 serii jednak się spalił i wylądował aż na 27 pozycji, podczas gdy wymieniona dwójka sprostała i była na czele. 2 seria i połączenie luzu (o nic już nie walczył), ze szczęściem (załamanie pogody po skoku Dawida) dały mu złoto. Może go to odblokowało psychicznie, jednak obawiam się, że w kluczowych momentach stare demony będą wracać. I nie twierdze, że tym razem pozbawi go to triumfu. Twierdze, że jeden z dwóch (albo nawet oba) skoków Dawid zepsuje. Może nie na tyle by go to pozbawiło zwycięstwa (choć jak Ryoyu będzie latał po 140m to może). Ale na pewno na tyle, że przegra z czołówką dzisiejszego konkursu. Najciekawszym kandydatem (najlepszy kurs) wydaje się Peter Prevc, który bardzo lubi tą skocznie i wczoraj spisywał się znakomicie. Spokojnie go tu stać na walkę o podium, podczas gdy Kubacki psując jeden ze skoków na podium nie ma prawa wylądować przy tak mocnej stawce. Nawet jakby odjąć aspekty psychiczne to same porównanie wczorajszych skoków wypada na korzyść Słoweńca:
1 trening: Kubacki 5, Prevc 10;
2 trening: Kubacki 8, Prevc 2;
Kwalifikacje: Kubacki 13, Prevc 7
W punktach: Kubacki 318,6, 332,3 czyli jakieś 7,5m przewagi Prevca w 3 skokach co daje 2,5m na skok.

Zatem widzę spore szanse na wejście zakładu a kurs jest bardzo okazyjny.
 
 
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Bischofschofen - zakłady specjalne
typ: zostanie pobity rekord skoczni - TAK
@ 7.00  FORTUNA

Bardzo ciekawy kurs (7.00) na pobicie rekordu na Paul-Ausserleitner-Schanze (HS142) oferuje fortuna. Jest to ostatni konkurs TCS, w którym każdy będzie chciał polecieć jak najdalej żeby odrobić straty punktowe jakie powstały w trzech poprzednich konkursach. Oficjalnym rekordzistą skoczni w Bischofschofen jest Dawid Kubacki, który podczas ubiegłorocznych kwalifikacji do zawodów TCS poszybował na 145. metr. W porze, gdy będzie rozgrywany konkursu wiatr na skoczni ma osiągać średnią prędkość 1 m/s, zaś temperatura powietrza ma wynosić +1°C. Dodatkową ważną informacją jest że nie są przewidywane żadne opady atmosferyczne, a co za tym idzie prędkości na rozbiegu skoczni nie będą się zmniejszać. Warunki powinny być więc w miarę równe dla wszystkich, ale wiadomo, że zawsze może komuś powiać i może odlecieć jak zrobił Forfang w kwalifikacjach, który skoczył tylko 3 m bliżej od rekordu skoczni. Dziś faworytów do zwycięstwa w konkursie nie brakuje: zwycięzca kwalifikacji - Kraft, lider TCS - Kubacki, lider klasyfikacji Pucharu Świata - R. Kobayashi, zwycięzca dwóch poprzednich konkursów - Lindvik. Skreślać nie można także Stocha, który bardzo dobrze spisywał się w treningach i kwalifikacjach. Zawsze groźni z wiatrem pod narty mogą okazać się Norwegowie. Kto wygra sam nie wiem ale spodziewam się bardzo wyrównanego konkursu, w którym padnie rekord skoczni a kurs 7 daje spore value jak dla mnie :) 
 
Z 582K
Moje przemyślenia przed ostatnim konkursem są takie że Kubacki nie wygra tego turnieju.Niby skacze bardzo dobrze ale nie widać u niego takiego błysku.Już eliminacje don dzisiejszego konkursu pokazały że będą spore kłopoty z dzisiejszymi zawodami i nie doczekamy się 3 zwycięzcy tego turnieju z naszego kraju.Stawiam że to Kobayashi .R odda dzisiaj dwa fenomenalne skoki i zakończy ponownie ten turniej z wielkim sukcesem jakim jest wygranie tego cyklu.Inni zawodnicy jak Giger czy Lindvik też nie wytrzymają psychicznie i dzisiaj będą daleko.Jeżeli chodzi o Stoha to po wczorajszych dobrych skokach dzisiaj wszystko wróci do normy i będą bardzo przeciętne skoki.Serce jest za Kubackim ,ale niestety tego turnieju nie wygra.
 
