>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ;)

gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
5 KUPON 

Tsonga - Fognini (Handicap gemowy +4.5)
typ Tsonga kurs 1.48 Fortuna   

Stawka: 10/10j

Rozumiem, że Włoch gra na swojej ziemii, ale kursy według mnie mocno przesadzone. Według mnie tutaj Fognini może być lekkim faworytem, ale ja bym tutaj Tsongi nie skreślał. Może nie jest to najlepsza nawierzchnia Tsongi, ale według mnie jest wstanie tutaj powalczyć a nawet wygrać to spotkanie. 
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
6 KUPON 

Mannarino - Verdasco typ Verdasco kurs 2.20 Fortuna   

5/10j

Może i dla Verdasco nie jest to ulubiona nawierzchnia, ale Mannarino ostatnio formą nie szczyci mimo iż pokonał dość łatwo De Bakkera. Dwa lata temu kursy były całkiem odwrotne i to Verdasco był faworytem mimo iż przegrał ten po trzy setowym pojedynku. Ja spróbuje pograć tutaj na Hiszpana widzę że może odnieść zwycięstwo w tym meczu. Na nawierzchni ziemnej naprawdę przyzwoicie się spisywał i według mnie na ten moment jest w lepszej formie od swojego dzisiejszego rywala.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Rozpoczynam typowanie z Nowym Rokiem 2020 !!! Będę starał się coraz częściej podawać typy i jeżeli znajdę więcej czasu także będę starał się podawać do typów moje przemyślenia w postaci napisanych analiz. Jak dobrze pamiętacie typowałem różne dyscypliny sportu i to się nie zmieni, ale skupiam się z dużym zainteresowaniem na piłce nożnej, siatkówce, tenisie ziemnym oraz koszykówce. Bardzo bym chciał dobrze rozpocząć typowanie wraz z Nowym Rokiem, a jak będzie to zobaczymy. Po każdym miesiącu także będę podawał statystyki, które udało mi się osiągnąć za dany miesiąc. Zapraszam do odwiedzania tematu. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Na początek tego roku przygotowałem kilka meczów tenisowych zobaczymy jak tenisiści prezentują swoją forme na początku roku.

KUPON 1

Auger - Kyrgios (Handicap setowy +1.5) typ Auger kurs 1.53
Medvedev - Isner (Handicap setowy +1.5) typ Isner kurs 1.86
Khachanov - Fritz typ Khachanov kurs 1.52
Zverev - Tsitsipas (Handicap setowy +1.5) typ Zverev kurs 1.61
Goffin - Evans typ Goffin kurs 1.38
Fognini - Ruud typ Fognini kurs 1.62
Shapovalov - De Minaur typ Shapovalov kurs 1.78
Dimitrov - Albot typ Dimitrov kurs 1.45

Kurs Kuponu: 40.18
Bukmacher: Fortuna
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 1 Auger - Kyrgios (Handicap setowy +1.5) typ Auger kurs 1.53 (Zwrot) Medvedev - Isner (Handicap setowy +1.5) typ Isner kurs 1.86    Khachanov - Fritz typ Khachanov kurs 1.52    Zverev - Tsitsipas (Handicap setowy +1.5) typ Zverev kurs 1.61    Goffin - Evans typ Goffin kurs 1.38    Fognini - Ruud typ Fognini kurs 1.62  Shapovalov - De Minaur typ Shapovalov kurs 1.78    Dimitrov - Albot typ Dimitrov kurs 1.45    Kurs Kuponu: 40.18 Bukmacher: Fortuna
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 2 

Belgia - Niemcy typ Belgia kurs 3.60 BetclicKurs według mnie na ten mecz lekko przesadzony. Niemcy rozegrali wczoraj spotkanie z Czechami, co prawda Reprezentacja Niemiec wygrała to spotkanie w trzech setach, ale mogli stracić przynajmniej jednego seta w tym meczu w szczególności blisko zdobycia seta byli Reprezentacja Czech w drugim secie. Czechy rozegrały to spotkanie bez moim zdaniem najlepszego zawodnika jakim jest Hadrava, mimo to Czechy rozegrali dość równe sety z Niemcami. Z Grupy A z czterech drużyn wychodzi dwie. Na ten moment są to Niemcy i Słowenia. Belgowie po pierwszej porażce w trzech setach z Słowenia dzisiaj jeśli chcą awansować na Igrzyska Olimpijskie to ten mecz muszą po prostu wygrać. W Belgii jest naprawdę bardzo dobra ekipa i według mnie nie są dzisiaj Reprezentacją, która nie jest w stanie powalczyć z Reprezentacją Niemiec. Dobrze znani zawodnicy z naszej ligi Verhees, Rousseaux, Grobelny, nie tak dawno również grał Deroo i wielu innych bardzo dobrych zawodników, którzy nie raz sprawiali już niespodzianki w meczach w których nie byli faworytem. W meczu z Słowenia Reprezentacja Belgii rozegrała bardzo wyrównane spotkanie i niekoniecznie to spotkanie mogło zakończyć się w trzech setach, ponieważ Belgowie zasługiwali na przynajmniej jednego seta w tym meczu takie jest moje zdanie. Jeśli chodzi o Reprezentacje Niemiec skład także bardzo dobry. Wysoką formę na ten moment ma Grozer, który z meczu na mecz pokazuje coraz to lepszą siatkówkę. Znakomity rozgrywający Kampa. Na przyjęciu Fromm, Kaliberda, Schott i wielu innych zawodników którzy naprawdę potrafią grać kapitalną siatkówkę. Dla osób mniej lubiących ryzykować polecam pograć w stronę Reprezentacji Belgii handicap setowy czy także punktowy. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
 
Do góry Bottom