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
Daki Ito top10 konkurs , kurs: 1.80 fortuna 

Daiki Ito zaskakuje mnie z konkursu na konkurs coraz bardziej. Wczoraj oddał fenomenalny skok w kwalfikacjach przegrywając o 0,1 pkt ze Stefanem Kraftem, gdzie dodane miał 10.3 pkt osiągnął odległość 138m i zrobił to w pięknym stylu dostając noty po 19. W treningach Ito się oszczędza, ale kiedy przychodzą kwalfikacje lub konkurs pokazuje, że jeszcze nie warto go skreślać i nie przechodzi na emeryturę. Po zajęciu miejsca 5 w Ga-Pa po również dobrych kwalfikacjach, Daiki powinien również w Bischofshofen powtórzyć miejsce w pierwszej 10 i jak dla mnie kurs jest atrakcyjny. 
 
kakashi 1,1K

kakashi

Użytkownik


Eisenbichler M. (-18.5 pkt.) - Aalto A. (KO-1 seria) 1 @ 1.60 fortuna

Fortuna zaaferowała na konkurs w Bischofshofen dodatkowe zakłady na KO w 1 serii czyli handicapy punktowe na poszczególnych skoczków. W oko wpadł mi pojedynek Eisenbichler z Aalto. Kurs na to zdarzenie był do połapania na poziomie 1,85, ale widzę że spadł do 1.60. W I treningu różnica punktów na korzyść Niemca wynosiła 34,1, kwalifikacjach 19,3, jedynie w II treningu brakowało tylko 0,1 pkt. do tego aby typ, który proponuje został pokryty. Typ moim zdaniem ma duże szanse powodzenia.

Kwalifikacje

Eisenbichler: 142 pkt.
Aalto: 122.7 pkt.
Różnica pkt.: 19,3 pkt.

I seria treningowa

Eisenbichler: 84,9 pkt
Aalto: 50,8 pkt.
Różnica pkt.: 34,1 pkt.

II seria treningowa:

Eisenbichler: 87,2 pkt.
Aalto: 68,3 pkt.
Różnica pkt.: 18,9 pkt.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Konkurs Bischofshofen Kto Lepszy

Kubacki - Stoch typ Kubacki kurs 1.68 Fortuna

Dzisiaj Dawid ma wielką szanse wygrania całego Turnieju Czterech Skoczni chodz różnica punktowa pomiędzy zawodnikami jest niewielka. Kubacki zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w kwalifikacji generalnej, ale na dobra sprawe o to miejsce walczy nie dwóch a czterech zawodników i każdy z nich ma ogromna szanse na zdobycie upragnionego trofeum. Kubacki od początku skacze bardzo równo i naprawdę zasługuje przynajmniej na podium, ale dzisiaj jak odda podobne odległości do poprzednich wyników to ma duża szanse na zrobienie czegoś niesamowitego dla siebie i całego naszego kraju. Patrzac na niedzielne treningi to Kubacki np. od Japończyka był gorszy o 22,8 pkt. Trzeba pamiętać, że Dawid najlepsze odległości pokazuje w tych najważniejszych momentach jakim są konkursy. Stoch w kwalifikacjach osiągnął 136 m co dało Kamilowi trzecie miejsce, ale według mnie po pierwsze Kamil już nie ma jakiś wielkich celów, które mógłby powalczyć jedynie może zając lepsze miejsce niż zajmuje dotychczas, natomiast Dawid ma życiową szanse, która musi dzisiaj wykorzystać i zająć minimum miejsce na podium a na pewno stać na to Dawida. Wczorajsze kwalifikacje nie były szczęśliwe dla Dawida zajął dopiero trzynaste miejsce, natomiast Kamil zajął trzecie miejsce. Jest to spora róznica chodz patrząc na odległość to jakaś spora nie była. Tak jak już wyżej pisałem Dawid lepiej radził sobie w konkursach więc dzisiaj myśle,że da rade dzisiaj i zapewni radość wszystkim naszym kibicom. Kamil Turniej Czterech Skoczni nie może zaliczyć do jakiegoś bardzo udanego turnieju a wczorajsza wynik może być objawem że wraca do dobrej formy i tego mu oczywiście życzę, ale to dzisiaj Dawid musi uzyskać najlepsza odegłość wśród swoich kolegów z którymi dzisiaj przydzie mu rywalizować jeśli chodzi o odległości. Oczywiście dzisiaj kibicujemy wszystkim Polskim Zawodnikom i trzymamy kciuki także za Kamila. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
kamillo91 4,5K

kamillo91

Użytkownik
Pierwsza seria konkursu moje typy na podwojenie, oglądam kwalifikację i widzę w tym sens. Wiadomo, pogoda pogodą...
Jedno jest pewne, dzisiaj będzie się działo na skoczni!!!

Zieloności
STS

 
kamillo91 4,5K

kamillo91

Użytkownik
Tak więc kochani, podium jest nasze... ba! zwycięstwo jest nasze, a dokładniej Dawida. O 17:00 siadamy przed telewizorami i trzymamy kciuki !! To będzie nasz dzień. Dawid leć leć leć!!!!
 
kamillo91 4,5K

kamillo91

Użytkownik
Jeżeli coś miałoby pójść nie tak, to Kot może skoczyć jak w serii próbnej nieco lepiej od Junshiro, zatem delikatnie można spróbować po kursie v3.60 w STS\ie.
17:00 !!

 
kamillo91 4,5K

kamillo91

Użytkownik
cytat z dnia 6 stycznia 2020 15:44 przez kamillo91Pierwsza seria konkursu moje typy na podwojenie, oglądam kwalifikację i widzę w tym sens. Wiadomo, pogoda pogodą...
Jedno jest pewne, dzisiaj będzie się działo na skoczni!!!

Zieloności
STS

 

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom